PDA

View Full Version : Продължение на една стара тема...



anonimengost2
09-27-2009, 07:16
Стара тема -> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=243903&highlight=

Аз съм въпросното момче от тази тема.../копирайте линка в браузера си понеже не мога да пускам линкове/
Разкайвам се за постъпката си и тя ми прости... поне така каза. Не съжалявам, че се върнах при нея защото я обичам. Момичето, което харесах много пъти ме търсеше после, но аз я отблъснах. Понеже я обичам и знам, че не мога да я направя достатъчно щастлива така от разстояние, преди няколко дни и казах да спрем, за да бъде тя щастлива. Беше ми наистина трудно. И все пак нямах предвид да се разделим напълно, а просто да... незнам как да го кажа...
Тя предложи да се върнем по-старому и да забравим това, което казах. Аз - не. След няколко дни започна да ми казва, че разбира какво искам и съм прав и също така това:
[26.9.2009 г. 19:31:50] -------: mislq che trqbva da ti kaja kakvo stana dnes i dano me razberesh .. sled daskalo izlqzohme nqkolko choveka ot klasa .. edno momche sedna do men i prez cqloto vreme me pregryshtashe .. kato si trygvah doide da me izprati i otnovo me pregyrna no tozi pyt me i celuna .. predi tova mi beshe kazval che me haresval i podobni obache az misleh che neshto se byzika ili znam li ... drugoto e che i az mai go haresah i mislq da ne go otblyskvam ...
Това направо ме довърши. Никога досега не съм плакал за момиче, но ето че се случи. Знам, че е гейско ама какво да направя. Още повече ме заболя като каза, че би го направила - би тръгнала с другия и дори и да не бях я наранявал. Толкова я обичам и бях готов на всичко, но...
И все пак иска да сме приятели - както преди. Аз обаче никога не съм бил приятел с нея. Още от началото се влюбих в нея. И все пак бих опитал да сме приятели.
Понеже на галено си викаме "пиле" бях купил едно малко пиленце, подобно на чичо тревичко - като го поливаш му расте нещо като перушина и го бях купил за нея - пурешината му расте много бавно и исках да има перушина като и го подаря. Току що преди малко го скъсах и изхвърлих...
Въпреки всичко не мога да я мразя - не и се сърдя. Тя просто иска да е щастлива.
Цяла нощ не съм спал и не съм хапвал нищо... Ще умра...
Моля спестете си коментарите от типа: "Ти си идиот, женчо, некадърник". Знам, че съм такъв.
Просто исках да ми олекне...

MetalZone
09-27-2009, 07:23
Намери друга, не си заслужава да ревеш о.О Стегни се малко :] Успех \:D/




Ще умра...



А, сега видяхте ли за какво говоря.. :]

Priceless
09-27-2009, 07:39
Ооо това с пилето е тоооолкова сладкоооо ;д . :smt007

anonimengost2
09-27-2009, 07:42
Ооо това с пилето е тоооолкова сладкоооо ;д . :smt007
Има ли значание вече :?

kAlpaZan
09-27-2009, 07:47
малко се залъгваш с това за приятелството .. ти просто няма да искаш да ти споделя за всеки нов и всичко ... даже се съмнявам че ще го прави ... просто си намери друго момиче :)

fc
09-27-2009, 07:48
От цялата история нищо не разбрах, но си женчо, защото не можеш да контролираш емоциите си :) Трябва ти по-голямо самочувствие.

TheBlueAvalanche
09-27-2009, 07:53
Толкова време те е обичала, а сега само защото някакъв й се е натискал ще го заобича него и ще забрави за теб? Не мисля така... Миналият й опит за връзка не се е получил, този няма също... Пък и има толкова колебание в нея "мисля, че го харесвам" То като някой те целува и прегръща е нормално да ти се напратят такива мисли. А от къде може да си сигурен, че тя не те лъже, само за да изпиташ ревност (звучи малко крайно, но си помисли дали не е в нейн стил).
Бтв има ли реален шанс тя да прочете темата?
Никога досега не съм плакал за момиче, но ето че се случи. Знам, че е гейско ама какво да направя.
Гейско е изказването, но не и постъпката ти.

anonimengost2
09-27-2009, 07:58
Толкова време те е обичала, а сега само защото някакъв й се е натискал ще го заобича него и ще забрави за теб? Не мисля така... Миналият й опит за връзка не се е получил, този няма също... Пък и има толкова колебание в нея "мисля, че го харесвам" То като някой те целува и прегръща е нормално да ти се напратят такива мисли. А от къде може да си сигурен, че тя не те лъже, само за да изпиташ ревност (звучи малко крайно, но си помисли дали не е в нейн стил).
Бтв има ли реален шанс тя да прочете темата?
Никога досега не съм плакал за момиче, но ето че се случи. Знам, че е гейско ама какво да направя.
Гейско е изказването, но не и постъпката ти.
Сигурен съм, че не го прави за да ревнувам. Не би ме наранила толкова...
Да, има шанс да я прочете - вече я е прочела...

kAlpaZan
09-27-2009, 08:02
abibunebgist2 каза :
Сигурен съм, че не го прави за да ревнувам. Не би ме наранила толкова...
Да, има шанс да я прочете - вече я е прочела...


Не бъди толкова сигуренв това какво може едно момиче и какво не ... бившата ми приятелка тръгна веднага след като скъсахме знаеки че нищо няма да излезе от връзката и само за да ме забрави ... но не забрави да ми го напомни :D а в твоя случаи .. има вариянт да ти го казва .. за да я поискаш обратно :)

TheBlueAvalanche
09-27-2009, 08:03
Още по-добре, ако я прочете. Не би те наранила, т.е. като види това е логично да заебе онзи, който й се натиска (за него само 2 думи и вече ми изглежда ужасно противен). Предполагам тя още няма кой знае какви чувства към него, защото е едва трети ден от случката помежду им.
А ако не представлява трудност за теб, вместо да чакаш да прочете няква си тема, просто й кажи в лицето това, което написа на нас...

anonimengost2
09-27-2009, 08:05
abibunebgist2 каза :
Сигурен съм, че не го прави за да ревнувам. Не би ме наранила толкова...
Да, има шанс да я прочете - вече я е прочела...


Не бъди толкова сигуренв това какво може едно момиче и какво не ... бившата ми приятелка тръгна веднага след като скъсахме знаеки че нищо няма да излезе от връзката и само за да ме забрави ... но не забрави да ми го напомни :D а в твоя случаи .. има вариянт да ти го казва .. за да я поискаш обратно :)
Мислиш, че не я искам ли? Че не съм и го казал? :?

anonimengost2
09-27-2009, 08:07
Още по-добре, ако я прочете. Не би те наранила, т.е. като види това е логично да заебе онзи, който й се натиска (за него само 2 думи и вече ми изглежда ужасно противен). Предполагам тя още няма кой знае какви чувства към него, защото е едва трети ден от случката помежду им.
А ако не представлява трудност за теб, вместо да чакаш да прочете няква си тема, просто й кажи в лицето това, което написа на нас...
Казал съм и всичко без това за пилето. Вече и за него знае, защото и дадох линк към темата. Не мисля, че има връщане назад. Аз обаче ще се надявам...

kAlpaZan
09-27-2009, 08:07
абе тях не винаги можеш да ги разбереш .. може пък да те пробва докъде си готов да стигнеш за нея .. харесва им да ходиш подир тях .. в това трябва да си сигурен :)

TheBlueAvalanche
09-27-2009, 08:12
kAlpaZan, много грешиш. Дори не мисля, че тези момичета, които описваш, са мнозинство.
Не мисля че има нещо повече, с което някой да ти помогне, anonimengost2. От тук нататък можем само да ти пожелаем успех. :smt023

anonimengost2
09-27-2009, 08:16
Има такива момичета, но в този случай за жалост не е така...
Аз бих я приел обратно ако се върне, но се съмнявам - познавам я.

LizZz
09-27-2009, 08:19
Супер тъпо действате и двамата.
Тва с реването е тъпо в случая.

Нали след година и нещо си щял да ходиш в нейния град? Ако наистина е така, то ви остава малко повече от половин година и не виждам защо е нужно да правите всичките тея драми...

Просто се стегнете и изчакайте още малко.

anonimengost2
09-27-2009, 08:25
Супер тъпо действате и двамата.
Тва с реването е тъпо в случая.

Нали след година и нещо си щял да ходиш в нейния град? Ако наистина е така, то ви остава малко повече от половин година и не виждам защо е нужно да правите всичките тея драми...

Просто се стегнете и изчакайте още малко.
Да... Искам същото, не тя вече не. Какво мога да направя? Нищо.

smiirnoff
09-27-2009, 08:28
Какво мога да направя? Нищо.

ами .. така е ;х :neutral:

LizZz
09-27-2009, 08:43
Можеш да направиш нещо и то е да продължаваш да търсиш.
Не взимай всичко толкова насериозно.

Keep walking.)
Както аз правя.
Е, почти не губя контакти с момите, които си заслужават и имам разни работи наум, но това е за краен случай.. :Д

anonimengost2
09-27-2009, 08:48
Можеш да направиш нещо и то е да продължаваш да търсиш.

И тя ми казва същото ама не мога поне за момента.

TheBlueAvalanche
09-27-2009, 08:50
Отблъснал си я толкова пъти... Сега явно биваш наказан за грешката си...

anonimengost2
09-27-2009, 08:54
Отблъснал си я толкова пъти... Сега явно биваш наказан за грешката си...
Мда... така е.

smiirnoff
09-27-2009, 09:00
.. добре де
всъщност не се налага веднага да почнеш да търсиш
опитай се да бъдеш известно време сам (седмица, две без търсене), да се разсеяш малко
не е нужно веднага да си намериш друга
или да си хванеш някоя, само за да забравиш това момиче
така не става
има толкова много неща, които можеш да правиш
с толкова много хора, които познаваш
пък можи и с нови да се запознаеш

аз така направих
след като се разделихме с едно момче, с което бяхме заедно 9 месеца, аз не се впуснах да рева, да се самосъжалявам или там каквото и да е било
продължих без да го мисля много
щото колкото повече го мислех, толкова по - зле ставаше
за т'ва не съм изпадала в депресии
първият ден беше супер гаден
ама си реших все пак, че така с нищо няма да си помогна
тогава почнах да излизам с нови хора
запознах се с куп човеци - всеки ден си прекарвах приятно и ми беше весело
опитай се и ти така да направиш, ако мислиш, че така ще се почувстваш по - добре ^^
трудно е да спреш да го мислиш, даже в повечето случаи не се получава, ама ти можеш да опиташ все пак ^^

fc
09-27-2009, 09:03
Ти си женчо! На едно момиче не й трябва жена, то търси мъж.

Linns
09-27-2009, 09:11
Забрави я.. Не заслужава абсолютно нищо от твоя страна!
Боклуци като нея знаеш ли колко много!? Намери си някоя която да те цени, защото от написаното изглеждаш наистина забележително момче, а такива не са останали много..
Знам, че е трудно ако имаш някви чувства, но всичко отминава с времето, мисли позитивно ..

anonimengost2
09-27-2009, 09:18
Забрави я.. Не заслужава абсолютно нищо от твоя страна!
Боклуци като нея знаеш ли колко много!? Намери си някоя която да те цени, защото от написаното изглеждаш наистина забележително момче, а такива не са останали много..
Знам, че е трудно ако имаш някви чувства, но всичко отминава с времето, мисли позитивно ..

Не мисля, че е боклук - не мога да я мразя. Въпреки всичко я обичам.

Linns
09-27-2009, 09:19
Не съм казала да я мразиш, просто не заслужава да и вдигаш самочувствието като страдаш за нея.. Съвземи се..

MaRtYty
09-27-2009, 09:33
.. добре де
всъщност не се налага веднага да почнеш да търсиш
опитай се да бъдеш известно време сам (седмица, две без търсене), да се разсеяш малко
не е нужно веднага да си намериш друга
или да си хванеш някоя, само за да забравиш това момиче
така не става
има толкова много неща, които можеш да правиш
с толкова много хора, които познаваш
пък можи и с нови да се запознаеш

аз така направих
след като се разделихме с едно момче, с което бяхме заедно 9 месеца, аз не се впуснах да рева, да се самосъжалявам или там каквото и да е било
продължих без да го мисля много
щото колкото повече го мислех, толкова по - зле ставаше
за т'ва не съм изпадала в депресии
първият ден беше супер гаден
ама си реших все пак, че така с нищо няма да си помогна
тогава почнах да излизам с нови хора
запознах се с куп човеци - всеки ден си прекарвах приятно и ми беше весело
опитай се и ти така да направиш, ако мислиш, че така ще се почувстваш по - добре ^^
трудно е да спреш да го мислиш, даже в повечето случаи не се получава, ама ти можеш да опиташ все пак ^^

LizZz
09-27-2009, 10:18
Имах случай, година и малко след като се разделихме не спрях да я сравнявам с другите и поради нейния перфектен образ в главата ми не си харесах друго момиче. Разликата с твоя случай е, че бяхме в еднакви градове и се засичахме чат-пат. :Д

Ама след време минава, само не се косИ и гледай напред.
Ще има и други подобни случаи, само бъди мааалко по-внимателен.

anonimengost2
09-27-2009, 10:34
@MaRtYty ти можеш да ми помогнеш само по един начин... :?

vas4e3to0
09-27-2009, 11:42
Ами остави я - тя като го харесва оня нека да си бъде с него , но съм сигурна , че и с него няма да се получи :? А ти пък ревеш за някаква си глезла дето не знае какво иска!? :shock: Има още милион момичета - не е само тя , не се излагай - стегни се!!! Ти си мъж покажи го :x

anonimengost2
09-27-2009, 14:50
ох...
Говорихме - мисля, че се изяснихме. Ще ми бъде много тежко, но някой ден ще го преживея. Дано да останем приятели - ще видим кво ще стане. Няма да пиша повече нищо конкретно за другия или подобни за да не се досети той. Не искам да й навредя. Нека тя поне бъде щастлива. Страх ме е само да не бъде наранена като мен сега.

Има ли бъдеще в нашете приятелство?

П.П. Благодаря за отговорите.

LizZz
09-27-2009, 17:28
ох...
Говорихме - мисля, че се изяснихме. Ще ми бъде много тежко, но някой ден ще го преживея. Дано да останем приятели - ще видим кво ще стане. Няма да пиша повече нищо конкретно за другия или подобни за да не се досети той. Не искам да й навредя. Нека тя поне бъде щастлива. Страх ме е само да не бъде наранена като мен сега.

Има ли бъдеще в нашете приятелство?

П.П. Благодаря за отговорите.
Не знам за бъдещето, но няма смисъл.
Ще го видиш след време.

anonimengost2
09-27-2009, 17:57
ох...
Говорихме - мисля, че се изяснихме. Ще ми бъде много тежко, но някой ден ще го преживея. Дано да останем приятели - ще видим кво ще стане. Няма да пиша повече нищо конкретно за другия или подобни за да не се досети той. Не искам да й навредя. Нека тя поне бъде щастлива. Страх ме е само да не бъде наранена като мен сега.

Има ли бъдеще в нашете приятелство?

П.П. Благодаря за отговорите.
Не знам за бъдещето, но няма смисъл.
Ще го видиш след време.

Дано не си права.

LizZz
09-27-2009, 20:00
ох...
Говорихме - мисля, че се изяснихме. Ще ми бъде много тежко, но някой ден ще го преживея. Дано да останем приятели - ще видим кво ще стане. Няма да пиша повече нищо конкретно за другия или подобни за да не се досети той. Не искам да й навредя. Нека тя поне бъде щастлива. Страх ме е само да не бъде наранена като мен сега.

Има ли бъдеще в нашете приятелство?

П.П. Благодаря за отговорите.
Не знам за бъдещето, но няма смисъл.
Ще го видиш след време.

Дано не си права.
Мъжко съм, и нали ти казах, че съм минавал през подобна ситуация.
Мислех като теб, действах като теб, накрая преценката на ситуацията, направена на трезва глава беше доста различна от това, което мислех, когато бях още афектиран.
Остави нещата така. Не я търси. Ако тя те потърси не се хвърляй веднага и не показвай, че си лесна плячка - така ще те вземе съвсем за даденост и си съвсем загубен.

anonimengost2
09-28-2009, 05:33
Не мисля, че има накъде да се хвърля повече... По-надолу няма накъде.

Благодаря ти все пак!

valdesbg
09-28-2009, 05:44
По принцип приятелство е възможно. Но като човек минал не един път ще ти кажа че не си заслужава. Усилията са адски много а цената почти никога не си струва.

Не се занимавай, остави я и си оправи твоя живот и твоята психика. Щото сега ти си съсипания и всеки контакт с нея само ще влошава положението.

За който не знае имам цифром и словом 1(едно) приятелство с момиче след раздяла. Склонен съм да вярвам че ми е подарък от съдбата.

anonimengost2
09-28-2009, 05:57
По принцип приятелство е възможно. Но като човек минал не един път ще ти кажа че не си заслужава. Усилията са адски много а цената почти никога не си струва.

Не се занимавай, остави я и си оправи твоя живот и твоята психика. Щото сега ти си съсипания и всеки контакт с нея само ще влошава положението.

За който не знае имам цифром и словом 1(едно) приятелство с момиче след раздяла. Склонен съм да вярвам че ми е подарък от съдбата.

Аз ще направя всичко възможно, което зависи от мен. Тя знае, че това ще ме нарани още и май се опитва да го избегне, но няма да се откажа.
Тя е прекрасен човек и дори да си приятел с нея е благословия.

valdesbg
09-28-2009, 06:09
Двама човека, врели и кипели в тия неща ти казваме полезен съвет. Вече дали ще го приемеш, или ще си трошиш главата и нервите си зависи от теб.

На твое място бих послушал съвета. Прочети постовете ми преди и ще разбереш защо. Сис също ги чатка нещата.

anonimengost2
09-28-2009, 06:20
Благодаря, но всяко правило си има изключения.

LizZz
09-28-2009, 07:59
Още си влюбен, не я обичаш толкова. Изградил си си перфектния образ под нейна форма. Избягвай тези ситуации, защото доста често оставаш безпомощен, а това не е особенно приятно.:)

Ако я обичаше щеше да можеш да вземеш трезво решение.
Обърни внимание на себе си, пък после мисли момата.

ПП. като писах последния пост мислех да кажа "ей сега ще дойде един валдес да дообясни", ама никой не знае защо се отказах. :Д

anonimengost2
09-29-2009, 05:39
Осъзнах, че в цялата история аз съм виновния. Много пъти я наранявах като я ревнувах и един път дори и признах, че едно друго момиче ми допада. Имаше един момент, в който и тя ми каза, че харесвала един - после каза, че като има мен той не и трябва, след това ходили да играят билярд двамата. Как да не ревнувам? Но наистина се разкайвах за постъпките си, а тя каза, че ми прощава. Това, което се случи е логично, според показаното от мен. Заслужавам да страдам сега аз - не че преди ми беше лесно.

fenastz
09-29-2009, 12:45
ох милите, и двамата от форума :-)

пиши й ЛС :)

valdesbg
09-29-2009, 13:54
Това, което се случи е логично, според показаното от мен. Заслужавам да страдам сега аз - не че преди ми беше лесно.

Играеш Христос ли, заблудени ми съфорумнико?

Я излез от филма и се стегни. Неслучайно ти написах някои неща по горе. Виждаш че всичко се развива според писанията ми.

Сис - благодаря :)

LizZz
09-29-2009, 19:38
Е не се прави така.

Валдес - моля. 8-)

anonimengost2
10-03-2009, 15:35
Тя ми каза, че ме обича... аз попитах какъв е проблема, но атговора беше "не е толкова просто" :(