PDA

View Full Version : :) За момичета :)



MimmZzZchYyY
09-27-2009, 08:20
Понякогаа има дни, в които се чувстваме ужасно, нямаме настроение, не ни се излизаа... Искам да попитам случвало ли ви се е да се събудите сутрин и да си кажете '' Днес ще си почина от всичко и ще обърна малко внимание на себе си '' :-D Иии ако ви се е случвало, какво правите, как релаксирате, кой филм обичате да гледате в такъв ден... :oops:

slynchoo
09-27-2009, 10:42
Да,случвало ми се е.В тези дни обичам да съм сама в нас.Първо закусвам(нещо любимо),мия си зъбките..взимам един хубав душ.Правя си домашна маска за лице,суша си косата..някакви прически.През това време съм си пуснала любима музика.Лакирвам се..такива подобни.
След това си търся някакъв интересен романтичен филм или комедийка..
И след това задължително излизам да се позабавлявам с фр. :)

TeenSpirit
09-27-2009, 11:12
На мен не ми се е случвало цял ден да отделя само за такива неща. След душа и лакирането на ноктите обикновено не ми се занимава с нищо друго, а и рядко оставам сама в почивните дни :)

Едит: иначе бих искала да имам един такъв ден: изтеглям си един куп филми- ужаси и комедии, взимам си душ, мажа се с любимия си лосион за тяло, приготвям сио громно количество пуканки, чипсове и сладолед, спускам щорите, изключвам скайп, телефон, и звънеца по някакъв начин.... пускам филма, лягам на спалнята в/у много възглавници, завивам се с одеялцето ми и се наслаждавам на спокойствието, хараната и филмите.

Buhtaaa
09-27-2009, 17:58
Това го правех лятото в почивния си ден.Не се затварях баш сама вкъщи... Но примерно се написвах доста добре ставах както каза някой по горе душче мушче хих и ходех на плаж сама.Колкото и странно да звучи е доста интересно и наистина релаксиращо.Няма кой да ти дрънка на главата и т.н.

MimmZzZchYyY
09-29-2009, 13:51
пиишете дее :D

tochica
09-29-2009, 14:26
абе боли ги к**а другите, че ми е лошо настроението
като имам задължения, няма кой да ги изпълни вместо мен
иначе ако физически не се чувствам добре, може да си остана вкъщи

ameli
09-29-2009, 17:10
неска ми беше хипер отпуснато и даже заспах на бюрото, докато учех :( ама никой не ми пита как съм и не му пука за мен :?

tochica
09-29-2009, 17:43
неска ми беше хипер отпуснато и даже заспах на бюрото, докато учех :( ама никой не ми пита как съм и не му пука за мен :?

ъъъъ...как си?

ameli
09-29-2009, 18:39
неска ми беше хипер отпуснато и даже заспах на бюрото, докато учех :( ама никой не ми пита как съм и не му пука за мен :?

ъъъъ...как си?

:lol: мерси, вече се събудих и съм супер :D

BigFakeSmile
10-01-2009, 07:42
разбира се, че ми се е случвало...
но аз когато релаксирам не гледам филми и т.н. :D
а се грижа за себе си...то по тая логика всеки ден релаксирам ноо..в такива дни прекалявам :D всичко, което ми хрумне за тялото, лицето, косата го правя...ноктите също :grin: и така ми се оправя и настроение и сичко :P

MimmZzZchYyY
10-02-2009, 18:34
:-P

adskoty
10-02-2009, 20:25
Да,случвало ми се е.В тези дни обичам да съм сама в нас.Първо закусвам(нещо любимо),мия си зъбките..взимам един хубав душ.Правя си домашна маска за лице,суша си косата..някакви прически.През това време съм си пуснала любима музика.Лакирвам се..такива подобни.
След това си търся някакъв интересен романтичен филм или комедийка..
И след това задължително излизам да се позабавлявам с фр. :)

абсолютно съштото :-D

ByK
10-02-2009, 20:47
женски мързел.. почивка ,филми и глезене 8-)

biskwitkatta
10-02-2009, 21:17
В неделя съм решила и аз да помързелувам.. :-D
Ще се излежавам до колкото искам..След това ще стана и ще закуся.. После ще си направя маска за лице и ще си пусна някой филм..През това време ще си оправя маникюра..следва душа.. после малко глезотиико по тялото..и мисля пак да спя.. :D :-)

MimmZzZchYyY
10-03-2009, 07:57
ее хора кефите ме отсякъде :D :D

nomusicnolife666
10-03-2009, 09:47
сега ми е такав ден .. гаджето ми го няма в града гледах ..scary movie .. ще си подредя гардероба ще се изправя , ще се оправя с епилатора :D

MimmZzZchYyY
10-03-2009, 17:13
:D

casey
10-03-2009, 19:19
Почти винаги мам нещо, което трябва да свърша, но мечтан за мен ден беше такъв като днес - цял ден обикаляне по магазините из мола, Гранда и т.н. :P

MimmZzZchYyY
10-04-2009, 09:13
Днес ми е такъв ден :D Наспинках сее , закусих, направих си маска, изкъпах се, оправих си косата ии сега ще гледам филмче :-P

Hilary_
10-04-2009, 09:15
еми аз не познавам момиче, на което да не се е случвало .. :D :D

при мен ако стана с такава мисъл то никога не оставам само с нея .. не мога по цял ден да седя в нас и да отделям време само и единствено на себе си .. става му скучно .. :D

Blackfish
10-04-2009, 10:19
Най-много ги обичам тези дни. Днес ще си почивам и няма да излизам .. наспах се добре :) закусих и сега ще гледам някой филм, ще се лакирам, ще се гримирам и ще ям пуканкии :-D

Converse333
10-04-2009, 11:11
Ами да,случвало ми се е.По принцип ставам,правя си маска на косата.През това време ям любимото ми нещо.След това си вземам един хуууубав дълъг душ.После си правя маски на лицето,оформям си ноктите,лакирам се.След това лягам и гледам някоя романтична комедия.После най-често излизам навън,защото ми е доскучало цял ден вкъщи. :-D

Presley
10-04-2009, 11:48
еми аз не познавам момиче, на което да не се е случвало .. :D :D


Каэвам се Никол.Вече поэнаваш.

Не обичам да си стоя вкъщи.Дори и да имам адски много работа,пак предпочитам да си я върша и да прекарвам колкото се може по-малко време вкъщи.Хипер активна съм.

MimmZzZchYyY
10-09-2009, 12:50
наближава уикенда :grin: какво мислите да правите през тези дни :D

foreverr
10-09-2009, 13:53
Имала съм такива дни разбира се.И съм свикнала, за да се почувствам добре да се обезкосмя навсякъде/е не че не го правя, но за да се чувствам добре го правя понякога, дори и да имам 5 косъма/После да си направя маска за лице, после за коса, после да си намажа тялото с лосион след като се изкъпя, да си отрежа малките нокти на краката и изобщо цялостно да се погрижа за вида си в рамките на 1 ден.И след като го направя това се чувствам добре, защото съм отделила внимание за себе си и съм направила всичко, за да изглеждам добре.После си пускам някое филмче, но винаги различни ии понякога и слупам музика и това е.

bilqnavod
10-12-2009, 10:59
Понякогаа има дни, в които се чувстваме ужасно, нямаме настроение, не ни се излизаа... Искам да попитам случвало ли ви се е да се събудите сутрин и да си кажете '' Днес ще си почина от всичко и ще обърна малко внимание на себе си '' :-D Иии ако ви се е случвало, какво правите, как релаксирате, кой филм обичате да гледате в такъв ден... :oops:
Последната събота и неделя ми се случи това :?

ofthestory
10-12-2009, 14:54
Всяка неделя си правя маски.. лакирам се.. гледам филмчета.. :grin: Този ден го имам за почивен.. никога не си правя труда да излизам тогава.. :D

ioioioioioioioio
10-18-2009, 17:10
Оу, много ги обичам тези дни - един ден САМО за теб :grin: Аз обикновено се излежавам, после си пускам музика, мотам се из нас, следва закуска-обяда , после обичам да си танцувам, после душ, малко телефонни разговори и накрая - филм :)

myl0weee
10-18-2009, 17:32
Да,случвало ми се е.В тези дни обичам да съм сама в нас.Първо закусвам(нещо любимо),мия си зъбките..взимам един хубав душ.Правя си домашна маска за лице,суша си косата..някакви прически.През това време съм си пуснала любима музика.Лакирвам се..такива подобни.
След това си търся някакъв интересен романтичен филм или комедийка..
И след това задължително излизам да се позабавлявам с фр. :)

В думите лакирам, гримирам, топирам и т.н. няма буква В !

п.п. не се заяждам, ама научете се вече на грамотност!

п.п.2

такива дни са ми ежедневие 8-) слушам любима музика, ям шоколад и избягвам да стоя сама.

xoxi
10-18-2009, 17:49
Аз всяка събота отделям само за себе си. Не излизам попринцип в съботите, защото сама не ми се ходи никъде, а с други хора не ми се разправя. За това седя си в нас и си се глезя 8-)

zvezdichkaaa
10-18-2009, 18:28
Амиии случват се и такива дни,но пак немога да изтърпя един ЦЯЛ ден в нас.Откачамм и пак дори и да е за малко излизам.Иначе,ако случа на такъв ден (по неволя) ставам правя си кафе,ако съм гладна-ям и после се къпя лакирам и ако не ме мързи гледам нещо на компа...

TheNewReligion
10-18-2009, 19:37
В такива случаи просто лягам да спя. Никакви маски, лакове, лиготии...

heiress
10-18-2009, 21:52
За жалост не всички можем да си го позволим... :(

iiirish
10-19-2009, 07:41
Чак по цял ден не се "глезя", но по някой и друг час си отделям.
Вчера например с мъжо ми, какво ли не правихме из къщи - чистихме, прибирахме цветята в мазата щото вече е студено навън, пробвахме си стари дрехи :D , слагахме нови теленове на простора, къпах котката :D ... и не че работата беше чак толкова тежка, ама си казах "като свършим задължително ще си обърна малко внимание". И след като се изкъпах си направих маска на лицето, сложих си кристали на косата, после си поиграх да я изправя малко, киснах си ноктите в лимонов сок, махнах си кожичките, смених си лака... блаженство :-)