PDA

View Full Version : Проблем с госпожата по "Етика и Право"



siskas93
09-27-2009, 08:25
Когато бях девети клас въпросната госпожа ме остави на поправка по "Психология и Логика" наложи ми се да изям учебника,за да си взема изпита.Сега съм 10кл и тази госпожа пак ми преподава :-x имам чуството,че няма да ме пусне и тази година!Психоложката постоянно ни обижда,че сме изруди,били сме ощетени от природата и господ и куп още глупости.Проблема е там,че много говори не ни дава думата,а ако по случайност зададе на някой въпрос,тя започа да се заяжда и пак запява старата песен, че сме олигофренчета!Ти дори да знаеш целия урок,тя ще намери нещо,за което да се хване да се заяде и да ти намали оценката.Говорихме с класния ръководил и тя ни каза "Деца нищо и никой не може да ви помогне,дори да извикате родителите си,тя няма да ги излуша и ще ги надприказва"Директора отказва да се занимава с тази госпожа,а най-лошото е,че тя е единствения учител по "психология и логита","етика и право","философия" и т.н.
Какво да правя?Да стоя и да мълча в часовете ли?Или да не спирам и да се мъча да и покажа,че знам?

fifinkathefreak
09-27-2009, 08:33
В природата на човека е заложено да конфронтира проблемите си,а не да бяга от тях.
Тази година не ме приеха специалността,която исках в университета,въпреки че оценката ми беше значително по-висока,от минималния бал.Но аз не изпаднах в криза,точно защото за себе си бях доволна и щастлива,че съм постигнала необходимото - имам знания и добра оценка.
Това ти казвам и аз - учи като за световно по този предмет.Дори да те прави на нищо и да те закопава,ти ще имаш самочувствие на знаеща. :)

Biskfitka
09-27-2009, 11:47
И мойта по психология е луда.Вика най-високата оценка е 4ка за годината 8-) .Та не си само ти.Еми учи много и и покажи,че не е права в мнението си за тебе ;)

travmiriaN
09-27-2009, 12:01
нае'ш k'во.. ебавайте я постоянно и не я слушайте .. 100% помага ако със всички ученици е така.. ако е само с тебе питай я пред целия клас какво иска от тебе и защо те мрази ! ще и стане супер гадно и неудобно , ако ли не не я слушай цяла година

то няма разлика да учиш цяла година и да си на изпит и да блееш и да се ебаваш цяла година и пак да си на изпитп

Лично мнение! , btw - една учитлка по музика нпаусна заради нас ;s

ако сте 2-ра смяна зимата когато е тъмно загасяйте тока постоянно да видишш xhah :D:D:D или отваряйте прозорците

PurpleDream
09-27-2009, 13:38
събирате подписи и я гоните от даскало...

TheNewReligion
09-27-2009, 14:23
И класната, и директорката ви не искат да се занимават с нея? Ебаси безотговорността. Ако знаеш как ще реагира като я питаш защо се държи така с вас, действай/не действай. И все пак крушката си има опашка, може би проблемът е в учениците. Питай хора от другите класове за отношението й към тях. Ако е същото...

amk933
09-27-2009, 14:58
Когато бях девети клас въпросната госпожа ме остави на поправка по "Психология и Логика" наложи ми се да изям учебника,за да си взема изпита.Сега съм 10кл и тази госпожа пак ми преподава :-x имам чуството,че няма да ме пусне и тази година!Психоложката постоянно ни обижда,че сме изруди,били сме ощетени от природата и господ и куп още глупости.Проблема е там,че много говори не ни дава думата,а ако по случайност зададе на някой въпрос,тя започа да се заяжда и пак запява старата песен, че сме олигофренчета!Ти дори да знаеш целия урок,тя ще намери нещо,за което да се хване да се заяде и да ти намали оценката.Говорихме с класния ръководил и тя ни каза "Деца нищо и никой не може да ви помогне,дори да извикате родителите си,тя няма да ги излуша и ще ги надприказва"Директора отказва да се занимава с тази госпожа,а най-лошото е,че тя е единствения учител по "психология и логита","етика и право","философия" и т.н.
Какво да правя?Да стоя и да мълча в часовете ли?Или да не спирам и да се мъча да и покажа,че знам?

Тази добре, че не е попаднала на мен и на наще, защото място под слънцето нямаше да си намери с голямата си уста. Майка ми така се е карала с даскали, че на една от родителските срещи, докато още учех в българското училище, една учителка беше избягала от стаята. 8-) А иначе аз се бях карал с една по немски и тя отишла при майка ми и казала: Имам да ви се оплаквам от Х.
Майка ми: Ааа не ми се слуша. И той ми се оплаква от вас...
Даскалката: :smt104

По темата: Скандали, директори, родителите на целия клас отиват оплакват се в инспекторат и в министерство. А вие, имате телефони предполагам, записвате я без да разбере докато ви обижда и пращате записа в някоя телевизия с форуърд (каква хубава българска дума) до министерството и до инспектората и ще видите как ще се разбързат. Айде успех! :)

sl0w
09-27-2009, 15:01
Готви се за "Лятна сесия" .

remix1912
09-27-2009, 22:01
Аз по принцип ги гавра до едно положение даскалите,които си го заслужават,но като вида че потдават или аз прекалявам спирам.
За всичко си има лек предполагам,а за твоя проблем

Call 'ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА''

travmiriaN
09-28-2009, 12:59
'ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА''

cooL :lol: :lol:

fan7as1a
09-28-2009, 17:53
Абе те май всички даскалки по Психология и логика са психясали. :D