PDA

View Full Version : Любов и секс



lisankata2
09-27-2009, 10:55
Добре, ще ползвам рега на сестра ми. Не знаех точно дали съм уцелила раздела ,ама карай. Значи ходя с едно момче от около 14 месеца. Достату4но дълго че да се опознаем добре и тн. Имали сме си проблеми, караници и какво ли още не. Главният проблем спред мен обаче е е секса. Обичам priatelia si страшно много и да кaжем си изкарваме една супер готина седмица през, която e страхотно и безпроблемно после нещата опират до секс. И нещо сиaкаш ме спира да правя секс с него. Обичам да си лежим заедно и тн, обаче просто не ми се прави секс. Наистина секса не е много добър, даже болезнен. Започнахме преди около 6 месеца ,обаче по-добре не става. Както и да е аз се опитвам и опитвам. В последно време напълно се отдръпнах от него в това отношение и това го изнервя. Усещам го. Караме се все повече и той започна да ми го натяква. Онзи ден бяхме на вила и аз се притеснявах,защото много хора се опитваха да влязат, а така и така секса е малко мъчителен та и да ни висят на главите. Той се разсърди и си тръгна и каза че вече няма да идва с мен по такива места. Сега заминава да учи в софия. Притеснявам се че там може да си намери това, което на нас ни липсва. А много се обичаме попринцип. Само да имаше начин да премахнем това напрежение. Проблема е че нямаме много възможности например ,,у тях или у нас,, Помогнете аз също вече се изнервям от непрекъснатото натякване и скандали. Какво да правя

Hilary_
09-27-2009, 11:03
Ами ти сама казваш, че секса е "болезнен" за теб .. това трябва да се дължи на нежелание от твоя страна и може би не достатъчно старание от негова .. защо не поговориш с него на тази тема?? Опитай се да намерите точното решение при това положение .. :-o Ако си мълчиш нищо няма да постигнеш ще става все по - лошо и той все повече ще се изнервя (заради нежеланието ти нищо чудно да го потърси на друго място .. ) говори с него!!! успех .. :)

TheBlueAvalanche
09-27-2009, 11:04
Колкото по-отпусната си, толкова по-безболезнено ще е. Може и да прочетеш това-онова за секса...

vas4e3to0
09-27-2009, 11:15
Поговори с него по тази тема - може да се оправят нещата :)

lisankata2
09-27-2009, 11:18
знам достатуцно за секса. Не сме някакви хлапета на по 15 години. Той заминава да учи др-та седмица - на 19 е, а аз на 18. чела съм достатуцно , както казах имаме 6 месеца и практика и не става нз защо. каквото и да правим. проблема е напрежението което този проблем създава помежду ни. говорим ама той се сърди

Hilary_
09-27-2009, 11:22
е за какво се сърди .. :? :? хем иска да правите по - често секс ... хем се сърди като се опитваш да оправите нещата по между ви .. :? Обясни му, че няма смисъл от това сърдене .. или ще става или няма .. :? Според мен точно това напрежение идва от липсата на комуникация между вас .. :-o (мое мнение .. )

evelinka1122
09-27-2009, 11:29
обмисляла ли си варианта да потърсиш помощ от специалисти? ако се притесняваш няма начин да няма някъде и анонимно да се свържеш...

RaZzer
09-27-2009, 19:34
Ако те обича - има начин да му обясниш ситуацията с разговор, ако не - най-вероятно ще си намери друга там, където учи... но пък в този случай не мисля, че губиш, защото няма смисъл да си с момче, което не те обича истински :)

irnfried
09-27-2009, 19:46
Не може да е толкова зле ?! Тои първият ли ти е ? Чувал съм момичета да се оплакват даже и след 1 година че още ги боли ...Другото как да премахнеш напрежението пийнете нещо винаги помага виното е много хубав афродизияк.Някаде четох че ако в една връзка секса е добре сичко е добре ... Така е !!!
ПС:Хвани го и говорете яко не се джаскаите просто говорете и по време на секс като трябва ... :-o

ira90
09-27-2009, 19:56
Щом те обича би трябвало да те разбере !!! Замисляла ли си се дали не е с теб само заради секса ? Поговорете, обясни му как стоят нещата ... говорене,говорене това ще оправи нещата ... Успех !!!