PDA

View Full Version : Чиста мъчителност



vas4e3to0
09-27-2009, 12:46
Чиста мъчителност!!! Много гадно - ето и историята ми!!! :
Един ден отивам с мойта бфф на лагер с училището на морето!!!Първите три дни всичко е год - купони , дискотеки , плажове , басейни... Но на четвъртия виждам едно момче!! Момче от детската ми градина в което изведнъж се влюбвам - Ей така , не мога да повярвам!!! :( След два дена аз му казвам , че го харесвам и той ми предлага да станем гаджета - та така ... ставаме!!! Но на другия ден бфф - то ми казва , че го харесва , а аз точно щях да й кажа , че с него сме гаджета :? :( Няколо дни се чуда как да й кажа и на втория ден й признах - тя ме разбра и ми каза , че няма за какво да се караме и че има други момчета!!! Много се зарадвах!!1 :) Обаче след 2 месеца късам с него!! И тогава тя ме пита дали още го харесвам - аз й казвам Не и че вече го мразя!!! Тогава тя много се развълнува!!! Оказало се е че тя през тези два месеца не е спирала да мисли за него!!! Аз й казвам да отиде да го пита може нещо да се получи!!! И на другия ден тя идва с наведена глава и плач :? Питам я какво е станало и тя ми каза , че той я напсувал и и казал , че е ужасно грозна и никога няма да й стане гадже!!! Това я разби тотално!!! :? Аз отидох при момчето попитах го защо е направило така и то ми сподели , че още ме харесва!!! Казах му , че няма какво да направя аз и , че не го харесвам!!! Той ме разбра и си тръгна!!! Но приятелката ми се затвори в себе си!? :? Сега тя видяла , че на скайпа си пиша , че имам още една моя бфф и ми се разсърди още повече - каза ми , че никога не ме е предавала така и , че момчето е НАЙ-ГОЛЕМИЯ проблем!!! :( Сега какво да правя - как да й обясня , че тя е най-добрата ми бфф и винаги ще е такава , и че вече не обичам онова момче!!! Опитах всякак , но нейния характер е ужасен и не иска да ме слуша!!!
Моля ви спестете си лошите фрази - аз искам само помощ!!! :(

Valeriq90
09-27-2009, 12:54
"Опитах всякак , но нейния характер е ужасен и не иска да ме слуша!!!" - ако й беше най-добра приятелка, нямаше да напишеш подобно нещо за нея :)

vas4e3to0
09-27-2009, 13:01
"Опитах всякак , но нейния характер е ужасен и не иска да ме слуша!!!" - ако й беше най-добра приятелка, нямаше да напишеш подобно нещо за нея :)
Защо да не съм й най-добра приятелка?! :( Просто казвам , че много обича да се сърди - тоест това и е характера!!! Явно четете едно изречение и започвате него да критикувате! :( В целия ми смисъл на текста това исках да кажа : Че е много добър човек , но обича да се сърди!!! :( И се нуждая от помощ , а не от критикуване!!! Както написах в последното ми излечение което не си й прочела :? !!!

moneycomeme
09-27-2009, 13:09
Напиши и едно писмо и и сподели всичко,бъди искрена с нея в него и го пусни в пощата или и го дай в удобен момент. :) Наистина не бива да си разваляте приятелството зареди момче,помни че приятелите в крехка възраст често вътрешно остват такива винаги!

vas4e3to0
09-27-2009, 13:16
Напиши и едно писмо и и сподели всичко,бъди искрена с нея в него и го пусни в пощата или и го дай в удобен момент. :) Наистина не бива да си разваляте приятелството зареди момче,помни че приятелите в крехка възраст често вътрешно остват такива винаги!
Ти си страхотна - благодаря много :-) :grin: Ужасно съм ти благодарна - започвам да пиша писмото!!! :grin: Много , много , много ти благодаря :-)

sl0w
09-27-2009, 13:17
Реванширай и се по начин по който на нея ще и хареса много . Щом си и Бест фР , трябва да знаеш какво ще и хареса . Също така и обясни че едно момче неможе да застава между вас и че нея я цениш повече от което и да е момче и ще си прости.

PurpleDream
09-27-2009, 13:28
ауу защо си толкоз зле ве :(
видяла го и ей така се влюбила, след 2 месеца го намрази..... да да да да само така ще е ебахти любовта.... както и да е темата не е за това.
Ами приятелката ти е чувствителна и изглежда и се е струпало доста, колко пъти да ви повтаряме бе деца, че скайпа разваля всякакви връзки...изтрий си шибания скайп и говори с приятелката си........може да е трудно, но ако наистина я искаш за приятелка отново, ще намериш начин да обясниш ситуацията

TheBlueAvalanche
09-27-2009, 13:29
Какво ти писмо бе, кажи й на живо, че тя ти е най-добрата приятелка и това е...
Симпатична си, обаче сега, преди да седна да решавам задачи, няма начин да не злобея. Съжалявам.
Момчето е тръгнало с теб след 2 дни, нарекъл е най-добрата ти приятелка "грозна" право в лицето й... Значи е пълен курвар и боклук. Което прави нея тъпа, защото страда за такъв човек. Но още е и зле, щом си е мислела за гаджето на най-добрата си приятелка. А, да не говорим за изкривената й ценностна система. Ако претендира да ти е приятелка, трябва да дава, без да иска. А тя иска от теб да ти е най-добра приятелка. Откъде-накъде пък...
Да отбележа друго... Бфф= best friends forever = най-добри приятели (в случая най-добри приятелки) завинаги.
една моя бфф ; тя е най-добрата ми бфф. Има ли нужда от превод...
И още - тръгваш с момче след 2 дни ? Good for you! Добра бройкаджийка ще остане от теб, но аз те слагам в категория наивни глупачки. Опа, щях да забравя нещо... Влюбила си се в момче от почти пръв поглед (да не забравяме изключително важната детска градина), а след 2 месеца вече не го харесваш :shock:

vas4e3to0
09-27-2009, 13:31
Реванширай и се по начин по който на нея ще и хареса много . Щом си и Бест фР , трябва да знаеш какво ще и хареса . Също така и обясни че едно момче неможе да застава между вас и че нея я цениш повече от което и да е момче и ще си прости.
Благодаря много вече написах писмото!!! Надявам се от него да ми прости!!! Имам и един подарък за нея - две гушнати прасенца!!! Много ги обичам - мама ми ги подари за 8-мия ми рожден ден!!! Дано с този подарък в кутията да ми прости!!! И знам как ще си менкаме прасенцата , защото те са една част от мен - една седмица при нея , една седмица при мен!!! За да има всеки по една част от другия!!! Някак си неубяснимо , но приятна :grin: !!! Благодаря ви много - ще пиша когато нещата се развият и ще ви кажа какво е станало!!! :-D

PurpleDream
09-27-2009, 13:34
и ся кво премести написаното в скайп, в подписа си тук ли.......... как да и ббила докажела, че тя и била най- добрата приятелка.... пф така като ти гледам подписа мн лъжеш май....остави момичето намира, ще си намери ИСТИНСКА най- добра приятелка :wink:

ShtrudeL
09-27-2009, 13:36
Добре,че съм си най-добра приятелка. <3

PsychologicalDisorder
09-27-2009, 13:39
Ти си много просто парче, ве.

vas4e3to0
09-27-2009, 13:39
Какво ти писмо бе, кажи й на живо, че тя ти е най-добрата приятелка и това е...
Симпатична си, обаче сега, преди да седна да решавам задачи, няма начин да не злобея. Съжалявам.
Момчето е тръгнало с теб след 2 дни, нарекъл е най-добрата ти приятелка "грозна" право в лицето й... Значи е пълен курвар и боклук. Което прави нея тъпа, защото страда за такъв човек. Но още е и зле, щом си е мислела за гаджето на най-добрата си приятелка. А, да не говорим за изкривената й ценностна система. Ако претендира да ти е приятелка, трябва да дава, без да иска. А тя иска от теб да ти е най-добра приятелка. Откъде-накъде пък...
Да отбележа друго... Бфф= best friends forever = най-добри приятели (в случая най-добри приятелки) завинаги.
една моя бфф ; тя е най-добрата ми бфф. Има ли нужда от превод...
И още - тръгваш с момче след 2 дни ? Good for you! Добра бройкаджийка ще остане от теб, но аз те слагам в категория наивни глупачки. Опа, щях да забравя нещо... Влюбила си се в момче от почти пръв поглед (да не забравяме изключително важната детска градина), а след 2 месеца вече не го харесваш :shock:
Не го харесвам - знаеш ли защо? Не исках да го споменавам , защото е много гадно за мен , но явно трябва!!!
До първия месец всичко беше добре - аз се радвах , той се радваше - тя се радваше!!! Но на първия месец и един ден видях и чух следното - псуваше едно момче което му казало , че ме харесва!! Приби го и момчето някак си се сви в себе си!!! Един месец не излизаше от дома си!!! Попитах го защо го е направил , а той миказа , че не иска да ме загуби щото няма с кого да се целува!!! Изненадах се - попитах се само заради това ли ми е станал гадже , но му простих и забравих всичко!!! На втория месец видях следното - той на една поляна с едно момиче и се натиска с него (охх много мразя тази дума) аз отидох при него и го попитах защо така ме е лъгал!!! А той ме напсува одари ме и ми каза , че не го заслужавам и , че е бил с мен само щото истинското му гадже било в Америка и нямало с кого да се целува!!! Пък и на сичкото отгоре каза , че не съм се справяла добре!!! Както и да е - предупредих бфф - то ми , но тя каза , че с нея няма да се случи същото :( казвах й го всеки ден и тя все ми го повтаряше докато той не я нагруби и й е казал , че е грозна!!!! :( А за скайпа наистина сте прави - ша взема да си почина малко от него и ще си излеза при приятелите!!! :grin:

TheBlueAvalanche
09-27-2009, 13:39
Какво, не ти стиска да й обясниш колко важна е за теб лице в лице, та затова ще изпозлваш лайняния скайп? Good for you! Може би ще успееш да се смъкнеш още в очите ми и не само в моите, предполагам.
Забравих да спомена - дума мъчителност не съществува. Думата, която ти трябва, е мъчение.
PurpleDream, как бе, тя си има мнооого бфф-та, които си лофффка изключително много. Защо да не го покаже? Мани, не се опитвай да ги разделиш, защото двете са еднакво зле. Баш една за друга са си.

PsychologicalDisorder
09-27-2009, 13:43
Уместно е да кажеш най- добрата ми приятелка, а не "БФФ- ТО МИ", щото BFF значи "best friends forever". :lol: Егати жалките пуберчета.

ShtrudeL
09-27-2009, 13:44
[size=11][b]и ся кво премести написаното в скайп, в подписа си тук ли..........

че даже го и промени отново ^^

TheBlueAvalanche
09-27-2009, 13:44
vas4e3to0, WHAT THE HELL ?? Ето това вече ме изуми... Значи, пребил е момче, защото те харесва. И то само защото няма с кого да се целува. Освен бруталната ти грешка да тръгнеш с него на втория ден, след това не си го заебала? Еми... Вината си е напълно във вас двете, щом сте се захванали с пълен боклук... Той сигурно иска само да се целува, а не секс, щото оная работа му е по-малка дори от мозъка...

TheBlueAvalanche
09-27-2009, 13:47
Добре,че съм си най-добра приятелка. <3
Мда. Споровете сигурно са по-лесни, а прегръдките по-сладки.
Бтв какво стана с дървото, в което беше влюбена ?

vas4e3to0
09-27-2009, 13:48
Какво, не ти стиска да й обясниш колко важна е за теб лице в лице, та затова ще изпозлваш лайняния скайп? Good for you! Може би ще успееш да се смъкнеш още в очите ми и не само в моите, предполагам.
Забравих да спомена - дума мъчителност не съществува. Думата, която ти трябва, е мъчение.
PurpleDream, как бе, тя си има мнооого бфф-та, които си лофффка изключително много. Защо да не го покаже? Мани, не се опитвай да ги разделиш, защото двете са еднакво зле. Баш една за друга са си.
Точно това направих преди малко - скъсах писмото обадих й се по телефона и й казах , че отивам до у тях замалко!!! Когато видя подаръка ми - двете прасенца се зарадва - обясних й всичко и тя ми каза , че просто се шегувала и знаела , че тя е всичко за мен!!! Отидох и до блока на онези дет преди бях написала в подписа си - пфф приятелки!!! Казах им , че са само приятелки за мен , но не й най-добри!!! Всичко се нареди!!
п.п. А за момчето - казахме си да не се караме за тоя боклук и , че ще си намерим други :grin: други не друг :D и сега излизам навън при нея!!!! Чао и мерси за обидите!!! :-D

TheBlueAvalanche
09-27-2009, 13:50
Винаги ще си добре дошла, като съм в това настроение, vas4e3to0.

vas4e3to0
09-27-2009, 13:51
Винаги ще си добре дошла, като съм в това настроение, vas4e3to0.
:-D :-D Мерси :-D :-D

PurpleDream
09-27-2009, 13:57
авторкеееее на колко години си????

ShtrudeL
09-27-2009, 14:00
Добре,че съм си най-добра приятелка. <3
Мда. Споровете сигурно са по-лесни, а прегръдките по-сладки.
Бтв какво стана с дървото, в което беше влюбена ?

Не са по-лесни. Даже са доста объркващи. *себегуш*
А с дървото нищо не стана макар,че може. За момент забравих,че съм пускала тема за дървета.

vas4e3to0
09-27-2009, 14:04
авторкеееее на колко години си????
Да знаех си , че няма да го пропуснете :-D на 15 съм и съм в пубертета - няма как да не допускам грешки , такъв е живота - луда съм и това си е!!! :-D

TheBlueAvalanche
09-27-2009, 14:06
Не са по-лесни. Даже са доста объркващи. *себегуш*
А с дървото нищо не стана макар,че може. За момент забравих,че съм пускала тема за дървета.
Не беше за дървета, а за единственото и обично дърво :-) Жалко за вас иначе, изглеждахте ми много сладка двойка. =P~

PurpleDream
09-27-2009, 14:07
авторкеееее на колко години си????
Да знаех си , че няма да го пропуснете :-D на 15 съм и съм в пубертета - няма как да не допускам грешки , такъв е живота - ТЪПА съм и това си е!!! :-D
м да така е

vas4e3to0
09-27-2009, 14:09
авторкеееее на колко години си????
Да знаех си , че няма да го пропуснете :-D на 15 съм и съм в пубертета - няма как да не допускам грешки , такъв е живота - ТЪПА съм и това си е!!! :-D
м да така е
Мда мноу ти благодаря - айде бай , че ми писна от такива като вас дет се чудат кой в какво да обвинят!!! Нищо няма да постигнете!!!

TheBlueAvalanche
09-27-2009, 14:10
Е то и аз съм на 15, и аз съм в пубертета, и аз допускам грешки. Ама това не означава, че мога да си пресметна IQ-то само с пръсти.... :?

PurpleDream
09-27-2009, 14:13
авторкеееее на колко години си????
Да знаех си , че няма да го пропуснете :-D на 15 съм и съм в пубертета - няма как да не допускам грешки , такъв е живота - ТЪПА съм и това си е!!! :-D
м да така е
Мда мноу ти благодаря - айде бай , че ми писна от такива като вас дет се чудат кой в какво да обвинят!!! Нищо няма да постигнете!!!
еми сори майна, истината боли, кво да направя....като пораснеш с няколко години ще осъзнаеш колко тъпа си била :wink:

Hilary_
09-27-2009, 14:55
Първо не може да си го обичала пък после да си го намразила и всичко това за 2 месеца .. :?

Второ явно приятелката ти е от типа деца, които се влияят изцяло от чуждото мнение .. депресират се лесно ... и си мислят, че всичко зависи от това какво някой някъде си бил написал нещо си на скайп!!! :lol:

извод: доста лапешка история се е получило .. 8-) в тоя случай просто я остави след като не иска да те слуша да си реве за принца .. в крайна сметка все някога ще й писне и ще "заобича" друг .. 8-)

LoveRetroMusic
09-27-2009, 17:16
Оле боже, много удивителни :( btw, това момче явно е идиот, щом няма да тръгне с приятелката ти само, защото е 'мнооо грозна' ..

МЪКААААААА, МЪКАААААААААА ! :cry:

umri
09-27-2009, 17:23
axaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaaxxa bffffffffffffffff

moneycomeme
09-27-2009, 18:14
Малко съм позакъсняла,радвам се че сте се оправили :)

vas4e3to0
09-27-2009, 18:15
Мило момиче сега ти желая късмет и вярвам,че ако ти е била вярна приятелка ще осъзнане нещата.Успех :)
Мерси много - тя вече го осъзна , както и аз и сме отново най-добри приятелки завинаги!!! :grin:

sasha_90
09-27-2009, 18:30
Не се заяждам,но докато не пораснете това положение няма да се оправи.Т.е. тя ще се сърди за глупости,ти ще се влюбваш,а след 2 месеца все едно нищо не е било.

vas4e3to0
09-27-2009, 18:33
Не се заяждам,но докато не пораснете това положение няма да се оправи.Т.е. тя ще се сърди за глупости,ти ще се влюбваш,а след 2 месеца все едно нищо не е било.
:-D И аз така си мисля - дано скоро порасна!!!! Явно всички са минали по този период :-D !!!! Много благодаря само и единствено ЗА ХУБАВИТЕ И УВАЖИТЕЛНИТЕ коментари!!! :) Благодаря много!!! :grin: