PDA

View Full Version : подарък за сватба...



mimsssssss
09-27-2009, 13:45
значи майка ми ще се жени.ще купувам с приятеля ми подаръци и искам оригинални работи така че чакам предложения.а иначе сме решили засега тези:лаптоп,цифров фотоапарат,албум със филми(арамгедон,патриота,г адиатор и други такива оригинални) и една рамка със снимка на нас 4-мата.
а сега чакам вие да предложите нещо...

пускам темата също и тук(има я в у дома)защото все пак търся оригинален подарък като за приятел а не че ми е майка или че е за сватба

mimsssssss
09-27-2009, 14:52
21 прегледа и нито един отговор леле :shock:

sl0w
09-27-2009, 14:57
Горин цифрот апарат .
Едно съветче . Ако не искаш братче или сестриче можеш да сложиш и презерватив .

mimsssssss
09-27-2009, 15:02
Горин цифрот апарат .
Едно съветче . Ако не искаш братче или сестриче можеш да сложиш и презерватив .
искам...даже чакам ама викат че били заети с работа и догодина :D

sl0w
09-27-2009, 15:07
Горин цифрот апарат .
Едно съветче . Ако не искаш братче или сестриче можеш да сложиш и презерватив .
искам...даже чакам ама викат че били заети с работа и догодина :D
хаха , и аз по-рано исках брат или сестра , но сега съжалявам . Ако толкова много искаш и мислиш че ще се грижиш , направете си с приятеля ти :-P :-P :-P

mimsssssss
09-27-2009, 15:12
Горин цифрот апарат .
Едно съветче . Ако не искаш братче или сестриче можеш да сложиш и презерватив .
искам...даже чакам ама викат че били заети с работа и догодина :D
хаха , и аз по-рано исках брат или сестра , но сега съжалявам . Ако толкова много искаш и мислиш че ще се грижиш , направете си с приятеля ти :-P :-P :-P
уоу що бе...майка обича децата мъжа и също...къф е проблема ?

sl0w
09-27-2009, 15:48
Горин цифрот апарат .
Едно съветче . Ако не искаш братче или сестриче можеш да сложиш и презерватив .
искам...даже чакам ама викат че били заети с работа и догодина :D
хаха , и аз по-рано исках брат или сестра , но сега съжалявам . Ако толкова много искаш и мислиш че ще се грижиш , направете си с приятеля ти :-P :-P :-P
уоу що бе...майка обича децата мъжа и също...къф е проблема ?
Е па да си направят още едно къто обичат :P Направете си и вие с приятеля ти да ви е по-забавно :P Две малки красивки бебчета в едно семейство ... к'во по-добро от това има :P

lipstik
09-27-2009, 15:51
Няма ли да ти излезне доста скъпичко всичките тези подаръци?
Иначе можеш да вземеш и принтер,за да принтирва снимките.

mimsssssss
09-27-2009, 15:57
за лаптопа имах субрани пари отдавна още като разбрах че ще се женят,апарата го взимам евтино от вужбина от приятели,филмите и рамката са си ръчно изработени неща.
за бебе аз не съм навита все още моля моля,а за принтер чак толкова сега не мерси...
една позната ми каза идея със кутийка и вутре листчета"причини заради който сме заедно" и е мн яко.примерно "за да пием всяка сутрин кафето си заедно" и така.
търся оригинални неща

Biskfitka
09-27-2009, 17:14
Е и аз искам мама да се ожени за друг (ахъм от малкото,които искат родителите му да се разведат съм..) и да я видя с рокляя 8-) 8-) ...та по темата..
Еми ....парфюми за него и за нея...сещаш се от тия дето са еднакви,но има и за мъже и за жени 8-) хмм...нещо за спалнята :oops: (НЕ секс играчки 8-) ) а може и това де...ама..въпреки,че ти и мъжО ти имате много хубави идеи..

mimsssssss
09-27-2009, 18:01
Е и аз искам мама да се ожени за друг (ахъм от малкото,които искат родителите му да се разведат съм..) и да я видя с рокляя 8-) 8-) ...та по темата..
Еми ....парфюми за него и за нея...сещаш се от тия дето са еднакви,но има и за мъже и за жени 8-) хмм...нещо за спалнята :oops: (НЕ секс играчки 8-) ) а може и това де...ама..въпреки,че ти и мъжО ти имате много хубави идеи..
ахаха и аз накарах мойта да се разведе преди години и сега всичко е перфектно.роклята я купихме мн е яка.иначе за пафюм се сетих на пума имаше яки...за спалнята нещо по конкретно да кажеш :) :oops:

Snickers
09-27-2009, 18:23
бебешка количка 8-)
тъй, като се предполага, че ще имат детенце, може да обзаведеш една с тая с детско обзавеждане и т.н, но си мисля, че за това е рано
ще се опитам, да измисля нещо и ще пиша

едит: организирай и такова парти :Д как се казваха? ;/

Biskfitka
09-27-2009, 18:34
^моминско парти? ;д





Е и аз искам мама да се ожени за друг (ахъм от малкото,които искат родителите му да се разведат съм..) и да я видя с рокляя 8-) 8-) ...та по темата..
Еми ....парфюми за него и за нея...сещаш се от тия дето са еднакви,но има и за мъже и за жени 8-) хмм...нещо за спалнята :oops: (НЕ секс играчки 8-) ) а може и това де...ама..въпреки,че ти и мъжО ти имате много хубави идеи..
ахаха и аз накарах мойта да се разведе преди години и сега всичко е перфектно.роклята я купихме мн е яка.иначе за пафюм се сетих на пума имаше яки...за спалнята нещо по конкретно да кажеш :) :oops:Ми за спалнятаа може картина (има едни дето светят или например ако има водопад на картината е направен все едно,че водата се движи..много е красиво.
А и детската количка не е лоша идея! И без това ще трябва...(пожелавам ти да е по-скоро ;) )

Snickers
09-27-2009, 18:37
а, да, моминско парти 8-)

mimsssssss
09-27-2009, 18:38
за бебе казаха догодина да спра да вранкам вече и да им надувам главата и ако искам да си направя :D те били заети сега с работа.
и двамата с приятеля ми се надяваме да има моминско и ергенско парти щото ше е много яко...но да го организирам :-o казах че вече не разполагам с бюджет нещо весело да е подаръчето...

Snickers
09-27-2009, 18:55
Можеш ли да рисуваш?

mimsssssss
09-28-2009, 17:16
Можеш ли да рисуваш?
портрети не,но да мога защо ?

danibebi
09-29-2009, 20:45
може да и подарите микроволнова печка например..за др не се сещам.. :) :grin:

mimsssssss
09-30-2009, 15:44
може да и подарите микроволнова печка например..за др не се сещам.. :) :grin:

да ама казах че вече нямам пари,искам нещо по евтино и все пак хубаво нали ме разбирате...

Snickers
09-30-2009, 16:28
Нарисувай им нещо символично за тях/вас. :)

Biskfitka
09-30-2009, 17:06
Албум за снимките от сватбата или рамка.(има си специални за тоя случай..) :P

petinkataaa
10-02-2009, 21:00
за лаптопа имах субрани пари отдавна още като разбрах че ще се женят,апарата го взимам евтино от вужбина от приятели,филмите и рамката са си ръчно изработени неща.
за бебе аз не съм навита все още моля моля,а за принтер чак толкова сега не мерси...
една позната ми каза идея със кутийка и вутре листчета"причини заради който сме заедно" и е мн яко.примерно "за да пием всяка сутрин кафето си заедно" и така.
търся оригинални неща




това с кутийката и листчетата ми взе ума направо :) :)

mimsssssss
10-03-2009, 12:48
^мерси...все още чакам идеи