PDA

View Full Version : Объркана съм!!!



gevitooo
09-27-2009, 17:59
Здравейте! Преди около пет месеца започнах да харесвам едно момче от моят клас, аз съм страшно срамежлива и когато си си кажа сега ще го заговоря все нещо ме спираше. Така дойде лятото аз заминах извън България за два месеца и си мислех че всичко ще забравя, не стана така постоянно си мислех за него сънувах го и дори сякаш започнах да го харесвам още повече. Върнах се в България и почнахме училище първите няколко дни нищо не се случи, аз си стоях настрани от него гледах го и потъвах в мислите си какво може да се случи ако го заговоря,ако направя еди си какво или да се обвинявам защо съм толкова притеснителна. Преди няколко дни обаче по Изобразително изкуство обаче до мен трябваше да седне един от най-добрите му приятели понеже беше станало някакво изместване. Аз без да се осещам както ибикновенно в този час аз му се любувах и си мислех същите неща докато госпожата говореше нещо за картините на някакъв художник. Така мина първия час обаче посредата на втория се усетих че един от приятелите му седи до мен и видях с периферното си зрение че той ме гледа някакси подозрително и започнах слушам какво говори госпожата. След часа приятелят му го извика аз си извъртях главата натам, а той му каза "После, после ще ти кажа че има много хора.". Това ни беше последния час и си тръгнахме. На следващия ден през голямото междучасие за малко бях останала сама на една пейка, а той идва насреща ми и си казвам наум "Ей сега ще седне до мен", така и стана подмина приятелите си вървеше право напред гледхме се в очите и седна до мен но в същия момент все едно ми бяха залепили устата с лепило не казах здрасти, нито той каза седяхме така около 2-3 минути максимум и една "приятелка" дойде при мен и ме заговори аз я попитах нещо и ето какво стана-
" ТЯ: Искаш ли да ти отговоря?
АЗ: Мииии....както искаш мен не ме итересува чак толкова много.
ТЯ: Ще ти отговоговоря обаче тук някой хора ще чуят."
С една дума го изгони, а после дори не ми отговори на въпроса :?
Когато стана приятелят му направо се провикна:
"К'во стана?
Ами нищо. (и това го каза с един глас личеше си че му стана тъпо, то не че на мен не ми стана тъпо, ама това е друг въпрос) "
Точно след това аз вървя зад него по коидора на училището и той започна да се подщипва с лигнята на класа. Вечерта му писах по скайп по-сведкавичен отговор не бях получавала само докато натисна ентер и той отговори. Още в началото на разговора майка ми ми се обади че ще ходим на гости и стана като онези тъпи кратки разговори (аз попринцип нямам късмет), като се върнах беше извън линия и беше написал някаква фраза за любовта и число със стрелка насочена към него и беше изписал "Който както иска така да го разбира" помислих че има нещо общо с фразата (той е математик) и запоянах да смятам умновавах,делих,събирах,из аждах и единственото което се връзваше беше номера на онази лигня в училище. На следващият ден реших пак да остана сама по този начин да видя дали ще го направи отново и бях решена да кажа нещо ако го направи , но този път всеки ме занимаваше с нещо и не успях да остана дори за миг сам сама на някоя пейка. А когато се разминаваме той ме гледа в очите както и аз него (за разлика от повечето ми приятелки не ме е срам да погледна момчето което харесвам в очите чак аз се очудвам от себе си). Онова на скайпа му не го разбирам числото изобщо може да не се отнася за това обаче.... Охххх обървам се повече и повече. Вие какво мислите по въпроса?
ПС: Благодаря на всеки който прочете това дълго нещо

Corsair
09-27-2009, 18:03
:razz: :razz: :razz: нямаа земна сила която може да ме накра да го прочета :lol:

AFT
09-27-2009, 18:08
На колко сте години?

antoaneta613
09-27-2009, 18:12
аз го прочетох мисля че е мн хубаво и те съветвам да го заговориш дори го попитай колко е часа ако искаш но просто го заговори после му кажи нещо намекни му с нещо че го харесваш че се инт от него ! пожелавам ти успех :-) :)

vas4e3to0
09-27-2009, 18:13
Ми ний не можем да ти помогнем :-o - явно те харесва , така поне аз разбирам :-o !!!! Попитай го - какво толкова ще ти стане , аз мисля че ще ти приеме :grin: опитай - нищо не губиш , получаваш истината :) !!!

Crazytu
09-27-2009, 18:18
Не чакай той да дойде при теб и да те заговори, действай ти. Очевидно и той проявява някакъв интерес към теб ..

sasha_90
09-27-2009, 18:18
Какво значение има какво е написал на скайпа си?Може да е нещо,нямащо нищо общо с теб.Не разчитай на скайп,там всичко е фалшиво.На живо е по-друго.

gevitooo
09-27-2009, 18:39
На колко сте години?
на 13
Благодаря за отговорите! Ще опитам, дано пак не ме хване срама :D :oops: ще разкажа ако се случи нещо :)

TheBlueAvalanche
09-27-2009, 18:46
Просто говори с него...преодолей шибания страх...

Erica1
09-27-2009, 18:51
Просто говори с него...преодолей шибания страх... \:D/ \:D/ \:D/

asp1r1n94
09-27-2009, 19:04
(той е математик)
Ето ти и тема на разговора-попитай го за някоя задача!

iashxui
09-27-2009, 19:26
офф и гледаш го в очите а те е срам да му говориш :lol: а и не е ли тъпо че му пишеш в скайп пък на живо и дума ен си обелвате :D и се пак си на 13 и от един клас .. и акто се харесате кво гаджета ли ще станете :D
се едно .. децки логики ;0

RaZzer
09-27-2009, 19:28
Ти си се на*рала, сега ти трябва да оправиш нещата като си преодолееш страха :)

irnfried
09-27-2009, 19:30
:razz: :razz: :razz: нямаа земна сила която може да ме накра да го прочета :lol:

А дали в даскало пише по толкова много :shock:

gevitooo
09-27-2009, 21:27
офф и гледаш го в очите а те е срам да му говориш :lol: а и не е ли тъпо че му пишеш в скайп пък на живо и дума ен си обелвате :D и се пак си на 13 и от един клас .. и акто се харесате кво гаджета ли ще станете :D
се едно .. децки логики ;0
Не съм казала че дума не обелваме просто в тази ситуация си глътнах езика, иначе понякога си говорим обаче не е кой знае какво. Затова реших да не го напиша, пък и се заговаряме около други хора но след това не съм имала такава възможност.

А това със задачата е супер идея. Той както обяснява попринцип, ще е яко. Тъкмо една от задачите за утре не я разбирам нещо :)

gevitooo
09-28-2009, 22:27
Здравейте! Това с задачата не стана аз попитах него, а тръгнаха още 2-3-ма да ми обясняват (в нашия клас какви математици са се извъдили :o ). След това точно след голямото той се обърна назад отново погледите ни се срещнаха, той забви и като минавах покрай него той ми каза само метъл брато и аз казах нещо от рода. След това, когато бяхме в стаята говорех с еднин от неговите приятели и казах нещо и той го извика каза тя еди си какво еди си какво и почнахме да си говорим за това (естествено госпожата влезе полувин минута след това :( ) . А и някои негови приятели които преди се държаха много гадно с мен изведнъж чак станаха мили :-D . Та искам утре да помоля някоя моя приятелка да говори нещо с него и да стане така и аз да се намеся в разговора така няма да ме срам толкова, ако усетя в разговора, че има нещо към мен ще му кажа обаче незнам точно какво, моля дайте някой друг съвет какво точно да му кажа :)