PDA

View Full Version : За любовта,която изпитвам към моя съученик ;s



bonbonche005
09-27-2009, 20:05
255

Di
09-27-2009, 20:08
хубава история.
гадно че е от твоя клас.
другия път му кажи кво изпитваш към него,може и той да те харесва също. :)

ShtrudeL
09-27-2009, 20:16
Под "малка" разбирам 5-6-7 реда. За повече не си хабя зрението.

TheBlueAvalanche
09-27-2009, 20:21
Еми продължавай да се сближаваш с него и когато решиш, че е дошъл правилният момент, му признай за чувствата си. НА ЖИВО !

bonbonche005
09-27-2009, 20:24
555

sl0w
09-27-2009, 20:24
Четох до там до кадето пише че сте се обиждали 1 срок ... А бе хора вие зле ли сте бе в един клас сте и се избийте баси джентълнените и мадамите .........

TheBlueAvalanche
09-27-2009, 20:26
Знаете ли кое е най-лошото ? Това ,че той си пада по кифли |(
Тогава го забрави по най-бързия начин, защото такива хора не струват.

bonbonche005
09-27-2009, 20:29
66

TheBlueAvalanche
09-27-2009, 20:39
Лааул. Едно е да си бебе, съвсем различно е да си курвар..

bonbonche005
09-27-2009, 20:45
552

sladur4etyYy
09-27-2009, 20:56
Исках да кажа,че всички момчета от класа ми са лигльовци. ;]] А и е пресилено да се нарече Курвар.. всъщност от 2 месеца някъде не си е имал гадже.. ;dd ако е от голямо значение де ...

Всъщност не искам да му кажа , че го харесвам ,защото не искам да повторя същата грешка , която направих във 6 клас! И естествено след като му кажа.. как ще го гледам на училище за бога ;x

затова не му казвай. сближи се с него, нека той те хареса и тръгне след теб, не ти след него. а това, че си пада по ''кифли''.. просто тези момичета му грабват окото. но не мисли, че за да те хареса, трябва да се гласиш точно като тях. просто трябва да умееш да подчертаваш хубавите неща в себе си.

FromAutumToAshes
09-27-2009, 21:18
Аз за това си имам едно като правило.. Никога не си хващам приятелка от моето даскало, още по-малко от калса ми. ;) Не знам какво да ти кажа...

lubomirky
09-27-2009, 21:39
А защо не го попиташ защо те е отрязал преди(ако още помни) и дали този път могат да се получат нещата м/у вас. След като е поискал да сте в по-добри отношения, значи и той иска нещо такова. Другия вариант е да те използва за да се хване с някоя твоя приятелка :?

RaZzer
09-28-2009, 13:03
Исках да кажа,че всички момчета от класа ми са лигльовци. ;]] А и е пресилено да се нарече Курвар.. всъщност от 2 месеца някъде не си е имал гадже.. ;dd ако е от голямо значение де ...

Всъщност не искам да му кажа , че го харесвам ,защото не искам да повторя същата грешка , която направих във 6 клас! И естествено след като му кажа.. как ще го гледам на училище за бога ;x

затова не му казвай. сближи се с него, нека той те хареса и тръгне след теб, не ти след него. а това, че си пада по ''кифли''.. просто тези момичета му грабват окото. но не мисли, че за да те хареса, трябва да се гласиш точно като тях. просто трябва да умееш да подчертаваш хубавите неща в себе си.
+++

raia338
09-28-2009, 16:27
такам ..участвала съм в подобен сериал (казвам го така ,защото беше такъв,обиди говорене зад гърба от страна на момчето ) правеше се на надут ,пък по някога ми намекваше разни неща ,и до ден днешен не можах да разбера .Най-хубавото е ,че всичко е свършило отдавна и като се сетя за детската си любов падам от смях :D
По твоята тема -Аз бих те посъветвала,не знам какво е момчето но май-пак е потаен и страннен просто да спреш да му показваш на даскало ,че го харесваш (защото като сте м/у 4 стени ,винаги ще проличава ) ,така може ако е от тези който се правят на инт ...да се спре..и да го ЗАБРАВИШ !
Но знам че не е лесно забрави го,така че ако чустваш че и в него има тръпка просто действаи не се съмнявай,полсе дори и да не се получи нищо че е от твоя клас,няма да ти прави впечатление :) Успех :-)

LoveRetroMusic
09-28-2009, 16:56
Много е тъпо, ако е от класа ти, ако беше несподелена любовта ( не знам каква е ) щеше да е супер гадно, ако искаше да го забравиш 8-)

kidwestern
09-28-2009, 16:57
болна си ..

LoveRetroMusic
09-28-2009, 16:58
болна си ..

Аз съм, много е гадно ;\

kidwestern
09-28-2009, 17:16
тя е дементна.. оня веика че искал да гледа циците на приятелката и тя мисли че я гледа особено..

LoveRetroMusic
09-28-2009, 17:17
АХАХАХАХА :lol:

bonbonche005
09-28-2009, 19:21
75555555555

gabi_94
09-30-2009, 16:29
Не си създавай некви излюзии, забрави го, щото сама знаеш какъв е :)

Sh@d0w
10-01-2009, 15:23
( както беше миналата година- постоянно ми искаше слушалките на мп4 да слуша.. и много се дърпахме за тва.. :D ) аз го поглеждам някво супер гадно и той веднага извинявай ала бала....

Ех децка любов :oops: :razz:

По темата: Да ти имам проблемите...ти си знаеш,като се срамуваш да му признаеш няма какво да говорим.Животът обича смелите,ако ти не посегнеш да вземеш твоето,няма да го получиш наготово. :)

taffy
10-01-2009, 16:45
Начии, първо ше ти кажа колко много много си приличат историите ни.. Направо не ми се вярва.. 8-)
И аз съм 9 клас, но с момчето се познаваме от.. бебета. Буквално.. После се намразихме.. Той беше надут, високомерен, обиждаше наред, не му пукаше.. А миналата година като видях, че ще сме в един клас, такъв рев му ударих, че не мога да повярвам!
Та, в един момент се оказа, че в училище той седи пред мен.. Първоначално хич не си говорехме.. Мразех го! После почнахме да говорим.. Той първия срок живееше при баба си и не се прибирахме заедно.. Та, по някое време почнахме да си помагаме.. Точно тогава започнах да претръпвам всеки път когато се обръщаше към мен и изобщо.. да се моля да се обърне..
Сега сме втора година заедно.. В един клас имам в предвид. Той се върна и сега живее 5 етажа по надолу.. Почти всеки ден съм в тях и учим заедно.. Ходим на училище, прибираме се.. Но той е толкова.. непостоянен, че направо ми се реве..
Нищо не съм му казала.. И не планирам.. Просто.. не съм сигурна как точно ще възприеме.. Не мисля, че той ме харесва.. Просто си помагаме редовно (всеки ден) .. Мне, определено нищо няма да му кажа.. :lol:

Dimana99
10-01-2009, 16:58
Любов? Надявам се да се шегуваш



... наистина се надявам..

bonbonche005
10-03-2009, 16:10
524

m0nity17
10-03-2009, 16:28
Щом толкова го харесваш прави нещо по въпроса :) Говори с него, покажи му че не си поредната кифла (надявам се да не си) и така МОЖЕ БИ ще види твоята уникалност и колко си различна от другите (ако си) и може и да стане нещо. По написаното разбирам че все пак не си му безразлична, поне иска да сте в приятелски отношения. Успех!!!

Bellatrix
10-03-2009, 17:00
Щом иска кифла, а ти не си (в случай, че наистина не си, де), няма да си щастлива с него, защото никога няма да си достатъчно добра в неговите очи. Често се случва следната ситуация:
Падаш си леко по някой.
Признаваш му.
Той те отрязва => започваш да го искаш още повече.
Започваш да си представяш приказни картини от мечтаното ви бъдеще като гаджета, което в реалността не би било и наполовина толкова хубаво, колкото във фантазиите ти.
Като тръгнете оставаш много разочарована, че той не е бил това, което си си мечтала да бъде.

Тъй че, за какво се бориш за някой си там дето не те иска? Чувствата на човек не можеш да ги промениш с инат, тъй че цялата тая работа с "бори се за нечие сърце" е безмерно тъпа.

kukli4kata001
10-04-2009, 10:38
Така.. за гадния начин по който те е отрязал - не е гаден! Гаден е за теб,защото си го харесвала и аз така съм правила с момчета,казал ти е направо,че няма да се получи между вас първо защото не те харесва ( това значи,че просто не си негов тип) или по някаква причина (харесва си някой има сио приятелка или нещо такова)..да си кажеш нещата такива каквито са на хората в очите не е гадно,а и не е длъжен да те опознава,щом не те харесва. След това казваш,че пак изпитваш нещо към него, а любовта ти може да остане не споделена. Не му казвай,все някога ще ти мине. Ще ти дам пример с мен и мой съученик от тази година. Той ми каза,че ме харесва и т.н аз му казах,че няма да се получи и след този разговор отношенията ни се промениха (не че мн ми пука,то това си е негов проблем!) той ми се прави едва ли не на кой съм аз,ама аз няма да му се дам. Та говоря за това,че като му кажеш,че го харесваш а той пак те отреже ще се чувстваш ужасно около него,все пак сте в един клас и това въобще няма да е хубаво. Момиче недей да си глупава,ще ти мине имай разум, не винаги трябва да следваш сърцето,ако въобще е влюбване. Просто гледай напред и постоянно си повтаряй,че не го харесваш дори сама да се залъгваш,все някога ще ти мине. :)

icecream3
10-05-2009, 15:16
Тъка.... Това, че сте се сдобрили е добре, защото е страшно тъпо да бъдеш във шит отношения с човек от класа ти...Според мен не те е отрязъл кофти, преценил е че няма да се получи и така, в това няма нищо гадно, напротив така е било по-добре отколкото да веждаш че връзката ти не върви,а ти не можеш да направиш нищо,за да я запазиш ! : :) Другото което е просто му кажи какво чувстваш,няма нищо страшно,нищо лошо...Това че те е отрязъл веднъж преди 3 години не е от голямо значение!!!...И ако те отреже пак-не е за теб,вдигаш глава и подалжаваш,защото нали не мислиш, че това момче е последната ти любов :)...И това че се закача с приятелката ти не е кой знае какво,защото може само да се ебава и да не приема така на сериозно думите си както ти му ге приемаш, пък и отстрани сичко изглежда различно и малко или много преувеличено :)

silvana95
10-05-2009, 15:39
maleee v moq klas ima sa6toto mom4e i toi taka si pada po kifli i moqta nai dobra priqtelkaa tragna s nego ...... NAI GOLQMATA GRESHKA V JIVOTA I .znae6 li kak q zarqza prati i sms 4e sajalqva 4e e spal s nakva tam :D . toq pravi sa6toto hodi po kiflii kani gi v WC da se ebatt :D abe absoliytno sa6tiq :lol: zareji goo .
P.P. kolko o6te 6te ste v edin klas ?

bonbonche005
10-05-2009, 16:57
55

LoveRetroMusic
10-05-2009, 16:58
Не всички са еднакви .. оф :>