PDA

View Full Version : лееко съвечтче :)



N0boDy_
09-27-2009, 22:08
Здравейте, искам да помоля ако имате няккави идеи да ме посъвате как да предложа на момиче да бъдем заедно защото бих искал да бъде един вид романтично но и да не бъде някак си банално , и не мога да подбера думите с които да и го кажа и малко ми е притеснено :)

sl0w
09-27-2009, 22:13
Вариант 1 - Здравей любима , ще те любя като за трима .
Вариант 2 - Слънчице мое , веднъж се живее , отвори си краката за мен .

Излезте нещо на разходка или на кафе . Иди към нея и я целуни , после и предложи ..

N0boDy_
09-27-2009, 22:16
Вариант 1 - Здравей любима , ще те любя като за трима .
Вариант 2 - Слънчице мое , веднъж се живее , отвори си краката за мен .

Излезте нещо на разходка или на кафе . Иди към нея и я целуни , после и предложи ..

Ама не ние вече целувката я задминахме просто искам да подбера точните думи и да бъде по романтично :) :)

sl0w
09-27-2009, 22:18
Вариант 1 - Здравей любима , ще те любя като за трима .
Вариант 2 - Слънчице мое , веднъж се живее , отвори си краката за мен .

Излезте нещо на разходка или на кафе . Иди към нея и я целуни , после и предложи ..

Ама не ние вече целувката я задминахме просто искам да подбера точните думи и да бъде по романтично :) :)

Писал съм ти 2 варианта и след них можех да вмъкнем искаш ли да станем повече от приятели и така ...

N0boDy_
09-27-2009, 22:19
Защото първата стъпка я направи тя и беше мн романтично .а следващата бих искал аз да я направя и да бъде също толкова добре... :)

producenta
09-27-2009, 22:20
Вариант 1 - Здравей любима , ще те любя като за трима .
Вариант 2 - Слънчице мое , веднъж се живее , отвори си краката за мен .

Излезте нещо на разходка или на кафе . Иди към нея и я целуни , после и предложи ..

Ама не ние вече целувката я задминахме просто искам да подбера точните думи и да бъде по романтично :) :)

Днес осъзнах,че съм влюбен в една жена красива с приказен характер

и искам да и кажа колко много я обичам защото тя ме ограби тя взе сърцето ми което от много време и принедлежи и сега и казвам обичам те име х

пп
ама да сте двамата някъде да е тихо спокойно като преди това провеждате някакъв приятен разговор

sl0w
09-27-2009, 22:21
Наеми частен самолет и след него във въздуха да пише "Ще ми станеш ли гадже" . Когато се разходжате из парка .... Колко романтично ...

siskas93
09-28-2009, 01:32
просто я заведи на някое красиво място и действай

RaZzer
09-28-2009, 13:00
кво значи да "предложа да бъдем заедно"... :? Предполагам, че искаш да я питаш дали сте гаджета :grin: а щом се целувате... "предлагането" е излишно...

FromAutumToAshes
09-28-2009, 13:04
Като кажеш "целуване" го асоциирам с "гаджета". Пък ако не ходите, тая твойта мадама какво... раздава е така целувки за бог да прости ? :-o

LoveRetroMusic
09-28-2009, 13:06
Като кажеш "целуване" го асоциирам с "гаджета". Пък ако не ходите, тая твойта мадама какво... раздава е така целувки за бог да прости ? :-o

:razz:

dimitar_ak
09-28-2009, 13:10
Здравейте, искам да помоля ако имате няккави идеи да ме посъвате как да предложа на момиче да бъдем заедно защото бих искал да бъде един вид романтично но и да не бъде някак си банално , и не мога да подбера думите с които да и го кажа и малко ми е притеснено :)

http://www.serenadebg.com/

alexxxxx51
09-28-2009, 13:41
Казваш и "Харесвам едно момиче и искам да й предложа..ще й се обадя още сега..би ли помогнала с това какво да й кажа..пример на тебе коя фраза ти харесва..как би искала да ти предложат..помогни ми моля те (оставяш я да измисли какво точно ще й кажеш, след това се отделяш малко от нея и след малко и званиш , ако ти затвори пак и пак докъто не дигне,после и казваш фразата и дано се съгласи....)Не е романтично но е "сладко" според някой момичета :D

dimitar_ak
09-28-2009, 13:53
Звъненето пак и пак обикновено завършва с "я си ХХХ майката"

GossipGirl89
09-28-2009, 13:55
Отидете на някое по-спокойно и тихо място и бъде себе си - кажи това, което чувстваш и искаш. Какво по-хубаво и истинско от това? ;) Може да й вземеш и цвете примерно...

ancheto35
09-28-2009, 13:58
алелеее, има още романтика на този свят, :mrgreen:

не съм го очаквала,
браво на всички отговори,
:grin: :grin: бравооооо :grin: :grin: