PDA

View Full Version : Уроци по плуване



jijikin4o
09-28-2009, 10:16
Здравейте, искам да попитам къде мога да се запиша на уроци по плуване с моята приятелка, но само двете!Моля ВИ помагайте!!!!!!!Предварителн благодаря!
___________________
Грешен раздел. Преместена.
hamilcar

dimitar_ak
09-28-2009, 10:49
Здравейте, искам да попитам къде мога да се запиша на уроци по плуване с моята приятелка, но само двете!Моля ВИ помагайте!!!!!!!Предварителн благодаря!

И защо го пусна в секс? Да не искаш урок от типа "плувай, плувай не е риба"?

fenastz
09-28-2009, 14:17
ми на някой басейн ? или вече е забранено

courtney
09-28-2009, 15:08
Как така само двете? Ако се запишете при треньор в удобен за вас час, се предполага, че ще има и други хора, но треньорът обръща внимание на всекиго поотделно и му дава различни неща в зависимост на какво ниво е.
Ако не искате да се учите, не ви трябва треньор, отивате в някой басейн и си плувате свободно без проблеми.
Колкото до място, зависи къде учиш и живееш, да не се разкарваш до другия край на София (нали за София става въпрос??). Аз съм тренирала в Спартак (до Сити Центъра е), треньорите са много точни и готини, плувала съм и самостоятелно, там проблеми нямаш. Много хора ходят в един басейн близо до Пирогов, изобщо в оня квартал с многото болници е, по пътя на тролеите (там 8, още нещо имаше пак) преди да отиде на 5те кьошета.. Сега мисля да тръгвам в някъв в Студентски май, пак е добър. Ето ти направо някъв списък изваден набързо за закрити басейни в София:

Закрити басейни

Плувен басейн на НСА “В.Левски” (бивша баня Мадара)

бул. Прага 21
тел. 952 12 37, 952 26 43
понеделник – петък 7:00 – 21:00
25 м закрит басейн, сауна, масаж, вана с хидро-, аеромасаж и озониране на водата, фитнес

Вход (само за басейна) – 6 лв.; сауна 6 лв; (плуване и сауна – 8 лв.) Плувният комплекс предлага карти, комбиниращи различни спортни и козметични услуги.

Спортен център на хотел Родина

бул.Тотлебен 8 (до Руски паметник)
тел. 917 9999 (централа)
работи всеки ден без понеделник; 07:00 – 21:00
25 м басейн, сауна, фитнес, солариум, тенис на маса

Вход – 10 лв. (включва басейн, сауна, фитнес), карта за 7 последователни дни – 30 лв.

Sparta – Фитнес и спининг клуб

бул. Арсеналски 4
тел. 963 13 37
понеделник-петък 07:00 – 22:00
събота-неделя 09:00 – 21:00
25 м закрит басейн, спининг, акваспининг, сауна, парна баня, аеробика, йога

Вход - 20 лв. (включва басейн, спининг, сауна, парна баня, аеробика, фитнес, йога, стая за релакс). Комплексът предлага абонаментни карти, комбиниращи различни спортни услуги, даващи и отстъпка от цените за козметичните процедури.

Спортна палата (БСФС)

бул. Васил Левски 75
тел. 930 05 02
понеделник-петък 06:30 – 18:30, събота 08:00 – 16:00
25 м закрит басейн, сауна, аеробика

Вход (само за басейна) – 4 лв.

Макси Спа център

бул. Симеоновско шосе 110
тел. 892 0033, 09:00 – 21:00
Центърът включва терапевтични кабинети, закрит басейн, фитнес в две части - за аматьори и професионалисти, инфрачервена сауна, сауна, парна баня, контрастен басейн, луксозни душ-кабини, стая за отмора, кафе-тераса, протеинов бар,солариум, хидромасажна вана.

Вход - 12 лв. (включва басейн с джакузи, сауна, парна баня, контрастен басейн, стая за почивка, инфраред сауна)

Входът за фитнес салона се заплаща отделно и струва 12 лв., включва кърпа и лукс кабини и съблекални.

София Принцес хотел

бул. Княгиня Мария Луиза 131 (до Централната автогара)
тел. 933 8888 (централа)
понеделник-неделя 08:00 – 22:00
25 м басейн, джакузи и детски басейн, сауна, турска парна баня, фитнес, солариум, аеробика

Вход – 18 лв. (басейна, фитнес и сауна, без ограничено време); От 14:00 до 16:00 – вход 14 лв. Комплексът предлага абонаментни карти.

Сега като го гледам май не е много точен, Спартак имаше и 50-метров басейн, който тук не са споменали, ама поне е няква насока. Ако намеря по-свястна информация, ще едитвам.