PDA

View Full Version : информатика



sunriseee
09-28-2009, 12:27
..........

courtney
09-28-2009, 18:04
Кой клас си? Под блок схема онези овали, правоъгълници и ромбове, свързани със стрелкички ли имаш предвид? Ние сега това правим по информатика, но я учим на английски и нямам представа как му е името. Ако си 9 или 10 клас, това трябва да е... Но си спомням, че в 6ти ни караха да правим съвсем други алгоритми. Ако е това, кажи, мисля, че мога да ти помогна. :)

sunriseee
09-28-2009, 18:13
Да,девети клас съм и говоря точно за тези правоъгълници

courtney
09-29-2009, 20:14
Нали за петък каза, че го имаш? Имам за четвъртък подобно домашно, ако искаш мога утре да ти пратя някакви документи с решението на задачите, просто тази вечер отвсякъде съм затрупана.

sunriseee
09-30-2009, 12:03
Нали за петък каза, че го имаш? Имам за четвъртък подобно домашно, ако искаш мога утре да ти пратя някакви документи с решението на задачите, просто тази вечер отвсякъде съм затрупана.
Ще съм ти много благодарна ако го направиш :)

courtney
09-30-2009, 20:28
Ами направих нещо с първите 2 задачи, само че в Word, на пейнт ми е невъзможно да рисувам. :? Третата не мога да я измисля.
Дай мейл да ти ги пратя, но не гарантирам, че са изключително точни. Ако видиш грешка в наименованието, си ги поправи, аз уча блок схеми на английски и не знам какви ще са термините, които вие ползвате. Изникна една непредвидена трагична ситуация, която ми попречи да ги реша по-добре. Кажи мейл, да ти ги пратя, ако мислиш, че ще ти свършат работа..