PDA

View Full Version : Кратка история за достижимата любов :) ..



Skullbreaker
09-28-2009, 17:37
Определено напоследък съм се вдъхновил..Вдъхновението ми избива в музика и текстове... Но в този момент не мога да си подредя мислите..

Затова смятам,че ще доставя поне мъничко удоволствие на някое момче/момиче ,което вярва в любовта , или ще променя мнението на някое което не вярва , с това леко лирично прозрение ( :D ) ..


Без недомлъвки започваме...
На 17 съм...Без да влагам излишно самочувствие или прекалена скромност мога да кажа ,че съм харесвано момче..И от по-големи момичета и от по-малки..

Не знам на какво да го отдам...Не бих казал толкова на външния вид..Да,тренирал съм ,грижа се за себе си , спазвам хигиена за разлика от повечето ми съученици , което сигурно се харесва...

Но по-скоро на това ,че съм различен...Слушам музиката,която обичам...Никога не ми е дремело за мнението на околните..Не съм изпадал в крайности..Нито съм послушен отличник(макар че не мога да се оплача от лош успех) , нито съм най-яки пич дето се напива и напушва всеки ден и мачка с олигофрения и деградация (това се смята за яко явно,за жалост..) ... Свиря в рок група,пея... Просто на никой не правя евалата...


По стечение на обстоятелствата бидейки все още 9-ти клас попаднах в обкръжението на по-големи от мен..Винаги съм предпочитал да общувам с хора които ми допадат , независимо дали са на 15,20 , 30 ,50 и тн... И накрая срещнах едно момиче (да я наречем X)...2 години по-голяма от мен..

Дойде на една репетиция на групата и не откъсна поглед от мен..И започна общуването ни с нея...Никога не бях имал сериозна връзка,затова ми беше любопитно какво ще се случи ако нещата станат по-директни...Скоро определено се развиваше много романтика..От моя страна...Тя се криеше ,под предтекста ,че не иска да се говори и да ни одумват в училище...Приех това - всеки човек има слабости...Последваха множество събития...Тя ме включи в драматични истории,които не смятах ,че трябва да изживея..Но все пак...
Случи се така,че заради едномесечно настройване и подклаждане на напрежение , счупих 2 пръста на ръката на бившето и гадже...Много съжалявах и никога не исках да го правя..Но се случи,съзнанието ми беше замъглено...

Бях много объркан..Тя ми се кълнеше ,че е невинна душа имаща нужда от любов..Всички ме гледаха едва ли не със съжаление..

Тогава започна едно много силно приятелство , между мен и най-добрата и приятелка..Антония...Името което никога няма да се изтрие от съзнанието ми.. Тя беше до мен , когато бях наранен от момичето X ...Винаги ме утешаваше,успокояваше..Пре ърна се в най-незаменимия ми приятел...Увещаваше ме,че X има нужда от време..

А аз започвах да се отказвам..Никога не съм обиквал X..Просто ми беше любопитно..Имах нужда от ново преживяване..Така един ден от училище я взе непознат тип с кола..Тя ми каза,че това е братовчед и..
В последствие мои приятели от нейния випуск (12-ти клас) ми казаха,че това всъщност е гаджето и...

Ами...Направих X на гъз по скайпа...Спестих и унижението пред хората..Не съм отмъстителен и никога няма да бъда..Просто прекъснах всякакви отношения с нея...Аз - в ролята на малкия тъпак , с който какичката си поигра?Да,ама не...Не и аз..

Годината приключи, но едно нещо грееше сърцето ми...Приятеслтвото...В лицето на Антония...Обиквах я все повече и повече...Всяко мое преживяване беше нейно...Всяко нейно беше мое...
Както пее един великан на Българската музика "Нямам нужда от много приятели,стигат ми двама трима..Но с рани от моята болка в душата си.." ...

Върнахме се за новата година и любовта ни растеше все повече..Прерастваше в нещо ново..В нещо което никога не бях изпитвал..И което ми се случваше с пълна сила..Любовта...Щастието..
Всеки път щом зърнех лицето и , най-мрачния ден ставаше светъл и топъл..Усмивката и можеше да ме накара да извърша невъзможното...

Тогава цялата интрига и злоба , стаена в нашето училище се изсипа върху нас..Или по-скоро между нас..Сякаш фикс идея на всички беше ние да не се събираме..Дали заради нейната история,дали заради това ,че други момичета от нейния випуск ме искаха за тях..Няма значение.. Хората никога не са ме спирали..
За съжаление спираха нея..Опитваха се да ни отдалечат един от друг и преуспяваха от начало..Аз бях в тежък период...Основената фигура , която се противеше на връзката ни беше най-добрата и приятелка..
Случиха се много неща..Плана да прекараме Нова Година заедно беше осуетен пак от външни хора....

Накрая дойде деня..Който няма да забравя до края на живота си...Най-сетне аз бях с приятелите си във филзкултурния салон..А тя беше в коридора..Сама..Приятелката и я нямаше..

Тогава Антония намери сили и дойде...И ме помоли да отида с нея да хапне..Да излезем най-накрая само двамата...Нещо от което ни бяха спирали в продължение на месеци...

Отидохме...Тръгнах да я изпращам ,защото тя беше на урок..Но нещо стана и решихме да седнем на едно диванче в училище за да отпочинем..И там както си говорехме,просто се целунахме...Магията се случи..
Могъщ шамар в лицето на цялото училище...Повечето хора им идеше да се изядат от яд..Но любовта се роди..Разцъфтя..Просъществу ва..И съществува до днес...! Скоро отпразнувахме 8 месеца заедно..Изпълнени с любов и щастие...


Борете се и търсете,заслужава си :) ...

LoveRetroMusic
09-28-2009, 17:38
Не винаги си заслужава, някои просто не заслужават да си мръднеш пръста за тях ... любовта е сляпа. 8-)

MetalZone
09-28-2009, 18:01
Браво на теб, брате! Обичайте се с момето и успех! Но...




Борете се и търсете,заслужава си :) ...

... не съм сиг. дали си заслужава. Стремиш се да направиш/вложиш всичко за човека до теб, а понякога той не оценява нещата... от личен опит го казвам... ъ, просто това са моите виждания на тази възраст. :]

TheBlueAvalanche
09-28-2009, 18:31
Любов няма. Преспокойно можеше да си останете и приятели с това момиче, ако не се бяхте целунали.

Skullbreaker
09-28-2009, 18:44
Любов няма. Преспокойно можеше да си останете и приятели с това момиче, ако не се бяхте целунали.

Малко като хероинов наркоман ми звучиш :smt038


Дано някой ден имаш любов като нашата (не със спринцовката :D ??? ) :)

LadyDi
09-28-2009, 18:47
Ах, любов, любов... :) Като се замисля, по този начин разказана и моята история ще звучи така красиво. А на практика? :) Мръсните чорапи и претъпканата пералня...

Но няма нищо лошо в малко романтичност :)

ThePowerOfLove
09-28-2009, 18:53
Ами браво на вас :) Все така да се радвате един на друг :)

ShtrudeL
09-28-2009, 19:20
Кратка?...
Едит: И все пак ми хареса края и начина, по който си описал всичко.

LadyDi
09-28-2009, 19:37
Явно има и Uncut version :)

TheBlueAvalanche
09-28-2009, 19:56
Любов няма. Преспокойно можеше да си останете и приятели с това момиче, ако не се бяхте целунали.

Малко като хероинов наркоман ми звучиш :smt038


Дано някой ден имаш любов като нашата (не със спринцовката :D ??? ) :)
Да, точно такъв съм. И в момента си чертая свастика на вената със спринцовки. Искаш ли да ми помогнеш?

TheBlueAvalanche
09-28-2009, 20:04
Явно има и Uncut version :)
Еми историята за "любовта" е кратка, да. Саморекламата е по-голяма.

slun4ice_90
09-28-2009, 20:28
От прочетеното ми станаха ясни доста неща,обичайте се все така.Историята ви е зашеметяваща. :grin: :-P

MiMcHeToOo
09-28-2009, 21:07
Ооо :smt007

Jumbie483
09-28-2009, 21:54
Браво..

Python5
09-29-2009, 16:35
ЧерепоТрошач, недей и тука бе ;). Молим те ...

В другия форум спряхме да те храним, само защото се появиха много, ама много по-долни и низши индивиди.

Gospojica
09-29-2009, 16:51
Момче, разтърсиме просто, пожелавам ти щастие. Харесвами как гледаш върху нещата.

258
09-29-2009, 21:42
Дано сте така още дълго време :)

balu4ka
09-30-2009, 19:03
Дано да сте все още така дълго заедно.Радвам се на хора който се борят на хора който не им пука от мнението на останалите.Успех ^^

LadyGold
09-30-2009, 19:16
Първото,което ме грабна в историята ти е това как е написана,какви думи използваш,как ги подбираш добре пишеш...Каза,че пишеш текстове..ъмм тоест написа,но сигурно са много добри хубаво ще е да побликуваш някой...Другото,което харесах в написаното е,че си човек,който се бори,много се радвам,че момче едва на 17 за разлика от своите връстници не са го обсипали хормоните,а...любовта :-) Каквото и да се говори любов ИМА...А,само тия пъпчасали хейтърчета,наркоманчета и тем подобни индивиди биха казали,че няма,защо ли .. ?Ми защото са прекалено заети да "летят" в небесата след поредната доза или цигара с трева....Малко се увлякох,но по тази тема мога да пиша цял живот.А,за завършек на поста ми ще ти пожелая много,много ама много любов и всичко най-най ... :)