PDA

View Full Version : счупен нокът



alex_91
09-28-2009, 18:17
здравейте,искам да попитам как бих могла да си "спася" зачекнат нокън

tonie__
09-28-2009, 18:20
т'ва ми е най-големия кошмар :shock: за съжаление,поне аз не съм намерила спасение :( с лепило за нокти не става,седяла съм с лепенка дни наред,за да израстне,но като я махна и веднага го зачекват някъде и отива ;/ иначе може да си купиш някакъв заздравител(аз ползвам лилавия на Пърфект) и да се лакираш.поне моите нокти ги прави много твърди и става като за временно решение :) после чакаш да израстне и такам

alex_91
09-28-2009, 18:23
т'ва ми е най-големия кошмар :shock: за съжаление,поне аз не съм намерила спасение :( с лепило за нокти не става,седяла съм с лепенка дни наред,за да израстне,но като я махна и веднага го зачекват някъде и отива ;/ иначе може да си купиш някакъв заздравител(аз ползвам лилавия на Пърфект) и да се лакираш.поне моите нокти ги прави много твърди и става като за временно решение :) после чакаш да израстне и такам

И номера с лепенката съм го пробвала,но е много неузобно.А лилавият заздравител го използвам,но честно да ти кажа не виждм голям ефект

tanchu
09-28-2009, 18:23
една приятелка си ги лепи с Капчица :-D може да е смешно ,но е ефикасно :)

tonie__
09-28-2009, 18:25
нз,при мен много ми помогна определено :) иначе варианта е да го изрежеш докъде е счупен и другите ако са ти дълги да ги похамалиш малко,така че да не е грозно и да си запазиш ноктите :) аз винаги така правя като си ги оформям много добре и ги скъсявам ии после като се лакирам не се вижда разликата :-D

Neopitom3na
09-28-2009, 18:57
качествен заздравител.. друго решение мисля, че няма :?

Undying
09-28-2009, 19:01
Какво означава думата "зачекнат"? :-o

iiordanova
09-28-2009, 19:49
Уф , това е ужасно.
Тъкмо ти пораснат и ... :?
Аз ги скъсявам като счупя някой.
Препоръчвам ти маслото на 'Икаров'. Аз съм много доволна. :P

Loshotia
09-29-2009, 10:13
Eсенс имат лепенки за счупени нокти. Не съм ползвала, но съм ги виждала, че ги продават