PDA

View Full Version : .. отчаяно търся помощ .. щракнете все пак ...



lolipop1
09-28-2009, 19:07
значи аз съм на 14 години и с авера ми правим след 3 дни 1 месец.. и той ме покани да го отпразнуваме у тях... попринцип той е сериозен човек .. с предните му аверки е бил 2 години .. а аз в момента се нуждая от такава сериозна връзка и сам щастлива че намерих човека ... обаче има един проблем ... аз още не съм се ебала ... и се чудя какво да направиа .. дали да му пусна ... знам че това само аз мога да го реша...той е казал веднаж че ще ми даде сериозна връзка но иска и с секса да варви ... ако има значение .. той ще прави 17 след 1 месец ... ии въобщенезнам какво да направиа не се чувствам много сигурна но не искам и да го загубя ... а ако го накарам да ме чака още сам сигурна че няма да е много за дълго и край на връската нии .. съвети? и сори за неграмотното писане ако някаде имам грешки ...

Valeriq90
09-28-2009, 19:10
Е*и на воля :) По-важно е да знаеш как се прави секс, отколкото да можеш да напишеш едно изречение без 20495340 правописни грешки. (поклон)

ghetto_superstar
09-28-2009, 19:12
зависи какви са разбиранията ви за "сериозна връзка",мисля че на 14 с твоя авер ще се пецкате неколко месеца (да не кажа и по малко) смятай...

PrIvaTe
09-28-2009, 19:18
пуу върху такива като вас направ0 ми се повръща :X
ако го искаш му пусни и т'ва е
ти ще му пускаш не целия форум :lol:
и ако ще правите секс само за това че сте направили 1 месец аз с последната са разделих точно на деня когато правихме 1вия месец :? и какво да правя ... айде е*и наволя 8) :lol:

Punisherrr
09-28-2009, 19:20
Хмм ... ''на 14 години'' ''аверките'' , ''не съм се ебала'' , ''да му пусна '' , ''сериозна връзка'' ... Извинявай,но всичко това заедно е ... уникално нелепо.
Предлагам ти да седнеш да се позамислиш над някои работи.
- Искаш сериозна връзка. Хубаво. Обаче я да видим какво е сериозна връзка ? Той казал,че ''ще ти даде'' (wtf? ) сериозна връзка но искал и с секса да варви ?? Чакай чакай чакай... секса да върви е различно нещо от 'да има секс'.
И какво е това - ''ще ти дам сериозна връзка'' ??? Тези неща от кога така се решават? :-D

Гледай сега... понеже ми е безкрайно нелепо положението и мислите ти и мога с дни да пиша по въпроса... ще те посъветвам само да се замислиш на тия години за какво трябва да се тревожиш... и по-точно за кои неща в тази твоя връзка.

Първо,че на господина на 17 годинки няма да му стане нищо ако не ''му тръгне секса'' веднага с 14 годишната му приятелка,с която ходи от месец,а тя е девствена и очевидно се чувства притисната заради неговото поведение и поставени условия.

Ти вероятно няма да ме послушаш ако директно ти кажа,че ще сбъркаш ако легнеш с него под предтекст ''да не го загубя'' ... и ако ти кажа,че в това вашето в момента няма абсолютно нищо сериозно.

Първо си изградете добри отношения,доверие,близост и тогава пак приказвайте за секс.
Най-простото,над което можеше да се замислиш веднага е ''Ако имах достатъчно сериозни отношения с приятеля си,щях ли да питам непознати хора? ''

fenastz
09-28-2009, 19:28
значи аз съм на 14 години и с авера ми правим след 3 дни 1 месец.. и той ме покани да го отпразнуваме у тях... попринцип той е сериозен човек .. с предните му аверки е бил 2 години .. а аз в момента се нуждая от такава сериозна връзка и сам щастлива че намерих човека ... обаче има един проблем ... аз още не съм се ебала ... и се чудя какво да направиа .. дали да му пусна ... знам че това само аз мога да го реша...той е казал веднаж че ще ми даде сериозна връзка но иска и с секса да варви ... ако има значение .. той ще прави 17 след 1 месец ... ии въобщенезнам какво да направиа не се чувствам много сигурна но не искам и да го загубя ... а ако го накарам да ме чака още сам сигурна че няма да е много за дълго и край на връската нии .. съвети? и сори за неграмотното писане ако някаде имам грешки ...


Знаеш ли как ми се надърви, авторке ? Като камък !!! Защо повече момичета не ползват думата "ебала" :oops:


Иначе той като те подхване няма да има проблем :-D

gLoRiToO
09-28-2009, 19:33
Ако наистина е толкова сериозен човек както казваш и ако те обича истински не виждам какъв ще му е проблема да те изчака докато се почувстваш готова... :-o Помисли малко преди да тръгнеш да правиш глупости!

MakeMeLaugh
09-28-2009, 19:58
Ще прави на 17 и е имал вече 2 сериозни връзки..
Той те обича, ама те притиска малко или много.
Я стига, вземи се в ръце, какви са тия наивни лапешки историии, помисли трезво от негова гледна точка как стоят нещата реално..
:x

Macallan
09-28-2009, 20:34
Хмм ... ''на 14 години'' ''аверките'' , ''не съм се ебала'' , ''да му пусна '' , ''сериозна връзка'' ... Извинявай,но всичко това заедно е ... уникално нелепо.
Предлагам ти да седнеш да се позамислиш над някои работи.
- Искаш сериозна връзка. Хубаво. Обаче я да видим какво е сериозна връзка ? Той казал,че ''ще ти даде'' (wtf? ) сериозна връзка но искал и с секса да варви ?? Чакай чакай чакай... секса да върви е различно нещо от 'да има секс'.
И какво е това - ''ще ти дам сериозна връзка'' ??? Тези неща от кога така се решават? :-D

Гледай сега... понеже ми е безкрайно нелепо положението и мислите ти и мога с дни да пиша по въпроса... ще те посъветвам само да се замислиш на тия години за какво трябва да се тревожиш... и по-точно за кои неща в тази твоя връзка.

Първо,че на господина на 17 годинки няма да му стане нищо ако не ''му тръгне секса'' веднага с 14 годишната му приятелка,с която ходи от месец,а тя е девствена и очевидно се чувства притисната заради неговото поведение и поставени условия.

Ти вероятно няма да ме послушаш ако директно ти кажа,че ще сбъркаш ако легнеш с него под предтекст ''да не го загубя'' ... и ако ти кажа,че в това вашето в момента няма абсолютно нищо сериозно.

Първо си изградете добри отношения,доверие,близост и тогава пак приказвайте за секс.
Най-простото,над което можеше да се замислиш веднага е ''Ако имах достатъчно сериозни отношения с приятеля си,щях ли да питам непознати хора? ''
е това е модератор много ме кефят изказванията ти :grin: :grin:

mmKamm
09-28-2009, 21:04
значи аз съм на 14 години и с авера ми правим след 3 дни 1 месец.. и той ме покани да го отпразнуваме у тях... попринцип той е сериозен човек .. с предните му аверки е бил 2 години .. а аз в момента се нуждая от такава сериозна връзка и сам щастлива че намерих човека ... обаче има един проблем ... аз още не съм се ебала ... и се чудя какво да направиа .. дали да му пусна ... знам че това само аз мога да го реша...той е казал веднаж че ще ми даде сериозна връзка но иска и с секса да варви ... ако има значение .. той ще прави 17 след 1 месец ... ии въобщенезнам какво да направиа не се чувствам много сигурна но не искам и да го загубя ... а ако го накарам да ме чака още сам сигурна че няма да е много за дълго и край на връската нии .. съвети? и сори за неграмотното писане ако някаде имам грешки ...
С предните му гаджета е бил по 2 години....той от както е навършил 12 ли ги е метнал сериозните връзки? Помисли малко...лъже те и иска само да те изчука.
Но ако смяташ, че си готова, което според мен не е така...го направи, НО знай, че това не е гаранция, че ще ти спечели една сериозна връзка. На твоите години...и като имам в предвид неговите...просто иска да те изчука.

Bombshell
09-29-2009, 03:00
зависи какви са разбиранията ви за "сериозна връзка",мисля че на 14 с твоя авер ще се пецкате неколко месеца (да не кажа и по малко) смятай...
мхм..и тва е... :)
После ще плачкаш и ще се чувстваш шибано...
Твоя воля...
Според НАС=Не му пузкай... 8)
сри за правописните грештки ако иммам некаде бате

Ardentika
09-29-2009, 12:32
О боже мой! И ако си мислиш, че тва момче ще ти даде супер сериозна връзка значи си адски заблудена. Една моя много добра приятелка има гадже на 20 и той я е чакал близо година ,докато тя не се почувсва готова. Ето това е истинска връзка. Приятелят ми също е на 20 и никога не ме е пришпорвал да правим секс, нито пък ми е казвал, че ако не му пуска ще ме зареже. Прави си изводите сама..

stupiddog
09-29-2009, 13:26
Вярно е . Ако те обича истински ще те чака колкото е нужно . А без любов една сериозна връзка е невъзможна .. :?

Rebirthing
09-29-2009, 13:32
Punisherrr ти го каза много добре, но аз ще го ти го кажа направо...ходи залягай на уроците, на 14 ще ми се ебе, хаха и после да очакваме тема във форума "бременна ли съм?!" еми да..сигурно си забременяла през устата!Момиченце на 14 да му разбира главата от "сериозна връзка" звучи супер нелепо, още по нелепо звучи момченце на 17 да е имало сериозни връзки...

dimitar_ak
09-29-2009, 13:35
Баба меца отново е безпощадна и директна \:D/

Biskfitka
09-29-2009, 15:40
Пусни му бе... :lol: :lol: :lol: Лелеле...сега сериозноо ;д прочети си поста и сама ще се сетиш дали трябва да му ''пускаш'' или не..

evangelinelilly
09-29-2009, 15:50
Един месец? Я са чукнете за първия месец ...А па може и за втория ако 0ще сте аверки :-D :D :D кфо го мислиш ? то са е видяло че не можеш да мислиш щом ще правиш такава простотия ...въобще не мислиш с тая глава ! ако се проебеш сега представяш ли си на 20 на кфо ще заприличаш!!! Дръж на достойнството си! Когато ти си готова тогава...баси връзката ще е щом се притесняваш дали няма да те зареже ако не те наебе :shock: :lol:

krem4et0
09-29-2009, 16:54
Я, ме светнете вие младите по въпроса, ама какво се подразбира под сериозна връзка в наши дни. Последната си връзка започнах с идеята да сме заедно, защото ни е приятно и бях на 19. Вече доста години сме си заедно и връзката ни е сериозна, но тя стана такава с течение на времето, а не защото сме си казали-ние ще имаме сериозна връзка. За мен нещата станаха сериозни, когато заговорихме за общо бъдеще, семейство, деца...Поне за мен тогава нещата станаха сериозни и това аз разбирам под сериозна връзка. Мале, за 5-6 години колко са се променили нещата.
мила ми девойко, никой тук не може да ти държи сметка какво ще правиш с тялото си. Ясно ми е, че ти си съвсем далечно поколение и ако бях ромка, можеше с малко напъни и дъщеря да ми бъдеш. Мога да те посъветвам от позицията на жена със сериозна връзка. Такава не се гради с ултиматуми, притискане и заплахи. Те се гради с доверие, толерантност, разбирателство и компромиси. Ако искаш някое момче да те възприема като сериозна приятелка, тогава се дръж като сериозно момиче. А сериозните и зрели момичета, готови за истински връзки не говорят по този начин за тялото си, за емоциите си и не правят секс на 14 с първия, който им свали звезди от небето и им даде празни обещания. А дали ще правиш секс или не си е лично твой избор. Аз моя си го направих навремето. Реших да съградя истински отношения с някого, преди да го допусна толкова интимно до себе си. Решението е твое. Разликата в последствията е няколко месеца. Ако не правиш с него секс, до 1 месец ще те зареже. Ако правиш секс с него, това ще стане след 3-6 месеца. Не защото всички мъже са такива, а защото еб*ч който на 16 имал тоолкова сериозни връзки и е видял тооооолкова секс, че едва ли някой може да се мери с него.

Attenti0n
09-29-2009, 18:36
Напълно съгласна съм с krem4et0 и Punisherrr ... За каква връзка говорим ,като приятелят ти те кара да правите секс на първия месец ? Ако сте били приятели преди да "тръгнете" , по приемливо е и възможно да иска секс (ако сте говорили по въпроса преди това ), защото вече сте се познавали до някаква степен , знаеш какъв човек е и т.н. ! Но по думите му съдя , че иска само да те преметне , да те "изчука" и да те хвърли на буклука . Странно ми е как си на 14 години и не можеш да го проумееш , да видиш какво става ! Самата аз съм на 14 години и се чудя как не можеш да разбереш :) .
Кажи му , че когато си готова ти , тогава ! Като не му понася , пътя . Вярно е , че момичетата много по лесно се влюбват в момчетата от колкото братното . Момчетата (в началото) гледат повече външността . За това гледай да се опознаете взаимно , след това връзката и сериозната връзка , накрая и воденето на полов живот ;)... успех !

Shinah
09-29-2009, 18:53
Мила авторке, вероятно щетеш горните постове и си казваш "Е, тия добре ли са, че ми говорят за изнудване, притискане и тем подобни. Той не ми е казал нищо такова"
Да, ама не. Той ти е казал "Ще ти дам сериозна връзка, ако правиш секс с мен преди това"
Ще помоля някои от потребителите да не коментират каква сериозна връзка на 14, защото моята беше адски стабилна.
Твоят приятел може и да е имал сериозна връзка, но ти го питай "А не трябва ли първо да я съградим и тогава да искаш секс от мен?"...
Любопитно ми какво ще ти отговори :)

Просто... бъди внимателна, не е първият случай, в който голямо момче иска секс от по-малко момиче...

Vincent
09-29-2009, 18:58
Определено е сериозна връзката щом би те зарязал хах...изобщо нямаш представа какво значи това и едва ли скоро ще имаш.

svetlin92
09-29-2009, 19:03
С мойта приятелка сме заедно вече 2 години и 6 месеца някъде. И още не сме правили секс да но това не ни прави нещастни. Тя не готова за кво да я притискам :) като му дойде времето ще го направим. Така че извода е каква ти е сириозната връзка като приятелати те изнудва.. . В прочей аз съм на 16 тя е на 14

LadyGold
09-29-2009, 19:43
Сериозна връзка може да има винаги,засиви от хората,които я градят.:)
А,колкото до твоя приятел,по-добре му тегли шута,извинявай,че се изразявам така,но повечето момчета на 17 са фрашкани с хормони и това "дай ми секс и ще ти дам сериозна връзка" как го въприемаш,ако наистина иска сериозна връзка с теб няма да ти поставя такива ултиматоми.Изборът е твой,просто исказвам мнение. :)

Dollystar
09-29-2009, 19:48
Ако те обича и те цени ще чака колкото е нужно!

Extremescream
09-29-2009, 19:59
Mхм,на 14 искаш ТАКАВА СЕРИОЗНА ВРЪЗКА.Ъм,ти наред ли си?
Иска секс,а не любов.Ако си достатъчно тъпа да му се вържеш,то тогава заслужаваш всичко,което ще ти се случи с него

Macallan
09-29-2009, 19:59
14 години сериозна връзка ХАХАХАХАХА :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

t0d1t0
09-29-2009, 20:05
С мойта приятелка сме заедно вече 2 години и 6 месеца някъде. И още не сме правили секс да но това не ни прави нещастни. Впрочем аз съм на 16 тя е на 14
е сега вече ми става ясно що не сте го направили ... Че и сериозна връзка... Малии :lol:

vellvet
09-29-2009, 20:14
пусни му да се свършва

Marinchety
09-29-2009, 22:30
зависи какви са разбиранията ви за "сериозна връзка",мисля че на 14 с твоя авер ще се пецкате неколко месеца (да не кажа и по малко) смятай...
+1

BuzkatA
09-29-2009, 23:11
само ще те изчука и след време ще те зареже и после ще станеш обща курва и ще съжаляваш не му пускай в такъв ранен етап от няква връзка ...

GossipGirl89
09-30-2009, 00:19
Сериозната връзка не е нещо, което се дава. Тва не ти е предмет да го дадеш и после да си го вземеш... Сериозната връзка се гради на чувства и доверие. Ти си на 14, той на 17 - и двамата сте във възраст, в която такова нещо като "сериозна връзка" няма. Той на тая възраст мисли предимно за секс и те заблуждава и залъгва. А ти като първата глупачка си се вързала... Ходите от 1 месец и той вече е започнал да те притиска относно секса - това не ти ли говори достатъчно? Иска да спи с теб и после ще те зареже. И това за бившите ми връзки за по 2 години - да предположим, че е имал 2 гаджета до сега и с двете е ходил за по 2 години - от 12 годишен ли е почнал със съриозните връзки? :lol: Ти самата си казваш, че не си сигурна дали го искаш - тогава какво изобщо има да говориме... Не си готова, не го прави.

Rhype
09-30-2009, 16:44
Хмм ... ''на 14 години'' ''аверките'' , ''не съм се ебала'' , ''да му пусна '' , ''сериозна връзка'' ... Извинявай,но всичко това заедно е ... уникално нелепо.
Предлагам ти да седнеш да се позамислиш над някои работи.
- Искаш сериозна връзка. Хубаво. Обаче я да видим какво е сериозна връзка ? Той казал,че ''ще ти даде'' (wtf? ) сериозна връзка но искал и с секса да варви ?? Чакай чакай чакай... секса да върви е различно нещо от 'да има секс'.
И какво е това - ''ще ти дам сериозна връзка'' ??? Тези неща от кога така се решават? :-D

Гледай сега... понеже ми е безкрайно нелепо положението и мислите ти и мога с дни да пиша по въпроса... ще те посъветвам само да се замислиш на тия години за какво трябва да се тревожиш... и по-точно за кои неща в тази твоя връзка.

Първо,че на господина на 17 годинки няма да му стане нищо ако не ''му тръгне секса'' веднага с 14 годишната му приятелка,с която ходи от месец,а тя е девствена и очевидно се чувства притисната заради неговото поведение и поставени условия.

Ти вероятно няма да ме послушаш ако директно ти кажа,че ще сбъркаш ако легнеш с него под предтекст ''да не го загубя'' ... и ако ти кажа,че в това вашето в момента няма абсолютно нищо сериозно.

Първо си изградете добри отношения,доверие,близост и тогава пак приказвайте за секс.
Най-простото,над което можеше да се замислиш веднага е ''Ако имах достатъчно сериозни отношения с приятеля си,щях ли да питам непознати хора? ''


Винаги съм съгласен с теб :) Аз - човекът ,който е на 16 ,не бих тръгнал с 14 годишна - Липсва им акъл :?

olive_oil
09-30-2009, 20:03
Само като прочетох "още не съм се ЕБАЛА" и ми стана ясно, че девствеността ти е пословична. Не дръж момчето на сухо!

kkaammii
10-01-2009, 15:37
Тази тема е по-нелепа и от тези по списанията. Аз останах безмълвна...

xHARDCANDYx
10-01-2009, 18:38
Е*и на воля :) По-важно е да знаеш как се прави секс, отколкото да можеш да напишеш едно изречение без 20495340 правописни грешки. (поклон)
+1

Amateur
10-01-2009, 19:33
Ако иска сериозна връзка ще те изчака достатъчно с секса!!!

yYniiKaLnAa
10-01-2009, 21:19
Не си заслужава след като те притиска ..

majestic001
10-02-2009, 12:27
Значи така .. Кажи му да си го набие и да не дава зор ;)

hooliganka89
10-02-2009, 12:52
Авторке,много си малка и още не си наясно какво точно искаш.
Според мен недей да си лягаш с него или с когото и да е било,повече от очевидно е,че още не си готова за подобно нещо.
Повярвай ми,ако си легнеш с него и нещата не потръгнат ще бъдеш много наранена,а и като знам какво е да си на 14 и да те отхвърлят,депресията е дълга и мъчителна.

HappyOne
10-02-2009, 13:27
Авторке,много си малка и още не си наясно какво точно искаш.
Според мен недей да си лягаш с него или с когото и да е било,повече от очевидно е,че още не си готова за подобно нещо.
Повярвай ми,ако си легнеш с него и нещата не потръгнат ще бъдеш много наранена,а и като знам какво е да си на 14 и да те отхвърлят,депресията е дълга и мъчителна.
+1
Права е. Ще преспи с теб и ще те зареже. При това не е нормално 14 годишно момиче да излиза със 17 годишен "батко". При това факта, че сте заедно от месец и той да те притиска за секс говори само за себе си. Аз ти казвам да му откажеш и да го зарежеш. Можеш да залегнеш малко над уроците вместо това, защото като гледам как пишеш ми става зле....