PDA

View Full Version : Упражнения за гръден кош



darking
09-28-2009, 20:55
Решил съм, че е крайно време да поработя над тялото си (лолз). Имам две гири в къщи, вдигам си ги редовно, правя коремни преси, лицеви упори и т.н, но гръдния ми кош е адски тесен(както и раменете), което се набива на очи. Също така кухината между гърдите е някак си....поне на мен така ми се струва....прекалено вдлъбната. Бихте ли ми препоръчали някакви упражнения за развитие на гръдния кош? Благодаря предварително!

ImmortalTechnique
09-28-2009, 21:18
Пуловер за разширяване и лежанка за развитие на гърдите. Ще трябва и за рамене да правиш. Абе ако искаш тялото ти да се развие хармонично ще трябва да тренираш всичко на ротационен принцип.
Виж тука

http://www.kulturizam.co.cc/exercises-chest.php

Има всичко необходимо.

darking
09-28-2009, 22:13
Мерси много. Само не разбрах този пуловер как да го правя с гири :? и въобще изобщо xD

ImmortalTechnique
09-28-2009, 22:55
http://www.kulturizam.co.cc/exercises-chest-pullover.php

EarthShaker
09-29-2009, 04:01
кофи кофи кофи

psychedelic
09-29-2009, 16:55
Mного, много плуване :smt023

lubomirky
09-29-2009, 17:02
Може и с бягане. ;) Много бягане ;д

dshiznit
10-02-2009, 14:33
А на колко години си ве тарикат.

WrongLife
10-02-2009, 18:36
Виж приятелю,
всеки знае "ангелчетата" с дъмбелите /гиричките/.Важно е да ни споделиш на колко години си и ръста ти. Също така за развиването на тялото ти трябва хранителен режим. Ако искаш да полуиш по-бързи резултати можеш да използваш и хранителни добавки. Ако ще използваш най-добре използвай Протеин и Карнитин на EXPLODE. Също така прочетох, че тичаш, ако не тичаш започни. Тичането ще ти помогне ако не друго да повишиш издържливостта и да стопиш някое и друго кило. Ако ти трябва нещо друго ми пиши лично.

ImmortalTechnique
10-08-2009, 07:40
Абе стига сте пълнили главата на момчето с глупости. Как с бягане ще му се увеличи гръдния кош. Пич, казах ти какво да правиш - пуловерът е най-доброто упражнение за твоята цел, защото разтяга междуребрените връзки и след това естествено базовите упражнения за гърди - лег, полулег, флайс, кофички.