PDA

View Full Version : Училищните мотористи



Robe
09-28-2009, 21:40
Дразнят ли ви по големите 9-10-11-12 клас като идват на училище с мотори без книжки....... И осъзнавате ли какво може да им се случи ?!

Tempest
09-28-2009, 21:57
по-големите 12 клас, които аз познавам идват с автомобили, но и с книжки.. и осъзнавам какво може да им се случи, важното е, че ти си ги забелязал - следователно им завиждаш и желаеш да им се случи това, което си мислиш :)

п.с.: забравих да добавя ", бе тежък!"

thegmin
09-28-2009, 22:53
Кой ти каза, че са без книжка?

Tempest
09-28-2009, 23:02
още нещо - мен кво ме грее кво може да им се случи на тия.. хаха те да си берат грижата, аз догодина почвам курсове и докато не изкарам книжката, няма да се правя на шофьор :)

amk933
09-28-2009, 23:24
Дразнят ли ви по големите 9-10-11-12 клас като идват на училище с мотори без книжки....... И осъзнавате ли какво може да им се случи ?!

Не ми пукак какво може да им се случи.
Не ме дразнят, защото нямам намерение да карам, а и не обичам много да се возя, защото всеки път докато стигнем до морето след магистралите са някакви селски пътища и все летят в насрещното коли. Мен не ме е страх, ама почвам да се нервя и си утрепвам целия ден. В България още не си е за кола, но и да беше пак нямаше да карам. 8-)

Robe
09-28-2009, 23:30
по-големите 12 клас, които аз познавам идват с автомобили, но и с книжки.. и осъзнавам какво може да им се случи, важното е, че ти си ги забелязал - следователно им завиждаш и желаеш да им се случи това, което си мислиш :)

п.с.: забравих да добавя ", бе тежък!"Поредната компетенция......

Смятам че не е нормално да са идва с мотори без книжка на училище да са праиш на гъзар пред импулс манячките и фешън приятелчетата си защото както ги имаш за най-близки като си разцепиш мозъка в някоя табела няма те да ти го събират нали ?! И да те запомнят "да оня с мотора дет са разби"......

Това не е само в 12 клас става и с по-малки общо зето се повече и повече навлиза тази нова мода която мисля за опасна тфа ми беше мисълта копеле. А дали им завиждам ?! Да разбирач завиждам им адски много направо немога да спа... ако искам мога да си зема най-новия мотор, това не е проблем за мен, и да отида им покажа за кфо става дума но пак казвам че че не е тфа начина и го считам за неправилно.


ЛЕК СИ !

thegmin
09-29-2009, 00:43
Абе идиот, книжка за 50 кубика се изкарва на 16. Като си такъв разбирач си се вози в автобуса, както предполагам че ще бъде през целият ти жалък живот. :lol: Много обичам хора които са некомпетентни и в същото време спорят по дадена тема. Я да те видя как с градски траснпорт ще стигнеш от Студентски до Центъра за 19 мин. ???

Sarge
09-29-2009, 06:58
Абе идиот, книжка за 50 кубика се изкарва на 16. Като си такъв разбирач си се вози в автобуса, както предполагам че ще бъде през целият ти жалък живот. :lol: Много обичам хора които са некомпетентни и в същото време спорят по дадена тема. Я да те видя как с градски траснпорт ще стигнеш от Студентски до Центъра за 19 мин. ???


Я ти стигни с кола дотам за 19минути....но в пиков час :D

thegmin
09-29-2009, 07:04
Не говорим за кола а за мотор... Името на темата виж. :shock: И ДА точно за в пиков час, става въпрос.

Tempest
09-29-2009, 07:16
по-големите 12 клас, които аз познавам идват с автомобили, но и с книжки.. и осъзнавам какво може да им се случи, важното е, че ти си ги забелязал - следователно им завиждаш и желаеш да им се случи това, което си мислиш :)

п.с.: забравих да добавя ", бе тежък!"Поредната компетенция......

Смятам че не е нормално да са идва с мотори без книжка на училище да са праиш на гъзар пред импулс манячките и фешън приятелчетата си защото както ги имаш за най-близки като си разцепиш мозъка в някоя табела няма те да ти го събират нали ?! И да те запомнят "да оня с мотора дет са разби"......

Това не е само в 12 клас става и с по-малки общо зето се повече и повече навлиза тази нова мода която мисля за опасна тфа ми беше мисълта копеле. А дали им завиждам ?! Да разбирач завиждам им адски много направо немога да спа... ако искам мога да си зема най-новия мотор, това не е проблем за мен, и да отида им покажа за кфо става дума но пак казвам че че не е тфа начина и го считам за неправилно.


ЛЕК СИ !

пак ше те питам - какво ги мислиш толкова? Нали няма ти да си "разцепиш мозъка в някоя табела"? :razz: ей-така като почнете да ме разсмивате, значи, правите ми деня весел! Не съм копеле, нито съм 20 кила, че да ми викаш лек, а относно слабо-обзаведения ти горен етаж нямам какво да коментирам :)

elito0o0o0
09-29-2009, 09:02
абе вари земи от някой мозък и недей да говориш мн мн.. ;) Що да ме дразнят кат идват с мотори на даскало? Специално моето даскало е почти на края на града.. и ако има такива ,които идват прмерно от другия край или от някое село или т.н. кфо? пеша ли да дойде или с няква бричка .. шЪТ ъП! .. :(

Robe
09-29-2009, 14:52
Някой модер да заключи темата......... не ми беше тфа мисълта като цяло ясно че в тоя форум неможе да се води някакфа дискусия. CLOSED !

Tempest
09-29-2009, 15:16
Някой модер да заключи темата......... не ми беше тфа мисълта като цяло ясно че в тоя форум неможе да се води някакфа дискусия. CLOSED !

не - някой да заключи темата, щото е ясно, че в този форум не ти танцуват по свирката :)

Robe
09-29-2009, 17:03
Някой модер да заключи темата......... не ми беше тфа мисълта като цяло ясно че в тоя форум неможе да се води някакфа дискусия. CLOSED !

не - някой да заключи темата, щото е ясно, че в този форум не ти танцуват по свирката :)не - някой да заключи темата защото човек да не направи 1 тема без да го нахранят........... хаха дада вечната битка форума срещу мене..... ами така става като 75 % от форума са 8 клас......... НЕВАРМАЙНД КОЕПЕЛЕ !

CLOSED PLS !

lipstik
09-29-2009, 17:47
От нашето няма с мотори,но има такива,които редовно минават от там.Не ме дразнят,ама ме е страх да не ме блъснат....

ThePowerOfLove
09-29-2009, 17:50
Ем има такива дето идват с мотори, някои с коли, други с колела.. Всичките ли да ги мисля кво може да им се случи? Всеки носи отговорност за себе си. Не ме дразнят. Щом така им е кеф, какъв е проблемът :)

Luscious_Heart
09-29-2009, 18:14
Аз съм момиче, не ме вълнуват автомобилни теми и тем подобни, тъй че би следвало да не се впечатлявам. :grin: Един мой приятел тази година взе книжка за мотор, щото направи 16. Въпреки това нещо ми казва да не се качвам... младите шофьори са опасни. : ( ВСмисъл не те, ами пътищата, липсата на опит... Ся ще кажете как да се натрупа тоя опит иначе... Оф, не знам. :? Аз си пътувам с градския транспорт, не съм планирала книжка като порасна. :D

elito0o0o0
09-30-2009, 17:03
ако ще да идват с хиликоптери и самолети .. аа btw теб какво те дразни това ,че ходят с мотори на даскало? :shock: :? по скоро им завиждаш,ама тфа е друг ?-с .... :?

Robe
09-30-2009, 21:32
ако ще да идват с хиликоптери и самолети .. аа btw теб какво те дразни това ,че ходят с мотори на даскало? :shock: :? по скоро им завиждаш,ама тфа е друг ?-с .... :? да бе завиждам им яко..... някфи пълни клошарчета си дали последните пари за мотор...... 200 пати казах че мога да си позволя мотор но не е редно и опасно колко пъти да ти го повторя меееееееен ? В тоя форум кон с капаци обаче секи си знае своето. Все пак благодаря за израненото мнение моля да не се повтаряш.

МОДЕРИ CLOSED !

FlipY
10-01-2009, 07:36
По логиката , че с "по-големите " визираш 9,10,11,12 клас става ясно ,че си зайче...Едно е да караш скутерче , съвсем друго е да караш някоя мощна Ямаха.А и 12 клас може да имат книжка и да си карат на татко Голфчето.
П.С Добре ще е да махнеш АМЕРИКАНСКИЯТ диалект от речника си.
До Ю Гет Ит Мееееееенннн????? :smt063

thegmin
10-01-2009, 08:34
Хехе тоя няма и 6 клас. Какво зайче... :lol:

SasHeTo0
10-01-2009, 10:54
Въпрос на избор
Аз също се занимавам професионално с моторния спорт от 7 години но уви не ходя на училище с мотора защото не е подходящ за асвалт

Tempest
10-01-2009, 11:26
ако ще да идват с хиликоптери и самолети .. аа btw теб какво те дразни това ,че ходят с мотори на даскало? :shock: :? по скоро им завиждаш,ама тфа е друг ?-с .... :? да бе завиждам им яко..... някфи пълни клошарчета си дали последните пари за мотор...... 200 пати казах че мога да си позволя мотор но не е редно и опасно колко пъти да ти го повторя меееееееен ? В тоя форум кон с капаци обаче секи си знае своето. Все пак благодаря за израненото мнение моля да не се повтаряш.

МОДЕРИ CLOSED !

за тебе като е опасно недей.. те очевАдно знаят какво вършат и как да го вършат... това, че ти не можеш и те е страх... тях кво ги засяга :D

Spiridon
10-01-2009, 17:44
Ами така е като в училищата се напълни с гъзарчета, кой от кой по малоумни...Много ми е интересно как някой на 16-17 години може да си позволи мотор за хиляди евра без да работи или казвате летните ваканции яко бачкане и се изкарват без проблем 7-8000 лв за Yamaha R1?

MADDOGG
10-01-2009, 18:52
Абе, то сега така е модерно, да си с колата на татенцето или с някъв драглив мотор и да сваляш момиченцата на по 14-15 годинки... Въртене на гуми, форсаж до дупка, докато не изгърми двигателя или надута чалгия до дупка в колата... Супер як стил!!! Браво на батковците от 9, 10, 11, 12 клас!!! :smt068 :smt068 :smt068 :smt067
P.S.
Едно време дедо ти на село само с мотори се разкарваше... :smt077

Spiridon
10-01-2009, 18:57
Едно време дедовците им с жигулитата и дефорсаците са сваляли бабите им... :razz: :D :D

MADDOGG
10-01-2009, 19:02
Едно време дедовците им с жигулитата и дефорсаците са сваляли бабите им... :razz: :D :D
Мани, мани... Голям кеф ще да е бил... :grin: :D
Що и сега не е така... :D

Spiridon
10-01-2009, 19:09
Щото сега са два пъти по-високи и 2 пъти по кухи лейки... :oops:

MADDOGG
10-01-2009, 19:14
Лапешка работа... :smt026 :smt027
Ама на такова да му изтряскаш един в мутрата, че да види звезди посред бял ден... :smt021

Robe
10-01-2009, 20:41
По логиката , че с "по-големите " визираш 9,10,11,12 клас става ясно ,че си зайче...Едно е да караш скутерче , съвсем друго е да караш някоя мощна Ямаха.А и 12 клас може да имат книжка и да си карат на татко Голфчето.
П.С Добре ще е да махнеш АМЕРИКАНСКИЯТ диалект от речника си.
До Ю Гет Ит Мееееееенннн????? :smt063Не мен няма да го махна доколкото знам в форума изискването е да се пише на кирилица и да не се псува, от там нататък мога да пиша какфото си искам ако ще наобратно да е. :) ?! Нали лек ?! :)

Robe
10-01-2009, 20:44
ако ще да идват с хиликоптери и самолети .. аа btw теб какво те дразни това ,че ходят с мотори на даскало? :shock: :? по скоро им завиждаш,ама тфа е друг ?-с .... :? да бе завиждам им яко..... някфи пълни клошарчета си дали последните пари за мотор...... 200 пати казах че мога да си позволя мотор но не е редно и опасно колко пъти да ти го повторя меееееееен ? В тоя форум кон с капаци обаче секи си знае своето. Все пак благодаря за израненото мнение моля да не се повтаряш.

МОДЕРИ CLOSED !

за тебе като е опасно недей.. те очевАдно знаят какво вършат и как да го вършат... това, че ти не можеш и те е страх... тях кво ги засяга :DТе много хора знаеха и са праеха на безстрашни ама си отидоха нали .... СЕШ СА ?

Tempest
10-01-2009, 21:18
ако ще да идват с хиликоптери и самолети .. аа btw теб какво те дразни това ,че ходят с мотори на даскало? :shock: :? по скоро им завиждаш,ама тфа е друг ?-с .... :? да бе завиждам им яко..... някфи пълни клошарчета си дали последните пари за мотор...... 200 пати казах че мога да си позволя мотор но не е редно и опасно колко пъти да ти го повторя меееееееен ? В тоя форум кон с капаци обаче секи си знае своето. Все пак благодаря за израненото мнение моля да не се повтаряш.

МОДЕРИ CLOSED !

за тебе като е опасно недей.. те очевАдно знаят какво вършат и как да го вършат... това, че ти не можеш и те е страх... тях кво ги засяга :DТе много хора знаеха и са праеха на безстрашни ама си отидоха нали .... СЕШ СА ?

сешам са, проблем?! Ама тва не значи, че тия, от които ти сега се оплакваш, са безмозъчни същества... е, може би повечето.. но след като могат и те самите са преценили какъв риск са поели... какъв е проблема да карат? Теб ако те дразни, не им обръщай внимание, не си длъжен да си цъклиш очите по тях и да си викаш "еех тия в кви неприятности може да се забъркат".. бъди егоист, бе МЕЕЕЕЕН, мисли как да си спасиш собствения задник, другите ги остави!

Robe
10-01-2009, 21:56
ако ще да идват с хиликоптери и самолети .. аа btw теб какво те дразни това ,че ходят с мотори на даскало? :shock: :? по скоро им завиждаш,ама тфа е друг ?-с .... :? да бе завиждам им яко..... някфи пълни клошарчета си дали последните пари за мотор...... 200 пати казах че мога да си позволя мотор но не е редно и опасно колко пъти да ти го повторя меееееееен ? В тоя форум кон с капаци обаче секи си знае своето. Все пак благодаря за израненото мнение моля да не се повтаряш.

МОДЕРИ CLOSED !

за тебе като е опасно недей.. те очевАдно знаят какво вършат и как да го вършат... това, че ти не можеш и те е страх... тях кво ги засяга :DТе много хора знаеха и са праеха на безстрашни ама си отидоха нали .... СЕШ СА ?

сешам са, проблем?! Ама тва не значи, че тия, от които ти сега се оплакваш, са безмозъчни същества... е, може би повечето.. но след като могат и те самите са преценили какъв риск са поели... какъв е проблема да карат? Теб ако те дразни, не им обръщай внимание, не си длъжен да си цъклиш очите по тях и да си викаш "еех тия в кви неприятности може да се забъркат".. бъди егоист, бе МЕЕЕЕЕН, мисли как да си спасиш собствения задник, другите ги остави!"Проблем" е излишно, нямам никакфи проблеми в случея просто дискутираме темата се пак.

Донякаде си прав... не тряя да ме ебе ама се пак са ми връстници ... имам и няколко авери които карат редовно, някои без книжка и то пистаци... няма да ми приятно ако му се случи нещо. ;( И много пъти съм говорил с тях на харабията е, ей така приятелската да внимават малко повече като карат и т.н. те ми викат че са се чудели как да не видят куки ала бала вечерта щели да ходят на някфи гонки монки... абе общо зето дебели глави са, фикс идея мотори.....

FlipY
10-02-2009, 09:53
Да е коПиеЛинЦие... лек съм.. :lol: Не знам кой си слага някакъв "мъж " в подписите си

Robe
10-02-2009, 10:12
Да е коПиеЛинЦие... лек съм.. :lol: Не знам кой си слага някакъв "мъж " в подписите сиНяма да коментирам.... писна ми да си дигам нервите с олита 8сми клас ;) Темата не е за мене лек... неможеш ли да прочетеш заглавието и ще си слагам какъвто подпис искам. :) Благодаря че ми прочете мнението. (yoga)

elito0o0o0
10-02-2009, 15:29
ако ще да идват с хиликоптери и самолети .. аа btw теб какво те дразни това ,че ходят с мотори на даскало? :shock: :? по скоро им завиждаш,ама тфа е друг ?-с .... :? да бе завиждам им яко..... някфи пълни клошарчета си дали последните пари за мотор...... 200 пати казах че мога да си позволя мотор но не е редно и опасно колко пъти да ти го повторя меееееееен ? В тоя форум кон с капаци обаче секи си знае своето. Все пак благодаря за израненото мнение моля да не се повтаряш.

МОДЕРИ CLOSED !
Ей гЪрллл ни ми викай МЕнн шот не съм мен ми съм уомън ;) яснуу?? Завиждаш им точно заради факта ,че могат да си позволят мотори и т.н. ..цц.. на мен ли ше ми викаш ,че няа за кво да им завиждаш,ако нямаше.. нямаше да пускаш темата и да се палиш толкова ;)

FlipY
10-02-2009, 17:47
значи всеки който не споделя твоето мнение е "лек " или идиот...
Заглавието и коментарите съм ги чел ...
И да питам какво ти дреме какво може да им се случи на "клошарчетата" :?
Утре искам тема за колоездачите и дали знаят какви рискове поемат...
Не ти ли е идвало на ум , че може би не на всеки му се чака нередовния градски транспорт ,който те мотка 1 час докато стигнеш до у-ще... ама не то чуждото грозде все кисело...

Unendlich
10-03-2009, 15:52
За 9 и 10-ти клас не ми се е случвало да ги виждам да карат, защото не карат. На училище идват с колите 11 и 12-ти клас, определено идват с книжки и т.н. Мотори няма :) Обаче не ме дразнят, все пак те вече са последните 2 випуска, които са най-големите, щом имат възможност да карат, както и вече това право - нека го правят, те си знаят. Достатъчно големи са, за да внимават за риск и т.н., мен не ме дразнят. И не разбирам повод, освен това, че имаш няколко приятели, които карат. Ами карат момчетата - всеки с неговата мания :) и аз след още 2 години като направя, ще изкарам за кола. След няколко месеца и за мотор 50кубика и така. :) Обаче няма смисъл да се палиш толкова, защото нервите, които губиш - не се възвръщат. ;) 8)


П.С. -> 9-ти клас съм. :)

elito0o0o0
10-03-2009, 16:10
Абе ей нещастник .. само от факта ,че зееш на сички с тфа ЛЕК ме навежда на мисълта ,че си или от Бургас или от Варна ,а може и от някое забутано селце ,но едва ли щом тия от даскалото ти карат мотори ;) Та мисълта ми беше,че ако си от Варна или от Бургас .. едни от най-големите градове .. не на всеки ще му се чака проклетата маршрутка ,че на теб така ти е сладко ..
аа да.. нали са клошари бе? що имат мотори тогава?
Стига си се излагал бе смешен.. стига,че само ме разсмиваш :?

Баси умствено изостаналия идиот.. :? малоумници колкото искаш.. :?

И кфо кат съм 8-ми клас бе маймун? кфо от това? ти да не си 12-ти .. а бе "голям" :? ебаси злето!

elito0o0o0
10-03-2009, 16:13
И шо искаш да заключат темата? за кфо я пусна изобщо като ще искаш сега да я заключат.. :? Ако не беше толкова малоумно същество нямаше изобщо да я пускаш,ма тфа е отделен въпрос .. ;) Аре бегай да си караш новото балканче кат не ти изнася ;);)

Robe
10-04-2009, 19:26
Абе ей нещастник .. само от факта ,че зееш на сички с тфа ЛЕК ме навежда на мисълта ,че си или от Бургас или от Варна ,а може и от някое забутано селце ,но едва ли щом тия от даскалото ти карат мотори ;) Та мисълта ми беше,че ако си от Варна или от Бургас .. едни от най-големите градове .. не на всеки ще му се чака проклетата маршрутка ,че на теб така ти е сладко ..
аа да.. нали са клошари бе? що имат мотори тогава?
Стига си се излагал бе смешен.. стига,че само ме разсмиваш :?

Баси умствено изостаналия идиот.. :? малоумници колкото искаш.. :?

И кфо кат съм 8-ми клас бе маймун? кфо от това? ти да не си 12-ти .. а бе "голям" :? ебаси злето!Варна копеле, варна.

Robe
10-04-2009, 19:28
И шо искаш да заключат темата? за кфо я пусна изобщо като ще искаш сега да я заключат.. :? Ако не беше толкова малоумно същество нямаше изобщо да я пускаш,ма тфа е отделен въпрос .. ;) Аре бегай да си караш новото балканче кат не ти изнася ;);)Ако знаех че ще ме хранят толкова нямаше е да пусна..... ШМАТКА. Пуснах я секи да си изкаже мнението то секи с селянията си братче знае си неговото, на кои сам викал лек, кой е Варна, кой от Бургас....

LoveRetroMusic
10-04-2009, 19:30
Половината момчета от компанията ми са с мотори, не ме дразнят, само се притеснявам да не се пребият ;\

psychopath
10-05-2009, 02:38
Ич ми не е...да пра'ат квот знаат 8-)

elito0o0o0
10-05-2009, 08:18
то секи с селянията си братче знае си неговото....ама ти ... с най -голямата селяния ;)

300
10-05-2009, 16:40
Аз ходя на даскало със Хонда ЦБР РР 600 кубика 136 коня имам си книжка и съм 12 -ти клас :)

Robe
10-05-2009, 19:36
то секи с селянията си братче знае си неговото....ама ти ... с най -голямата селяния ;)ама ти си най-оригиналната...... :-o

Robe
10-05-2009, 19:39
Мацка вместо да си губиш времето да ми пишеш злобни ефтини коментарчета, излез навънка времето е доста приятно за разходка. :)

elito0o0o0
10-05-2009, 20:31
Мацка вместо да си губиш времето да ми пишеш злобни ефтини коментарчета, излез навънка времето е доста приятно за разходка. :)

хахах.. Ама ти верно си ``забавен`` :-D

velinio
10-05-2009, 20:42
Дразнят ли ви по големите 9-10-11-12 клас като идват на училище с мотори без книжки....... И осъзнавате ли какво може да им се случи ?!
Да е в старото даскало като дойдеха с едните скутери.. Само за возене стават (въпреки че то скутер за друго едва ли може да се ползва ;d ). То по-добре с колело да дойдеш.. :-D

Tempest
10-05-2009, 21:07
Дразнят ли ви по големите 9-10-11-12 клас като идват на училище с мотори без книжки....... И осъзнавате ли какво може да им се случи ?!
Да е в старото даскало като дойдеха с едните скутери.. Само за возене стават (въпреки че то скутер за друго едва ли може да се ползва ;d ). То по-добре с колело да дойдеш.. :-D

ми аз последните дни на даскало (и първите де) идвах с колелото... екологично и доста полезно за цялото тяло ;)

Unendlich
10-06-2009, 15:15
Аз ходя на даскало със Хонда ЦБР РР 600 кубика 136 коня имам си книжка и съм 12 -ти клас :)


Ама като ходиш на даскало с мотор, къде го оставяш ?! Защото няма гаражи все пак и ми е малко любопитно, иначе като съдя по мотора - мощна машина си имаш, като стана 12-ти клас се надявам и аз да подкарам някой звяр ;р :smt003

Robe
10-06-2009, 15:53
Мацка вместо да си губиш времето да ми пишеш злобни ефтини коментарчета, излез навънка времето е доста приятно за разходка. :)

хахах.. Ама ти верно си ``забавен`` :-D Не целя да съм забавен.