PDA

View Full Version : Възможност за реализация



Jeuelle
09-28-2009, 23:59
Кажете ми, в коя насока мислите, че се очертава най-голяма възможност за реализация:
работа с умствено , зрително или слухово затруднени?
Статистиката би била голям плюс.

П.С - Имам предвид за в бъдеще. Положението сега ми е ясно.

amk933
09-29-2009, 00:18
Кажете ми, в коя насока мислите, че се очертава най-голяма възможност за реализация.
Работа с умствено , зрително или слухово затруднени.
Статистиката би била голям плюс.

П.С - Имам предвид за в бъдеще. Положението сега ми е ясно.

Ами не знам! Честно казано знам major какъв ще ми е, но за minor-а се чудя здраво.

Главната специалност: Бизнес и Корпоративно Право
Подспециалност: Или МИО, или Финанси, или Психология, или Политика, или Бизнес Администрация, или Антропология, или Мениджмънт.

Не са подредени по важност и всеки ден го мисля това! 8-) Някой, ако учи някое от тях да пише как е. :)

Jeuelle
09-29-2009, 00:49
Хм ...
имам странното усещане , че не си разбрал правилно въпросите ми ... :)

Joc
09-30-2009, 18:04
слухово.

MiamiInk
09-30-2009, 18:52
Jeuelle Някаква педагогика ли учиш, че питаш за реализация?( Просто ми е чудно)
Иначе не знам, но ако трябва да избирам между трите може би със слухово затруднение. Но като цяло смятам, че такъв вид работа си е натоварваща.

Jeuelle
09-30-2009, 19:00
Jeuelle Някаква педагогика ли учиш, че питаш за реализация?( Просто ми е чудно)
Иначе не знам, но ако трябва да избирам между трите може би със слухово затруднение. Но като цяло смятам, че такъв вид работа си е натоварваща.

Да :)
Специална - педагогика за малчугани с увреждания ..
Тази година трябва да си избера профил и тъй като имам огромното желание да се занимавам и с трите типа деца , реших , че чуждо мнение ще ми бъде от полза.
Искам да знам , къде бих могла да намеря възможност за реализация ( както вече казах) , защото това е решаващ фактор.

(Да , работата е натоварваща , но аз наистина искам да се занимавам с това ...)

amk933
09-30-2009, 21:50
Ааааа...каква била темата. Лично според мен избери си деца с увреден слух, защото ще работиш дълги години това, а работата с умствено и зрително увредени деца никак не е лесна и е просто психически натоварваща. Според мен - слухово. Там виждам и реализация, защото има много преводачи от говор към знаци, а това няма как да работиш с умствено или зрително проблематични хора. ;)

Успех. Не вярвах, че са останали толкова отдадени на децата хора. Браво! :)

Jeuelle
10-01-2009, 18:27
Вече ибзбрах - деца с умсветан изостаналост ...
Не знам как и защо го реших ..
Стискайте ми палци, защото от тази година започват практиките и ще ми е много трудно ... комуникирала съм си с такива деца, но никога е съм разботила ... странно е



Темата може да се заключи :)

KeepItReal
12-10-2009, 12:38
si4ko hubavo i samo yspexi :) :)