PDA

View Full Version : До Варна без никой да разбере..



3ff3k7a
09-29-2009, 08:06
Хорица..на 31ви октомври искам да отида до Варна..обаче съм на 16 и нашите няма начин да ме пуснат. И се налага да действам сама. Пада се събота, ще кажа, че ще спа в приятелка..и заминавам, на другия ден се връщам. Мисля, че няма начин да се усетят. Някой има ли опит в такива работи..? :-D Бихте ли го направили и биха ли се усетили вашите? И..трябва всичко да е изпипано..така че ако имате някакви съвети..защото досега не съм правила нещо такова.. :-D

Disrespect
09-29-2009, 08:10
я си стой на задника..

Bianca
09-29-2009, 08:13
Ужас, имам лоши спомени от такива работи. :razz: По-добре недей, родителите не са толкова тъпи, за колкото ги мислим. За съжаление. :(

SouthStandServiceLad
09-29-2009, 08:15
На 14 заминах за мач във Варна, като излъгах баща ми, че съм на екскурзия с даскалото до Стара Загора ( ?!? ). Той не пада от марс и гледа футбол и знаеше, че има мач във Варна, но кофтито беше че няколко часа по късно ме видя да вися на оградата хахаха

mmKamm
09-29-2009, 08:36
Хорица..на 31ви октомври искам да отида до Варна..обаче съм на 16 и нашите няма начин да ме пуснат. И се налага да действам сама. Пада се събота, ще кажа, че ще спа в приятелка..и заминавам, на другия ден се връщам. Мисля, че няма начин да се усетят. Някой има ли опит в такива работи..? :-D Бихте ли го направили и биха ли се усетили вашите? И..трябва всичко да е изпипано..така че ако имате някакви съвети..защото досега не съм правила нещо такова.. :-D
Ти си на 16...ако вашите ти имат доверие, според мен ще те пуснат :)
Аз от както навърших 16 толкова съм обикаляла, но само със знанието на родителите ми.
Най-добре е да ги дресираш като хората, а именно да ги убедиш, че дори и да не ти разрешат, ти пак ще направиш това, което искаш :) Освен ако наистина ти пука, че ще те накажат, ще ти спрат джобните и т.н. Тва вече е въпрос на характер. Аз доста добре се справих с това дресиране и сега нямам проблеми с наще. Изградих си някакво довери (странно как) и сега ме пускат навсякъде където си поискам, с когото си поискам, и за колкото време си поискам. Естествено парите за пътуванията са си моя грижа, което си е ташак.

hottie
09-29-2009, 08:37
Не бих го направила на твое място

Bianca
09-29-2009, 08:38
^ Тъпи родители имаш.

3ff3k7a
09-29-2009, 08:38
Между другото, от Бургас съм, имам два часа път..и често спа в приятелки, така че няма да се усъмни ако и кажа така..(живея само с майка ми). Стига да не се опитва нещо да ме търси, на другия ден се връщам..а и ако ме търси, тя е свикнала да не си чувам телефона.. :-D

meche95
09-29-2009, 08:38
яя разкажи как ги дресираа :shock: :shock: :D :D

mmKamm
09-29-2009, 08:41
Между другото, от Бургас съм, имам два часа път..и често спа в приятелки, така че няма да се усъмни ако и кажа така..(живея само с майка ми). Стига да не се опитва нещо да ме търси, на другия ден се връщам..а и ако ме търси, тя е свикнала да не си чувам телефона.. :-D
Какъв ти е проблема тогава :)

Бианца - Мери си приказките, ще стане лошо, защото както казах пътувам много.

Мече95 - мога да ти разкажа на лично, за да не спамим темата 8-) :lol:

3ff3k7a
09-29-2009, 08:43
Ами не знам, може и проблема ми е, че досега не съм го правила и ми е малко странно..въпреки че имам чувството, че нищо няма да се обърка.

Bianca
09-29-2009, 08:45
Между другото, от Бургас съм, имам два часа път..и често спа в приятелки, така че няма да се усъмни ако и кажа така..(живея само с майка ми). Стига да не се опитва нещо да ме търси, на другия ден се връщам..а и ако ме търси, тя е свикнала да не си чувам телефона.. :-D
Какъв ти е проблема тогава :)

Бианца - Мери си приказките, ще стане лошо, защото както казах пътувам много.

Мече95 - мога да ти разкажа на лично, за да не спамим темата 8-) :lol:
:lol: :lol: :lol: Защо пък да си ги меря? Това е форум.
Хубаво е, че ти имат доверие и те пускат навсякъде. Тъпото е, че това доверие не е оправдано, защото си абсолютно деграде.

mmKamm
09-29-2009, 08:45
Ами не знам, може и проблема ми е, че досега не съм го правила и ми е малко странно..въпреки че имам чувството, че нищо няма да се обърка.
Ами нормално е да си мислиш така, при положение, че ти е за първи път :) Но защо все пак не пробваш да я питаш? Или няма никакъв шанс да те пусне :) Ако е така...действай на своя глава, но внимавай все пак да не ти се случи нещо, защото тогава...ще е кофти първи път и втори няма да има :lol:

mmKamm
09-29-2009, 08:57
:lol: :lol: :lol: Защо пък да си ги меря? Това е форум.
Хубаво е, че ти имат доверие и те пускат навсякъде. Тъпото е, че това доверие не е оправдано, защото си абсолютно деграде.
Това е форум, но ти прекаляваш доста. Вярно е, че всеки има правото свободно да изказва мнението си, но всичко си има граници и никъде няма място за лични обиди. Да съгласна съм, че доверието им донякъде не е оправдано, но да ги наричаш тъпи...не ти прави чест.
Пак ти казвам, мери си приказките и това е последния път в който го казвам.

MetalZone
09-29-2009, 09:02
mmKamm, споко... Bianca е свикнала да се заяжда с всичко живо... ще и свикнеш...

По темата... давай, не бой се... щом е само на два часа път... :]

SouthStandServiceLad
09-29-2009, 09:02
Веднъж преди няколко години когато още нямах 18 и прочее казах на баща ми че отивам на купон и заминах за гостуване в Пловдив срещу канарите. Баща ми ме прибра от купона в районното.

MetalZone
09-29-2009, 09:04
Веднъж преди няколко години когато още нямах 18 и прочее казах на баща ми че отивам на купон и заминах за гостуване в Пловдив срещу канарите. Баща ми ме прибра от купона в районното.

Ти си интересна личност :] 8-)

mmKamm
09-29-2009, 09:07
MetalZone - не съм от търпеливите. Ако още един път обиди родителите ми, сама ще млъкне, и ще ми се извини дори. (плачейки на колене)

Посления път, когато направих нещо без нашите да знаят беше на Джулай морнинг. Казах им, че отивам в Синеморец, а отидох във Варвара. Двете села са страшно близо едно до друго, но наще не ме пускаха във Варвара, заради историите, които се носят за хората, които се събират там 8-) :lol:

hottie
09-29-2009, 09:45
СТИГА !

cherinka
09-29-2009, 09:46
Често се случва да отсъствам от нас и нашите са свикнали да знаят, че не знаят къде се намирам..

Цаката е като излезеш от вас да НЕ се притесняваш дали ще се усетят,че си ги налъгала яко и просто сама да си повярваш, че ще спиш в приятелка.
Последният път толкова бях шашната и притеснена, и най-вече изчерпана от лъжи, щом нашите разбраха, че съм в на майка си п****та в друг град.
Ама се свиква... 5-6 пъти като чезваш от вас и те свикват.

НО не забравяй,че е важно да се прибереш (все някога)

Bianca
09-29-2009, 09:48
Къде ми е последният коментар по темата, бе?

hottie
09-29-2009, 09:49
където и да е :o но не и тук

cherinka
09-29-2009, 09:50
^ изядох го 8-)

mmKamm
09-29-2009, 09:52
Не дразнете Бианца ! Тя е 175 !

Bianca
09-29-2009, 09:54
където и да е :o но не и тук
Избирателно триене, а?
Ще се повторя:
Аз ако изчезна, без да съм предупредила майка ми (за друг град става въпрос), Интерпол ще ме открие веднага. :lol:

hardball
09-29-2009, 10:58
Аз веднъж отидох на стоп в сф като бях осми клас, ама лошото беше, че реших да се върна с влак, пък то международен... прибрах се в 1 часа:/
Иначе гледам да не лъжа за "приятелките", после като се наложи да остана няма как да обяснявам :/

Мене мама в трети клас ме търси в полицията, защото не се прибрах 12 часа :D

moneycomeme
09-29-2009, 11:54
Аз направих абсолютно същото и точно до Варна беше,не е нищо особено :) Няма как да не се справиш или да те усетят,само не прави бели.Отиди само обаче ако си убедена,че каквото и да стане после няма да съжаляваш,демек си струва да излъжеш вашите :)

EarthShaker
09-29-2009, 12:00
редовно ходя до разни села по вили :) ама на повече от 50 км не съм посмявал

TERRORMACHINE
09-29-2009, 12:25
никога не съм лъгал наще, че ще ходя някъде, пък да ида не пи*ка си майна...ако не ме пуснат, голема работа...

stefity
09-29-2009, 12:29
никога не съм лъгал наще, че ще ходя някъде, пък да ида не пи*ка си майна...ако не ме пуснат, голема работа...

И аз така. :)

Zaharinka
09-29-2009, 12:32
ЪЪЪ защо просто не поговорите като големи хора?Майка ми когато и обясня,че искам да ида еди къде си поради дадена причина обикновенно ми позволява,парите са си мой проблем.Абе тряя има доверие ако не си го изградила с действия няя как да стане,затова започни да работиш по въпроса. :)

GossipGirl89
09-29-2009, 13:20
Аз казвах, че ще спя в приятелка, а в същото време си ходех по купони... Тогава нямах 18 и мама не даваше и дума да се каже за купони, камоли за дискотеки... Понеже мама е супер мнително и се наложи да наговорим майката на една фр и мама като й звъннеше тя казваше, че сме там и т.н. 8-) Не е разбрала и до ден днешен кви сме ги правили, но все пак не е хубаво да се лъжат родителите... Иии ако решиш да го направиш най-важното е да не се притесняваш и да не мислиш постоянно дали няма да се обади, дали няма да те търси и т.н. Трябва да си спокойно все едно нищо лошо не правиш, притесниш ли се - ше се издъниш и ше те хване :)

Boot
09-29-2009, 14:54
щом не можеш да ги убедиш, че можеш сама да отидеш, значи имат причина да не те пускат...

_donna_
09-29-2009, 15:16
Пха. Какви връткии...е имало.
Трябва да се увериш,че родителите ти няма да се свържат с родителите на приятелката ти.Както и да си сигурна,че ще си чуваш телефона,защото тогава ще се обадят на нея и ще й кажат: "Я ми я дай ...".Но все пак ако не можеш да се грижиш за себе си - по-добре не отивай. (:

Аз не съм имала проблеми с това,но сме ментили майки на приятелки.Бяхме зли ей! :lol:

(а когато в крайна сметка ни забраняваха нещо си - просто го правехме;като се замисля колко простотии можеха да ни се случат.. )

courtney
09-29-2009, 15:50
Да, и аз това се чудя, Варна не е чак толкова далече, първо помислих, че си от София, но като ти е на два часа, не виждам какъв е проблема, може и да те пусне, ако не си сигурна в нея, току виж те изненада. :) И аз отидох при баща ми на тръни преди няколко лета да го моля да ходя с приятелки до Бургас, като вътрешно бях убедена, че няма да се съгласи, но се бях лъгала, без никви проблеми ме пусна.
Ако си 100% сигурна, че няма да ти дадат, не ги питай, че току виж се усъмнят и не ти дадат и на 'преспиването' да отидеш. 2 часа път не е много, ако можеш да се грижиш за себе си, не им казвай, отиди, поне е близо и бързо можеш да се върнеш ако нещо се оплете. 8-)

Bianca
09-29-2009, 16:08
биянице,загазваш. mmKamm ше те набие майна :D
:-# :-# :-#

PsychologicalDisorder
09-29-2009, 16:09
Я си стой на дрисливия задник.

mmKamm
09-29-2009, 16:31
биянице,загазваш. mmKamm ше те набие майна :D
:-# :-# :-#
Ще плачеш, макаронче кривичко :-)

Klosh
09-29-2009, 16:38
Абеее... който ти разправя, че щели да се усетят, не му вярвай. Това си зависи само от теб. Ако имаш идея как да действаш, организираш си всичко точно - давай. Аз така ходя на доста места, и съм спала на различни места, и съм ходила по други градове за повече от 2 седмици (тогава наш'те знаеха, аз просто си отидох). Родителите ми са обработени вече, т.е. знаят леко сложния ми характер. Bianca... shut the fuck up.

Bianca
09-29-2009, 16:39
биянице,загазваш. mmKamm ше те набие майна :D
:-# :-# :-#
Ще плачеш, макаронче кривичко :-)
Ок.

mmKamm
09-29-2009, 16:41
Ок.
Насра ли?

за да не е спам - http://911.bg/eshop-gorgona/pi/si_4093099.jpg нарича се спален чувал и ще ти помогне ако нещата се объркат :)

Klosh
09-29-2009, 16:43
Абеее mmKamm... спален чувал ?!? Една по-хубава хавлия ще ти свърши работа. И 1 бутилка по-силен алкохол.

Bianca
09-29-2009, 16:47
Ок.
Насра ли?

за да не е спам - http://911.bg/eshop-gorgona/pi/si_4093099.jpg нарича се спален чувал и ще ти помогне ако нещата се объркат :)
Напиках. :grin:
Помни си думите, защото, ако не ти, то аз ще ги помня.:)

Klosh
09-29-2009, 16:48
Че ти можеш ли да помниш? Щото май не си запомнила какво ти казах преди малко? SHUT THE FUCK UP!

BornTohatee
09-29-2009, 16:50
А не може ли просто да им кажеш, че отиваш еди си къде и се връщаш еди си кога и просто излизаш.

hardball
09-29-2009, 16:50
^ И кво, мноо ли си важен :lol:

mmKamm
09-29-2009, 16:52
Напиках. :grin:
Помни си думите, защото, ако не ти, то аз ще ги помня.:)
И кво..ще дойдеш до Бургас ли? Ела...хем ще ме улесниш с пътните :)
Ще те чакам на гарата :) И след 15 минути ще гониш автобуса в обратна посока.

Bianca
09-29-2009, 16:54
Напиках. :grin:
Помни си думите, защото, ако не ти, то аз ще ги помня.:)
И кво..ще дойдеш до Бургас ли? Ела...хем ще ме улесниш с пътните :)
Ще те чакам на гарата :) И след 15 минути ще гониш автобуса в обратна посока.
Е нали каза, че ти ще идваш? :lol: Нещо май се измъкваш, а?
Аз и до съседното село не бих си направила труда да ида заради някого като теб. (: Ти си голямата биячка, идвай тука, бий ме.

Klosh
09-29-2009, 16:56
Щом Bianca няма да отиде при mmKamm, mmKamm ще отиде при нея. Очаквайте скоро...

mmKamm
09-29-2009, 16:59
Е нали каза, че ти ще идваш? :lol: Нещо май се измъкваш, а?
Аз и до съседното село не бих си направила труда да ида заради някого като теб. (:
Потрай макаронче :) Само няма да се притесняваш. Аз почвам да ям Нескуик от днес, за да порастна с още 5-10см, за да съм на твоето ниво.
И ще ти пиша когато уредя нещата, за да ми кажеш къде ще се срещнем У Уофеч. Само да не се покриеш, или да започнеш да излизаш с тати и с кучето.

Bianca
09-29-2009, 17:04
Е нали каза, че ти ще идваш? :lol: Нещо май се измъкваш, а?
Аз и до съседното село не бих си направила труда да ида заради някого като теб. (:
Потрай макаронче :) Само няма да се притесняваш. Аз почвам да ям Нескуик от днес, за да порастна с още 5-10см, за да съм на твоето ниво.
И ще ти пиша когато уредя нещата, за да ми кажеш къде ще се срещнем У Уофеч. Само да не се покриеш, или да започнеш да излизаш с тати и с кучето.
Ти май не разбра, че ниска или висока, съм доста силна.
Тате и куче нямам. Както казах – чакам те.

mmKamm
09-29-2009, 17:07
Ти май не разбра, че ниска или висока, съм доста силна.
Тате и куче нямам. Както казах – чакам те.
Изглеждаш ми доста хилава...пък ще те видим колко си силна :)
извинявай за тва с тате-то, незнаех.
Приключвам по темата, моля не пиши повече, за да не пиша и аз.
Когато ми потрябваш, ще те повикам

Tokarev
09-29-2009, 17:07
Хахаха тука всички ги хвана кежуалската болест.
По-добре е да се оглеждаш ! :D

Romance
09-29-2009, 17:43
бахти смешните истории

Joc
09-29-2009, 18:18
ммкамм е най-сексапилната побойни4ка,която познавам :grin:

така е, а бианцата е силна, Шото има мъжка жилка. 8) 8-)

я па съм албинос всички знаем! 8)

mmKamm
09-29-2009, 18:23
ммкамм е най-сексапилната побойни4ка,която познавам :grin:

така е, а бианцата е силна, Шото има мъжка жилка. 8) 8-)

я па съм албинос всички знаем! 8)
Вече съм със самочувствие като нейното...остава и ръста и да достигна и съм БОМба :oops:

Joc
09-29-2009, 18:52
тя колко е ?

mmKamm
09-29-2009, 18:54
тя колко е ?
170-175 незнам точно. Каза ми, че е с една глава по-висока. :razz:

PsychologicalDisorder
09-29-2009, 18:55
Леко, бе, битки. ;д

pathetic
09-29-2009, 18:55
Хорица..на 31ви октомври искам да отида до Варна..обаче съм на 16 и нашите няма начин да ме пуснат. И се налага да действам сама. Пада се събота, ще кажа, че ще спа в приятелка..и заминавам, на другия ден се връщам. Мисля, че няма начин да се усетят. Някой има ли опит в такива работи..? :-D Бихте ли го направили и биха ли се усетили вашите? И..трябва всичко да е изпипано..така че ако имате някакви съвети..защото досега не съм правила нещо такова.. :-D

тръгвай още сега.
те ще те боготворят, когато се върнеш.
после всичко ще е както е било.
освен знанието, че винаги можеш да ги манипулираш.


ти просто си сперматозоид, позадържал се в нечия вагина.
не си слуга или собственост.

както и да е.

BioX
09-29-2009, 19:25
като бях по-малък го правих тоя номер..и нито веднъж не са ме хващали
сега вече като им кажа какво съм правил ми се смеят.....

_donna_
09-29-2009, 20:36
Я си стой на дрисливия задник.

Ето това например може да е майка ти под прикритие.
Или направо баща ти.

pathetic
09-29-2009, 20:39
НАПРАВО?!

:razz:

PsychologicalDisorder
09-29-2009, 21:09
:lol:

machoka
09-30-2009, 02:19
...начи могат да ме съдят за това, което ще ти кажа, но пък ще го повторя дословно и в Съдебната зала в очите на вашите :) .. но ако наистина го искаш и чувстваш, че си заслужава момчето или концерта, отиди. Не си на 14 все пак, вече на 16 трябва да можеш да се оправиш с един автобус и там сигурно няма да си сама.. подсигури си нощувката предварително, макар че и на автогарата има квартирно бюро.. не все пак не разчитай на него. И ако наистина смяташ, че си заслужава... 16 е добро начало за подобен род авантюри, което освен евентуалната наслада ще ти донесе и опит да се оправяш сама.

cherinka
09-30-2009, 05:47
мачока каза "Ако си заслужава"
а всъщност това е една прищявка, като "искам бонбонче"...

Bianca
09-30-2009, 07:40
мачока каза "Ако си заслужава"
а всъщност това е една прищявка, като "искам бонбонче"...
Ама аз наистина искам бонбонче. :(
Искам, бе! :o

hottie
09-30-2009, 09:23
Bianca и mmKamm аре спорете на ЛС, стига все по темите.

Hilary_
09-30-2009, 09:42
аз също не бих отишла сама макар, че на скоро ми дойде това на ум заради един приятел .. :? .. или ако реша да отида натам поне да не съм сама ..

PainMonopoly
09-30-2009, 11:41
Веднъж изкарах 3 дни на морето, като казах на наш'те, че отивам на море с брат ми. А с брат ми... само пътувах. После аз бях в Китен, той в Несебър и въобще не се усетиха. :D

LadyDi
09-30-2009, 11:59
Веднъж изкарах 3 дни на морето, като казах на наш'те, че отивам на море с брат ми. А с брат ми... само пътувах. После аз бях в Китен, той в Несебър и въобще не се усетиха. :D

Ебати геройството... :shock:
Направо.
Тва ми напомня на един познат, преди доста години. Майка му му даде пари да отиде да плати тока. Той й се обади след 2 седмици от Китен... да й каже, че е добре. И се върна след месец и половина. С обръснати крака.

PsychologicalDisorder
09-30-2009, 12:03
Веднъж изкарах 3 дни на морето, като казах на наш'те, че отивам на море с брат ми. А с брат ми... само пътувах. После аз бях в Китен, той в Несебър и въобще не се усетиха. :D

Ебати геройството... :shock:
Направо.
Тва ми напомня на един познат, преди доста години. Майка му му даде пари да отиде да плати тока. Той й се обади след 2 седмици от Китен... да й каже, че е добре. И се върна след месец и половина. С обръснати крака. баща му го е спукал от бой след това, right?

PainMonopoly
09-30-2009, 12:04
Имайки предвид обстоятелствата, си беше геройство. ;)

LadyDi
09-30-2009, 12:04
Веднъж изкарах 3 дни на морето, като казах на наш'те, че отивам на море с брат ми. А с брат ми... само пътувах. После аз бях в Китен, той в Несебър и въобще не се усетиха. :D

Ебати геройството... :shock:
Направо.
Тва ми напомня на един познат, преди доста години. Майка му му даде пари да отиде да плати тока. Той й се обади след 2 седмици от Китен... да й каже, че е добре. И се върна след месец и половина. С обръснати крака. баща му го е спукал от бой след това, right?
Всъщност, не. Родителите му са разведени много отдавна и баща му живее другаде, аз не го и познавам. Брат му го понашамари, ама то хлапе, нищо не му влезе в главата.

PsychologicalDisorder
09-30-2009, 12:05
:lol:

PiruBloodz
09-30-2009, 12:10
Когато бях на 14 изкарах една седмица в София и никой не се усети 8-)

Serseri91
09-30-2009, 12:53
Всичко зависи от теб.Или да им кажеш, че ще отидеш въпреки всичко, или да не им кажеш изобщо.Трябва да можеш да лъжеш на момента.. иначе ти е спукана работата.

Serseri91
09-30-2009, 12:59
Между другото, половината се изкарахте, че сте обиколили България без да знаят родителите ви.А аз съм ходил до В.Търново с парапланер за 23 дена без да знае комшията.

LadyDi
09-30-2009, 13:40
Аз пък все си обаждах къде отивам. Само веднъж не им казах, че отивам до Плевен за 3-4 часа. Ама ме хванаха не за друго, ми щото свих колата... :)

Joc
09-30-2009, 14:07
аз тва лято си пътувах... Варна... София (за няколко часа през нощта) , Благоевград. 8) не съм питал, не са ме хванали, само защото се чувам с нашите 1 път в седмицата и то в нормално време :)

LiLGrizzly
09-30-2009, 16:07
Еми вземаш влака и готово ! 8)