PDA

View Full Version : Ще има филмова версия на сериала



LaffyTaffy
09-29-2009, 13:12
След като успешния сериал "Сексът и градът" се сдоби с филмова версия, сега е ред и на друг хитов сериал - "Приятели". Шестимата актьори Дженифър Анистън, Кортни Кокс Аркет, Матю Пери, Лиса Кудроу, Мат Лебланк и Дейвид Шуймър ще се превъплътят в своите любими персонажи още веднъж, но този път на големи екран.

Продуцентите на сериала се решили на тази стъпка, след като видяли невероятния успех, който постигна филмовата версия на сериала "Сексът и градът" и за който в момента се снима втори филм.

От филмовото студио "Warner Bross" са готови да платят много пари на актьорите след като те им донесоха рекордни приходи с последния десети сезон на сериала.

Филмът се очаква през 2011 година, а продуценти ще бъдат познатите ни Дейвид Крейн и Марта Кауфман.

Филмовата екранизация на сериала е добре за актьорите, понеже не всички от тях успяха да се реализират успешно.
Само Дженифър Анистън може да се похвали с доста ангажименти и като една от най-добре платените актрити в Холивуд. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Romance
09-29-2009, 13:29
Ами ако стане няма да е зле :)

LovelyGirl
09-29-2009, 14:55
И аз го четох :grin:
Оуу, дано стане :grin:
Това е най-невероятният, прекрасен, незабравим сериал на всички времена.Обожавам го.Не мога без тях направо 8-)

raduna
09-29-2009, 17:06
Яко, харесвах приятели :)
Интересно какво ще се получи, дано да си заслужава и да не окепазят имиджа на сериала. 8-)

xoxi
09-29-2009, 17:11
"Сексът и градът" филма не съм го гледала.
Иначе ще ми е интересно "Приятели" на филм. Сериалът е добър, да се надяваме и филма да е такъв.

lipstik
09-29-2009, 17:51
Харесвах "Приятели" като сериал,дано и като филм да е хубав.

PurpleDream
09-29-2009, 21:15
нямам търпениеееееееее :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

GossipGirl89
09-29-2009, 21:23
Аз пък много се дразня щото като видят, че първия филм жъне успех и почват да правят някви продължение от 5-6 части... :x Жив пример е Американски пай... Сексът и градът филма не е лош ама естествено, че ще има и втора част... а след нея и трета, и четвърта и така докато не стане като Дързост и красота...
Приятели е страхотно сериалче и дано и филмът да е як ама съм 101% сигурна, че яко се хареса ще има най-малко още 5 части продължение...

courtney
09-29-2009, 21:33
Сексът и градът филма не е лош ама естествено, че ще има и втора част... а след нея и трета, и четвърта и така докато не стане като Дързост и красота...


Не мисля, че ще се случи, те се събраха за един последен филм, колкото да има завършек на цялата тая работа, невъзможно ми звучи да правят продължения. Самият филм си беше продължение на сериала, стига им толкова.
Иначе филмът "Сексът и градът" на мен ми беше скучен, 3 часа не ме свърташе на едно място, а по едно време Кари като почна да плямпа за хилядите си чифтове обувки, направо си мислех да се изнеса от киното.
Иначе Приятели е култов сериал, обожавам го, дано не го развалят както често се случва, въпреки че се съмнявам, тея двамата продуценти много добра работа свършиха досега, ще го чакам филма. :D