PDA

View Full Version : Бягството ..



AiKaTa
09-29-2009, 15:22
Здравейте и предварително благодаря, дори и за псувните, който със сигурност ще отнеса ... :D
Влюбена съм, от вече 8 месеца единственото, което се върти в главата ми е един човек, с когото имах интимна връзка, която така и не просъществува дълго или в нещо повече от секс. Махнах се от града за 2 месеца, работих на морето, само за да съм далеко от него и да го забравя, е не успях, много емоции, много хора, но така и само той си остана.
Прибрах се преди месец, никакво развитие, или по-точно си прговорихме, защото бяхме скарани ... пак попаднахме в една компания... и пак нищо. Има нова приятелка, щастлив е ... и аз приех факта, че не е мой, даже се радвам, че го виждам усмихнат. На ясно съм че с него шанс нямам, но се запознах с негов приятел, който е първия успял поне малко да отнеме вниманието ми, симпатичен сладур с който имаме доста общо. Пишем си смс-и, виждаме се, прекарваме си страхотно и все пак нищо не се случва, всички момчета от тази компания с изключения на гореспомената любов и този сладур, са видимо много влюбени в мен, и 3-мата (останалите са 3ма) не го крият. Все пак са приятели и се чудя дали те не го спират, и се чудя най-вече дали ще е удачно да му кажа направо какво чувствам, макар, че е видимо, но се страхувам да не разваля и тази магия и да последва поредната ревлива драма по несбъдната мечта...
Дали да изчакам още, или да действам.. а всъщност как точно да действам ....
:(
Благодаря!:)

Kukumqvka
09-29-2009, 15:27
Кажи му направо.

valdesbg
09-29-2009, 15:31
Ми щом ти него го харесваш, и той теб те харесва значи почти всичко е готово. Нищо сложно няма да излезете, да се държиш малко по "гушнато" (но не и да се натискаш разбира се) пък ако и тогава не се усети - хващаш го за ушите, притискаш го в ъгъла и го целуваш :)

По ясно от това няма как да покажеш :)

CuJLu
09-29-2009, 15:41
Ми щом ти него го харесваш, и той теб те харесва значи почти всичко е готово. Нищо сложно няма да излезете, да се държиш малко по "гушнато" (но не и да се натискаш разбира се) пък ако и тогава не се усети - хващаш го за ушите, притискаш го в ъгъла и го целуваш :)

По ясно от това няма как да покажеш :) прав сии :razz:

kAlpaZan
09-29-2009, 15:50
Ми щом ти него го харесваш, и той теб те харесва значи почти всичко е готово. Нищо сложно няма да излезете, да се държиш малко по "гушнато" (но не и да се натискаш разбира се) пък ако и тогава не се усети - хващаш го за ушите, притискаш го в ъгъла и го целуваш :)

По ясно от това няма как да покажеш :) прав сии :razz:

+1 :)

Hilary_
09-29-2009, 18:20
след като е щастлив с приятелката си според мен ще е по - добрия вариант да се ориентираш към някой негов приятел щом от там имаш "зелена светлина" .. 8-)

kidwestern
09-29-2009, 18:27
тъпа си .

sl0w
09-29-2009, 19:41
след като е щастлив с приятелката си.

Когато обичаш някого , искаш той да е щаствил . Щом е щаствил с приятелката си го остави да бъде с нея . Ако не е щаствил можеш да се намесиш , но той е щаствил .

PurpleDream
09-29-2009, 19:49
еми кажи му ве

MAKEmeFEELgood
09-29-2009, 20:14
след като е щастлив с приятелката си.

Когато обичаш някого , искаш той да е щаствил . Щом е щаствил с приятелката си го остави да бъде с нея . Ако не е щаствил можеш да се намесиш , но той е щаствил .
Абе,лейки,вие прочетохте ли темата ? Или само до половината?

vellvet
09-29-2009, 20:17
Ми щом ти него го харесваш, и той теб те харесва значи почти всичко е готово. Нищо сложно няма да излезете, да се държиш малко по "гушнато" (но не и да се натискаш разбира се) пък ако и тогава не се усети - хващаш го за ушите, притискаш го в ъгъла и го целуваш :)

По ясно от това няма как да покажеш :)

номерът работи ;)

NamelessRomantic
09-29-2009, 20:58
/facepalm

Добре,вече нямаш задължение към бившия и си намерила някой който ти харесва...осъзнаваш,че ако вместо да задаваш риторични въпроси тук беше вече така се разкрила на любовното си увлечение,можеше сега да се натискате някъде..
Но да не остана по-назад - давай.Хепи?Ето.Чу каквото искаше.
Sheesh.

RaZzer
10-01-2009, 13:39
"Няма никакво значение накъде те води разума, защото няма да стигнеш доникъде, ако си загърбил чувствата си... "

Та... не загърбвай чувствата си и говори с него!

Hilary_
10-01-2009, 13:43
Абе,лейки,вие прочетохте ли темата ? Или само до половината?

.. абе лейко ти прочете ли ми поста или само до половината?? :booooomb:

PurpleDream
10-01-2009, 16:48
Абе,лейки,вие прочетохте ли темата ? Или само до половината?

.. абе лейко ти прочете ли ми поста или само до половината?? :booooomb:

абе лейкииии ударило ме е пак СПАМ настроението.....

kidwestern
10-01-2009, 19:03
Абе,лейки,вие прочетохте ли темата ? Или само до половината?

.. абе лейко ти прочете ли ми поста или само до половината?? :booooomb:

лейката н абаба се счупи ;с