PDA

View Full Version : Какво може да значи погледа му и как да постъпя ?



thEangel1094
09-29-2009, 16:28
Тази година съм заек в ново училище , нов клас и следователно в новия клас .. нови хора :) . Съучениците ми са супер ии въобще всичко е ОК : D . Име едно момче , което просто немога да спра да гледам , умен е ии е много красив . На доста голямо разстояние сме с него по чинове , но това не ми пречи да си го гледам ;d . От близо седмица забелязах , че и той ме гледа по безброй много начини . Давам примери : Гледа към моя чин , когато се обърна и ме поглежда моментално , на мен ми става смешно и се обръщам , след това аз го поглеждам , той се обръща към мен, аз не си отмествам погледа , но той се обръща на другата страна . Има моменти в който даже не си отместваме погледа един от друг за около 10тина секунди или онзи ден си стоях и го гледах , той тръгна да излиза от стаята , загледа ме и точно когато щеше да си отмести погледа се засмя , но неможах да разбера на мен ли се засмя или на нещо друго . Мисля , че ме разбирате , немога да ви обясня по-точно ;d . Чувала съм , че очебийното гледане на някого , може да е знак , че го харесват , незнам до колко е вярно и дали моят съученик го разбира така . Не сме си говорили въобще , а и той въобще не стои в стаята в междучасията , имам му скайп , но не мисля , че чрез скайп може да стане нещо ;d . Вчера си чатихме за първи път, но той явно е имал работа и не ми писа почти нищо . Според вас , какво може да означава погледа му ? И как да подхвана тема с него , как да го заговоря , всичките ми приятелки ми казват колко по-лесно е като сме от един клас , че мога да го попитам нещо свързано с училище и с домашното , е да ама и двамата с него знаем , че той ще е последния човек ,от който ще поискам помощ за домашно или нещо от сорта . И за това немога да се сетя за нищо подобаващо . Надявам се да ми помогнете .


П.П : Днес по изобразително ни разпределиха по номера по чиновете и сме много близо един до друг и след като госпожата каза ,да си извадим нещо за писане, той тръгна да се оглежда и са сети , че раницата му остана в класната стая и тръгна да търси лист и аз не се стърпях и му откъснах и му го плъзнах по чина и той в знак на благодарност се усмиихна :grin: :)

Не искам да му казвам директноо , искам да му намекна само ,че го харесвам ама въпроса е , че незнам как да стане номера :(

mOBSCENE
09-29-2009, 17:16
Не бързай да му казваш.Нека има леки флиртове.
Първо бъди 100% сигурна ,че имаш шансове и тогава вече..
Можеш да се бутнеш в него уш без да искаш.Да кажеш `упс съжалявам много съм непохватна` той 100% ще каже `няма нищо` и ти почни някакъв лек разговор с него.Пусни шегичка и така..
Подготви почвата ,както се казва..
За всичко си има време.Трябва да имаш подход ;д :D

iashxui
09-29-2009, 17:24
абе домързя ме да чета сичко това минах само отгоре отгоре .. но мн сте ми страни такива малки .. ии кво ще се харесвате ии евентуално ще станете гаджета и ще скъсате и после ще ти е тъпо че сте от един клас :D ama nqa losho ;]

thEangel1094
09-29-2009, 17:28
Мдаа .. и тва го има , ноо попринцип съм сериозна , щом става дума за момчета. :) Другото зависи от него .

Erica1
09-29-2009, 17:43
Драсни му един SMS в час .. 8-) 8-) , не бе базикам се .. измисли нещо с което да му намекнеш .. нали знаеш - Понякога погледа казва много повече от думите! Успех! :)

kidwestern
09-29-2009, 18:19
смятай.

asp1r1n94
09-29-2009, 18:27
8 клас ако си е добре,тогава главно е да се "базикате" за нещо,а от смях може да стане и нещо друго :)

CuJLu
09-29-2009, 20:00
само не го зяпай :)

LadyGold
09-29-2009, 20:20
Ако бях на твое място,щях да му издиря импулс например и там ала-бала коментарчета невинни,а ти щом му имаш скайп му пиши по често,споделяне на разочарование от мъжкия пол също върши работа,защото може да реши да ти доказва,че той е различен и прочие :)
А,заглеждането и смеха след това,е най-вероятно от факта,че и ти си го гледала...През междучасията "издебни"къде ходи и ако е достъпно място за теб навъртай се там с твоя приятелка,смей се високо та да те забележи,подхвърляй му някоя закачка,абе обикновен флирт да стане ... :)

Re5peC7
09-29-2009, 20:28
.. измисли нещо с което да му намекнеш .. нали знаеш - Понякога погледа казва много повече от думите! Успех! :)
Погледа казва много неща, без да говориш :)

PurpleDream
09-29-2009, 20:44
ако не го питаш или не говориш с него няма как да разбереш какво означава погледа му, ние откъде да знаем може да означава много неща:
1. харесва те
2. смешна си му
3. странна си му
4. изобщо не гледа, само си въобразяваш
иииииии много други неща....вземи се в ръце и се сближи с момчето

ShtrudeL
09-29-2009, 20:46
Много е дълго за това време от денонощието. Пък и едва ли е нещо,което би ми харесало.
Яде ми се пица. О.О