PDA

View Full Version : KKK



doublet
09-29-2009, 16:31
Одеве гледах по новините - събиране на ККК (Ку Клукс Клан).
Казаха че са пели някакви песни..и ми чудно какви са какво се пее.Не съм много запознат с "общноста" ККК ..затова ако някой знае нещо повече за тях нека пише.
Но главното което искам да ми кажете ..е някой друга песничка.Искам да си сваля да видя к'во пеят ..а у 8-)


Мерси предварително !

Cryptica
09-29-2009, 16:57
Не са група, ако това си мислиш за песните. Тва е събиране на идиоти, което се е зародило в Америка, откакто са отменили робството там. Тогава едни бели пубери решили, че цветнокожите не заслужавали да са свободни и много си позволяват с това, и започнали да ги ловят, линчуват, изтезават. Официално са забранени ККК, но започнаха да ги имитират в някои държави. Поредната американска глупост. :-x Проклети расисти са това и правят смахнати събори, където се обличат като призраци и горят кръстове. Сигурно още убиват и хора от други раси. Ако са тук, най-вероятно убиват цигани.

raduna
09-29-2009, 17:00
Чудно за какво ли биха могли да пеят, хммм....."Ода за негъра" ?

Cryptica
09-29-2009, 17:05
Чудно за какво ли биха могли да пеят, хммм....."Ода за негъра" ?
По-скоро "Реквием за негъра", защото одата е възхваляваща творба. 8-)

raduna
09-29-2009, 17:08
важното е обекта да е негър 8-)

doublet
09-29-2009, 19:52
хаха абе и аз т'ва знам за тях.

Е не сте много близо до песните им 8-) .. (поне за тия от БГ)
Днес ги казаха 3 от песните им с които подлудили публиката на т.н
"концерт" в Асеновград организиран от момче от Пловдив.
Танцували пого (за тия които не знаят какво е пого - това е танц в който всики предават на друг своята лоша енергия със удари на главите си 1 в друга)

Казаха имената на "песните" ,но не ги запомних..имаше нещо сързано с български владетели и жито 8-) 8-) 8-)

doublet
09-29-2009, 19:59
е г/д съм познал... ето ги и песните които са "изнесли" 8-)

" Група “Родна защита” изпълнила песни със заглавия “Жидов гроб”, “Убий евреина” и “Ген. Христо Луков”. "