PDA

View Full Version : Неизбежното бъдеще - мит или ?



UnKnOwNmAtTeR
09-29-2009, 18:16
Здравейте отново! :grin:
Поредната ми тема отново касае цялото общество.
Има ли хора сред вас, които по някакав начин малко или много се пдготват за предстоящи било то очаквани или не катастрофални събития в личен или в глобален план. Вярвате ли че нещо такова ще се случи докато вие сте на този свят и ако да какво ще е и как го виждате вие?

Медиите постоянно ни обсипват с новини, касаещи кризата, която вече е налице, ядрени заплахи, отправени от ненормални ислямски държави, както и близката 2012 година съпроводена със повече от 100 теории.

Или примерно, ако съвсем случйно останете трайно безработен или вашите родители. Ако останете бездомен ("Това няма как да ви се случи нали?") или нещо от този род, което в днешно време виждаме как се случва с доста хора.

BornTohatee
09-29-2009, 18:18
Общо взето замазваш темата с разни други тъпотии, за да попиташ дали 2012 ще се мре. Еми не, няма. Аре ле`ай да спиш спокойно сега и ми се махай от главата.

Klosh
09-29-2009, 18:18
Аз се подготвям за катастрофалния ми финансов фалит. Другото не ме грее, просто защото е простотия. (нищо лично срещу ВЯРВАЩИТЕ)

Joc
09-29-2009, 18:19
не се влнувам, докато не видя не вярвам! 8-) 8)

Tokarev
09-29-2009, 18:26
Гответе се човешки боклуци !
Конниците идват !
:grin:
http://www.1st-art-gallery.com/thumbnail/174663/1/Four-Horsemen-Of-The-Apocalypse.jpg

UnKnOwNmAtTeR
09-29-2009, 18:29
Много грубо го раздавате. Кънти се поуспокои малко май вече не ми се сърди. :grin:

Не визирам само 2012, а и нещо от сорта на бъдеща война, по-силна криза, нещо като депресия..
Вярвате ли в това? Мислите ли че може да стане нещо такова или всичко ще си е спокойно както е било винаги откакто сте на този свят? 8-)

mmKamm
09-29-2009, 18:35
Честно казано не ми пука особено... Само дано апокалипсиса да изчака да поживея поне още 3-4 години, за да направя някои неща, които съм замислила. После и да мрем и да не мрем...не ме грее. Нали ще съм направила всичко, което искам. 8)

UnKnOwNmAtTeR
09-29-2009, 18:42
http://www.vbox7.com/play:06fb4e08


смЕрт! 8)

Нали се сещаш че няма да ти я пуснат над баварската столица? :D :D

Само ще страдаш от последиците...

Ебавки ебавки... :D

Аз ви питам съвсем сериозно! :oops:

xoxi
09-29-2009, 18:50
Не вярвам в нищо.

UnKnOwNmAtTeR
09-30-2009, 04:37
Много ме кефи какви глупости ви вълнуват и как занимавате само със личните си скапани проблемченца целият форум
Или пък влизате само за да оплюете някой/нещо, независимо кой/какво. Явно самият форум си е за хора които имат някакви проблеми и са тук като на сбирище и на лаф. Жалко че сте се хванали на въдицата. В днешно време и болницата можеш да наречеш публичен дом. Кефи ме как и личният си адрес бихте дали за да ви харесват повече от другият пол и когато става въпрос за нещо сериозно всички се правят на луди за едното уж анонимно мнение.

Ти виждаш че мацката е толкова тъпа и не знае за какво става въпрос, но въпреки всичко я поущтряваш, щото има яки цици копеле.

Жалкото е щото не съм дошла тук за да се свалям на "софийските пичове" и да дразня "готините кучки" и да се сравнявам с тях, а съм тук за да чуя тяхното мнение за глобални проблеми и да се опитаме да ги решим заедно и не случайно влизам и пиша тия "простотии" точно в този форум, където се намира доста голяма част от бъдещото поколение на България/софия.
Излиза сякаш говоря на теми табу. Или ви е страх адски много от тези неща и самото ви същество ви кара да не мислите за тях и се вглъбявате в проблеми с историческа значимост от сорта на "какъв телефон да си зема хелллппп"; или сте толкова отегчени и депресирани и изгубили надежда, подигравайки ми се че се боря за "една изгубена кауза"; или просто не знаете за какво става въпрос, което може да се включи към първата ми теза.
И все пак продължава да ми е доста интересно в какви неща се върти съществуването и представата ви за него. И как не забелязвате до какво сте ограничени. Не виня вас, защото нямате и ни най-малка вина за това какво представлявате, защото самият ви МОДЕЛ на поведение не сте измислили вие Той е наложен "отгоре", за да ви "промие мозъците" и не само на децата, а и на доста възрастни.

Още по-кофти ми е, че тези които "виждат" тези неща са се отчаяли и са спряли да се борят срещу тях. Наистина сам не можеш да постигнеш толкова, колкото още милион като теб, борещи се за една кауза.

Ако сте с цел ТУК:"елиминирай себеподобния, за да изтъкнеш себе си" мога само да ви стисна ръката и да ви гледам през малкото прозорче и сама на момента да реша дали да плача или да се смея.

ПП Доста от нещата, кото казах са пресилени или образни, просто защото искам да ви обясна и чашата пълна с чувства. която се намира в мен прелива.

Благодаря.

Tokarev
09-30-2009, 10:41
Кой е казал да си загърбиш живота и да се завреш в пещера ?
Това че тези новини вменяват на някой каквото и да било говори единствено за слаб и манипулируем характер. Разумния човек вижда опасността преди да се е случила и взима предварително мерки. Да се заредиш с консерви никога не е излишно, най-малкото защото са с голяма трайност и така или иначе дори и нищо да не се случи ще си ги изядеш.
По какъв точно начин ще ти повлияе на "нормалния" живот да предприемеш някаква подготовка, било то и да си купиш малко консерви ?

hottie
09-30-2009, 10:46
ако трябва да мисля за всяко лошо нещо по-добре да се гръмна. Или да отида на психотерапевт. Демек - не, не го мисля. Няма смисъл. Живтът се живее сега и на мига. Старая се да мисля за хубави неща. Докато имам мечти всичко е наред.

Tokarev
09-30-2009, 10:58
Искаш да кажеш, че вярването в подобни независещи от индивида събития, както и последвалите "приготовления" не влияят по никакъв начин? :shock:
Искам да кажа че ако пропуснеш два дена примерно да си вземеш гинес и вместо това вкараш парите в консерви, не само че няма да ти навреди по никакъв начин ами евентуално за в бъдеще може да си благодариш за това.
И не не мисля че по някакъв начин това влияе на "нормалния" живот. Освен ако не го докараш до крайности, но това важи за всичко останало.
Това че нещо не зависи от мен значи ли че не трябва да съм готов за него ?
Реално като се замислиш колко малко неща зависят от отделния индивид...

hardball
09-30-2009, 11:40
Много ме кефи какви глупости ви вълнуват и как занимавате само със личните си скапани проблемченца целият форум
Или пък влизате само за да оплюете някой/нещо, независимо кой/какво. Явно самият форум си е за хора които имат някакви проблеми и са тук като на сбирище и на лаф. Жалко че сте се хванали на въдицата. В днешно време и болницата можеш да наречеш публичен дом. Кефи ме как и личният си адрес бихте дали за да ви харесват повече от другият пол и когато става въпрос за нещо сериозно всички се правят на луди за едното уж анонимно мнение.

Ти виждаш че мацката е толкова тъпа и не знае за какво става въпрос, но въпреки всичко я поущтряваш, щото има яки цици копеле.

Жалкото е щото не съм дошла тук за да се свалям на "софийските пичове" и да дразня "готините кучки" и да се сравнявам с тях, а съм тук за да чуя тяхното мнение за глобални проблеми и да се опитаме да ги решим заедно и не случайно влизам и пиша тия "простотии" точно в този форум, където се намира доста голяма част от бъдещото поколение на България/софия.
Излиза сякаш говоря на теми табу. Или ви е страх адски много от тези неща и самото ви същество ви кара да не мислите за тях и се вглъбявате в проблеми с историческа значимост от сорта на "какъв телефон да си зема хелллппп"; или сте толкова отегчени и депресирани и изгубили надежда, подигравайки ми се че се боря за "една изгубена кауза"; или просто не знаете за какво става въпрос, което може да се включи към първата ми теза.
И все пак продължава да ми е доста интересно в какви неща се върти съществуването и представата ви за него. И как не забелязвате до какво сте ограничени. Не виня вас, защото нямате и ни най-малка вина за това какво представлявате, защото самият ви МОДЕЛ на поведение не сте измислили вие Той е наложен "отгоре", за да ви "промие мозъците" и не само на децата, а и на доста възрастни.

Още по-кофти ми е, че тези които "виждат" тези неща са се отчаяли и са спряли да се борят срещу тях. Наистина сам не можеш да постигнеш толкова, колкото още милион като теб, борещи се за една кауза.

Ако сте с цел ТУК:"елиминирай себеподобния, за да изтъкнеш себе си" мога само да ви стисна ръката и да ви гледам през малкото прозорче и сама на момента да реша дали да плача или да се смея.

Най- смисленият пост в темата, само че не е по темата.

Няма какво да направим по въпроса, бъдещето никога не може да бъде неизбежно, това което правим се отразява на бъдещето, но рядко се случват грешки, които да не могат да се оправят.

Пък и имайки в предвид, че това, че ни има въобще е плод на абсолютна случайност, това човечеството да изчезне някой ден/земята да се затрие няма да е толкова фатално или странно. Ама ме съмнява някой да може да каже кога точно.

UnKnOwNmAtTeR
09-30-2009, 20:35
Най- смисленият пост в темата, само че не е по темата.

Няма какво да направим по въпроса, бъдещето никога не може да бъде неизбежно, това което правим се отразява на бъдещето, но рядко се случват грешки, които да не могат да се оправят.

Пък и имайки в предвид, че това, че ни има въобще е плод на абсолютна случайност, това човечеството да изчезне някой ден/земята да се затрие няма да е толкова фатално или странно. Ама ме съмнява някой да може да каже кога точно.

:-D :-P

UnKnOwNmAtTeR
09-30-2009, 20:41
Междо другото не вярвах, че накой ще ме подкрепи :)

Батъл, кажи ми честно, ако беше сигурен (нарочно не казвам сигурНО, понеже е така), ако самият ти беше сигурен в това нещо, пак ли щеше да ти е все тая?
Честно ли мислиш че това е манипулация?

1n5ub0rd1na73
09-30-2009, 20:54
Здравей,

Да.

hardball
09-30-2009, 20:57
Бъдещето като време, което минава е неизбежно, защото времето просто не спира. Това имах в предвид :-o
Но като дадена ситуация- нищо не е сигурно и неизбежно.

Jesus
09-30-2009, 21:24
аз вярвам че 2012 ще дойде апокалипсиса също както и предишните

UnKnOwNmAtTeR
09-30-2009, 22:00
аз вярвам че 2012 ще дойде апокалипсиса също както и предишните
Ирония или? :) Кажи ми само какво визираш под предишните :):)

UnKnOwNmAtTeR
09-30-2009, 22:07
Ако знам или съм убеден, че ще умра ще прекарам последните си мигове/часове/дни/месеци в по-смислени занимания от вайкане по неизбежното. :)

В подготовка може би? Или яко друсане и безразборен секс?
Това с вайкането нещо не го разбрах :?

UnKnOwNmAtTeR
09-30-2009, 22:16
Подготовка за посрещане на неизбежното? Не, мерси...

Ще живея на макс, но това не включва наркотици и безразборен секс, просто всеки човек си има неща, които иска да направи, но не му стига нещо, било то смелост, възможност, време или друга причина, но това е перфектен повод да реализира преди да се свърши...

Но не, не мисля да се впускам в напразни приготовления пред лицето на нещо неизбежно...

Чакай, чакай, чакай! Като чуеш "НЕИЗБЕЖНОТО" какво точно си представяш?
Нали се сещаш че "неизбежно" може да бъде и повишението ти :? да не би това да е краят?

UnKnOwNmAtTeR
09-30-2009, 22:26
Човек, разбрах че не ти пука че е възможно в бъдеще да умреш от глад или да те изядат съседите ти, но все пак ми стана интересно как виждаш "неизбежното" в конкретната ситуация. Това не е краят, а самото ново начало. Това не е краят на светът и не може да бъде с окончателно определение и да се каже това е това и точка. Никой не е сигурен какво точно ще стане, но можем да сме сигурни, че това не е краят на света. Може евентуално да бъде краят на човечеството заради непукисти, които гледат как само да се изтъкнат колко са по-най от другите и се чудят какво телефонче да си купят.
Не виждаш ли нещата на къде вървят и то в световен мащаб? Нямаш ли някакво чувство за самосъхранение? Или толкова лесно ще се предадеш и ще кажеш: "Еми това не зависи от мен." Това е все едно да видиш как някаф идва към теб с ножка и си казваш това не го решавам аз и го оставяш да те убие, знаейки какво ще последва като го видиш как ти налита. Разбираш ли ме? :(

UnKnOwNmAtTeR
10-01-2009, 09:29
Не, свеждаш нещата до много елементарно ниво... :)
Ама разбира се че това ще кажеш сладък! Когато не можеш да проумееш някои неща и не ти остава нищо друго от да ги отречеш, щото е най-лесно за човек като теб. :-x

UnKnOwNmAtTeR
10-01-2009, 10:27
По-скоро това е твоят маниер, но не ми пука...

По-лесно е да се въртиш на ниското си ниво и да разправяш, че никой не схваща дълбокомислените ти и детски разсъждения. Няма проблем - живей в измисления си свят, аз харесвам такива хора, защото ми напомнят за мен преди много години...

И няма проблем когато няма кво да кажеш и не разбираш да кажеш че съм ти под нивото или да смениш темата по много тактичният ти начин :D :D

Само ми кажи защо, при положение че знаеш че всичко тече натам и го виждаш (1012 :D ) ПАК го отричаш бе мама му стара :-x Ето това не рзбирам!

UnKnOwNmAtTeR
10-01-2009, 10:39
Страх те е, но не го осъзнаваш. Специално това ти го обясних ей сега в една друга тема :)

UnKnOwNmAtTeR
10-01-2009, 10:45
Жалко че кънти не чете. :-D
Сега да ти кажа това няма да е "краят на света" :D :D :D (оф вече само като чуя тая фраза и ми става зле :x )
Абе кънти ти какво си представяш бе :D Тотално изчерпване на ресурси или какво? :-D

Tokarev
10-01-2009, 10:57
края на света нема да дойде близките 1000 години. стегнете се :)

всъщност запасите на планетата изобщо не са толкова из4ерпани,колкото твърдят някои. :)

и цялата тая криза е доста бутафорна и умишлено направена...
Никой не е казал че ресурсите свършват а че стават по-скъпи и нерентабилни за добив и се изискват по-големи инвестиции.
Искам като се говори по някоя тема особено такава да има информираност. Съкращението EROEI да ти говори нещо ?
Какво точно знаеш ти за запасите на тая планета ? Или пак говорим наизуст. Известно ли ти е състоянието на повечето нефтени находища по света ? Знаеш ли че затварят Кантарел ? Известно ли ти е изобщо нещо от тази материя ? Не говоря само за петрол ами изобщо за ресурси ?

UnKnOwNmAtTeR
10-01-2009, 11:11
4ел съм специално за тия неща,4е са пълна измишльотина. и вместо да мислите как да спасите света и да коментирате кви са хората,си оправете вашия живот,4е сте пълни социопати майна :lol:

Ако не се лъжа ти пусна онова клипче със терористите. :-D Ако ей сега кажат по новините че ти си тоалетната, а всъщност гледаш телевизия предполагам че няма да им повярваш? :? Има толкова много източници на информация по 1 тема както и толкова много вариянти (ако ме разбираш де :-D ) Ти сам избираш в какво да вярваш. Някои имат сметка да успокоят обществото или поне това им е поставено за задача :-D

Tokarev
10-01-2009, 11:14
4ел съм специално за тия неща,4е са пълна измишльотина. и вместо да мислите как да спасите света и да коментирате кви са хората,си оправете вашия живот,4е сте пълни социопати майна :lol:
Аз не искам да ти променям мнението защото няма смисъл. Ако се интересуваш от реална информация - примерно разгледай www.theoildrum.com, ако отделиш малко време и попрочетеш повечко ще разбереш че никак не е измислено.
Света нито имам желание нито мога да го спася - напротив, аз се радвам защото скоро ще бъде почистен от чумата наречена много хора.
Точно както е предписал Малтус. :D

UnKnOwNmAtTeR
10-01-2009, 11:21
Абе токарев няма достъд до страницата :( На английски ли пише там?

ZipFail
10-01-2009, 11:23
Като сте толкова оборотни - направете си бункер в мазето, затворете се и не занимавайте и другите с вашите глупости..

Tokarev
10-01-2009, 11:28
Не работи заради запетаята накрая, махни я само или го копирай ръчно и ще тръгне.
Страницата е на англииски, което вярвам ще откаже известна(голяма) част от посетителите тук от информацията, но за тези които могат да четат, примерно тези две статии биха им дали някаква начална насока:

http://www.theoildrum.com/node/5821


http://www.theoildrum.com/node/5820

UnKnOwNmAtTeR
10-01-2009, 11:31
Като сте толкова оборотни - направете си бункер в мазето, затворете се и не занимавайте и другите с вашите глупости..

Пич, това не са "моите" глупости, а общите. Точно за това се/ви занимавам с това. Да съм пускала тема със заглавие: "Амм ко тилифончи да си зема?" или "Майка ми ма бий"
Аре изкажи си мнението по въпросът, щото и теб те касае не само мен и жалкото е че ще го разберете късно сладки манипулирани същества.

UnKnOwNmAtTeR
10-01-2009, 11:38
бах та в лудия майна :lol:

Ще говориш ли по темата? Няма нищо против да посираш от време на време, но все пак дай някаква адекватна мисъл. Дай да говорим а да не се караме.

ZipFail
10-01-2009, 11:39
СЕРЕМ ТИ НА ТЕМАТА

UnKnOwNmAtTeR
10-01-2009, 11:40
СЕРЕМ ТИ НА ТЕМАТА

Няма нищо лошо щом само на това СТЕ способни :) Забавно и безинтересно ми да чета постовете ви :)

ZipFail
10-01-2009, 11:41
Почна ли да копаш бункера вече ?

UnKnOwNmAtTeR
10-01-2009, 11:48
Почна ли да копаш бункера вече ?

Ако бях способна щах. Нямам терен където да го направя.

Мамка му наистина си заслужава всички вие да умрете, а аз да остана жива. Чувствам се като Ной. :)
Малко ми е тъжно за вас и за това влезнах изобщо в тоя форум да пиша за да ви кажа,за да ви видя мнението по въпроса. И за жалост го видях. Не очаквах точно това, но все пак разбрах за какво става въпрос. Щом не ви касае - значи така трябва. Всеки ще си страда. Някои повече други по-малко :) Няма какво повече да ви кажа, освен ако не се появат повече позитивни личности.

ZipFail
10-01-2009, 11:51
О, Маг Светлина, кога точно започна да виждаш в бъдещето, че да ни спасяваш от него ?
И как реши да започнеш спасяването не човечеството точно от този форум ?
Моля те, дари ни с твоята божествена светлина..

Tokarev
10-01-2009, 11:55
Хехехееее ще умрете червеи ! Ще Омрете ! :D :D

PsychoShark
10-01-2009, 12:01
Ами попринцип мен ми е все тая кога ще се мре. Не съм чел всички коментари , обаче то бива бива простотия ама некой прекаляват. Момичето е попитала вии я хулите :shock: български селски тузове.
Ако се мре нека е бързо , неща да се мъча :D

ZipFail
10-01-2009, 12:02
Требва да ги запознаем с глобала, ще си допаднат :lol:
ДОИП, Мадона и Просветление. Амин !

UnKnOwNmAtTeR
10-01-2009, 12:07
:grin: :grin: :grin:

Не сте ли чували за хилядите теории за близката 2012 година, за нострадамус, за баба ванга, за библията, за изводите на учените, представени чрез филми, древните цивилизации, днешните новини и изобщо накъде отиват нещата?
Примерно хилядите безработни в америка и как всеки ден им се увеличава броят? Не сте ли чували за тези неща? Не виждате ли че пророчествата се сбъдват? :shock:

ZipFail
10-01-2009, 12:10
:grin: :grin: :grin:

Не сте ли чували за хилядите теории за близката 2012 година, за нострадамус, за баба ванга, за библията, за изводите на учените, представени чрез филми, древните цивилизации, днешните новини и изобщо накъде отиват нещата?
Примерно хилядите безработни в америка и как всеки ден им се увеличава броят? Не сте ли чували за тези неща? Не виждате ли че пророчествата се сбъдват? :shock:
И ние кво да направим по въпроса ? Като ще мрем да мрем, прав му път. И да умреш след 3 години и след 30, все тая.

ПП: Няма ли най после да се отчаяш от простотата деградирала младеж и да напуснеш форума, а?

PsychoShark
10-01-2009, 12:16
Ами попринцип мен ми е все тая кога ще се мре. Не съм чел всички коментари , обаче то бива бива простотия ама некой прекаляват. Момичето е попитала вии я хулите :shock: български селски тузове.
Ако се мре нека е бързо , неща да се мъча :D

Момичето има дълга история във форума, затова и беше нападната от гнусните орки, но ти праведния паладин от Етрополе ще се намесиш и ще я отведеш на белия си голф двойка и ще се съвокупите...


КАЗАХ!

:shock: От кога карам Голф 2-ка :shock: ХаХаХа нов съм и не знам кой с ква история е сори :D Важното е върви темата :D

UnKnOwNmAtTeR
10-01-2009, 12:23
Одавна се отчаях, но няма да го напусна точно защото се дразните от моето присъствие тук.

Вече не ми пука че ще умрете, защото го заслужавате. Сещате се за Христос и за Ной нали? Много неверници се събраха тук на тази планета и те ще страдат преди да умрат. Обиждайте, с обидите си нищо няма да постигнете, освен почесване на аналното ви его. Не ми пука за каква ме мислите. Важното е, че ви видях до къде сте стигнали. Гледката е грозна слепи неверници и скотове. :)

UnKnOwNmAtTeR
10-01-2009, 12:26
Също така най-якото е как си го представяте. :D :D :D Умирате просто ей така без мъки. Е няма да ви се размине, ако не направите някакви усилия. Дали са ви знанието, а вие серете на него адски подигравателно. Това е жалка картинка хора. Замислете се.

UnKnOwNmAtTeR
10-01-2009, 12:35
Амин, Бахай да те поживи, че си дошла да ни отвориш очите... :lol:

Важното е, че ние ще умрем, а ти ще останеш безсмъртна.... ние ще живеем, а ти просто ще съществуваш...

Тъжно ми е че не съществувам само, а осъзнавам колко е зле положението. Бих искала просто да си съществувам, просто ей така, ама не ства, все пак съм човек. Безсмъртна може би ще остана в съзнанието ти, докато то съществува, но тялото е нещо доста преходно.

ToniStoraro
10-01-2009, 15:26
http://truelovemanagement.blogspot.com/2008/11/2012.html

BomberStomper
10-01-2009, 17:30
Всички че умремЕ шо сме боклуци!

Dimana99
10-01-2009, 17:43
Такива надежди имам за тези неща...
Дано да не ме разочароват

cherinka
10-01-2009, 17:45
http://truelovemanagement.blogspot.com/2008/11/2012.html
А тоя Мун знае ли каква съдба го очаква?
Другото, което е, невъзможно е да се осъществи (световен) мир на тоя шибан свят.
Нито може да има един Бог, нито един владетел, нито нещо, което да е Единствено... :-o

Tokarev
10-01-2009, 21:05
бах та в лудия майна :lol:

Това е Куа... да те светна само :)


По темата ми стана много любопитна дискусията за ресурсите, но един сайт ли е всичката ви аргументация?
За каква аргументация става въпрос ? Да виждаш някой да спори ? Или да налаги идеи някакви ?
Просто съм дал пример с 2 статии от произволен сайт съдържащи някои факти, вярвам не смяташ че има информация по тези въпроси само в един сайт нали ?
Едва ли си толкова кекав че да не можеш и сам да си потърсиш информация по темата.

UnKnOwNmAtTeR
10-01-2009, 21:28
Такива надежди имам за тези неща...
Дано да не ме разочароват

Разкажи деееее. :):)

UnKnOwNmAtTeR
10-01-2009, 21:29
http://truelovemanagement.blogspot.com/2008/11/2012.html
А тоя Мун знае ли каква съдба го очаква?
Другото, което е, невъзможно е да се осъществи (световен) мир на тоя шибан свят.
Нито може да има един Бог, нито един владетел, нито нещо, което да е Единствено... :-o

Точно защото не вярваме че това не може да стане то не може! Когато имаш вярата то става, но естествено ако я имам само аз примерно и още 5 човека - нищо няма да стане, защото не касае само мен и тия 5 човека.

UnKnOwNmAtTeR
10-01-2009, 21:32
Аз информация имам, ама се чудя вие откъде черпите точно...

Ти информация имаш за всичко. Мен външното инфо не ме греее толкова колкото вашите лични, собствеени мнения. За това пиша тук и не търся информация, а гледни точки. Не може мисълта ви за това грандиозно събитие да се състои в 2 изречения :?

Tokarev
10-01-2009, 21:34
Аз информация имам, ама се чудя вие откъде черпите точно...
По-интересно е ТИ откъде черпиш информация ?
Дори не си казал какво мислиш по тези въпроси. Оставам с впечатление че мислиш че тези неща не съществуват, че експоненциалното нарастване на човешкия отпадък весело ще продължи стремглавия си път към нови рекорди без край, че всички ще катерим стълбиците на кариерите си местейки хартия на бюро вместо извършвайки реален труд и че всички ще се върнат към веселия живот на кредит, защото ей го вече и се вижда края на кризата и всичко ще бъде наред ако само отново всички започнат да харчат.

UnKnOwNmAtTeR
10-01-2009, 21:44
Теб, ако искаш може да те грее и само 60 ватовата крушка в персоналната ти, тапицирана стая в Курило, но хората градят мнението си, когато го базират на факти...


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Абе ти да не си надусан бе? Четеш ли кво пишеш изобщо???
Да не искаш да ми кажеш че ти липсват факти? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Аре обяснявай повече и ми покажи факти които не водят до това което ще стане. Кое те кара да не вярваш в това което ще се случи??? Фактите са повече от 10 :?

UnKnOwNmAtTeR
10-01-2009, 22:07
Не съм споменавал, че вярвам или знам, или каквото и да е ще се случи...
чудех се откъде вие черпите информация, за да формирате мненията си, да се налагате и да се правите на интересни.

Прочетох доста общи приказки, но не и смислена позиция, а при досегашните ми спорове с теб се научих и да не дочакам такава, затова и само ще си чакам да видя пост, който има някакъв смисъл и аргументация... :)

Кой е човекът без позиция? Ти или аз. Адски смотано обясняваш и обиждаш безсмислено. Не искам да се заяждаме и да се караме а да пишеш по темата, защото постоянно я отбягваш и не разбирам защо.
Ясно ни е на всички че квото ще стане ще стане. Друе въпросът, че в момента ние знаем какво ще стане и те питам за адекватно мнение какво мислиш по въпроса. Темата е много обширна и за това постовете ми може да са разхвърляни понеже всеки засяга някой ней аспект. Питам те бе човек, един ви как си представяш бъдещето на човечеството? Вярваш ли че ще си е*е майката всичко или изобщо как си го представяш? Толкова ли е трудно да обясниш това. За какво въртиш и тъпчеш на 1 място. Отговори ми на въпросите моля те и не приемай нищо лично, защото не желая да се караме за индивидуални проблеми като колко съм "тъпа" или ти колко си "прост" или някакви такива. Моля ти се, не съм тука да се заяждам, а знаеш че е лесно и мога и ти можеш, но нище не постигаме с това. Не желая да обиждам, не ме провокорай и аз няма.

ZipFail
10-01-2009, 22:12
Аз информация имам, ама се чудя вие откъде черпите точно...

Ти информация имаш за всичко. Мен външното инфо не ме греее толкова колкото вашите лични, собствеени мнения. За това пиша тук и не търся информация, а гледни точки. Не може мисълта ви за това грандиозно събитие да се състои в 2 изречения :?
Не е нормално също да си пилееш времето за обсъдждане на неизбежни събития в бъдещето..

Апокалипсис, глобално затопляне, духовна революция, ядрена катастрофа, трета световна..има още поне 5 пъти по толкова теории(да не говорим, че ако не стане нищо ще си останете с пръст в г'за и ще ви стане прилично тъпо), а не си ти човека да казваш коя от тях е правилната, така че гледай си живота, радвай му се а като дойде 2012 ще видим квото ще става. Ай сиктир.

Tokarev
10-01-2009, 22:27
Мне, вече познавам стила ти, а и мнението ми в случая може да бъде разбрано от хора, които имат определени познания в области, които нямат общо с вашите силни страни, а мнение тип "кръчмарско" не смятам да давам, затова нека остане като загадка... :)

Ще седя и ще се любувам на вашите разсъждения и ще цъкам с език на изблиците на гениалност... а да, и ще местя хартии... :)
Мнението си може да го споделиш ако не за мен, то за другите хора с "познанията", пък и те да си кажат тяхното.
Примери и факти могат да се изведат с хиляди, но целта тук не е да превръщаме темата в кофа с становищата на финансови специалисти и енергиини експерти а всеки сам да сподели собственото си мнение.
Кажете какво ще е това което ще попречи глобално света да стане много негостоприемно място за човешкия вид ? Дотук само виждам празен оптимизъм, надежди и доста инертност в мислите ви.

ZipFail
10-01-2009, 22:28
Планетата и без тва е малка за 6 милиарда, недей да се напъваш да спасяваш света 8-)

UnKnOwNmAtTeR
10-01-2009, 22:29
Мне, вече познавам стила ти, а и мнението ми в случая може да бъде разбрано от хора, които имат определени познания в области, които нямат общо с вашите силни страни, а мнение тип "кръчмарско" не смятам да давам, затова нека остане като загадка... :)

Ще седя и ще се любувам на вашите разсъждения и ще цъкам с език на изблиците на гениалност... а да, и ще местя хартии... :)

И за какво седиш тука и спориш. За чий хуй спориш даже и ти не знаеш за какво. Аз те питах нещо. Интересуваше ме мнението ти както и на други хора, но понеже ти си един от най-компетентните по всички теми реши да флуудиш най-много и пак не показа почти никаква позиция. Само загатна и всичко останало стана офтопик. Ходи се изтъквай колко си гениален пред децата, защото отначало те мислих за по свестен, а след това като разбрах защо влизаш тук и изобщо мненията ти от какво естество са започна да ми падаш в очите. Знам че не те грее, но и знамче ще прочетеш това.
А и мнение тип "кръчмарско" даваш във всяка тема и то поне по 3 пъти. Сега изобщо не ми се занимава да вадя цитати, даже и тук в тази тема има такива "кръчмарски" мнения. Интересува ме какво мислиш по дадената тема, а не какво мислиш за мен. Като нямаш мнение или пък като ти е толкова ценно остави го да гние в главата ти. И без това няма да ми е от полза, а на теб само ще вреди.
Ясно ми е че не ти пука, сам ще страдаш, но това си е твой проблем.

Хайде ходи да псуваш и да ебаваш дечицата, няма лошо. Изкажи се! Покажи им кой е шефа и най-умния и преуспелия във форумът тиийнпроблем :wink:

Tokarev
10-01-2009, 23:05
Планетата и без тва е малка за 6 милиарда, недей да се напъваш да спасяваш света 8-)
Никой не се напъва да го спасява, напротив искам да се сведат до доста по-нормалната цифра от 4 например или дори 2 и да си отдъхнем всички, наслаждавайки се на по-добрия стандарт на живот.

UnKnOwNmAtTeR
10-01-2009, 23:20
Планетата и без тва е малка за 6 милиарда, недей да се напъваш да спасяваш света 8-)

Пич, бе пич бе... кой е тръгнал да спасява света. Чисто и просто вA питам за мнението ви по въпроса. Толкова ли е трудно да отговориш?

Jesus
10-02-2009, 12:34
еми не вярвам че 2012 ще настъпи краят на света, последните години над 10 пъти са го предричали ;s и нито веднъж не е дошъл до края. Това е един от най-лесните начини църквата да контролира медийте. Нострадамум щом го е предрекъл значи на 200% няма да стане

UnKnOwNmAtTeR
10-02-2009, 14:30
Ама много си нестабилна бре, драга... какви са тези нерви, какво е това чудо, защо не пробваш да се лекуваш?

Я сега ти ни кажи твоето мнение, ама го искам ясно и точно формулирано, с конкретни примери и варианти за действие на дадения индивид. Стига само си изисквала от другите да пишат, а после да продължаваш с изблиците - хайде, напиши ти нещо, а не само да мрънкаш. Дай пример и тон на темата, да видим какво ти мислиш, а?

Ако мислиш, че не зная че през цялото време се правиш на луд и недостъпен и че уж не разбираш какво ти говоря и винаги така го извърташ на заяждане си сбъркал. Нямам нищо против да говоря за това просто ти пречиш да стане нормален разгово и дискусия като се правиш на супер интересен по тъп и гаден начин. Изблиците са породени от твоята наглост да се правиш че не разбираш за да обяснаявам като на дебил. Ясно ми че разбираш какво ти говоря така че или отговаряй и пиши по темата или няма да ти пиша повече, защото можем да си спорим вечно, а това е скучно.
Хайде дай си "скъпоценното" мнение и не се заяждай повече.

UnKnOwNmAtTeR
10-02-2009, 14:49
еми не вярвам че 2012 ще настъпи краят на света, последните години над 10 пъти са го предричали ;s и нито веднъж не е дошъл до края. Това е един от най-лесните начини църквата да контролира медийте. Нострадамум щом го е предрекъл значи на 200% няма да стане

Да, определено няма да е "КРАЯТ НА СВЕТА" :razz: :razz:
(Не го казвайте така моля ви).
Да кажем че последният път беше 2000 година. Защо според теб всички ги беше страх и мислиха че ще стане нещо точно 2000 година? И това с църквата да контролира медийте не го рабирам, а и Нострадамус няма нищо общо с църквата. :-D И не само нострадамум го предрекъл а и много други, нямащи връзка неща като цивилизаций също са го предрекли. Всичко тече натам. Може 21.12.2012 да е най-спокойният ден в историята на човечеството. Говори се по-точно за периодът около 2012, който вече е започнал.
Работата е там, че вие казвате "каквото има да се случв - ще се случи". Да, това разбира се че е така, но не ви ли е малко подозрително, че ни е дадено знанието, че ще стане нещо. Щом го имаме ние трябва да се възползваме от него. Съдейки по ника ти, предполагам че си чел Библията (аз не съм), но все пак съм попадала на някои доста фрапиращи отказчета. Там също е пълно с предсказания, които много бавно и леко се сбъдват. Примерно там пише, че "голямото събитие" ще е съпроводено с много войни. Войни има постоянно, това че ние не ги виждаме и отчитаме, защото си седим на топло и чдем чипс пред компютъра, не ни оправдава. Гладът също е едно от предсказанията. Знаете за Сомалия и за африканските държави. В момента знаете как в САЩ безработицата драстично се увеличава...
Самата баба Ванга казва, че когато аерика избере черен президент, това ще е нейният край.
И куп други.... :) Просто всичко тече натам и ми е странно как не го виждате.

SouthStandServiceLad
10-02-2009, 15:00
А защо краят на света трябва да настъпи по такъв трагичен - Холивудски начин ?!? Не мога да разбера.
Аз пък си го представям много по тривиално.
Експериментите на учените в ЦЕРН излизат извън контрол, създава се анти материя и просто изчезваш.
Некви се е.ат и изчезват.
Ти спиш и изчезваш.
Някой ходи и изчезва.
Без трагедии, без милиони страдащи, без Брус Уилис, който се качва на астероид за да го взривява. Ето ти един сценарий.

UnKnOwNmAtTeR
10-02-2009, 15:05
Ама това не е краят на света. Ние няма да умрем толкова лесно. Ще бъде по-забавно. Пак казвам че това не е краят на света. :)