PDA

View Full Version : Малки пъпчици по интимните части в следствие на бръснене



MAKEmeFEELgood
09-29-2009, 20:02
3драсти на всички :)
Колебаех се дали да пусна темата тук,но реших,че си е баш эа тук.
От както се обеэкосмявам отдолу,винаги съм го правила с big-чета,демек бръсна се.И в продължение на години не съм имала никакъв проблем.Доволна си бях,эащото хем ги махам эа 1 минута,хем нямат никакво време да порастнат,эащото при всяко вэимане на душ повтарям процедурата :) Но от няколко дни кожата ми там ниско долу се въэпалява и иэлиэат някакви пъпчици,като обрив.И около него е въэпалено.Не энам эащо е.Редовно сменям big-чето,не ги махам на суха кожа...и ето го проблема:
1.Драэнят ме!И като ги видя, и като усещане е неприятно.
2.Притеснявам се да правя секс с момчето,с което имам огромното желание да го направя.Дори само при допир на ръката му там,аэ се притеснявам...пф :booooomb:
Дайте някакъв съвет как да ги пахна,моля.
Предварително съм благодарна эа вниманиетоооооооооооооооо :)

ubuntureload
09-29-2009, 20:22
Дай малко почивка на бръснача за около седмица, след което като се избръснеш мажи с разни гелчета за след бръснене ....

Rebirthing
09-29-2009, 20:54
Послушай съвета на ubuntureload и btw много ме кефи Furby-то в подписа ти 8-)

Midi4ka
09-30-2009, 07:07
Дай малко почивка на бръснача за около седмица, след което като се избръснеш мажи с разни гелчета за след бръснене ....
+1.Аз лично предпочитам колата маска... болезнено е леко,но ги премахва изцяло и то за доста по-дълго време,а и след това ти е мекичка като бебешко дупе! ;)

Shashavaaa
09-30-2009, 10:04
Мини на кола маска.

stupiddog
09-30-2009, 13:29
Остави ги да пораснат .. и не ги бръсни всеки път когато се къпеш защото когато са къси и излизат пъпки .. иначетях няма с какво да ги махнеш .. просто остави космите да пораснат

HouseMusicBoy
09-30-2009, 13:54
на мене ми излизат всеки път ... ама аз ги махам на седмица - две .. та мисълта ми е те се появявт но за 2 дена и ги няма .. лошо е да ги махаш всеки ден .. още повече с бикче ..

GabisiTa
09-30-2009, 19:56
Използвай някакъв крем, за да не ти излизат друг път.

Maliby
09-30-2009, 20:14
Недей да се бръснеш толкова често! Кожата там долу е много чувствителна, чудя се как изобщо досега не са ти излязли.. Пробвай с кола маска или поне както вече препоръчаха момичетата - използвай крем повреме и след бръсненето..

qn1to0o1
10-01-2009, 15:16
Остави ги да пораснат .. и не ги бръсни всеки път когато се къпеш защото когато са къси и излизат пъпки .. иначетях няма с какво да ги махнеш .. просто остави космите да пораснат

+1 :)