PDA

View Full Version : Как Вие Бихте Предложили???



Dimenta
09-29-2009, 20:55
Нека всички които се сещат за различни предложения от баналното и истъркано "аи да си станем гаджета" :D:D да пишат тук така ще помогнат на тези които се чудят как да предложат. :P :P :P :P

Kukumqvka
09-29-2009, 20:57
офф .. като му бия един зад врата ще разбере ли колко безценен е за мен? :?

valdesbg
09-29-2009, 20:59
офф .. като му бия един зад врата ще разбере ли колко безценен е за мен. :? .

Ми да.... 8-)

Аз обикновено ги дърпам за плитките :)

ShtrudeL
09-29-2009, 20:59
*отчаяни три точки*

Мога да кажа как едно момче е тръгнало с едно момиче. Поне на мен като ми каза ми се видя адски сладко и красиво.
Та работело си е момчето,но нещо не е било в настроение и момичето минало покрай неговата работа заговорила го и видяла,че не е в настроение. На следващия ден пак така,но отишла и просто го целунала,след което го попитала 'как си' или нещо такова. След тва не знам какво е станало,че да тръгнат,но го описа мн хубаво. ^^
Знам,че не го разказвам толкова вълнуващо колкото и го чух,но не ме бива в тва ^^

PurpleDream
09-29-2009, 21:06
шъ тъ любя кът животну. ай у 'растите 8)

Spider4eto
09-29-2009, 22:09
Не е нужно да предлагаш на обекта. Трябва само да го свалиш. С тухла 4ка е най-добре.

LadyDi
09-29-2009, 22:19
Написах му СМС "Искаш ли да се оженим през август?".

GossipGirl89
09-29-2009, 22:44
Не е нужно да казваш някаква такава реплика от сорта на "искаш ли да тръгнем" или "ше ми станеш ли гадже"... В повечето случаи нещата си стават от самосебеси, без думи, без нищо - след първата-втората целувка ти става ясно, че вече си с въпросния човек

PurpleDream
09-29-2009, 22:47
шъ тъ любя кът животну. ай у 'растите 8)
действа на 101% :)

Dimenta
09-29-2009, 22:49
Не е нужно да казваш някаква такава реплика от сорта на "искаш ли да тръгнем" или "ше ми станеш ли гадже"... В повечето случаи нещата си стават от самосебеси, без думи, без нищо - след първата-втората целувка ти става ясно, че вече си с въпросния човек

еми да де какво сте си казали че да станете толкова близки за да се целунете

GossipGirl89
09-29-2009, 23:03
Не е нужно да казваш някаква такава реплика от сорта на "искаш ли да тръгнем" или "ше ми станеш ли гадже"... В повечето случаи нещата си стават от самосебеси, без думи, без нищо - след първата-втората целувка ти става ясно, че вече си с въпросния човек

еми да де какво сте си казали че да станете толкова близки за да се целунете

Еми нищо - то просто става :D Говорите си за някви други нещ и идва един момент, в която усещаш, че ще се целунете, приближавате се повече един към друг и се целувате... тва е цялата философия 8-) Поне при мен попринцип така става...

Hilary_
09-30-2009, 04:39
а защо изобщо трябва да казваш нещо .. просто я целуни .. (тия неща с казваниците и въпросите нещо не ме кефят вече .. 8-) ) ..

valdesbg
09-30-2009, 05:08
Написах му СМС "Искаш ли да се оженим през август?".

За тебе знаем :-D

П.П. Той какво ти отговори?

LadyDi
09-30-2009, 05:31
Написах му СМС "Искаш ли да се оженим през август?".

За тебе знаем :-D

П.П. Той какво ти отговори?
SMS: "Добре, ама нашите ще ходят в Испания през август. Какво ще кажеш за септември?"

И така :)

valdesbg
09-30-2009, 05:36
Хехехе, че то било лесно бе. Да взема и аз да пратя такъв смс, като твоя.

(Предполагам 5-те години познанство умишлено ги пропуска, поради конкретния въпрос в темата)

LadyDi
09-30-2009, 05:43
Хехехе, че то било лесно бе. Да взема и аз да пратя такъв смс, като твоя.

(Предполагам 5-те години познанство умишлено ги пропуска, поради конкретния въпрос в темата)
Хехе :) Не съм ги пропуснала умишлено. Просто отговорих на въпроса как се е получила тази връзка, която имаме в момента.
Иначе преди 6 години, когато се събрахме за първи път, никой не е предлагал. Просто химията беше толкова силна, че нямахме очи за другите.
А после, преди 2 години, когато се събрахме повторно, имаше леко обсъждане. Прекарахме една седмица заедно на Созопол, а после - преди да ме изпрати да си ходя за Свищов, седнахме в едно заведение и той ме попита: "Какво ще кажеш да опитаме отново с връзката от разстояние?". Аз се съгласих без много да му мисля. И така около половин година. След което, по време едно от гостуванията ми във Варна, на рождения ден на негов приятел, докато чакахме на светофара на Общината, той се обърна и пак попита: "На теб нали ти остана само държавен изпит? Искаш ли да се пренесеш при мен във Варна и да учим заедно за него?" :)

valdesbg
09-30-2009, 05:50
Иии че интересна история :)

Поздравления за нея. Наистина ми допада начина по който сте си предложили(по скоро той на теб) :)