PDA

View Full Version : Притеснявам се да му кажа



Shashavaaa
09-29-2009, 21:52
Добро утро на всичкиии!!!!
Ето какво...
3а пръв път в моя съэнателен живот до момента иэпитвам такива чувства.Силни са.Дори много силни.Насочени са към мой приятел.Това е неприятно,но като се поэамисля приятелството ни отдавна сме го опорочили тотално.Няма среща,която да мине беэ интимни ласки,целувки и всичко подобно.Беэ секс - до там не сме стигнали,били сме на предела не веднъж,но още не се е случило.НО аэ съм влюбена.3а пръв път съм в това състояние.Имах 2-годишна връэка,след която се чувствах эле.Но сега всякаш съм обладана от емоции,тръпка и всичко останало.Ако щете дори и пеперудите и пчелите в корема..блаа.. :) НО...както каэах сме приятели,споделял ми е още преди нещата между нас да эапочнат,че е влюбен в някакво момиче.Аэ не я поэнавам.И всичко между нас останах с впечетление,че той го прави ей така эа раэнообраэие и кеф,беэ да влага чувства..тъжно!И отново: НО от много време,наистина много,не съм чувала нищо от него эа онова момиче.Не энам как стоят нещата.То че не се е получило,не се е,но не энам чувствата му...Странно е,но от няколко срещи насам аэ усещам,че на моменти е по-нежен,по-странно се държи като че ли,по-мило...приятно ми е от това и ми мина даже мечтателската мисъл,че може и да има някакви по-спец. чувства към мен...самоэаблуда ли е ?Чудя се и не энам!Иска ми се да не е.
И реших,че ще иэперкам,ако продължаваме само да се виждаме эа лафче и мляскане...искам да му споделя эа чувствата си.ПРОБЛЕМЪТ: Притеснявам се.Страх ме е дори.Първо - от реакцията му.Да не се отдръпне,ако няма чувства...оооо,Боже,предста ям си нещата да се получат.Ще иэперкам от чиста радост :) Второ - просто не энам как да эапочна раэговорът...не энам и толкова!Не ме бива в теэи неща,нямам опит в подобни инициативи.
Май вярно съм шашава,а ? :) Моля,дайте някакви съвети,кажете мнението си по темата...благодаря. :)
Аэ съм на 19 ;]]

PurpleDream
09-29-2009, 21:53
нема се пуашиш копеуе








* не съм чела темата

Kukumqvka
09-29-2009, 21:55
Пърпълката е права въпреки,че не е чела темата 8-)
Или без да се плашиш му казваш или си стоиш на д-то и толкоз. 8-)

PurpleDream
09-29-2009, 21:57
Пърпълката е права въпреки,че не е чела темата 8-)
Или без да се плашиш му казваш или си стоиш на д-то и толкоз. 8-)
шшшшшшшшшшшшшшшшшшшшш
аз винаги съм права, но не трябва всеки да го знае това......

Kukumqvka
09-29-2009, 21:59
Пърпълката е права въпреки,че не е чела темата 8-)
Или без да се плашиш му казваш или си стоиш на д-то и толкоз. 8-)
шшшшшшшшшшшшшшшшшшшшш
аз винаги съм права, но не трябва всеки да го знае това......

ама само аз го знам,спокойно ве човек :lol:

Spider4eto
09-29-2009, 22:01
На 19 си и не знаеш как да започнеш разговора О.о

Shashavaaa
09-29-2009, 22:01
Айде бе,хорааа,спрете да говорите тъпотии в темата ми ! Важно ми е,мамка му ! :D

Shashavaaa
09-29-2009, 22:02
На 19 си и не знаеш как да започнеш разговора О.о
Да.

PurpleDream
09-29-2009, 22:10
Пърпълката е права въпреки,че не е чела темата 8-)
Или без да се плашиш му казваш или си стоиш на д-то и толкоз. 8-)
шшшшшшшшшшшшшшшшшшшшш
аз винаги съм права, но не трябва всеки да го знае това......

ама само аз го знам,спокойно ве човек :lol:
не лъжи! знам че си казала на целия форум.... :?

Spider4eto
09-29-2009, 22:13
Ами доколкото прочетох явно сте се целували, та следващия път като се видите просто го питай има ли някакви планове спрямо тебе, иска ли да имате връзка и т.н. Не е задължително веднага да почнеш с "Влюбена съм в теб...и т.н."

Kukumqvka
09-29-2009, 22:14
Пърпълката е права въпреки,че не е чела темата 8-)
Или без да се плашиш му казваш или си стоиш на д-то и толкоз. 8-)
шшшшшшшшшшшшшшшшшшшшш
аз винаги съм права, но не трябва всеки да го знае това......

ама само аз го знам,спокойно ве човек :lol:
не лъжи! знам че си казала на целия форум.... :?

не е вярно,само на половината :oops:

PurpleDream
09-29-2009, 22:16
^ ебасии... аз те мислях за свястна...... :?
мноу ми се промени мнението за теП :?

Kukumqvka
09-29-2009, 22:17
аа не ,без такива .. шш са садна :(

PurpleDream
09-29-2009, 22:19
аа не ,без такива .. шш са садна :(
ей нема се садваш копеуе, не съм казала в каква насока ми се промени мнението :lol:

Kukumqvka
09-29-2009, 22:20
аа не ,без такива .. шш са садна :(
ей нема се садваш копеуе, не съм казала в каква насока ми се промени мнението :lol:

тцц,начи пак приказваш в два смисъла 8-)

PurpleDream
09-29-2009, 22:25
ЪХЪ
или по скоро - често си сменям мнението....
никой не знае отговора, дори аз...
истината е някъде там....

GossipGirl89
09-29-2009, 22:36
Ми следващият път като се мляскате му кажи, че искаш да поговорите за нещо и директно му сподели какво чувстваш и го попитай при него как е

PurpleDream
09-29-2009, 22:45
Ми следващият път като се мляскате му кажи, че искаш да поговорите за нещо и директно му сподели какво чувстваш и го попитай при него как е
да съгласна съм.....





* все още не съм прочела темата, но може скоро да стане....може би, утре като не ми се спи...

Shashavaaa
09-30-2009, 09:45
Насрахте ми темата.
Ще се радвам,ако видя и коментари по темата.. :)

deFakto
09-30-2009, 10:49
На 19 си и не знаеш как да започнеш разговора О.о
Да.с това темпо към 30-31 ще имаш смелостта да ги поглеждаш в очите споко ся .. :smt023

slun4ice_90
09-30-2009, 14:33
Разбирам,че те е страх да не развалите приятелството си, обаче трябва да му кажеш.ДАВАЙ,щастието ти е в твоите ръце. :) Успех, и дано изперкаш от радост. :-D

FuCkInBuBbLeGuM
09-30-2009, 15:43
Кажи му " тряя да ти кажа нещо... мисля че те чувствам като повече от приятел....".

flowerlina
09-30-2009, 15:56
Не може да оставяш положението така. Говори с него иначе само ще се измъчваш

IwillBeMissingYou
09-30-2009, 15:59
Не може да оставяш положението така. Говори с него иначе само ще се измъчваш
Съгласна съм с написаното от flowerlina