PDA

View Full Version : скайп



PurpleDream
09-29-2009, 22:56
За всички смотаняци на които живота им е във скайп.
ИЗТРИЙТЕ СИ СКАЙПА БЕ ГОВЕДААА!!!
омръзна ми да чета за проблемите ви породени, причинени от скайп
и вие четете тъпи теми все свързани с една шибана програма, ама продължавате да се заниамвате.....
сякаш пъповете ви са хвърлени по/при/в тоя скайп...
излезте малко навън бе мамка му, общувайте по нормален начин, заради тоя скайп ще забравите и да пишете на кирилица....
пффффффффффффф

Kukumqvka
09-29-2009, 22:58
точно така ! ебати и филмите стават там 8-)

BuzkatA
09-29-2009, 23:07
то ако не е скайп ще е нещо друго нали се сещаш, че вече хората си пишат в нета вместо да излязат на кафе :d

PurpleDream
09-29-2009, 23:10
то ако не е скайп ще е нещо друго нали се сещаш, че вече хората си пишат в нета вместо да излязат на кафе :d
прав/а си, ако не е скайп ще е някой забутан сайт за запознанства...... нямам думи... накъде отиваме мамка му....

PurpleDream
09-29-2009, 23:11
тая тема между другото я пуснах заради твоята тема.... още един/а прецакан/а от скайп и ест. поредната тема..................

BuzkatA
09-29-2009, 23:13
да бе стана ми ясно, че е заради мен :)

но кво да се прави такъв е живота... а като цяло да ако не е скайп ще е нещо друго сигурен съм, че и на времето бабите ни и дядовците ни са си писали писма с някви други ...

винаги ще бъде така не сме първите няма и да сме последните ... скайп не е първата програма няма и да е последната :)

GossipGirl89
09-29-2009, 23:13
Интернета проваля децата :D

Spider4eto
09-29-2009, 23:18
Преди имаше стражари и апаши, сега има CS....

Hilary_
09-30-2009, 04:44
скайп .. сайтовете .. общите чатове .. форумите .. ако не е едното ще е другото .. :lol: и най - лошото е, че дори аз самата съм лееко зависима от скайпа ... :D :D :D (но все още не съм заобичала никой само по снимки и не мисля да го правя .. ;д )

LadyDi
09-30-2009, 04:54
На какво според вас се дължи тази ви зависимост от скайпа?

Hilary_
09-30-2009, 05:01
според мен на скука ии някакси по скайп е по - лесно да си кажеш всичко само да не е в очите .. :-o (ковето е малко тъпо) .. избират по - лесния начин, а именно скайп ... :-o

LadyDi
09-30-2009, 05:04
според мен на скука ии някакси по скайп е по - лесно да си кажеш всичко само да не е в очите .. :-o (ковето е малко тъпо) .. избират по - лесния начин, а именно скайп ... :-o
Не е скука. Просто никой не учи днешните тийнейджъри да общуват. И повечето не знаят как да общуват лице-в-лице.

valdesbg
09-30-2009, 05:22
Не е скука. Просто никой не учи днешните тийнейджъри да общуват. И повечето не знаят как да общуват лице-в-лице.

Подкрепям Марина. Ти как се научи, между другото?(да общуваш f2f)

LadyDi
09-30-2009, 05:33
Не е скука. Просто никой не учи днешните тийнейджъри да общуват. И повечето не знаят как да общуват лице-в-лице.

Подкрепям Марина. Ти как се научи, между другото?(да общуваш f2f)
Аз ли? В тийнейджърските ми години нямаше скайп :D Тей че просто нямах друг избор.

dimitar_ak
09-30-2009, 07:17
Аз когато бях тийн тепърва навлизаха 16 битовите компютри. Онлайн средата бяха телефонните BBS-и и там обикновено можеха да се закачат най-много по 4-ма и ако не си късметлия цяла нощ чуваш телефон заето. mIRC и ICQ навлязоха към 97-98 година, но кабелния интернет си беше лукс. Пак се действаше с модем през телефона. Скайп е просто средство за връзка каквото е и GSM-a. Никога не бива да измества реалния контакт

LadyDi
09-30-2009, 07:21
Оооо, mIRC-то!!! Боже, като навлезе, тъкмо бях тийн, спомням си. Голям интерес имаше. Само дето тогава нямаше толкова широк и свободен достъп до интернет. Колко съм висяла по залите :D

m0n4yyy
09-30-2009, 07:24
Преди имаше стражари и апаши, сега има CS....

ДАмм, много жалко, но факт. :-o :-o

kindergarden
09-30-2009, 07:26
Мда голяма зараза е тва скайп-а :D Но смятам,че е нормално в тийнейджърските години.Хората вече като станат на 20+ и стъпят в реалния живот леко забравят за интернета освен ако не трябва да свършат някоя работа или да се чуят с приятелш,с които не са се виждали мн време :D

lipsvashh_mi
09-30-2009, 07:26
Мда-макар и полезно средство за по-бърза връзка с останалите,скайп причинява неимоверни главоболия и все някой е неразбрал... :? :?

m0n4yyy
09-30-2009, 07:27
Мда голяма зараза е тва скайп-а :D Но смятам,че е нормално в тийнейджърските години.Хората вече като станат на 20+ и стъпят в реалния живот леко забравят за интернета освен ако не трябва да свършат някоя работа или да се чуят с приятелш,с които не са се виждали мн време :D

Пфф аз съм на 13 и вече ми писна. :grin: :grin:

kindergarden
09-30-2009, 07:28
Мда голяма зараза е тва скайп-а :D Но смятам,че е нормално в тийнейджърските години.Хората вече като станат на 20+ и стъпят в реалния живот леко забравят за интернета освен ако не трябва да свършат някоя работа или да се чуят с приятелш,с които не са се виждали мн време :D

Пфф аз съм на 13 и вече ми писна. :grin: :grin:браво :D това е хубаво... :D всяко чудо за 3 дена :D

m0n4yyy
09-30-2009, 07:34
Мда голяма зараза е тва скайп-а :D Но смятам,че е нормално в тийнейджърските години.Хората вече като станат на 20+ и стъпят в реалния живот леко забравят за интернета освен ако не трябва да свършат някоя работа или да се чуят с приятелш,с които не са се виждали мн време :D

Пфф аз съм на 13 и вече ми писна. :grin: :grin:браво :D това е хубаво... :D всяко чудо за 3 дена :D

Хаа .. не съм влизала в скайпчитууу от месеци !! :grin: :grin:

kindergarden
09-30-2009, 07:36
Мда голяма зараза е тва скайп-а :D Но смятам,че е нормално в тийнейджърските години.Хората вече като станат на 20+ и стъпят в реалния живот леко забравят за интернета освен ако не трябва да свършат някоя работа или да се чуят с приятелш,с които не са се виждали мн време :D

Пфф аз съм на 13 и вече ми писна. :grin: :grin:браво :D това е хубаво... :D всяко чудо за 3 дена :D

Хаа .. не съм влизала в скайпчитууу от месеци !! :grin: :grin: бе и на мен ми се очертава така не е в състояние да се свърже...шииииит ма нищо и без тва тряа тръгвам за даскало :D

valdesbg
09-30-2009, 07:42
Оооо mIRC :)

Бре как ме върнахте в тийн годинките ми :) Ех голяма зарибявка беше там. Съществува ли още UniBG, знаете ли?

newii
09-30-2009, 07:45
аз лично влизам в скайп щот не ме пускат до късно навънка а ми е писнало от TV ако ме пускаха нямаше да го пипам тоя PC :-o :grin: :grin:

LadyDi
09-30-2009, 07:53
Оооо mIRC :)

Бре как ме върнахте в тийн годинките ми :) Ех голяма зарибявка беше там. Съществува ли още UniBG, знаете ли?
Съществува, само дето сега почти няма юзъри там :) Ама верно, че беше зарибявка. Оператори, админи... голяма работа беше.
Помня, един момък от Свищов като направи канал на града и колко време стъпваше тежко-тежко "Видите ли, аз съм фаундъра на #svishtov"... :D

edelweiss96
09-30-2009, 08:01
Аз също съм на 13, но не използвам много често скайп. В смисъл вися сутрин и вечер, но почти никога не си пиша с никого. Лятото пък влизах 1 път месечно 8-) И аз не смятам, че начинът за запознанство е чрез скайп или сайт за запознанства. Сега използвам скайп, за да питам някои съученици за домашни или контролни, иначе не.

valdesbg
09-30-2009, 08:02
Даааа, колко безсънни нощи съм висял за дивотии там :)

Мисля да се мерна да видя какво е положението там. И дали ми се пази стария ник все още... :Р

LadyDi
09-30-2009, 08:04
Даааа, колко безсънни нощи съм висял за дивотии там :)

Мисля да се мерна да видя какво е положението там. И дали ми се пази стария ник все още... :Р
Чекни и моя. Трябва да е вече на около 8-9 годинки. Да не са и повече. Не помня.

dimitar_ak
09-30-2009, 08:08
Аз също съм на 13, но не използвам много често скайп. В смисъл вися сутрин и вечер, но почти никога не си пиша с никого. Лятото пък влизах 1 път месечно 8-) И аз не смятам, че начинът за запознанство е чрез скайп или сайт за запознанства. Сега използвам скайп, за да питам някои съученици за домашни или контролни, иначе не.

Няма проблем да се запознаеш с някого в сайт или скайп. Просто срещата на живо не трябва да търпи никакво отлагане и да стане максимум до седмица, ако не и по рано.

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-30-2009, 08:12
но кво да се прави такъв е живота... а като цяло да ако не е скайп ще е нещо друго сигурен съм, че и на времето бабите ни и дядовците ни са си писали писма с някви други ...

Писали са писма, защото нито са имали телефони, нито някакъв друг начин за връзка. :) Не са се виждали с дни, със седмици, с месеци - как са издържали, според теб? Писмата са коренно различно нещо. Ще се трогнеш много повече, ако получиш писмо по обикновената поща, отколкото по и-мейла, нали? ;) Все си мисля, че в този начин на общуване има романтика...

Що се отнася до скайп маниаците - защо да си вдигат телесните долници от удобния стол пред компа, като могат да си чукнат скайп среща. Ако разговорът запецне, пращаш линк със забавно клипче и коментирате. Кафенцето готово, хладилникът е на няколко крачки разстояние... После защо тийнейджърите водели вреден начин на живот.

Според мен проблемът е и у родителите. Като бях малка, не съм имала кой знае какво. Е, признавам си, с брат ми голяма борба беше за телевизионна игра. :D Но и на нея имахме ограничение от по 1 час. Обичах да излизам след училище с приятели в парка, люлеехме се, говорихме си, смеехме се, събирахме малки букетчета цветя или красиви есенни листа за майките. Нет ми прекараха чак когато бях на 15 и за щастие само половината от 9. клас беше поробеният ми период. Сега децата от 7-годишни се научават да "цъкат" какво ли не само защото родителите им угаждат. Какво остава като станат на 13? Затова Скайп отношенията вземат връх - защото дечурлигата са отвикнали въобще да се отделят от тоя рай интернета. (Сигурно и за да разберат времето навън, не поглеждат през прозореца, а набират sinoptik.bg :-D )

PurpleDream
09-30-2009, 08:32
радвам се, че някои от по малки са разбрали, че скайпа е зло и води до затъпяване :)
и се радвам, че пишете в темата....айде давайте още :D

GodLovesYou
09-30-2009, 09:43
ай сиктир с тоя скайп ве психопати бааати сатанинската програмка изкарахте ай си кю клонинга

yahhooo
09-30-2009, 10:29
интернет е създаден от дявола да го ева

GodLovesYou
09-30-2009, 10:34
усещате ли решетките на интернет пространството

LoveRetroMusic
09-30-2009, 10:36
една интернет връзка се проваля, когато на единият му спират интернета :smt045

FromAutumToAshes
09-30-2009, 11:15
Не виждам нищо лошо в това да си пишеш с разни хорица по скайп, ама не да се зомбираш и да живееш във виртуалния свят. До голяма степен съм съгласен с автора (:

PurpleDream
09-30-2009, 21:21
^ ами да няма нищо лошо в това да си пишеш с приятели по скайп, ама като почнат тука да се обясняват, че не се познавали ама си пишели от 5 месеца, много добре се познавали и започнали да се привързват към някой си и да го обичат- да бе да.....

Kukumqvka
09-30-2009, 21:24
как бе,обичат се хората ... тва си е толкова задълбочена връзка 8-)

PurpleDream
09-30-2009, 21:31
^ е да ве, ама като си създават проблеми по скайп, да си ги и решават по скайп, писна ми да чета малоумните им теми...

smileforyou12
10-01-2009, 07:35
Изпий едно хапче. :-o