PDA

View Full Version : Я престанете да пишете тъпи теми и погледнете това.



kykyto
09-30-2009, 07:04
http://www.youtube.com/watch?v=3O6OluBxGtM&feature=related !!!!!!!!!!!!!!!! Щом той може значи всички могат :)

Jumbie483
09-30-2009, 07:09
Това се отнася за човешката воля.
Няма нищо общо с тийнейджърската любов. (която присъства във всяка тема тук)

m0n4yyy
09-30-2009, 07:14
2/3 от тийновете тук, не знаят колко щастливи трябва да са, за това, което имат- семейство, покрив над главата, здраве. Някой и това нямат, но са по позитивни от вас, ЗАСРАМЕТЕ СЕ !!! :? :? :-o :-o

kindergarden
09-30-2009, 07:18
2/3 от тийновете тук, не знаят колко щастливи трябва да са, за това, което имат- семейство, покрив над главата, здраве. Някой и това нямат, но са по позитивни от вас, ЗАСРАМЕТЕ СЕ !!! :? :? :-o :-oНапълно съм съгласна с това!Много мразя,когато някой започне да се тръшка,че любовта ме у несподелена,че са го зарязали,че е претърпял неуспех.Да,това е гадно,но колко по-гадно може да бъде.Всеки има проблеми,животът не е лесен,но за някакви глупости да тръгват да се самоубиват и да се тръшкат е тъпо.По-весело бе хора...


:D

m0n4yyy
09-30-2009, 07:21
Да, виж мене, никой не ми обръща внимание, ама на мен пак ми е забавно. Аа и живоа тепърва предстои. :D :D :D :grin: :grin:

kindergarden
09-30-2009, 07:23
Да, виж мене, никой не ми обръща внимание, ама на мен пак ми е забавно. Аа и живоа тепърва предстои. :D :D :D :grin: :grin: и на мен никой ми не обръща внимание...ама ич ми не е .... здрава съм,имам приятели,добре ми върви даскалото...родителите ми са що годе разбрани...кво да искам поиче :D

m0n4yyy
09-30-2009, 07:25
А така, еее един свестен човек !!! Евала!! :grin: :grin: Ти върна вярата ми, че още има свестни хора!! :grin: :grin:

valdesbg
09-30-2009, 07:36
Има бе, свестни хора има и то не малко. Само да знаеш къде да ги търсиш :)

А Ник е повече от пич :) Може да поровите и за Тони Мелендез. Също човек с доста силна воля.

Ако намериш логични връзки на тази тема с любовта ще имаш пълното право да държиш да не я заключват.

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-30-2009, 07:41
За всяка една тема във форума, която на страничните наблюдатели изглежда смешна, бих казала само: пубертет. Няма да се наемам да обяснявам колко объркващ е този период в живота, хормоните бушуват, всеки се опитва да намери себе си и своето място в света, своите приоритети и цели - всеки знае това. Нормално е понякога да имаме колебания, терзания по нещо непостигнато и пр.

Признавам и че днешните деца са разглезени, не са научени да ценят всичко, което имат. Но понякога, дори да го осъзнаваш, ако си претърпял неуспех с нещо, което много искаш (например мом(и)чето, към което изпитваш нещо изпепеляващо отвътре, те е отрязало; не си получил стипендия, която много ти трябва за обучението и пр.), то е трудно да не загубиш равновесие. Затова са близките: те са там, за да ти напомнят, че ти си безценна и уникална личност, най-често те ти помагат да се справиш. (Не гледах много подробно клипчето, но май не чух пичът да споменава, че не е имал никакви близки хора около себе си.)

Затова и пишем във форума - нормално е, ако някой има проблем, другите да дават съвети и да изкажат мнение. Все пак той служи за това. Ако някой друг е влязъл поради друга причина, то поне да си запази това за себе си. Темата с (привидно) труднодостъпната любов и с терзанията около нея ще бъде повтаряна, потретяна и т.н. още -стотин пъти - неизбежно е. Това вълнува тийнейджърите (включително и мен, макар че вече съм напът да изляза от тази възрастова група) и този факт едва ли скоро ще се промени.

moneycomeme
09-30-2009, 13:29
Това е за мен силен човек!Да искаш да продължиш да живееш,въпреки това да знаеш,какво ще е отношението към теб и как ще те сочат с пръст!Ето на такива хора се възхищавам!Имаше и един случай на един мъж,който обича да изкачва вурховете на планините.Стана инцидент и му отрязаха двата крака и когато се събудил и му казали ,,Ти няма да можеш да покоряваш вече върховете,,,а тои отговорил с ,,Ще видим,,.....И след месеци неговите най-добри приятели сбъдват мечтата му,да изкачи един връх(забравих кой по-точно Монблан май,но не съм сигурна),като го взимат със себе си!Това значи човек,който има мечти,който е силен и има воля!Защото ако бях аз това..вероятно щях да се предам! :)

lubomirky
09-30-2009, 14:12
Колко ме дразнят тия клипове за волята, нямате си представа.. Направо ме изкарват извън нерви :-x