PDA

View Full Version : Дали да му кажа?



natali4711
09-30-2009, 07:41
Здравейте! Първо благодаря предваритрлно на всички, които биха изказали мнението си по моя въпрос! 8-[

И така миналата година се преместих в ново училище. Тогава всички момчета ми изглеждаха еднакви. Но тази година полудях по един от тях. Не говоря за визия (въпреки, че е доста сладък) , а за характер. Той е от т.н. известни момчета, на за разлика от тях той на прави всичко възможно само и само да го забележат. Той се държи мило със всички дори и да не са от най- фешън хората. И така ще започна с момента , в които започнахме да си говорим по- често и т.н. За мое щастие аз съм номер 13 а той 14 в класа и така в часа по музика седим по номера. Музиката ни беше първи час, аз малко заккъснях и за това трябваше да препиша, това което беше диктувала госпожата от него, той ми даде тетрадката си и ми обясни, че ако не разбирам нещо ще ми го прочете и така написах си плана по музика. След малко той ме попита дали имам домашно по математика и аз както обикновенно му казах, че нямам тогава той ми предложи да препиша от него, а аз естествено се съгласих, той ми обясни отговора на една задача за да мога после да прочета какво съм намерила на госпожата по математика. После започнах да си пиша останалата част от плана по музика, но ми свърши химикалката и още щом той видя че се опитвам да я разпиша ме попита искам ли химикалка.
Последните два часа бяха изобразително изкуство. Той седна зад мен, въпреки, че имаше много други свободни места. После един негов приятел го попита дали иска да седнат заедно, но на другата редица, а той каза, че не иска. Започнахме да рисуваме(попринцип аз много обичам да рисувам и може дас е каже, че съм добра в това, но досега не бях забелязвала как рисува той). Той ме помоли за пергел ,аз му даох и той ми каза, че му спасявам живота, тогава се обърнах да видя за какво му е пергел и направо онемях той рисува стрхотно. Не познавам момче, което да рисува така! Веднага му казах, че много ми харесва чертежа му и той каза че харесва моя.

Та въпроса ми е дали да му кажа, че го харесвам или да изчакам още малко? Почти съм сигурна, че тои не би ми га казал. Или ако знаете как да мъ го кажа индиректни или да му го намекна някак си?

Мерси още веднъж на всички!

dimitar_ak
09-30-2009, 07:46
Дотук просто виждам нормални отношения между съученици и малко по-възпитано и услужливо момче. Не очаквай да сподели трепетите ти.

miminka__94
09-30-2009, 07:48
хах сладурска история :grin: само от любопитство защото ми звучи като невинно детско закачане на колко години сте 8-)

иначе по темата според мен продължи така да си говориш с него изкарайте още няколко часа музика заедно можеш да му вземеш номера или скайп да пообщувате да излезете извън училище заедно и тогава чак му намекни :) успех

newii
09-30-2009, 07:49
с т'ва чакане до никаде не се стига .. аз чаках 3 месеца и са к'во той е с друга ...... кажи му ,че си падаш по него а ако чувствата не са взаимни то поне много-добри приятели можете да си устанете :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-30-2009, 07:50
Струва ми се, че е още рано да споделяш подобни неща на момчето. Задръж засега - би могла да го стреснеш. :)
Защо не опитате да излезете няколко пъти? Така ще се поопознаете и като хора, а не само на основата на отношенията ви в училище. Можеш и да измислиш нещо: например би могла да го помолиш да ти помогне по математика, а за реванширане ще черпиш сладолед. Времето още е приятно, бихте могли да се видите и на свеж въздух в някой парк.
Каквото и да решиш, пожелавам ти успех! ;)

LadyDi
09-30-2009, 07:56
Верно, че е сладка история :) Направо ме накара да се усмихна. Момчето е истински джентълмен :D Плана по музика, домашното по математика, нова химикалка, леле майко :)

Иначе, моят съвет е да поизчакаш малко да видиш дали наистина споделя "трепетите" ти, като през това време си се дръж любезно и мило с него. Барем се навие да действа първи.

natali4711
09-30-2009, 08:14
В отговор на miminka__94 на 13 сме. Имам му скайпа от миналата година, но не си пишем много често. И много благодаря на всички за мнението със сигурност ще са полезни. :)

chicho
09-30-2009, 08:27
:grin: почни да му пишеш в скайп.

GodLovesYou
09-30-2009, 09:38
dont stop pop dat pussy

Shashavaaa
09-30-2009, 09:49
Ти от кое училище си ?

deFakto
09-30-2009, 10:47
купи си комплект професионални бои ,и почвай да рисуваш пред вратата му .. няма как да не те забележи .. ; ))

RaZzer
10-01-2009, 13:37
говори с него.

kkaammii
10-01-2009, 15:13
хах сладурска история :grin: само от любопитство защото ми звучи като невинно детско закачане на колко години сте 8-)

иначе по темата според мен продължи така да си говориш с него изкарайте още няколко часа музика заедно можеш да му вземеш номера или скайп да пообщувате да излезете извън училище заедно и тогава чак му намекни :) успех

Това мисля че е един прекрасен съвет. Недей да му изстрелваш такова нещо директно в очите - така не се прави! Ако му го кажеш мога да ти гарантирам 100% че ще те отхвърли. Успех!

kidwestern
10-01-2009, 18:31
олееееелелеллеееее

Neopitom3na
10-03-2009, 11:12
eии много сладко.. не мисля, че е нужно да казваш какво чувстваш.. дръж се мило, говорете си... той след време ще усети че го харесваш :P

slun4ice_90
10-03-2009, 11:19
С риск да те разочаровам,бих те посъветвала да не "летиш" толкова от щастие.Може просто да е възпитан.Не му казвай... :-o

vas4e3to0
10-03-2009, 11:38
хах сладурска история :grin: само от любопитство защото ми звучи като невинно детско закачане на колко години сте 8-)

иначе по темата според мен продължи така да си говориш с него изкарайте още няколко часа музика заедно можеш да му вземеш номера или скайп да пообщувате да излезете извън училище заедно и тогава чак му намекни :) успех

Това мисля че е един прекрасен съвет. Недей да му изстрелваш такова нещо директно в очите - така не се прави! Ако му го кажеш мога да ти гарантирам 100% че ще те отхвърли. Успех!
И аз така мисля :grin:

Abigoria
10-03-2009, 12:41
Дотук просто виждам нормални отношения между съученици и малко по-възпитано и услужливо момче. Не очаквай да сподели трепетите ти. ;-)

Josefinne
10-03-2009, 13:09
Да, кажи му, само , моля те, не ме карай да чета толкова много още подробности. Баси, рисуване, вие в 5ти клас ли сте (човече, което си блъска главата в стената) :?