PDA

View Full Version : Моментален спрей-тен



natity91
09-30-2009, 10:27
Здравейте. Преди да пусна темата проверих в търсачката, но не видях да има нещо по темата.
Пробвали ли сте спрей-тен и какво мислите?
Мисля да си направя догодина за бала, защото не е нужно постоянните процедури в солариум + това имам страх от солариумите след нещата , които прочетох и чух.
Също така , ако знаете такова чудо във Велико Търново или региона ще съм ви благодарна да споделите.
Прочетох в нета , че процедурата е около 30 лв и трае около 10 дена. Избираш колко тъмен да станеш и не се получавали петна.
Е... чакам да чуя вашите мнения. :)

dimitar_ak
09-30-2009, 10:35
Хора от Припят през 1986-а са хванали тен само за няколко минути, но не се казва колко време им е държал.

Undying
09-30-2009, 11:04
Води се спрей кабина това нещо, и аз мислех за бала си да ида, но като чух от няколко места че оцветявало и се отказах. По-добре бяла на бала, отколкото цялата ти рокля да стане на г*з.

natity91
09-30-2009, 11:08
Води се спрей кабина това нещо, и аз мислех за бала си да ида, но като чух от няколко места че оцветявало и се отказах. По-добре бяла на бала, отколкото цялата ти рокля да стане на г*з.

оцветява след нанасянето. Преди първия душ.
При първия душ пада част от спрея и 12 4аса след процедурата чак тена ти е готов.
Цяла Америка ходи на такива процедури.. неможе да маца така както казва6... по тази логика техните дрехи щяха да са само кафеви. :-D

Undying
09-30-2009, 11:39
Ти си решаваш, но това все пак е БОЯ (така да го наречен), пада за 10 ДНИ, замисли се само като се къпеш ли пада според теб? По-добре се престраши и иди на солариум, вместо да ходиш на такова нещо. Ноооо, както казах ти си решаваш, моя бал мина. :D

LovelyGirl
09-30-2009, 12:40
До колкото знам в Америка са забранени солариумите, затова ходят на такива кабинки.
Аз лично съм скептично настроена към тях, защото мисля, че ще останат някакви петна.
Но, ако наистина искаш това, потърси си хубаво и иди скоро да го пробваш.Виж какъв ще е резултатът и дали ще остнанеш доволна, а не да направиш някоя грешка точно преди бала :)

natity91
09-30-2009, 17:36
и аз това си мислех, и аз знам , че ходят в Америка доста често на такива "пръскания" , но незнам къде наблизо има такова нещо.
Не съм чувала, а ако тръгна да обикалям всички салониии...
Някой знае ли във ВТ или наблизо да има... :-o

natity91
09-30-2009, 17:38
А колкото до солариумите и престрашаването... няма как да стане. Солариума е страшно вреден ! Облъчва тялото много здраво...
Все пак си ценя кожата !