PDA

View Full Version : Всичко свърши по-най гадния възможен начин.



mIm3t0o0
09-30-2009, 17:49
Здравейте.Аз не търся съвет по-скоро искам да споделя моята история защото вече не издържам да го тая в себе си.Преди 4 месеца започнах една връзка.Преди това обаче бях придобила горчив опит от връзките и казах на момчето че не искам да ме използва,а той ми каза "Няма да те нараня".През първите два месеца всичко беше прекрасно летях в облаците.Но....се приземих доста бързо.Изведнъж започна да излиза с други момичета,а като го пита казваше "Моите приятели ме поканиха и затова отидох".И аз му вярвах,имах нужда да повярвам.Докато един ден той не срещна друга.Запознаха се в хотела на неговите родители.Явно още втората вечер са спали заедно,докато аз се опитвах по всякакъв начин да се свържа с него.И за капак когато тя си замина за нейния град той тръгна с нея без да каже на никого къде отива.Когато се прибра го попитах "Какво става,разделяме ли се?",а той оговори "Незнам ще видим".И до днес продължава да ходи при нея всяка седмица,а аз умирам всеки път като го видя или чуя нещо за него.И най-лошото е че бих му простила ако ме помоли.Незнам вече какво да правя искам да умра,по цял ден плача,вече няма и следа от веселото и жизнерадостно момиче.Малко дълго стана и благодаря на всички,които го прочетоха,ще се радвам ако някоий ми даде съвет какво да прав от тук нататък,но както казах исках просто да си изле душата някъде. :)

mIm3t0o0
09-30-2009, 17:51
извинявам се за правописните грешки но бързах докато пишех :)

tuzaro
09-30-2009, 17:54
е хубава от къде да знае дали ше те нарани или не...

Bellatrix
09-30-2009, 17:56
Такъв кретен не заслужава едно добро момиче да страда по него. Не го чакай, не му прощавай, забрави, че съществува. Тоя човек не държи на теб и от него само болка можеш да получиш. Не се връзвай и не се връщай при него.
Да си ходи при к*рвата, дето му е пуснала на втората вечер.

babity
09-30-2009, 17:58
е хубава от къде да знае дали ше те нарани или не...

Когато кажеш нещо такова поемаш отговорност! 'Щото ако го казваш само за да влезеш в нечии гащи... ми извинявай, ама нищо хубаво няма да кажа за теб. Ок, решил е да ходи с другата, 'ми поне да е мъж и да и каже лично, че вече е бивша, а не да я държи за утешителна награда.

tuzaro
09-30-2009, 18:02
е хубава от къде да знае дали ше те нарани или не...

Когато кажеш нещо такова поемаш отговорност! 'Щото ако го казваш само за да влезеш в нечии гащи... ми извинявай, ама нищо хубаво няма да кажа за теб. Ок, решил е да ходи с другата, 'ми поне да е мъж и да и каже лично, че вече е бивша, а не да я държи за утешителна награда.е ква отговорност да поеме, момчето му е харесало друго момиче, намерил е нещо в нея и така, то тва не пита майна.

lubomirky
09-30-2009, 18:11
е хубава от къде да знае дали ше те нарани или не...

Когато кажеш нещо такова поемаш отговорност! 'Щото ако го казваш само за да влезеш в нечии гащи... ми извинявай, ама нищо хубаво няма да кажа за теб. Ок, решил е да ходи с другата, 'ми поне да е мъж и да и каже лично, че вече е бивша, а не да я държи за утешителна награда.е ква отговорност да поеме, момчето му е харесало друго момиче, намерил е нещо в нея и така, то тва не пита майна.

Подкрепям. Трябваше да е страшно влюбен в теб, за да откаже на момичето от хотела. Той явно не е. Намери си приятел, който ще е влюбен в теб и за който ще си сигурна, че няма да те напусне, защото някаква малко по-хубава от теб му е вързала.

dreaml1nd_
09-30-2009, 18:14
Еми той се е влюбил в дуга ... представи си, че ти се случи на теб иии просто няма какво да направиш ... Само не разбирам защо след като е обещал да не наранява прави това ... Може би пък точно заради това не те оставя, защото е обещал ... Сигурно си мисли, че така ще е по - добре ... Е, не се знае какво му е в ума, но ако мислиш, че няма шанс за вас повече го остави и се опитай от сега да го преживееш, защото колкото по - рано, толкова по - добре :)

lubomirky
09-30-2009, 18:18
Абе човека иска да се застрахова - оная ако не пуска, идва при теб. Не знам как не го осъзнавате това.. Жал ми става чак.

Crazytu
09-30-2009, 18:18
Момчето не държи въобще на теб, държи те един вид за утешителна награда. За това, въобще не си мисли да му прощаваш .. той при всяка възможност отива при другото момиче, а ти ще страдаш за него. Не си заслужава. Най-добре е да го забравиш ..

iashxui
09-30-2009, 18:29
най-лошото е че ако иска той да се съберете ти би му простила ..
а бтл не мисля че го е направил нарочно това .. не е виновен нито ти той или тя че те са се харесвали и тои решил да е с нея : )не заемам страна , случими се подобно но бях от страната на това момиче .. се1 просто го забрави !

mIm3t0o0
09-30-2009, 18:30
Еми той се е влюбил в дуга ... представи си, че ти се случи на теб иии просто няма какво да направиш ... Само не разбирам защо след като е обещал да не наранява прави това ... Може би пък точно заради това не те оставя, защото е обещал ... Сигурно си мисли, че така ще е по - добре ... Е, не се знае какво му е в ума, но ако мислиш, че няма шанс за вас повече го остави и се опитай от сега да го преживееш, защото колкото по - рано, толкова по - добре :)Ако се беше случило на мен първо щях да говоря с него преди да правя каквото и да е.

balu4ka
09-30-2009, 18:31
Този с извинение е голям хлапак,защо ти е такъв човек?!Който може да срине целия ти свят ,защото така му е щракнало нещо в мозака!Остави го ,покажи му ,че е загубил нещо за което си е струвало. И в никакъв случей не показвай болката си пред него.Щом е толкова лесен прави си изводите :)

tuzaro
09-30-2009, 18:45
ма и вие сте много интересни майна, от къде може да знаеш дали с тоя човек ще прекараш целия си живот или само 1 месец примерно, нищо сигуругно няма в тея неща.

Nellynka
09-30-2009, 19:06
ма и вие сте много интересни майна, от къде може да знаеш дали с тоя човек ще прекараш целия си живот или само 1 месец примерно, нищо сигуругно няма в тея неща.

Подкрепям.
Пък и ти какво искаш сега от него? Харесал я ..еми харесал.
Хващаш го питаш го какво правите , и ако си бивша си бивша ако не или трябва да му простиш (което аз не бих направила,поради простата причина че е много тъпо това държание спрямо мен (т.е теб) ) или да си стиснете ръцете и всеки да поеме по своя път.

kidwestern
09-30-2009, 19:08
боли ме крачето ;с

NamelessRomantic
09-30-2009, 20:11
Правило 1:Пича е к*рва
Правило 2:К*рвите не ги би'а
Следователно...
*туш*
Ми по дяволите зарязваш го!Баси колко пъти трябва да ви се каже...

GabisiTa
09-30-2009, 20:16
Човек, който се е държал така с теб не заслужава да страдаш за него!

ShtrudeL
09-30-2009, 20:18
Мързи ме да чета словоизмъчените ви истории,но:
Свърши - минало време.

siskas93
10-01-2009, 04:38
Най-лесното е да го забравиш.Ако му простиш и той се върне при теб,ти трябва постоянно да си в страх"сега с коя ли е","каде ли е"?Хубаво е,че можеш да прощаваш,но нали знаеш,че колкото си по-добър толкова повече ти се качват на главата.

hooliganka89
10-01-2009, 12:45
Защо ще му прощаваш?Деца ли имаш от него,че да му простиш подобно нещо?
И аз попаднах в горе-долу подобна ситуация и веднага прекратих отношенията си с тоя мухльо,все пак имам някакво самоуважение я.

BrianKinney
10-01-2009, 13:33
tuzaro, разбирам перфектно какво искаш да кажеш, но ... мисля, че ако може да нарече себе си мъж, трябва да постъпи коректно. Какви са тия "Ще видим.." Няма какво да се гледа, всичко е ясно. Да си вземе т*ш*ците в ръце и да иде да й каже "Така и така, разделяме се, аз обичам еди-коя си..." Нещата трябва да са ясни и точни.
А на теб, авторке, искам да кажа: стисни зъби, не се самоунижавай допълнително и се откъсни от цялата история. Нима оценяш себе си според това дали си с него или не? Връзката трябва да ти носи спокойствие и любов, а не тревоги и сълзи. НЯМАШ НУЖДА нито от такова отношение, нито от някой като него. Мисля, че заслужаваш много повече от това.
Искам само още нещо да допълня... Не си позволявай да си мислиш, че е с другата, защото е по-добра от теб, по-хубава и т.н. Това само ще те измъчва допълнително. Понякога мъжете нямат нужда от по-хубава и по-добра, просто изпитват влечение към еди-коя си. Вината за това НЕ Е в теб. Дръж на себе си повече :)

GossipGirl89
10-01-2009, 13:43
То е ясно, че нищо не зависи от нас, когато става дума за влюбвания - наистина е така, сърцето не те пита в кой да се влюби и в кой не ама тука става дума за нещо съвсем различно. Той, в момента в който е усетил, че се увлича по другото момиче, е трябвало да отиде при авторката и като мъж да й каже "Така и така харесах си друга и искам да се разделим" и дотам. А той се е държал точно като няква п***а с извинение... И с цялата си наглост й е казал "Ще видим". :x Авторке, няма какво да гледате - зарязвай го! Както казаха и по-напред - използва те! Ако нещо с другото момиче се пре**е ти да си му под ръка... Изобщо не се унижавай да стоиш с него ами директно му бий шута. Такива като него под път и над път...

Lincheto
10-01-2009, 14:03
"Няма да те нараня" ..бла бла .. "Ще му простя, ако ме помоли" ..дрън
Нищо не го оправдава. Махай го тоя. Имаш си достойнство.

slun4ice_90
10-01-2009, 14:21
Който обещава,не изпълнява.Запомни,че в тези неща обещанията и клетвите са излишни.Нищо не е сигурно,както казва Tuzaro! :)

fenastz
10-01-2009, 14:34
Предлагам утешение в прегръдката ми, на топло.

ThePowerOfLove
10-01-2009, 15:03
Определено не е държал на теб, щом преследва други.. За какво ти е? Да ти е още по-гадно? Не си прави излишни мъки ;)

missapple
10-01-2009, 19:03
Такъв кретен не заслужава едно добро момиче да страда по него. Не го чакай, не му прощавай, забрави, че съществува. Тоя човек не държи на теб и от него само болка можеш да получиш. Не се връзвай и не се връщай при него.
Да си ходи при к*рвата, дето му е пуснала на втората вечер.

+1

kidwestern
10-01-2009, 19:09
всички казват така . :(

друга тема е че си си ударила главата като си се приземявала.

Amateur
10-01-2009, 19:43
Как ще прощаваш бе?Тоя боклук се гаври с тебе а ти ще му ходиш по гъза?!!!Я се стегни малко бе момиче,не заслужаваш такова държание от никого заеби го тоя простак намери си някои по добър които ще те цени!!!