PDA

View Full Version : Домашни маски за коса?



siskas93
10-01-2009, 04:08
Ползвате ли някакви маски,дали било то домашни или закупени?Аз започнах да си правя маски с яйца,мляко и т.н.Ако някой знае нещо което и подпомага за разтежа нека сподели.Аз ползвах хининова вода,но после Фризьорката ми каза,че не било хубаво да се ползва,а и била забранена вече за ползване на коса.

Pepincetyy
10-01-2009, 06:44
Защо хининовата вода, да е забранена за ползване на коса?? :-o :-o

Иначе за растеж аз ползвам:
-хининова вода
-хининов шампоан
-бадемово масло
-стимулант за коса на Икаров
И от четирите съм много доволна и наистина има ефект..

siskas93
10-01-2009, 07:41
То и аз бях доволна от хининовата вода.Но тя не успя да ми обясни добре,защо е забранена.Каза ми,че сега това което е пораснало от хининовата вода трябва да се махне.И ми препоръча бадемово масло на някаква българска фирма.

girl4eety
10-01-2009, 08:00
То и аз бях доволна от хининовата вода.Но тя не успя да ми обясни добре,защо е забранена.Каза ми,че сега това което е пораснало от хининовата вода трябва да се махне.И ми препоръча бадемово масло на някаква българска фирма.
Сигурно ти е препоръчала на Икаров

siskas93
10-01-2009, 08:17
и какво доволни ли сте от него ?

billytalent
10-01-2009, 08:41
Вече спрях да си взимам готови маски,защото ми правят косата ужасна.Правя си домашна за растеж-газ,Бадемово масло или Стимулант на Икаров,ракия,оцет и аспирин...отделно използвам Хининов шампоан,отвара от коприва,Себорал форте и понякога хининова вода

aloveyou
10-01-2009, 09:47
Аз съм доволна от стимуланта на Икаров..

gia_sena_mono
10-01-2009, 15:09
Вече спрях да си взимам готови маски,защото ми правят косата ужасна.Правя си домашна за растеж-газ,Бадемово масло или Стимулант на Икаров,ракия,оцет и аспирин...отделно използвам Хининов шампоан,отвара от коприва,Себорал форте и понякога хининова вода
:shock:

sladi4ka_qni4ka
10-01-2009, 15:46
ами използвам хининова вода ... кристали за коса .. ако се броят..
и маска с коприва
ии маска с хума .. хах :)

girl4eety
10-01-2009, 16:05
ами използвам хининова вода ... кристали за коса .. ако се броят..
и маска с коприва
ии маска с хума .. хах :)
може ли да я кажеш тази маска с хума, и с какво помага

sladi4ka_qni4ka
10-01-2009, 16:56
ами използвам хининова вода ... кристали за коса .. ако се броят..
и маска с коприва
ии маска с хума .. хах :)
може ли да я кажеш тази маска с хума, и с какво помага

ами то като си вземе6 от аптеките хума и отзад си пи6е как се прави ... 3-4 супени лъжици хума и около 150 мл оцет ... но това е много оцет и за да не мири6е много .. слагам по - малко около 70-80 мл..
и втърквам в косата си ... най -ве4е в корените .. след това си завивам косата .. с не6то и стоя 15-20 мин.. след това се отмива със 6ампоан ...
аз по4нах да я ползвам за6тото както вси4ки .. много взе да ми капе косата... наиситна виждам някакъв резултат .. косата става много мека .. пухкава... абе супер е ... поне на мен ми действа :) :grin: :grin:

Boot
10-01-2009, 17:34
На мен хумата ми изсушава косата ужасно много.

Иначе аз смесвам различни масла
- бадемово масло
- кокосово масло
- масло от ший
- зехтин
(избирам си например 2 от тези)
+ един жълтък

И косата ми става страаааашна :))