PDA

View Full Version : Начинаеща в секс



girl4eety
10-01-2009, 07:01
Добро утро.
Имам един въпрос, значи правя секс с гаджето ми, но ме е срам от тялото си, защото имам много бенки и то голями...
И за това аз лягам по гръб и той е върху мен, но ме притеснява тъй като съм начинаеща незнам какво да правя може ли някой да ми помогне смисъл, първия път в който го правихме аз си лежах напълно безучастно и той си правеше неща..може ли някой да помогне какво мога и аз да правя за да не лежа така безучастно

моля без подигравки

fakesmiles
10-01-2009, 07:12
ами прегръщай го, целувай го, може да увиеш краката си около дупето му и да го приближаваш така към теб :)
а иначе не мисля, че трябва да се притесняваш от бенките си - пробвай и други пози :P

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-01-2009, 08:12
Колкото и да са голЯми бенките ти, при достатъчно зрял характер и самочувствие няма да ти правят впечатление.
А по време на любовната игра и секса хората правят това, към което ги влече страстта. Целувки по тялото, повече докосвания, ухапвания, драскане с нокти... То просто си става, сам го искаш. :) Ако теб не те избива на такива неща и ако приятелят ти не те предразполага да се чувстваш комфортно в кожата си, каквото и да направиш и както и да изглеждаш, то въпросът е защо въобще си стигнала до толкова интимности с него.

И искрено се надявам да си на повече от 15. Далеч не подкрепям келешите, дето се прое*ават рано-рано.

girl4eety
10-01-2009, 08:48
Колкото и да са голЯми бенките ти, при достатъчно зрял характер и самочувствие няма да ти правят впечатление.
А по време на любовната игра и секса хората правят това, към което ги влече страстта. Целувки по тялото, повече докосвания, ухапвания, драскане с нокти... То просто си става, сам го искаш. :) Ако теб не те избива на такива неща и ако приятелят ти не те предразполага да се чувстваш комфортно в кожата си, каквото и да направиш и както и да изглеждаш, то въпросът е защо въобще си стигнала до толкова интимности с него.

И искрено се надявам да си на повече от 15. Далеч не подкрепям келешите, дето се прое*ават рано-рано.
на 16 съм
други мнения

plum
10-01-2009, 09:04
Много момичета се притесняват от тялото си но нали за това правиш секс с не кой и да е, а с приятеля си с времето ще свикнете и ще остане само насладата а не претиснението ........ колкото до пасивността ти споко отначало всички са така с риск да се повторя и това става с упражнения :P прави каквото ти се прави и недей да оставяш всичко в негови ръце, а остави притесненията и се отдай изцяло на приятеля си [-o< :-| :smt001

ubuntureload
10-01-2009, 13:00
Е тва се казва да си признаеш че си дървена в леглото ....

marsella
10-01-2009, 13:03
Е тва се казва да си признаеш че си дървена в леглото ....

:lol: :lol: :lol: :lol:

ImmortalTechnique
10-01-2009, 14:03
Друго мнение, събираш някой левец от закуски, отиваш на козметично студио - към 20-30 лв вземаха на бенка да ти я махнат. И след туй се раздаваш от чекнене в леглото :D

ToniStoraro
10-01-2009, 14:12
и като имаш бенки какво? Да не би приятелят ти тях да чука, че да се притесняваш?

AlaBalaa
10-01-2009, 15:00
това са нормални бенки по гърба предполагам и са от слънцето повечето хора ги имаме няма от какво да се притесняваш

girl4eety
10-01-2009, 16:02
На мен целия ми гръб е в бенки и то голями, кафяви.. и наистниа се чувсвам неловко, ако ми ги види. :o :o
ImmortalTechnique моите бенки не стават така за махане, а само с операция, защото са доста голями... Може би тази процедура, която казваш, става за малките бенчици..
ubuntureload да признавам си, че съм дървена в леглото:
-съм на 16
-това ми е първото момче, с което спя

Ако може някой, да ми помогне с някакви женски хитринки, какво да правя, ще съм му много благодарна. :-)

t0d1t0
10-01-2009, 16:18
тц... Правете го на тъмно :D Не е кой знае какво , спокойно! Щом като е решил да бъде със теб , няма от какво да се притесняваш!

BlueGirl
10-01-2009, 16:23
Женски хитринки ли искаш?Ами освен да се отпуснеш и да забравиш за това притеснение,друго не мога да те посъветвам.Не трябва да изпитваш комплекси от собственото си тяло пък и в бенките няма нищо срамно.Щом приятелят ти спи с теб,едва ли го е грижа дали имаш бенки или не..

ImmortalTechnique
10-01-2009, 17:38
Добре тогава, щом не ставали, в клиника за пластична хирургия махат бенки, по 25 евра на квадратен сантиметър. Ако ще целият ти гръб да е една голяма бенка, пак ще ти я махнат, стига да имаш достатъчно финанс да си го позволиш.

shadow4e
10-01-2009, 18:19
В секса може да си начинаеща, но тук имаш достатъчно постове, за да знаеш, че на темите се поставят описателни заглавия. :)


Иначе спокойно нормално е в началото да стоиш по-безучастно. С времето ще се отпуснеш и ще почнеш да поемаш и ти инициативата. Е, ако не мърдаш въобще, сигурно му е малко кофти. Поне му показвай, че ти харесва, за да не откажеш момчето от секса. :D Те другите са ти дали съвет за целувки, докосвания и тн. :)

anunu
10-01-2009, 18:40
НЕ се пише голЯми ,а голЕми!!!!!!!!!

Ако в училище имате час за Езикова култура ,НЕПРЕМЕННО се запиши! :D

Poison94
10-01-2009, 18:58
Според мен щом е с теб значи те обича и едвали ще обърне внимание ,че имаш бемки :)

monincetyyy
10-01-2009, 19:11
Ако се научиш да се отпускаш, да се наслаждаваш на момента и да приемаш себе си, ще видиш че всяко едно твое действие ще бъде несъзнателно, просто породено от страстта... :)

kidwestern
10-01-2009, 19:22
еми освен да си пунеш и симпсънс да гледаш друго незнам ;с
бтв- подигравам ти се

Amateur
10-01-2009, 19:32
Не се притесняваи от бенките си!Прочети кама сутра и ще разбереш кво да праиш!

Bombshell
10-02-2009, 03:06
Колкото и да са голЯми бенките ти, при достатъчно зрял характер и самочувствие няма да ти правят впечатление.
:)

natedog
10-02-2009, 07:39
Щом не те е срам да правиш секс с него значи няма смисъл да се прит. от бенките си ... а колкото до позите - в началото просто лежи :D после вече като се поочупиш, ти ще си отгоре после вече ще правите квото искате :) не се притеснявай от нищо ;) апък това че си отдолу не означава че той не се побърква ... :grin: :grin:

gazara92
10-02-2009, 08:12
Ако те обича няма да му направи впечатление.. Всеки има недостатъци.. Няма идеален човек!! 8)

bqsna_teenagerka
10-02-2009, 08:33
Е тва се казва да си признаеш че си дървена в леглото ....

:lol: :lol: :lol: :lol:

:razz: :razz: :razz: :razz: ох не съжелявам не се стърпях

Ох миличка,щом той е тръгнал да прави секс с теб значи те приема и харесва такава каквато си! Я се стегни ти луда ли си,ако спре да прави екс с теб ще да е,защото наистина си като дърво,а не защото имаш бемки!
Я горе главата и какво е тва секс в леглото :-D надупи му се на някоя плоскост,сменяйте позите,сама се движи по члена му,раздай се кво е тва,бива ли така да се излагаш!

girl4eety
10-02-2009, 08:48
а може ли да ми кажете искам да му правя свирки но не мога-някакви уроци

и как мога да го възбуждам по-лесно без да правим секс примерно да речем, навън сме на някоя пейка и гледаме звездите и започваме да се целуваме какво да направя за да се възбуди по бързо и да му е кеф

ако има значение аз съм на 16 той на 20

Macallan
10-02-2009, 09:50
пф успокой се човек...то трябва отвътре да ти идва какво да правиш ние тука не може да те учим как да се държиш с гаджето ти. Никой не се е родил научен, пробвайте 1-2 пъти сама разбери какво му харесва и недей си губи времето да четеш от списанията как трябва да си въртиш езика и такива глупости както ти е кеф така го прави 8)

LadyGold
10-02-2009, 11:10
Така да започна с бенките...та това са просто някакви си петънца няма значение колко са големи,не се притеснявай.Така,за да не стоиш безучастно...еми момиче не си ли си представяла как правиш нещо с някого или с него,фантазии нямаш ли ? Та мисълта ми е използвай ги ... А,за последния ти въпрос,почти на всички момчета им харесва целуването по врата,с леко захапване и горещ въздух(то и на мен ми харесва....мнооооогоо :oops: ),може да си сваляш плавно раката към "набора" му...А,за оралната любов или така известните свирки,главното нещо,което трябва да направиш е да му хванеш оная работа,после да я лапнеш и да си движиш главата нагоре-надоло ама гледай и да не го одереш със зъби,а по нататък като свикнеш може да се заиграваш с език и така... Ето ти и две темички да по прочетеш...То и аз от тема съм се учили и затова гаджето каза,че са просто уникални и не вярваше,че правя за пръв път,ама там е работата,че на мен просто не ми харесва да го правя,но това си е лично мнение... http://fema-bg.com/index.php?m=889 http://intimno.rozali.com/sex-taini/p7876.html

Marinchety
10-02-2009, 12:16
Колкото и да са голЯми бенките ти, при достатъчно зрял характер и самочувствие няма да ти правят впечатление.
А по време на любовната игра и секса хората правят това, към което ги влече страстта. Целувки по тялото, повече докосвания, ухапвания, драскане с нокти... То просто си става, сам го искаш. :) Ако теб не те избива на такива неща и ако приятелят ти не те предразполага да се чувстваш комфортно в кожата си, каквото и да направиш и както и да изглеждаш, то въпросът е защо въобще си стигнала до толкова интимности с него.

И искрено се надявам да си на повече от 15. Далеч не подкрепям келешите, дето се прое*ават рано-рано.

JCoutureJunkie
10-02-2009, 16:25
А на мен ми горят бенки колкото издържа с лазер за 30 лева.И малко,и големи.Няма разлика,само че по-големите се горят по-дълго,а болката е голяма,поне за мен.После чакаш да се получат едни малки корички,които сами падат.Не виждам смисъл да се притесняваш заради тях обаче...

Hilary_
10-02-2009, 18:07
не се срамувай от това .. не мисля, че той им обръща такова внимание както ти .. :wink:

vde
10-02-2009, 21:29
Не се тревожи

stupiddog
10-02-2009, 21:31
Бенките могат да са голЕми бе момиче , не голЯми .. пууу

Pepincetyy
10-03-2009, 07:19
Не се притеснявай за голЕмите си бенки, всеки един човек има бенки.

miraclee
10-03-2009, 14:29
Колкото и да са голЯми бенките ти, при достатъчно зрял характер и самочувствие няма да ти правят впечатление.
А по време на любовната игра и секса хората правят това, към което ги влече страстта. Целувки по тялото, повече докосвания, ухапвания, драскане с нокти... То просто си става, сам го искаш. :) Ако теб не те избива на такива неща и ако приятелят ти не те предразполага да се чувстваш комфортно в кожата си, каквото и да направиш и както и да изглеждаш, то въпросът е защо въобще си стигнала до толкова интимности с него.

И искрено се надявам да си на повече от 15. Далеч не подкрепям келешите, дето се прое*ават рано-рано.

+1 :D

Ax3
10-03-2009, 19:40
Е тва се казва да си признаеш че си дървена в леглото ....


'Щи напра'я фен клуб! :D

FeelMyPain
10-03-2009, 19:43
първия път в който го правихме аз си лежах напълно безучастно и той си правеше неща..
:lol: :lol: