PDA

View Full Version : Противозачатъчни за мъже



raduna
10-01-2009, 09:40
Днес хванах малко от едно здравно предаване - обясняваха, че има противозачатъчни хапчета и за мъже (може би само аз не знаех :oops: ), само че за съжаление било много трудно, ако не и невъзможно да накараш мъж да ги пие. Един лекар обясни, че мъжете като цяло отказвали да се ангажират с каквити и да било контрацептични средства - нито химически, нито таблетки, нито запушване на семенни тръби (или каналчета бяха).
Защо така, бе момчета? :)Вие бихте ли приемали и изобщо как се отнасяте към идеята?
Мен лично много ме зарадва това откритие 8-)

PsychologicalDisorder
10-01-2009, 09:42
имаш предвид преди да правят секс пият и спермата се прецаква или...?
:lol:

ameli
10-01-2009, 09:43
ми да, няма само ние да се тъпчем с глупости, заради някви си мъже :lol:

UnKnOwNmAtTeR
10-01-2009, 09:50
raduna, не си ли забелязала колко са горди мъжете? И как повечето се побъркват когато ги унижават. Според мен го примеат нещо като унижение или просто са на мнение че това е против тяхната природа и е задължение на жената да се предпазва сама. Ма хайде да чуем тяхното мнение че ми е интересно :):):)

raduna
10-01-2009, 10:33
SofiaRegularCunt, представи си примерно двойка женена от...8 години. Малко е странно да правят всеки път секс с презерватив.

hottie
10-01-2009, 10:36
има и други методи за контрацепция. хапчетата са шит

Tokarev
10-01-2009, 10:46
Абе и аналния секс е нещо супер overrated. Не е толкова по-готино като усещане, дори понякога се усеща по-малко. Цялата тръпка е че е по-възбуждащо от психологическа гледна точка.
Това е нещо като пиърсинга на езика - абсолютно всички си мислят че свирките са по-хубави, а реално или разлика няма или езика губи пластичност и не са толкова добри.

UnKnOwNmAtTeR
10-01-2009, 10:47
аре пишете по темата че ми е интересно бееее :-x

Canis_Dirus
10-01-2009, 10:49
За да ги направят още по-гей тези противозачатъчни за мъже да ги направят свещички. Желаещият да предпази приятелката си от бременност самоотвержен мъж ще си бута свещичка в задника.

Мисля, че феминистките ще са във въторг от тази идея. Но естествено те самите никоаг не биха стигнали сами до такова гениално прозрение.

Canis_Dirus
10-01-2009, 10:53
Ми то не е до пиърса, а до жената. Най-добрата свирка до сега е била от жена без.

Ако измислят пиърс на гърлото - тогава ще е интересно. Пиърс на сливиците. Тогава ще си проличи, кой е тру и го прави заради пиърса и кой е поза!

Tokarev
10-01-2009, 11:04
абе и ти си прав,ама не съвсем. спец. за свирките с пиърс - усеща си се,от ли4ен опит ти казвам 8-)

ина4е за аналния е абсолютно така,но пък психологическия момент е много силен (и оттам възбуждащ) :-)
Аз не казвам че не се усеща - усеща се и може би точно това не ми допада.
Еми и аз съм имал немалко личен опит, свирките без пиърсинг на мен лично по ми харесват.

hottie
10-01-2009, 11:06
Колкото повече тя го желае, толкова по-хубава е 8)

raduna
10-01-2009, 11:09
Въпроса не опира до феминизъм. Съвсем нормално е да предпочитам друг да ги пие, щом може, вместо аз. 8-)
Относно шит ли са хапчетата - на някои може да им се отразят неблагоприятно, факт. Само че това в случая е без значение.
Относно аналния секс - не може винаги само такъв да се прави. А и въпросът не е такъв.
За свирките не мога да се изкажа по очевидни причини. ;р

UnKnOwNmAtTeR
10-01-2009, 11:17
Аз никога не бих пила такова нещо, нито бих дала на гаджето ми да пие. Просто защото това е напълно антибиология и каквото и да кажат дори и че са безвредни пак няма да им вярвам, защото нищо не им пречи да лъжат :):):)

raduna
10-01-2009, 11:24
Хахх :lol: , SofiaRegularCunt, ни в клин, ни в ръкав, ама както и да е
За сведение - аз хапчета не пия (не се очаровам от идеята се се тъпча с хормони, казват, че това са предразсъдъци, но мен ме е страх), никога никого не съм карала да пие каквото и да е (да не говорим, че днес научавам). Въпросът е принципен, какво толкова се палиш.

Пък и ти достатъчно ясно се изказа по темата, разбрах ти мнението, както и на Canis Dirus - лошо няма. :)

raduna
10-01-2009, 12:24
да, не пия - благодаря за съветите :)
явно темата е обречена да бъде измествана - бягате от въпроса за мъжките контрацептиви и това какво мислите за тях, а не за женските

bulgarche
10-01-2009, 12:49
Анален без презерватив не бива, че е пълно с бактерии.
Свитките не е от голямо значение със или без пиърс. С желание става. И аз ще кажа, че без обица ми е била най-яката свирка. Въпреки че има и някои много добри с обици. Ама се сещам за единични случаи с различни момичета. Венъж даже ме е боляло от обица :)

Хапчета за мъже...не знам дали вече се предлагат в България, щяха да са на цена около 30 лева, сега не знам. Правят плувците лениви, затова няма оплождане. Прекъсване на половия акт преди еякулация е 96%, а презерватива 98%, противозачатъчните 99%. Изберете си, шанса да сте малкия процент сметнете какъв е :)

Презервативите са гадно нещо!

hottie
10-01-2009, 14:06
Ами не пий хапчета...

аз лично съм много против и или ще ползвате кондоми, или ще изберете друк метод за контрацепция, ако ще да е прекъсване на коитуса..

тц ! ние ще се отдадем на аборти след 3тия месец 8)

w0sh
10-01-2009, 17:41
Още малко повсеместна вазектомия ще изискват.

Dimana99
10-01-2009, 18:00
:-x

pathetic
10-01-2009, 18:14
raduna, не си ли забелязала колко са горди мъжете? И как повечето се побъркват когато ги унижават.

о, как обожавам да ги унижавам.

все ми е едно за хаповете.
който му се пие - да си пие.
мъже, жени - както падне.
8)

Joc
10-01-2009, 19:50
Абе и аналния секс е нещо супер overrated. Не е толкова по-готино като усещане, дори понякога се усеща по-малко.

не ти харесва ти го бутат у гъ30 викаш

Tokarev
10-01-2009, 20:53
Абе и аналния секс е нещо супер overrated. Не е толкова по-готино като усещане, дори понякога се усеща по-малко.

не ти харесва ти го бутат у гъ30 викаш
Затваряй си мордата руска блядка гнусна...
Къде си тръгнал да говориш за неща които не си правил
Анален секс със жена само на филм си гледал ама иначе не може да не изсереш тъп коментар.

Jesus
10-02-2009, 12:28
абе бях чул че такива хапчета водят до стерилност;s