PDA

View Full Version : Защо момичетата харесват''лоши'' момчета?



Rumkata1234
10-01-2009, 09:44
Или с други думи какво по дяволите ни тегли толкова към риска да сме прелъстени и изоставени????

Rumkata1234
10-01-2009, 10:38
ми не пиши като не те кефи бе леле аман от разбирачи,като не ти харесва ставай и издавай,а недей да критикуваш,баси кви хора има само :razz:

Jeuelle
10-01-2009, 10:59
Да , сигурна съм , че всички жени обичат да бъдат прелъстени и изоставени ..
май много филми гледаш :)

doomkillerr
10-01-2009, 11:02
Или с други думи какво по дяволите ни тегли толкова към риска да сме прелъстени и изоставени????

Ще ти отговоря, чрез следното изречение: "Жените се отнасят с пренебрежение към онези, които ги обичат - и обичат тези, които ги пренебрагват!" :D

Rumkata1234
10-01-2009, 11:16
Или с други думи какво по дяволите ни тегли толкова към риска да сме прелъстени и изоставени????

Ще ти отговоря, чрез следното изречение: "Жените се отнасят с пренебрежение към онези, които ги обичат - и обичат тези, които ги пренебрагват!" :D
ето това е вече отговор,между другото има мн голяма доза истина в цялата тая история....за това ми беще мисълта да го разискваме,но винаги ще се намери кои да осере пеизажа,писна ми от недое*ани тийнеиджърчета,аре ако обичате в тая тема пишете относно нея самата не се опитваите да се заговаряте с хората чрез мизерна проба психоанализа,не мисля повече да се обсъжда това :(

Rumkata1234
10-01-2009, 12:11
ми напиши нещо оригинално кат си толкова отворен/а :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: доказваш ми тезата че хората които няма кво да кажат само обиждат и критикуват :grin: :grin: :grin: :grin: иначе пълен ignor ако немаш кво друго да споделиш :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Dimana99
10-01-2009, 12:35
:-o

krem4et0
10-01-2009, 13:40
Винаги съм си падала по най-скромните, срамежливи и мили момчета...явно съм сбъркана нещо!

Jeuelle
10-01-2009, 14:05
Не , просто не си повърхостна ..

Rumkata1234
10-01-2009, 14:32
ти да не се каниш модератор да ставаш че така се мазниш?мн си зле тъпа била темата,мене ме изкарваш повърхностна,ама не се спря да пишеш тука след всяко мнение тебе те чета 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) залухава работа бате 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

golqmumnik
10-01-2009, 15:22
Определи кои са лоши!Инече отдавна е известно,че повечето жени(дори и в зряла възраст) не знаят какво искат и се лутат в избора си.Може да се държиш много добре с нея и всичко да е тип-топ,пък да се чука и с кварталния пиянка просто за тръпката.

Jeuelle
10-01-2009, 15:47
ти да не се каниш модератор да ставаш че така се мазниш?мн си зле тъпа била темата,мене ме изкарваш повърхностна,ама не се спря да пишеш тука след всяко мнение тебе те чета 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) залухава работа бате 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

алоо , лапе - трай!

Rumkata1234
10-01-2009, 16:04
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: да,да както кажеш,смея ли да се опълча?? :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P

tochica
10-01-2009, 18:11
заради драматизма и тръпката
и защото е интересно да проследиш подобен тип характер и мислене отблизо
обаче на мен ми се е случвало само веднъж и повече не искам
прекалено ми е важно личното ми благополучие и спокойство

Rumkata1234
10-01-2009, 18:38
да точица мн си права,тегли си ни натам жените,не знам може би е породено от факта че на момчетата и особено на лошите момчета живота им е мн по-интересен,тва е мое мнение де,абе маи няма лошо стига да не се забъркваме и ние в тоя филм :?

cherinka
10-01-2009, 19:13
:-o

Spiridon
10-01-2009, 19:16
Не знам само дали, ако някой лошо момче те изпляска няколко пъти и после те прати насилствено в Холандия да береш лалета, ще ти е толкова голям интереса към лошите момчета. :D

tochica
10-01-2009, 19:22
е моя беше лошо момче тип бунтар
ама и тва не си е работа

Spiridon
10-01-2009, 19:33
И против какво се бунтуваше? Срещу комунистите ли? :-D

tochica
10-01-2009, 19:45
hahaha

Spiridon
10-01-2009, 19:53
Бухахахахахах

Rumkata1234
10-01-2009, 20:49
Абе тая гнида чупи тъпомера...
хахахахахахааааааа що така с лошо са :D :D :D

Rumkata1234
10-02-2009, 07:00
кой питаш???????

Wrathchild
10-02-2009, 20:55
Не знам. Никога не съм харесвала подобни типажи. Сега като се замисля, май винаги съм си падала по тези, които са някак на по-заден план. С тях има какво да си кажеш на теми, различни от 'как се напих снощи'. И са ми доста по-симпатични.
Всъщност, наистина не съм си падала по такъв. Освен интереса към непознатия характер, какво друго намирате? И колко време може да останете с такъв човек?

Belair
10-13-2009, 12:22
Иначе с кротки момчета няма да е забавно

moneycomeme
10-19-2009, 19:43
Защото ние момичетата,колкото и да сме силни имаме нужда да чувстваме мъжа до себе си като упора и закрила. :) А лошите момчета поне привидно правят точно това!

dominating
10-20-2009, 19:11
добре бе - мен досието ми е няколко страници (само сбивания, последното с полицията ...) пък жените ги виждам през крив макарон, за добро момче ли се водя тогава !!!?!

yahhooo
10-21-2009, 17:39
добре бе - мен досието ми е няколко страници (само сбивания, последното с полицията ...) пък жените ги виждам през крив макарон, за добро момче ли се водя тогава !!!?!

тва пролича като самореклама.....

Rumkata1234
10-21-2009, 23:35
добре бе - мен досието ми е няколко страници (само сбивания, последното с полицията ...) пък жените ги виждам през крив макарон, за добро момче ли се водя тогава !!!?!
не зависи колко често си се бил,за да си лошо момче,поне според мен....ако ти се взимаш за такъв,незнам,според мен това не е критерий...

TheOnee
10-27-2009, 09:01
Винаги съм си падала по най-скромните, срамежливи и мили момчета...явно съм сбъркана нещо!

mgxpower
10-27-2009, 13:29
Защото жените не са това , което бяха сега е модерно да е лош , да има мускули и много пари :) :D

mgxpower
10-27-2009, 13:35
Или с други думи какво по дяволите ни тегли толкова към риска да сме прелъстени и изоставени????

Ще ти отговоря, чрез следното изречение: "Жените се отнасят с пренебрежение към онези, които ги обичат - и обичат тези, които ги пренебрагват!" :D
ето това е вече отговор,между другото има мн голяма доза истина в цялата тая история....за това ми беще мисълта да го разискваме,но винаги ще се намери кои да осере пеизажа,писна ми от недое*ани тийнеиджърчета,аре ако обичате в тая тема пишете относно нея самата не се опитваите да се заговаряте с хората чрез мизерна проба психоанализа,не мисля повече да се обсъжда това :(А на мен ми писна от неграмотници като теб

krem4et0
10-27-2009, 13:58
Защото ние момичетата,колкото и да сме силни имаме нужда да чувстваме мъжа до себе си като упора и закрила. :) А лошите момчета поне привидно правят точно това!
Приятелят ми е изключително добър като характер-не може дори да го чуеш да повишава тон. Да не говорим изобщо за пороци, кавги, разправии или сбивания. Просто е много добър в чисто човешки аспект. Но когато имам проблеми, желая подкрепа или защита, винаги я намирам в него. Защитавал ме е винаги твърдо, без да бъде невъзпитан, утешавал ме е и е притъпявал болката ми с лекото си чувство за хумор. Макар и с добро сърце, той притежава стабилно рамо, на което да се опра.

Shia
10-27-2009, 18:17
Защото много ще ми дойде непрекъснатата грижа за мен отстрана на момчето.Нито против да ме глези,но някои неща си имат граници.
Лошото момче(,което аз го разбирам) не би се уплашило,ако ме докосне ще може да ми предложи много повече изненадващи и горещи ласки.
Познавам едно "добро" момче,супер романтик,мечтаещ да гушка момичето си и сладко да си говорят под звездите,страх го е да целуни някоя,макар и момичето да се доближава сама до устните му,защото не знае как ще реагира и не иска да си развалят приятелството и затова всичко момичешко,което е минало през него е било "просто приятели",защото се страхува да не избърза.

Vain
10-27-2009, 19:03
Чиста форма мазохизъм.

krem4et0
10-28-2009, 09:33
Защото много ще ми дойде непрекъснатата грижа за мен отстрана на момчето.Нито против да ме глези,но някои неща си имат граници.
Лошото момче(,което аз го разбирам) не би се уплашило,ако ме докосне ще може да ми предложи много повече изненадващи и горещи ласки.
Познавам едно "добро" момче,супер романтик,мечтаещ да гушка момичето си и сладко да си говорят под звездите,страх го е да целуни някоя,макар и момичето да се доближава сама до устните му,защото не знае как ще реагира и не иска да си развалят приятелството и затова всичко момичешко,което е минало през него е било "просто приятели",защото се страхува да не избърза.



Това намирам за много сладко. Все от такива срамежливковци съм била привлечена. не ми пречи да направя първата крачка. Моят случай е такъв.

Belair
10-29-2009, 12:17
Курволяци с курволяци

miss_kiss181
10-29-2009, 18:46
4естно казано и аз нз, защо винаги така става. То и с мене беше същото преди да си седна на задника, се излизах с някви дето не си струваше, а свястните мом4ета ми бяха ску4ни. Аз явно не мога да понасям някои да ми ходи по гъза 24 4аса. :D

XcwetiX
10-30-2009, 12:02
По ми допадат опредлено отколкото някакви мамини синчета.. :D :D :D :D :D :D

Priceless
10-30-2009, 13:19
А де ... :D

haritov
10-30-2009, 13:22
всички порастват

bebkata
10-30-2009, 13:34
добре бе - мен досието ми е няколко страници (само сбивания, последното с полицията ...) пък жените ги виждам през крив макарон, за добро момче ли се водя тогава !!!?!

тва пролича като самореклама.....

+100

BigFakeSmile
10-30-2009, 15:48
SofiaRegularCunt, права си. В повечето случаи тези известните в целия град, с най-атарктивната външност, най-разговорливите и т.н. са някви боклуци, НО има и изключения. Типичен пример е мойта любов :smt007 ;dd. Вярно, че постъпват лошо (меко казано) с момичетата, но примерно към приятелите си...те дават всичко за тях. Интересно е как "лошите" момчета могат да те гледат в очите с цялата невинност на света, а в същото време да лъжат без да им трепне нищо. Още по-интересното е, че ние, момичетата им вярваме, след като знаем, че е твърде хубаво за да е истина. Те са онези с красивите очи, кото те омайват, невероятната усмивка, атлетичното тяло, високи, силни, модните дрехи...хубави прически, а всичко това взето на куп - идеалната външност за момче, а? За една наивна девойка (даже и по-улегнала да е) Той изглежда като принца на бял кон. Но, горчивата истина е, че ще се окаже сърцеразбивач. В единични случаи, като моя, ако след цялата драма запазите някаква връзка, ще разберете, че това "велико" момче, всъщност е като всеки друг, че това, че привлича вниманието и наранява е само, защото се страхува той да не бъде наранен. Но спирам за истинската им същност. Той е някак недостъпен, но в същото време отворен към вас. Когато ти говори, има способността да те кара да съ губиш разсъдака. И ето, праща те на седмото небе, а после ряяязко и болезнено падаш. Повечето девойки си падат точно по такива екземпляри (признавам и аз, винаги нещо ме влече към такива), защото когато нямаш нещо го искаш, а като го имаш, не ти е интересно. Примерно ако имам 18 цигари в кутията си ще си пуша без да ми пука и да се замисля, че ще свършат (няма да изпитвам такова удоволствие от дима) , а ако кутийката ми е празна - само пушенето ще ми е в главата, ще си внушавам, че едва ли не откачам.

blackphobia
10-30-2009, 18:10
защото с тях е по-интересно.Е зависи какво се разбира под лоши момчета де.И все пак ми е странно да гледам момчета,които са по-примерни от мен самат.Някакви типове,които ще ме гледат на кръв всеки път,колкото и редко да е това,когато изпсувам.С сори,ама такива просто не ме влекат.

taffy
10-30-2009, 18:35
Еми щото 'лошите' са по-интересни.. Друго си е да има интриги и подобни.. 8-) Ноо в крайна сметка винаги зле..

lipstik
10-30-2009, 18:43
Има някои неща,които ми харесват от лошите момчета,които бих искала и приятеля ми да ги прави,но иначе не ми харесват.

qazwsx
10-30-2009, 18:54
Има някои неща,които ми харесват от лошите момчета,които бих искала и приятеля ми да ги прави,но иначе не ми харесват.
i koi sa tiq ne6ta? :shock: :shock:

MissInd3p3nd3nt
10-30-2009, 19:01
SofiaRegularCunt, права си
айдеее и женска го изкараха 8-)

по темата-откъде да знам :-|

lipstik
10-30-2009, 19:05
Има някои неща,които ми харесват от лошите момчета,които бих искала и приятеля ми да ги прави,но иначе не ми харесват.
i koi sa tiq ne6ta? :shock: :shock:

Такива неща мога да обяснявам само очи в очи 8)

SkiCatA
10-30-2009, 19:14
Нямам ни най-малка представа какво искат момичетатаааа :-x :-x :-x :-x :-x си4кн е добре докато не им дойди цикъла :D :D :D :D

mirelinda
10-30-2009, 19:41
лоши момчета :D . Ми аз примерно не си падам по тях някак си не ме влекът, също и супер сдуханяците примерно. Едно нормално и свястно момче, което те разбира е достатъчно. Лошите батковци ги харесват щото са готини и се правят на голямата работа като всяка втора дума им е псувня, държът се някво надуто и не им пука за нищо? Иее ебаси готините хора, нямам думи просто. Защо предпочитате тях, пред обикновените момчета, който не се правят на други за да се харесат и те изслушват и ги е грижа за теб ? Нима времето, което ще си прекарате с "лошите" ще е по-хубаво от колкото с тях? Но все пак има изключения, всеки с предпочитанията си :)

lipsvashh_mi
10-30-2009, 19:43
Винаги съм си падала по най-скромните, срамежливи и мили момчета...явно съм сбъркана нещо!
и аз..не знам кой нормален човек обича да бъде наранявани изоставян :D

akrobatkata
10-31-2009, 08:34
хаха незнам, но като се замисли човек ние момичетата наистина си падаме повече по лоши момчета. Знам ли може би тръпката :evil: :evil: :evil:

cookie_master
10-31-2009, 08:45
нямам представа :-o

Hilary_
10-31-2009, 13:13
Това, което не можеш да имаш е най - сладко .. и винаги ще се стремиш към него ..

Riva
10-31-2009, 13:15
Това, което не можеш да имаш е най - сладко .. и винаги ще се стремиш към него ..
Аз не обичам сладко :<

Hilary_
10-31-2009, 13:19
Това, което не можеш да имаш е най - сладко .. и винаги ще се стремиш към него ..
Аз не обичам сладко :<

аз пък обичам .. :oops: :oops:

яТ ли те е? :D

Faces
10-31-2009, 14:14
Щот сме готени айййтттттт 8)

kobrichka
10-31-2009, 14:34
Сега като се замисля, май винаги съм си падала по тези, които са някак на по-заден план. С тях има какво да си кажеш на теми, различни от 'как се напих снощи'.

Според мен си в голяма грешка или може би аз имам друга дефиниция за лошо момче, но определно не си говорим само за това 'как се напих снощи,.

Може би ме привличат лошите момчета просто, защото и аз не съм от добрите момичета. Аз съм човек, който обича адреналина, обича да се забавлява и прави това което иска. Съобразявам се само с приятелите си и семейството си. На мнение съм, че трябва да се опита от много неща в живота, но не от всичко. Едно момче срамежливо и добро никога няма да издържи на темпото на живота ми. Да, нараняват много тези момчета... в момента страдам, но и за миг не съжалявам... :)

Faces
10-31-2009, 14:39
Сега като се замисля, май винаги съм си падала по тези, които са някак на по-заден план. С тях има какво да си кажеш на теми, различни от 'как се напих снощи'.

Според мен си в голяма грешка или може би аз имам друга дефиниция за лошо момче, но определно не си говорим само за това 'как се напих снощи,.

Може би ме привличат лошите момчета просто, защото и аз не съм от добрите момичета. Аз съм човек, който обича адреналина, обича да се забавлява и прави това което иска. Съобразявам се само с приятелите си и семейството си. На мнение съм, че трябва да се опита от много неща в живота, но не от всичко. Едно момче срамежливо и добро никога няма да издържи на темпото на живота ми. Да, нараняват много тези момчета... в момента страдам, но и за миг не съжалявам... :)
Евала за поста ти най сетне да видя тука едно момиче дето да схваща кво е лошо момче.Щот тука повечето живеят в заблуда че лошите момчета са лиглйовците из дискотеките дето от 200 водка се търкалят по дансинга и драйфат в кенефите и накрая на вечерта да завършат чукайки градската курва.Емм то ако беше така то всеки 2-ри щеше да е лошо момче е.

kombarka
10-31-2009, 15:24
Абеее наистина кажете какво разбирате под "лошо момче" че съвсем се обърках! :-o

Ами не знам... Влече ме някакси. Харесва ми бунтарът, непукистът може би защото е нещо, което не ми стиска да съм 8-) (или поне така си мисля, макар че повечето го отричат). Едно лошо момче може да те отведе на седмото небе, но все пак си знам, че от по-високо се пада по-силно :o :-o

gabi_94
10-31-2009, 15:32
от лошите момчета страдаш...
Аз лично си падам по срамежливите, нежните и романтични момчета, а не по непукисти, сурови и женкари. Макар че до скоро харесвах едно такова момче и все пак той се държеше с мен мн мило, просто пред останалите беше "лошото момче", както и да е...дълга история пък и не искам да мисля за това. И все пак, както казаха по нагоре: Забранения плод е най-сладък...

IndependentGirl
10-31-2009, 16:52
Или с други думи какво по дяволите ни тегли толкова към риска да сме прелъстени и изоставени????

В грешка си нещо.. :shock: Не бих искала да съм прилъстена и изоставена.. :-o .. и изобщо не харесвам "лоши" момчета.. даже ме дразнят.. :?

LittleDude
10-31-2009, 17:19
:lol: :lol: :lol:

GasneshtOgan
11-03-2009, 23:56
хаха тука е време за изцепка Всичко под ножаааааааа :grin: :grin: :grin: :D :D :D

5StaR
11-04-2009, 00:03
Защото в главната роля е Уил Смит 8) 8)

FantaMen
11-04-2009, 00:08
Такава е модата 8) . Ако не я приемеш излизаш като глупак в този случай като забила девственица ;)

krem4et0
11-04-2009, 07:18
Ок, не си падам по риска значи. Искам да съм спокойна, да ми е уютно, да съм ценена, обгрижвана и обичана, да се отнасят с мен нежно. 1-2 пъти съм харесвала по принцип лоши момчета, които обаче с мен са се държали по този начин. И все пак ако пак трябва да избирам, бих избрала такъв тип, с който съм сега. На възраст съм вече, в която рисковете трябва да са много умерени и премерени.

tihichkoto
11-04-2009, 08:15
Браво, изказахте се. Имам една позната, която се хвана с един скинар. Направи дете и изчезна. Една друга също се хвана с такъв и сега неможе да се оттърве от него, то само заплахи и бой. Но на мен ми прави удоволствие като виждам такива момичета. Не изпитвам никакво съжаление. Те сами са си го направили и си заслужават всяко едно пренебрежение. Прочетах някъде в темата, че "лошите" са били силни характери. Силни са в боя, иначе са супер лабилни, повърхностни и елементарни. Вие малки недорасли инфантилчета, тъпи ли сте? Е щом един човек така шибано се държи с вас, значи явно така ви чуства.

buttertoast
11-04-2009, 09:04
Теория: добрите момичета си падат по лоши момчета :)

NothingSpecial
11-04-2009, 11:33
:lol: и "лошите" могат да обичат .. само да си намерят майстора .. имаш ли подход и влезеш ли му под кожата ще го превърнеш в ангелче 8-) (има и изключения разбира се .. )

loliii
11-04-2009, 12:22
Падат си по "лошите" момчета, щото "лошите" момчета са секси. И на мене ми се е случвало. Обаче когато хормоните ми се разбунтуват, аз започвам да МИСЛЯ и си казвам "абе то хубав-хубав, готин, див и непокорен, ама много тъп бе"! И така...

zero
11-04-2009, 14:04
Щот и вие незнаете кво искате ;-)
Гадното е, че осъзнавате грешките си след
години след като се задомите, имате семейство и
така ... 8) Всеки ден лошото момче ви тероризира и
съжалявате, но кво да правиш :lol:
Хаха, който както се уреди ;))))

Niakoitam
11-04-2009, 14:12
Според мен доста момичета си падат по лошите момчета,защото те са по непредсказуеми, по тайнствени, по буйни, по луди и до някаква степен по незаангазирващи т.е. не им пука много много и изключително рядко се оплакват пред момичето, което пък от своя страна търси това, защото се среща много рядко, докато при добрите момчета се среща по често, те са добри, не предизвкват често адреналин, защото почти никога не правят непозволени неща и спазват нормите. Това може би убива тръпката сред момичетата. Също в днешно време е много модерно да ходиш с лошо момче и да всяваш респект понякога даже дръвчейки се и на момчетата знаейки че имаш приятел, който даже и да не си права ще скочи за теб без да пита често с юмруци.

И след всичкото това изписано мога да кажа. Аз съм от добрите момчета и въпреки че това в днешно време често не е плюс нямам намерение да променям принципите си заради някоя. Има какво още много да се желае за да се чувствам наистина щастлив, но пътя на лошото момче не ме влече. Даже леко предизвиква неприятни чувства в организма ми.

krem4et0
11-04-2009, 20:23
Теория: добрите момичета си падат по лоши момчета :)
Теорията ти не е вярна. И не съдя само по себе си. Има двойки, в които и двамата са добри хора.

Аз смятам, че приятелят ми е секси. Съвсем нормално е да съм му харесала външността в началото. Намирам го за красив, привлекателен и сексапилен. Аз съм много консервативно момиче, но това не ми пречи да се мятам по къси поли и с дълбоки деколтета, да нося предизвикателен грим и да мятам секси погледи. Е, сега насочени само към един...Не генерализирайте. Хората са много различни. Между другото познавам мнооого грозни и отблъскващи лоши момчета.

Korrnyy
11-04-2009, 20:31
Еми и моя приятел е "Bad Boy" :D Ама не много естествено :P Вкарва ми някакво странно разнообразие в ежедневието :) По-скоро е лудичък не лош :D

didi_12345
11-05-2009, 12:09
да точица мн си права,тегли си ни натам жените,не знам може би е породено от факта че на момчетата и особено на лошите момчета живота им е мн по-интересен,тва е мое мнение де,абе маи няма лошо стига да не се забъркваме и ние в тоя филм :? +1 .. Да си харесам някое спокойно момче е голямаааа рядкост .. даже не помна кога беше последния път :D

matty7
11-05-2009, 14:52
а кой е казал, че всички момиета са привлечени от този тип момченца !?
..аз например не намирам нищо интересно в тия хора 8) .. просто са ми като прочетена книга, знам им действията и винаги мога да предвидя какво ще направят :)