PDA

View Full Version : *Охх Идеи?!писва..



IhateMYself
10-01-2009, 11:23
Имам един адски глупав проблем и моля за съвет.. :oops:

С моя приятел имаме един проблем,той започна ,откакто не му разрешавам да ме докосва ,когато сме навънка (защото минават хора и т.н. ) не му давам да ме целува по-така,а той протестира..
Обесних му,че не бива в смисъл не е хубаво,а той си измисля ,че ми имало нещо и че се отчуждавам :shock:
Толкова ли е ненормално само да ме прегърне ,когато сме на обществено място?!Толкова ли е ненормално да му направя забележка когато се опита да ме обара едно хубаво :lol: ?Не ми е приятно хора минават ,той...
Как да му обесня ,че неискам без да изглежда ,че се `отчуждавам`?!
Не спира да мрънка за това.Всичко се било променило и некви такива :x
А с караници не се получава не искам свичко да свърши ,заедно сме от почти 10 месеца..

От какъв глупав проблем до къде може да се стигне..
Просто и аз незнам..някакви идеи? [-o< :smt102

Kukumqvka
10-01-2009, 11:24
Докато ти пука от мнението на околните,ще е така :)

IhateMYself
10-01-2009, 11:26
Мнението на околните?!
Ами не ми става приятно,когато няква пенсия мине и ме нарече к*рва ..
Има си места, за това..

Sh@d0w
10-01-2009, 11:30
В кой свят живееш?Какво ти пука какво някоя "пенсия" мисли за теб,както ти се изрази?Приятеля ти е прав,той иска да си има гадже,а не монахиня :shock:

IhateMYself
10-01-2009, 11:34
В кой свят живееш?Какво ти пука какво някоя "пенсия" мисли за теб,както ти се изрази?Приятеля ти е прав,той иска да си има гадже,а не монахиня :shock:


Монахиня?Фактът,че не му давам да си пъха ръцете под дрехите ми ,когато сме навънка ме прави монахиня? :shock:
Не е ли по-нормално на закрито?
струва ми се някво неприемливо да се натискаме ,като невидели и да минават хора.. :?

Madn3s5
10-01-2009, 11:36
Той ако не може да те целува и докосва, независимо от къде се намирате, то тогава кой? На колко сте? Щото ако сте на по 12-13 наистина не е редно, но ако годините ви са приемливи не виждам нищо неморално..

пп. тва розово ми бърка в д-то ..

Sh@d0w
10-01-2009, 11:42
В кой свят живееш?Какво ти пука какво някоя "пенсия" мисли за теб,както ти се изрази?Приятеля ти е прав,той иска да си има гадже,а не монахиня :shock:


Монахиня?Фактът,че не му давам да си пъха ръцете под дрехите ми ,когато сме навънка ме прави монахиня? :shock:
Не е ли по-нормално на закрито?
струва ми се някво неприемливо да се натискаме ,като невидели и да минават хора.. :?

Вие няма да се събличате,та да е на закрито...няма нищо нередно,той просто флиртува с теб,закача се.Сега дали вече прекалява незнам,но ако му забраняваш всякакви контакти докато сте навън няма какво друго да си помисли.

IhateMYself
10-01-2009, 11:42
Той ако не може да те целува и докосва, независимо от къде се намирате, то тогава кой? На колко сте? Щото ако сте на по 12-13 наистина не е редно, но ако годините ви са приемливи не виждам нищо неморално..

пп. тва розово ми бърка в д-то ..


Оххх на 15 съм ,той е на 16.
Той може,но струва ми се ,че не е редно незнам.
Това са обществени места все пак,навънка..
.. :?

IhateMYself
10-01-2009, 11:45
В кой свят живееш?Какво ти пука какво някоя "пенсия" мисли за теб,както ти се изрази?Приятеля ти е прав,той иска да си има гадже,а не монахиня :shock:


Монахиня?Фактът,че не му давам да си пъха ръцете под дрехите ми ,когато сме навънка ме прави монахиня? :shock:
Не е ли по-нормално на закрито?
струва ми се някво неприемливо да се натискаме ,като невидели и да минават хора.. :?

Вие няма да се събличате,та да е на закрито...няма нищо нередно,той просто флиртува с теб,закача се.Сега дали вече прекалява незнам,но ако му забраняваш всякакви контакти докато сте навън няма какво друго да си помисли.




Е да,но..неможе да си позволява всичко.
Ако му дам нещо ,той продължава и едва ли не ще ме съблече 8-) ...

Sh@d0w
10-01-2009, 11:50
Оххх на 15 съм ,той е на 16.
.. :?

Аха,ясно на зор е.

Щом не ти е приятно,не му позволявай да го прави.Обясни му както обясни на нас.Ако те харесва ще те разбере,но ми е вече почти ясно какво иска от теб :)

IhateMYself
10-01-2009, 11:59
Оххх на 15 съм ,той е на 16.
.. :?

Аха,ясно на зор е.

Щом не ти е приятно,не му позволявай да го прави.Обясни му както обясни на нас.Ако те харесва ще те разбере,но ми е вече почти ясно какво иска от теб :)

Ами той от 3тия месец ми се обеснява в любов.
Разгонени хора.. :x не е девствен ,не е защото не го задоволявам и така нататък..Аз го обичам има си тръпка и всичко,но работата е там,че нашите познават целия град.Лекари са..и не мисля,че на баща ми би му станало приятно ,ако разбере ,че някакво момче си пъха ръцете еди къде си..и обарва дъщеря му,че и на обществени места..
Обясних му ,но..

smiirnoff
10-01-2009, 12:05
:lol: :lol: :lol:

SinTeTichnaTaaa
10-01-2009, 12:08
Оххх на 15 съм ,той е на 16.
.. :?

Аха,ясно на зор е.

Щом не ти е приятно,не му позволявай да го прави.Обясни му както обясни на нас.Ако те харесва ще те разбере,но ми е вече почти ясно какво иска от теб :)

Ами той от 3тия месец ми се обеснява в любов.
Разгонени хора.. :x не е девствен ,не е защото не го задоволявам и така нататък..Аз го обичам има си тръпка и всичко,но работата е там,че нашите познават целия град.Лекари са..и не мисля,че на баща ми би му станало приятно ,ако разбере ,че някакво момче си пъха ръцете еди къде си..и обарва дъщеря му,че и на обществени места..
Обясних му ,но..

А баща ти не знае ли че си имаш гадже..

А за приятеля ти просто му спирай ръката или ходете на по-скрити места.. ;) Обесни му ии го дразни.. не му го забранявай.. так го иска още повече.. дразни го дърпай му се.. спирай го.. но не го казвай директно ;) .. просто го направи така, че да не е прекалено очевидно но и да е приятно за всички.. така хем няма да "изложиш" баща ти.. хем ти ще си спокойна.. но за гаджето ти се съмнявам.. пусни му за да е по-кротък.. ;дд :D :D

LoveRetroMusic
10-01-2009, 12:08
:smt102

vellvet
10-01-2009, 12:15
наречете ме старомодна но момичето е напълно право!!! едно е да се гушкате и да се целувате на общественни места друго е да се натискате докато се разхождат малки деца или пък хората минават и си ближат сладоледа :) А твоя приятел щом неможе да си държи ръчичките в джобчето вместо под полата ти явно има голям зор ... след като вече веднъж си му обяснила че на общественни места трябва да е малко по сдържан а той продължава да мрънка и натяква си помисли дали имате пълноценна връзка след като говориш за любов от твоя страна трябва да си сигурна че отсрещната изпитва същото ;)

IhateMYself
10-01-2009, 12:16
Оххх на 15 съм ,той е на 16.
.. :?

Аха,ясно на зор е.

Щом не ти е приятно,не му позволявай да го прави.Обясни му както обясни на нас.Ако те харесва ще те разбере,но ми е вече почти ясно какво иска от теб :)

Ами той от 3тия месец ми се обеснява в любов.
Разгонени хора.. :x не е девствен ,не е защото не го задоволявам и така нататък..Аз го обичам има си тръпка и всичко,но работата е там,че нашите познават целия град.Лекари са..и не мисля,че на баща ми би му станало приятно ,ако разбере ,че някакво момче си пъха ръцете еди къде си..и обарва дъщеря му,че и на обществени места..
Обясних му ,но..

А баща ти не знае ли че си имаш гадже..

А за приятеля ти просто му спирай ръката или ходете на по-скрити места.. ;) Обесни му ии го дразни.. не му го забранявай.. так го иска още повече.. дразни го дърпай му се.. спирай го.. но не го казвай директно ;) .. просто го направи така, че да не е прекалено очевидно но и да е приятно за всички.. така хем няма да "изложиш" баща ти.. хем ти ще си спокойна.. но за гаджето ти се съмнявам.. пусни му за да е по-кротък.. ;дд :D :D


Амии то това се случи преди месец и нещо :oops: исках го ,направих го..

Амии аз не съм пълна българка- На половина съм..Баща ми не е от тук и в страната ,в която е израснал това нещо `да си имаш гадже` е ненормално :lol: ..Мисля ,че разбираш и че няма нужда да обеснявам 8-)
Иначе майка ми знае :) Тя е печена..Всичко знае.. :P

Колкото до моя..ами аз му спирам ръката и казвам някво глупаво `неможе` и той си ънка нещо и до там :lol: .
Работата е там ,че като му спра ръката за втори път започва да ги говори тези глупости за отчуждването и дори сам не си вярва..

stupiddog
10-01-2009, 12:17
И аз много се дразня когато приятеля ми не иска да ме целува на места които има много хора /защото имало деца и му било неудобно/ :?

IhateMYself
10-01-2009, 12:19
наречете ме старомодна но момичето е напълно право!!! едно е да се гушкате и да се целувате на общественни места друго е да се натискате докато се разхождат малки деца или пък хората минават и си ближат сладоледа :) А твоя приятел щом неможе да си държи ръчичките в джобчето вместо под полата ти явно има голям зор ... след като вече веднъж си му обяснила че на общественни места трябва да е малко по сдържан а той продължава да мрънка и натяква си помисли дали имате пълноценна връзка след като говориш за любов от твоя страна трябва да си сигурна че отсрещната изпитва същото ;)


Еххх!Най-накрая някой да ме разбере :-)
Чувствах се странна :lol:

Ами той го е доказал..наистина ме обича.Виждам го!
Казва ,че наистина ме желае адски много и така нататък и цитирам `всяка част от теб ме възбужда..` :shock:
Но немога така..
не ме разбира..как да му го обесня,че да разбере?Неискам всичко да свърши.......

SinTeTichnaTaaa
10-01-2009, 12:24
наречете ме старомодна но момичето е напълно право!!! едно е да се гушкате и да се целувате на общественни места друго е да се натискате докато се разхождат малки деца или пък хората минават и си ближат сладоледа :) А твоя приятел щом неможе да си държи ръчичките в джобчето вместо под полата ти явно има голям зор ... след като вече веднъж си му обяснила че на общественни места трябва да е малко по сдържан а той продължава да мрънка и натяква си помисли дали имате пълноценна връзка след като говориш за любов от твоя страна трябва да си сигурна че отсрещната изпитва същото ;)


Еххх!Най-накрая някой да ме разбере :-)
Чувствах се странна :lol:

Ами той го е доказал..наистина ме обича.Виждам го!
Казва ,че наистина ме желае адски много и така нататък и цитирам `всяка част от теб ме възбужда..` :shock:
Но немога така..
не ме разбира..как да му го обесня,че да разбере?Неискам всичко да свърши.......


Определено има разлика м/у тва да се цунката да се гъшнете ала бала.. ии тва да ти бърка под блузата и тн.. Тва и аз не го позволявам въпреки, че някой го приемат за нормално.. за мен не е нормално хората да минават ии да ме гледат се едно са си пуснали еротика.. или минават малки деца ии да питат майка си: " мамо кво правят каката и баткото" и тн.. някак си е мн унизително.. А и ако е мн на зор 30 лева и на курви.. ;дд Ако ен ще чака.. ;) ;дд

IhateMYself
10-01-2009, 12:47
наречете ме старомодна но момичето е напълно право!!! едно е да се гушкате и да се целувате на общественни места друго е да се натискате докато се разхождат малки деца или пък хората минават и си ближат сладоледа :) А твоя приятел щом неможе да си държи ръчичките в джобчето вместо под полата ти явно има голям зор ... след като вече веднъж си му обяснила че на общественни места трябва да е малко по сдържан а той продължава да мрънка и натяква си помисли дали имате пълноценна връзка след като говориш за любов от твоя страна трябва да си сигурна че отсрещната изпитва същото ;)


Еххх!Най-накрая някой да ме разбере :-)
Чувствах се странна :lol:

Ами той го е доказал..наистина ме обича.Виждам го!
Казва ,че наистина ме желае адски много и така нататък и цитирам `всяка част от теб ме възбужда..` :shock:
Но немога така..
не ме разбира..как да му го обесня,че да разбере?Неискам всичко да свърши.......


Определено има разлика м/у тва да се цунката да се гъшнете ала бала.. ии тва да ти бърка под блузата и тн.. Тва и аз не го позволявам въпреки, че някой го приемат за нормално.. за мен не е нормално хората да минават ии да ме гледат се едно са си пуснали еротика.. или минават малки деца ии да питат майка си: " мамо кво правят каката и баткото" и тн.. някак си е мн унизително.. А и ако е мн на зор 30 лева и на к**ви.. ;дд Ако ен ще чака.. ;) ;дд

От дума не разбира,аз съм кривата ..
До сега са му позволявали какво ли не и за това ..
Казва добре и след дълга целувка се започва наново..

охх наистина го обичам..

fenastz
10-01-2009, 13:08
Stop Hating Yourself.

And Let Your Boyfriend Do What He Wants.

GossipGirl89
10-01-2009, 13:17
Аз донякъде съм съгласна с авторката - наистина не е никак приятно да си се разхождаш и да се натъкнеш на такива дето малко им остава да го направят пред всички... Малките деца са едно на ръка - и за големите не е приятна гледка...
Гушкайте се, целувайте се в рамките на нормалното. Като сте си някъде само двамата тогава се опипвайте и правете квото ще правите...

ПП Написала си, че си сигурна, че те обича понеже ти казвал колко много те иска - възбуждането няма нищо общо с обичта нали знаеш ;) Или поне не винаги...

mOBSCENE
10-01-2009, 13:30
Stop Hating Yourself.

And Let Your Boyfriend Do What He Wants.

Омг!Т`ва беше най-малоумното мнение дето съм чела :lol:
Да прави каквото си иска? 8-)
Че тя да не е негова собственост?
К`во ,като ходи с него?Щом неиска т`ва е и точка :lol:

Hilary_
10-01-2009, 14:26
наречете ме старомодна но момичето е напълно право!!! едно е да се гушкате и да се целувате на общественни места друго е да се натискате докато се разхождат малки деца или пък хората минават и си ближат сладоледа :) А твоя приятел щом неможе да си държи ръчичките в джобчето вместо под полата ти явно има голям зор ... след като вече веднъж си му обяснила че на общественни места трябва да е малко по сдържан а той продължава да мрънка и натяква си помисли дали имате пълноценна връзка след като говориш за любов от твоя страна трябва да си сигурна че отсрещната изпитва същото ;)

хохоооо аз съм втората която мисли по този начин и определено не съм на 12 ... нито съм пенсия ... :x :x

.. за много знаещите тук не става въпрос (или поне за мен) за влиянието на чуждото мнение .. тук е до възпитание и култура .. има си място и време за тия неща и определено не трябва целия град да се изреди и да зяпа .. :?

slun4ice_90
10-01-2009, 14:28
Няма нищо лошо в т'ва да се целувате и гушкате,когато сте навън.Не знам как сте изкарали 10 месеца така... :shock: :-D :-o

mOBSCENE
10-01-2009, 14:38
наречете ме старомодна но момичето е напълно право!!! едно е да се гушкате и да се целувате на общественни места друго е да се натискате докато се разхождат малки деца или пък хората минават и си ближат сладоледа :) А твоя приятел щом неможе да си държи ръчичките в джобчето вместо под полата ти явно има голям зор ... след като вече веднъж си му обяснила че на общественни места трябва да е малко по сдържан а той продължава да мрънка и натяква си помисли дали имате пълноценна връзка след като говориш за любов от твоя страна трябва да си сигурна че отсрещната изпитва същото ;)

хохоооо аз съм втората която мисли по този начин и определено не съм на 12 ... нито съм пенсия ... :x :x

.. за много знаещите тук не става въпрос (или поне за мен) за влиянието на чуждото мнение .. тук е до възпитание и култура .. има си място и време за тия неща и определено не трябва целия град да се изреди и да зяпа .. :?

Напълно съгласна! И бтв slun4ice_90 авторката не говори за просто гушкане и целуване,ако ме разбираш :evil:
Чети внимателно :)

fenastz
10-01-2009, 14:42
Stop Hating Yourself.

And Let Your Boyfriend Do What He Wants.

Омг!Т`ва беше най-малоумното мнение дето съм чела :lol:
Да прави каквото си иска? 8-)
Че тя да не е негова собственост?
К`во ,като ходи с него?Щом неиска т`ва е и точка :lol:

Compromises Are An Essential Part Of Love.

Don't Be So Conservative.

slun4ice_90
10-01-2009, 14:51
mOBSCENE,схванах вече... :-D Щом е така,значи наистина авторката трябва да вземе мерки. :-o

mOBSCENE
10-01-2009, 14:51
Stop Hating Yourself.

And Let Your Boyfriend Do What He Wants.

Омг!Т`ва беше най-малоумното мнение дето съм чела :lol:
Да прави каквото си иска? 8-)
Че тя да не е негова собственост?
К`во ,като ходи с него?Щом неиска т`ва е и точка :lol:

Compromises Are An Essential Part Of Love.

Don't Be So Conservative.

Are u crazy?!Wtf?
:shock:
I'm not Conservative :lol:
I hate girls like u ;d go hide somewhere :lol:

Божкее! :lol:
До къде се стигна.. :lol:

Sh@d0w
10-01-2009, 14:56
Are u crazy?!Wtf?
:shock:
I'm not Conservative :lol:
I hate girls like u ;d go hide somewhere :lol:

Божкее! :lol:
До къде се стигна.. :lol:

Защо пишеш с уголемен шрифт?Да не би да недовиждаш?Защото на мен ми бъркаш в здравето....

IhateMYself
10-01-2009, 14:56
Stop Hating Yourself.

And Let Your Boyfriend Do What He Wants.


Каквоо?!Аз да не съм няква `лека` :shock:

mOBSCENE
10-01-2009, 14:58
Доволен? :) 8-)

Sh@d0w
10-01-2009, 14:58
Доволен? :) 8-)

:*

mOBSCENE
10-01-2009, 15:00
Доволен? :) 8-)

:*

Мир да има :grin: :P

fc
10-01-2009, 15:28
Понеже имаш нужда от помощ, за това ще ти помогна. Спри да мислиш първо! Да не си мислиш, че тебе те познава целия град? Хората какво ги интересува, дъщерята на доктора им какво прави? Баси лиглата гадна, имаш късмет, че не си минала през мен. Остави приятеля ти да те бара и това е... Проблема ти е никъв!

Hilary_
10-01-2009, 15:38
... Проблема ти е никъв!

.. но ти определено имаш такъв!! :? :?

mOBSCENE
10-01-2009, 15:44
Понеже имаш нужда от помощ, за това ще ти помогна. Спри да мислиш първо! Да не си мислиш, че тебе те познава целия град? Хората какво ги интересува, дъщерята на доктора им какво прави? Баси лиглата гадна, имаш късмет, че не си минала през мен. Остави приятеля ти да те бара и това е... Проблема ти е никъв!


Работа ли си нямаш?Или нещо си попадал на леки? :lol:

Ах,ах не по-добре не ми отговаряй 8-)

fc
10-01-2009, 16:00
... Проблема ти е никъв!

.. но ти определено имаш такъв!! :? :?
Да, влизам в този форум.

moneycomeme
10-01-2009, 16:03
,,Пенсията,, говори така,защото завижда,че преди не е било прието подобно държание....а и се е искало...Повярвай ми от дълбоки неизживяни години го правят :) ...и така е докато ти пука за хората ще е така...

Hilary_
10-01-2009, 16:04
... Проблема ти е никъв!

.. но ти определено имаш такъв!! :? :?
Да, влизам в този форум.

.. хах форума не ти е виновен :wink:

Sh@d0w
10-01-2009, 16:04
... Проблема ти е никъв!

.. но ти определено имаш такъв!! :? :?
Да, влизам в този форум.

Следвай инструкциите:

1.Хвани мишката здраво.
2.Насочи я внимателно към горната част на форума.
3.Натисни бутона "Изход"
4.Проблема ти е решен.

Благодаря за вниманието :?

cherinka
10-01-2009, 16:33
В кой свят живееш?Какво ти пука какво някоя "пенсия" мисли за теб,както ти се изрази?Приятеля ти е прав,той иска да си има гадже,а не монахиня :shock:


Монахиня?Фактът,че не му давам да си пъха ръцете под дрехите ми ,когато сме навънка ме прави монахиня? :shock:
Не е ли по-нормално на закрито?
струва ми се някво неприемливо да се натискаме ,като невидели и да минават хора.. :?

Вие няма да се събличате,та да е на закрито...няма нищо нередно,той просто флиртува с теб,закача се.Сега дали вече прекалява незнам,но ако му забраняваш всякакви контакти докато сте навън няма какво друго да си помисли.

Нека аз си пъхам ръката в гащите ти на някоя автобусна спирка, пък тогава ми кажи, че поне малко няма да се засрамиш, когато хората те гледат втренчено :D

И аз имам същия проблем като авторката, ама кво да направя, че моя е избаран простак, аз съм си го избрала такъв и ще си го ттърпя...

umri
10-01-2009, 18:15
Имам един адски глупав проблем и моля за съвет.. :oops:

С моя приятел имаме един проблем,той започна ,откакто не му разрешавам да ме докосва ,когато сме навънка (защото минават хора и т.н. ) не му давам да ме целува по-така,а той протестира..
Обесних му,че не бива в смисъл не е хубаво,а той си измисля ,че ми имало нещо и че се отчуждавам :shock:
Толкова ли е ненормално само да ме прегърне ,когато сме на обществено място?!Толкова ли е ненормално да му направя забележка когато се опита да ме обара едно хубаво :lol: ?Не ми е приятно хора минават ,той...
Как да му обесня ,че неискам без да изглежда ,че се `отчуждавам`?!
Не спира да мрънка за това.Всичко се било променило и некви такива :x
А с караници не се получава не искам свичко да свърши ,заедно сме от почти 10 месеца..

От какъв глупав проблем до къде може да се стигне..
Просто и аз незнам..някакви идеи? [-o< :smt102

Ти си малко малоумно момиче. Ако бях на мястото на приятеля ти щях да те зарежа още първия път, когато ми бутнеш ръката.

vellvet
10-01-2009, 18:34
Всички коментари като "ти си малко малоумно момиченце" "лигла" и " аз ако бях до сега за съм те зарязал" говори само за безкрайна повърхностност !!! някой по горе каза че това не е въпрос на хорско мение а на възпитание благоприличие и най вече самоуважение!!!

kidwestern
10-01-2009, 18:34
ееее
как може бе.
дори не ти съчуствам.

Amateur
10-01-2009, 19:46
Щом се влияеш от чуждото мнение до никъде няма да стигнеш!!!

fenastz
10-01-2009, 19:47
Stop Hating Yourself.

And Let Your Boyfriend Do What He Wants.

Омг!Т`ва беше най-малоумното мнение дето съм чела :lol:
Да прави каквото си иска? 8-)
Че тя да не е негова собственост?
К`во ,като ходи с него?Щом неиска т`ва е и точка :lol:

Compromises Are An Essential Part Of Love.

Don't Be So Conservative.

Are u crazy?!Wtf?
:shock:
I'm not Conservative :lol:
I hate girls like u ;d go hide somewhere :lol:

Божкее! :lol:
До къде се стигна.. :lol:

You Mad ? Btw I'm a boy 8-)

Shinah
10-02-2009, 19:53
Аз само искам да попитам... какво значи да те "опипва по-така"... Ръце по гърдите ли ти пуска, в дънките ли ти "бърка"... Какво прави?

Neopitom3na
10-03-2009, 11:00
позволявай на приятеля си повече.. щото накрая това контролиране ще му писне :wink:

ImmortalForever
10-03-2009, 13:54
Чакай сега..От ласка до ласка има разлика..Сещаш се..Ама не може да имате връзка от 10 месеца, а да се държи с теб на улицата така сякаш сте от поне 20 заедно..Нали се сещаш?Само прегръдка му позволяваш..баси нещото..?!?Пък и хич не си пояснила какво е това обарване "по-така"?Все пак, едва ли ще те изчука насред центъра на града, ама все пак..за 10 месеца трябва да си допуснала този човек до себе си доста повече от нормалното..Ама на тебе си личи , че много ти пука от хорското мнение.

IhateMYself
10-03-2009, 14:04
Чакай сега..От ласка до ласка има разлика..Сещаш се..Ама не може да имате връзка от 10 месеца, а да се държи с теб на улицата така сякаш сте от поне 20 заедно..Нали се сещаш?Само прегръдка му позволяваш..баси нещото..?!?Пък и хич не си пояснила какво е това обарване "по-така"?Все пак, едва ли ще те изчука насред центъра на града, ама все пак..за 10 месеца трябва да си допуснала този човек до себе си доста повече от нормалното..Ама на тебе си личи , че много ти пука от хорското мнение.

Съветвам те преди да пишеш каквото и да било мнение да четеш внимателно!
Как ще се почувстваш,ако сте посред центъра и той си пъхне ръката под панталона ти?И всички виждат това?Деца минават...
И на всичкото отгоре баща ти да познава целия град..как ли би се почувствал той ако разбере ,че дъщеря му прави такива неща при положение ,че той не е българин и в тяхната страна дори е забранено момичето да си има приятел момче!
А на моя приятел си му давам достатъчно!
Т`ва ,че теб не те грее дали се държиш прилично или не ,мен не ме засяга!Чаткаш?!Всичко е до култура!
Капиш? :x
Като на малоумен трябва да обеснявам..
Не ми е приятно да ми бъркат из дрехите ,когато сме навънка и е фул с хора!
Е тези ,които имат благоприличие не го позволяват!Както и аз.
Исках да помоля за съвет как да му обесня по прост начин,че неискам и да не изглежда ,че съм се отчуждила..
Ех ,амааа...

vas4e3to0
10-03-2009, 14:57
Ми кажи му всичко това което каза на нас :-o

ImmortalForever
10-03-2009, 15:40
Хубаво.Само недей се тръшкаш и да ми се караш :) Ще утрепеш много неврони така.

Bellatrix
10-03-2009, 17:06
Е, ако стига чак до бъркане под панталоните ти, му задай някакви граници. Нещо в стил, че може да те докосва от време на време и на публични места, но само ако наоколо не е фраш от народ или пък, че пред хора може само през дрехите да те гали и така.

Иначе, в известна степен те разбирам. И аз много мразех преди бившия ми като му хрумнеше ей така на средата на площада да ме хване за задника здраво здраво. Не е от срам или някакъв проблем с мнението на хората. Не е и заради самите хора принципно, а по скоро е, защото тези докосвания са много интимни и лични. Не са за пред други хора. Те са си работа между нас.

На гаджето ти също не би му било приятно, ако ти разваляш интимността между вас. Ако започнеш да разказваш на всичките си приятелки той колко време държи по време на секс, колко голяма му е пишката и тн.