PDA

View Full Version : Физическо0о0о0о..........



ahaAm
10-01-2009, 11:31
Хора Моля Ви се помагайте...
Утре ще бягаме 600 метра по Физическо, но аз много бързо се уморявам... :oops:
Кажете някаква техника, защото не искам първата ми оценка да е слаба :(
Благодаря Ви... :-P

DieselBlood
10-01-2009, 11:40
Ъъъ,бягаш по-бавно,а не на спринт. :wink: :wink:

yoyo123
10-01-2009, 11:40
ами ако нямаш тренинг няма как да не се умориш,но най-малкото опитай да дишаш само през носа,поемай си дъх оттам,на мен лично това ми помага да тичам по няколко км наведнъж.И тичай бавно,щом е 600 метра предполагам е за издръжливост,никой не те гони,не си давай мн зор,гледай да го изтичаш цялото,освен ако разбира се изришно не ви кажат,че целта е да финишираш по-напред.

Tempest
10-01-2009, 11:42
вместо да пишеш във форума излез и тренирай... ако имаш колело - карай, но на по-голяма предавка, за да има умора... просто тренирай :)

ahaAm
10-01-2009, 11:48
Проблема ми е, че е първи час: 7:30, времето е хладно, а аз почти винаги съм с хрема :D
Изпитват ни за оценка... :(

Biskfitka
10-01-2009, 12:29
Ами отначало бягаш по-бавно,а накрая поо-бързо ;д .Бившия ми даскал ни е учил,че е важно да се диша през носа и през устата (редувате ги ;д).Не яж преди това и не пий много вода 8-)
А и цигарите също пречат... ;)

GodLovesYou
10-01-2009, 14:01
дишай равномерно

opaaaaaaaaaaaa
10-01-2009, 15:34
вземи си ролери 8)

clever
10-01-2009, 16:35
вземи си кецове с колелца :razz:
по темата-тичай бавно а не спринт особено в началото-- в края тичай бързо .. вдишвай от носа;издишвай от устата ;) това е най-добро - аз така бягам ии също дишането равномерно
утре ли те изпитват?
днес трябваше да потренираш малко .. ;)

PurpleDream
10-01-2009, 16:52
удобни дрехи и обувки и мисля, че е по - добре в началото да бягаш бавно, и после преди края по - бързо

doublet
10-01-2009, 16:53
Не знам как бягате, но ние бягаме по групи (4-3човека).
Ако и вие сте на групи..избери 2-3ма които също са "бързи" като теб.. и
когато тръгнете.. тръгни по-бързо от тях.В смисъл..първите 100-200м. ги избягай на спринт.. и си дай по-леко темно.Така поне ще си сиг. че няма да си последен.
Т'ва винаги действа при мене (аз не съм бавен ама ...така си бягам попринцип :-D )

pathetic
10-01-2009, 16:54
^ако имаш сили, нали.. :lol:

doublet
10-01-2009, 16:57
^ако имаш сили, нали.. :lol:

сили.. за след спринта ли? 8-) 8-)

еми..да 8-) ама не вярвам ..още при 200та метра да е капнал :-D

АМА ПИЧ НЕ СЕ ШАШКАЙ..ИМАМ 2ма В КЛАСА - БЯГАТ 600м ВСЯКА ГОДИНА ПО 5-6ПЪТИ И ТО КАТО ГИ ИЗБЯГАТ ВИНАГИ Е ЗА 3-4 ... 8-) 8-) 8-) така че... няма да си първия нито последния.Не всеки има данните за...физическо :-D

WaterLilly
10-01-2009, 17:37
Дишай само през носа отначало, като почнеш да се изморяваш вдишвай през носа и издишвай през устата. Не се напъвай много да бягаш бързо, важното е да издържиш до края. Обуй си нещо удобно и отначало се разгрей, за да не ти се схване крака примерно. Гледай да не се преумориш предварително.

doublet
10-01-2009, 17:44
бе човек ако не си пушач..и неска не се напиеш като куче.. няма да имаш проблем 8-)

term0t0
10-01-2009, 21:20
Спорта като цяло не се научава във форума..Толкова ли е трудно да се светнеш дай да бягам всеки ден,че да издържам по физеческо..най-малкото е готино да бягаш като луд и да не се задъжваш..мацките са кефят..

ahaAm
10-03-2009, 12:58
Така де, не ни изпитаха... ( ще имам време да се подготвя) :grin:
Но другата седмица няма да ни се размине...
По принцип на първата обиколка си приказваме с един приятел :D
Нямам проблеми с краката, защото просто не ги чувствам (rofl)
Проблема е, че корема ми се вълнува повече от мен :razz:

kkaammii
10-03-2009, 14:35
От днес за утре атлет не се става. Трябваше да се сетиш по-раничко.

meche95
10-03-2009, 15:00
ууу аз вчера бягах 300м ама се преебах мн якооо щот тръгнах мн мн бързо като за спринт 50м и 100м 16 сек няаше и толковаа ама послееее последните 100м едва едваа иии вместо норматив 66 73 :o :o а днес да му еба майката е ебасии времет0о не моа да тичам да трен малко :x :x

charmy
10-03-2009, 15:29
Нас пък ни карат да тичаме 300м за време :D , а не за издръжливост.Както казват другите,опитай се да дишаш през носа. :)

elito0o0o0
10-03-2009, 16:23
На тебе проклетата оценка по физкултура ли ти е важна или по БГ,Матем,Английски и т.н? :? Честно казано аз съм оте*ала тая физкултура и ми е през фара за тфа кфо ще изкарам :? омг..

Luscious_Heart
10-03-2009, 16:37
Спорта като цяло не се научава във форума..Толкова ли е трудно да се светнеш дай да бягам всеки ден,че да издържам по физеческо..най-малкото е готино да бягаш като луд и да не се задъжваш..мацките са кефят..
А момчетата ще се кефят ли, ако ме видят, че бягам 7 км без да спра или нещо такова? :-o Сериозно говоря, щото мъжката психика ми е далече от представите в тва отношение. 8-) :-)

Luscious_Heart
10-03-2009, 16:39
На тебе проклетата оценка по физкултура ли ти е важна или по БГ,Матем,Английски и т.н? :? Честно казано аз съм оте*ала тая физкултура и ми е през фара за тфа кфо ще изкарам :? омг..
Хах, представи си, ако е някой супертромав и изкара слаба оценка по физическо за годината, това ще се отрази на общия успех и съответно на стипендиите, ако ще кандидатства навън! :lol:
Аре, като те мързи, застивай пред учебниците и трупай излишна двигателна енергия.
Не казвам да не се учи, трябва да се изразходва енергията... Не е полезно само да зубриш!

desitoyoy
10-03-2009, 16:44
Абе момчето каза, че сутрин е хремаво, а вие го карате да диша през носа. Ми не се притеснявай толкова. Аз попринцип съм тенисистка и волейболистка ама скоковете и 300 метра много ме мъчат. Има и по-важни неща. Не се ядосвай бе пич

elito0o0o0
10-03-2009, 16:47
На тебе проклетата оценка по физкултура ли ти е важна или по БГ,Матем,Английски и т.н? :? Честно казано аз съм оте*ала тая физкултура и ми е през фара за тфа кфо ще изкарам :? омг..
Хах, представи си, ако е някой супертромав и изкара слаба оценка по физическо за годината, това ще се отрази на общия успех и съответно на стипендиите, ако ще кандидатства навън! :lol:
Аре, като те мързи, застивай пред учебниците и трупай излишна двигателна енергия.
Не казвам да не се учи, трябва да се изразходва енергията... Не е полезно само да зубриш!Мълчи бее мълчи,че ти знае устата,ама незнаеш какво правя аз!.. млъкк!и ся ме слушай внимателно!

4 пъти в седмицата карам колело по 10 км .. всяка вечер ходя да играя баскетбол и сутрин ставам да се поразходя за 15 20 минути.. и тренирам в училище всяка събота баскетбол .. така че като незнаеш не говори ;) не казвам да задържа енергията в себе си,а му казвам ,че не трябва да се притеснява от оценката си по физическо :? Не ме интересува каква оценка ще имам,важното е аз да се чувствам във форма .. ходя да играя и тенис на маса понякога и тенис на корт .. не ме мисли за тромава и че задържам енерията в себе си :? и още нещо.. аз не зубря ;) :да си чувал/а за учене? май не .. шът ъп плийс!

LoveRetroMusic
10-03-2009, 16:57
Бягай с едно темпо до 500м, а после си даваш най-много зор на последните 100 :-o

Complicated
10-03-2009, 17:41
Преди да започнете да тичате обиколи един път стадиона с бавно темпо. Като започнете, някъде около 50 метра тичай по-бавно, после започни бързо.

elito0o0o0 - Добре го тренираш тоя баскет БОЛ, ама научи се как се пише. :lol:

Luscious_Heart
10-03-2009, 17:57
Не знам го пише слято, ама й пукало за оценката по БГ...
Иначе за спорта - епа отде да знам кво тренираш.

elito0o0o0
10-03-2009, 18:31
Бе яяя вървете да пасетее.. ;)

desitoyoy
10-03-2009, 19:03
момичета, не мисля, че помагате на пича като спорите...

Ax3
10-03-2009, 19:19
Хора Моля Ви се помагайте...
Утре ще бягаме 600 метра по Физическо, но аз много бързо се уморявам... :oops:
Кажете някаква техника, защото не искам първата ми оценка да е слаба :(
Благодаря Ви... :-P

Нягълтай се с ПитБул и повърни докато бягаш... Или кажи че те боли корема... пък почни да тренираш... че ще те изпитат следващия час... (ако не намериш друго оправдание)

psychedelic
10-03-2009, 19:41
Най-важното е отначалото да си поставиш дадено темпо и да не го сваляш или дигаш, а само в него да бягаш.... и равномерното дишане, което аз не мога (първо през носа само) аз вдишвам през устата и издишвам през носа още от 1вия метър 8)

LoveRetroMusic
10-04-2009, 09:52
Е то кой може да му помогне? Няма как да стане, излизай навън и тичай ;)

balon4eee
10-04-2009, 10:13
Сега ще ти кажа тайната
АМФЕТАМИН


:D :D :D :D (надявам се да не си на 12-13)
Обаче 1 линия и си залагам главата че ще го избягаш без да се умориш и то за изненадваща скорост :D :D просто ти го гарантирам

MadeOfWater
10-04-2009, 11:34
Сега ще ти кажа тайната
АМФЕТАМИН


:D :D :D :D (надявам се да не си на 12-13)
Обаче 1 линия и си залагам главата че ще го избягаш без да се умориш и то за изненадваща скорост :D :D просто ти го гарантирам

:lol:

meche95
10-05-2009, 06:48
На тебе проклетата оценка по физкултура ли ти е важна или по БГ,Матем,Английски и т.н? :? Честно казано аз съм оте*ала тая физкултура и ми е през фара за тфа кфо ще изкарам :? омг..
Хах, представи си, ако е някой супертромав и изкара слаба оценка по физическо за годината, това ще се отрази на общия успех и съответно на стипендиите, ако ще кандидатства навън! :lol:
Аре, като те мързи, застивай пред учебниците и трупай излишна двигателна енергия.
Не казвам да не се учи, трябва да се изразходва енергията... Не е полезно само да зубриш!Мълчи бее мълчи,че ти знае устата,ама незнаеш какво правя аз!.. млъкк!и ся ме слушай внимателно!

4 пъти в седмицата карам колело по 10 км .. всяка вечер ходя да играя баскетбол и сутрин ставам да се поразходя за 15 20 минути.. и тренирам в училище всяка събота баскетбол .. така че като незнаеш не говори ;) не казвам да задържа енергията в себе си,а му казвам ,че не трябва да се притеснява от оценката си по физическо :? Не ме интересува каква оценка ще имам,важното е аз да се чувствам във форма .. ходя да играя и тенис на маса понякога и тенис на корт .. не ме мисли за тромава и че задържам енерията в себе си :? и още нещо.. аз не зубря ;) :да си чувал/а за учене? май не .. шът ъп плийс!

ааа все едно слушаам брат мии :razz: :razz: имало и други дето тренират по 5-6 неща :D :D :D аа няам нищо протива нали се сеш :-) :lol:

BiboW
10-05-2009, 07:30
http://www.mma-bulgaria.com/resources/view/4/1176/%D0%B4%D0%B8%D1%88%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D 0%B8%D1%8F-%D0%B4%D0%B8%D1%85%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%BD%D 0%B8

elito0o0o0
10-05-2009, 08:10
На тебе проклетата оценка по физкултура ли ти е важна или по БГ,Матем,Английски и т.н? :? Честно казано аз съм оте*ала тая физкултура и ми е през фара за тфа кфо ще изкарам :? омг..
Хах, представи си, ако е някой супертромав и изкара слаба оценка по физическо за годината, това ще се отрази на общия успех и съответно на стипендиите, ако ще кандидатства навън! :lol:
Аре, като те мързи, застивай пред учебниците и трупай излишна двигателна енергия.
Не казвам да не се учи, трябва да се изразходва енергията... Не е полезно само да зубриш!Мълчи бее мълчи,че ти знае устата,ама незнаеш какво правя аз!.. млъкк!и ся ме слушай внимателно!

4 пъти в седмицата карам колело по 10 км .. всяка вечер ходя да играя баскетбол и сутрин ставам да се поразходя за 15 20 минути.. и тренирам в училище всяка събота баскетбол .. така че като незнаеш не говори ;) не казвам да задържа енергията в себе си,а му казвам ,че не трябва да се притеснява от оценката си по физическо :? Не ме интересува каква оценка ще имам,важното е аз да се чувствам във форма .. ходя да играя и тенис на маса понякога и тенис на корт .. не ме мисли за тромава и че задържам енерията в себе си :? и още нещо.. аз не зубря ;) :да си чувал/а за учене? май не .. шът ъп плийс!

ааа все едно слушаам брат мии :razz: :razz: имало и други дето тренират по 5-6 неща :D :D :D аа няам нищо протива нали се сеш :-) :lol: :lol: 8-) сешм са :lol: 8-) 8-)