PDA

View Full Version : ...



ShtrudeL
10-01-2009, 13:17
Абе вие знаете ли реално какво е "предателство,омразя,лицеме рие,прошка,това да правиш мръсно на някой?" Големи сте филмари.
Някога казвали ли сте на някого "Мразя те" в очите и да го чувствате? Или да не сте,но да сте му желали най-лошото? Едва ли. После ми пишат по темите "Мразя го/я,мразя тва и онова."
Някога казвали ли сте "прости ми".. ама точно тези думи?
Кажете поне една ситуация,в която даден човек ви е предал на действия,не на думи като по филмите.
Защо трябва да се правите на такива философи и да изказвате такива отговори,които не са нито от реалността,в която живеете,нито сте преживявали/изпитвали подобни работи. (да бе мамка му знам,че това няма как да го знам и ще го оспорите,но съм почти сигурна.)
И най-вече...защо се правите на толкова умни колкото всъщност не сте? Защо си нямате собствен стил еми всички дъвчете едни и същи общоприети мнения? Еми точно като чалга дивите сте Оо Те се изказват по абсолютно същия начин.
просто устроено население Оо

П.П Майната Ви на всички,които ще мрънкате за раздела, темата ми и гениалната ми личност.

PsychologicalDisorder
10-01-2009, 13:18
гениалната ти личност? :lol:

прасе недоразвито, отивай в някой кувиоз, ве.

GossipGirl89
10-01-2009, 13:23
"Мразя те" съм казвала в момент на ярост, но никога не съм го чувствала в действителност. Не се е намерил човек, който да мразя, независимо дали ме е предал и какво ми е направил :) За предателства - изпитвала съм такива от приятели и от любим човек. Не ми се влиза в подробности и обеснения, но чувството е доста кофти :)
А за другите неща от сорта на "защо всички се копират" - коментирани са вече милион пъти ;)
А да, забравих да кажа за прошката - точно тези двете думички съм ги казала, но и тук не смятам да разказвам подробно. Не са ми от любимите теми тези двете :)

Kukumqvka
10-01-2009, 13:23
Щото модата е такава .. ако преповториш нечий '' общо приети '' думи ставаш умника на стадото 8-)

Hilary_
10-01-2009, 13:36
"да бе мамка му знам,че това няма как да го знам.."

.. тогава защо се правиш на толкова умна колкото всъщност не си? 8-)

PsychologicalDisorder
10-01-2009, 13:38
"да бе мамка му знам,че това няма как да го знам.."

.. тогава защо се правиш на толкова умна колкото всъщност не си? 8-) пълен лешпер е. мисли си, че е няква велика, а всъщност е едно жалко подобие на човек... с грозни нокти и без усет към направата на зъб от сапун. :lol:

mOBSCENE
10-01-2009, 13:43
"да бе мамка му знам,че това няма как да го знам.."

.. тогава защо се правиш на толкова умна колкото всъщност не си? 8-)


Подкрепям.Никак не си интересна! :?

Kukumqvka
10-01-2009, 13:43
Аре спрете е .. за кво е тоя форум,да се обиждаме взаимно ?
Ква била тя ? Кво ви грее? Нали е жалко подобие на човек? За кво се занимавате с нея тогава ?

Hilary_
10-01-2009, 13:53
Аре спрете е .. за кво е тоя форум,да се обиждаме взаимно ?
чела ли си някога мненията на твоята "идолка" .. ?? Като ги прочетеш тогава ми кажи кой кого храни .. :wink:

Кво ви грее?
мм хич не ме грее ако тряя съм честна .. 8) грее ме т'ва, че раздела стана "кофа" ..

За кво се занимавате с нея тогава ?
... хах отново си в грешка!! :wink:

Kukumqvka
10-01-2009, 13:56
Аре спрете е .. за кво е тоя форум,да се обиждаме взаимно ?
чела ли си някога мненията на твоята "идолка" .. ?? Като ги прочетеш тогава ми кажи кой кого храни .. :wink:

Кво ви грее?
мм хич не ме грее ако тряя съм честна .. 8) грее ме т'ва, че раздела стана "кофа" ..

За кво се занимавате с нея тогава ?
... хах отново си в грешка!! :wink:

да,чела съм и мненията и к'во?
и напротив не съм в грешка,щом и пишеш в темата,значи се занимаваш!

smiirnoff
10-01-2009, 13:58
не обичам чалгата ^^
днес се запознах с двама сладури :Д
щрудел няма защо да се изказваш така.. ам чи то нищо няма да се промени ..
уи лийв ин ъ фъкин' уърд ^^


P.S. .. аз искам да живея на Марс като ни пуснат да ходим там :Д

MakeMeLaugh
10-01-2009, 14:00
Теб вече те предупредих, помниш ли ;)