PDA

View Full Version : Градския транспорт. Как да свалим момиче там ?



VHack
10-01-2009, 14:24
Ае я кажете някоя яка фраза или дейност да постигнем разговор с момиче в градскя транспорт и най-важното как да я убедим да си даде номера или скайпа 8-)

ПС: докато не е слязла разбира се :P

woshata
10-01-2009, 14:27
Ако ти е вързан езика по природа никак няма да успееш 8-)
Обикновеното е да питаш колко е часа, изтъркано ама ше действа винаги :D Поне при мен днес стана 8) 8-)

LINKNOT
10-01-2009, 14:35
Като идва завой,направи се на залитнал и падни върху нея.. :razz:

DebelaManekenka
10-01-2009, 14:36
:razz: :razz: :razz:

Romance
10-01-2009, 14:37
колко зле трябва да си, че да търсиш момичета в автобуса, примерно..?!

VHack
10-01-2009, 14:41
ами не ги търся те сами се качват :razz:

DebelaManekenka
10-01-2009, 14:43
hhxahuXUHAUHXUHUHA :lol: :razz:

woshata
10-01-2009, 14:49
колко зле трябва да си, че да търсиш момичета в автобуса, примерно..?!е къде да ги търси.. в скайп ли ? 8-)

Canis_Dirus
10-01-2009, 14:50
Предлжи да й перфорираш билета. Отстъпи й мястото си. Те такива елементарни неща...

Romance
10-01-2009, 14:51
Е пък в автобуса ли? 8-)
Бе ддз, може на мен нещо да ми има и да не ми се струва удачно..

FockidyFockFock
10-01-2009, 14:53
^ а може просто шармантната дама, в която е влюбен, да се вози в градски транспорт, а? А?

ако забележиш, че ТЯ ти мята белтъци, започни да я гледаш неодобрително, без да си отклоняваш погледа от нея. нека тя се предаде, поглеждайки в друга посока.
после иди до нея, седни и я питай зАщо те гледа.

накарай я да се почувства прегрешила!

ако пък е изискана дама (срамежлива) и не те заглежда - отиваш, казваш й, че искаш да й масажираш вулвата и чакаш съгласие или отказ.
при съгласие - сега е момента да й я/да му го(знам ли...) мачкаш, не се срамувай
при отказ - намери някоя, която ти 'фърля белтъци

DieselBlood
10-01-2009, 14:59
Като дойде завой,нарочно се наведи и я хвани за задника.Може да изядеш 1-2 шамара,но поне ще е за добра кауза. 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

FockidyFockFock
10-01-2009, 15:06
т'ва със завоя отдавна не работи. ТЕ знаят!

PsychologicalDisorder
10-01-2009, 15:09
лелел... :lol: :lol:

PiruBloodz
10-01-2009, 15:11
като слиза я ритни
най-лесно ще падне, след свалянето

Bianca
10-01-2009, 15:26
Предлжи да й перфорираш билета. Отстъпи й мястото си. Те такива елементарни неща...
"... билети дупчи татее, жените дупча аз!"
8-)

Canis_Dirus
10-01-2009, 15:34
Предлжи да й перфорираш билета. Отстъпи й мястото си. Те такива елементарни неща...
"... билети дупчи татее, жените дупча аз!"
8-)Ватман м във Враца
карам тролейбус
супер мацки возя
знам, че имам vkus

hardball
10-01-2009, 15:37
^ а може просто шармантната дама, в която е влюбен, да се вози в градски транспорт, а? А?

ако забележиш, че ТЯ ти мята белтъци, започни да я гледаш неодобрително, без да си отклоняваш погледа от нея. нека тя се предаде, поглеждайки в друга посока.
после иди до нея, седни и я питай зАщо те гледа.

накарай я да се почувства прегрешила!

ако пък е изискана дама (срамежлива) и не те заглежда - отиваш, казваш й, че искаш да й масажираш вулвата и чакаш съгласие или отказ.
при съгласие - сега е момента да й я/да му го(знам ли...) мачкаш, не се срамувай
при отказ - намери някоя, която ти 'фърля белтъци
Някак си не ми звучи като нещо, което ще мине... пробвал ли си го въобще? :/
"Здрасти (усмивка) на коя спирка слизаш/колко е часът/дръндрън (нещо неангажиращо и непсихопатско).

yahhooo
10-01-2009, 15:42
ако па си има гадже и те прати в на майка ти..

FockidyFockFock
10-01-2009, 16:00
Някак си не ми звучи като нещо, което ще мине... пробвал ли си го въобще? :/

ако погледа ти е достатъчно ЛУД и я караш да се срамува или да се страхува - че стане, гаранция! най-същественото е да имаш стоун колд фейс, за да я стреснеш хубаво, та да няма посе хън-мън.
целта ни е иху-аху, не хън-мън... 8-)

w0sh
10-01-2009, 16:02
Някак си не ми звучи като нещо, което ще мине... пробвал ли си го въобще? :/

ако погледа ти е достатъчно ЛУД и я караш да се срамува или да се страхува - че стане, гаранция! най-същественото е да имаш стоун колд фейс, за да я стреснеш хубаво, та да няма посе хън-мън.
целта ни е иху-аху, не хън-мън... 8-)

хън-мън с пълна уста.

hardball
10-01-2009, 16:03
Мене някой ако ме зяпне така, смятай че като дойде до мен ще се държа супер арогантно и гадно. Ако е добричък ще ми е мъка направо да не му се усмихна и да му отговоря, дори и да не е някакъв иху-аху на пръв поглед.
Да не говорим, че нормалните момичета не си умират за психопати. :-o

Bianca
10-01-2009, 16:05
Преди всичко трябва да си хубав.

FockidyFockFock
10-01-2009, 16:07
Да не говорим, че нормалните момичета не си умират за психопати. :-o
тогава си объркала рейса, пич.

абе, при иху-аху има повече движение на лицевите мускули...
=> иху-аху > хън-мън

Romance
10-01-2009, 16:10
8-)

BioX
10-01-2009, 16:14
вкарай и един лакът в челото и ще я свалиш..
балък.

hardball
10-01-2009, 16:15
По- малък е шансът да получиш някакви контакти ако зяпаш психо, гарантирам ти.
А ако мацката е по- насвяткана не само няма да се смути ми и ще те нахрани.

FockidyFockFock
10-01-2009, 16:21
не разбираш.
явно твоето разбиране за психо поглед е в пъти по-психо от моето разбиране за психо поглед. ех, ех.

cherinka
10-01-2009, 16:28
едно време имаше некво типче , често пътувахме заедно и веднъж дойде и ми вика "гледам те доста често пътуваме заедно, поне да се запознаем" и на 5тото-6тото возене си ми иска направо телефона...
а днес един започна разговора с "ти май много обичаш да пътуваш с тази линия" :lol:

Dimana99
10-01-2009, 16:43
В градския транспорт може да свалиш само някое бабе

mArMaLaDkA
10-01-2009, 16:50
а днес един започна разговора с "ти май много обичаш да пътуваш с тази линия" :lol:

:lol: А ти какво му отговори? 8-)

bulgarche
10-01-2009, 16:57
Да беее! Виждам готина мацка и понеже "имате ли огънче" и "познаваме ли се от някъде", започваме директно с "дай си скайпа, сладурано"

Банвайте ги такива дебили бе!

Boot
10-01-2009, 17:11
Абе на някое момиче някога случвало ли му се е да върже на тип, който я е заговорил в автобуса (или на друго място) и примерно да излезе с него?
На мен всеки път ми изглежда хем доста тъпо, хем доста крийпи...

hottie
10-01-2009, 17:14
О и на мен ми е много странно..никога не съм ръзвала на непознати типове. Може би ако някой наистина много ми хареса на пръв поглед ще се престраша, но досега не ми се е случвало.
А обикновено тия, които ме заоварят в транспорт са чичковци, дядовци, пиянци и от ония гнусните, които се лепват за теб, за да се търкат :-&

FockidyFockFock
10-01-2009, 17:37
CS помага на нервната система, потентността и интелектуалното израстване.
факт познат на всички ЦеЕс-ъри!

подходяща фраза(въпрос) за започване на разговор с момиче:
"Коj ти je куратс?" - два възможни изхода, като единия изход има два подизхода.

изход ЕДНО:
отговаря ти коj й е куратс, а въпросният "куратс" става и твой куратс, без твоето изрично сългасие и желание.

изход ДВЕ:
не ти отговаря коj й е куратс.
1) ставаш нейн куратс докато не я оплескаш, а ти ще я оплескащ щом са ти нужни подобни наставления
2) не ставаш нейн куратс и продължаваш да бъдеш "куратс" само на личното си "петопръстие"

5StaR
10-01-2009, 17:43
"Hi, I forgot my phone number, could I have yours? :-o 8) "

Bianca
10-01-2009, 17:53
"Hi, I forgot my phone number, could I have yours? :-o 8) "
Като ще ми пишеш на английски, поне пиши правилно.

RAWRRR
10-01-2009, 18:20
"Е, защо дупчиш билетче, аз щях да ти дам"

"Запазил съм ти местенце"

От опит да кажа, че тези не вършат работа. 8-)

PsychologicalDisorder
10-01-2009, 18:23
или момичето сяда до теб, обаче си е забравило парите, рейса е като консерва в пиковия час, нея не я виждат и не я таксуват, а ти се провикваш: "ей, тука има един нетаксуван пътник!"
ще се влюби в теб.

hottie
10-01-2009, 18:25
"Hello i love you won't you tell me your name" 8-)

Boot
10-01-2009, 19:28
"Hi, I forgot my phone number, could I have yours? :-o 8) "
Като ще ми пишеш на английски, поне пиши правилно.
Кажи сега къде е грешката :)

stefity
10-01-2009, 19:40
Хах... най-пресния ми случай е преди 5 месеца, когато си вървях сутринта 6.30 по пътя за училище и някво момче ме зяпаше, след 5 мин дойде, изръси едно - Добро утро, представи се и ми се усмихна 8-) След което се заговорихме, на другата сутрин пак същото и на следващата и след няколко дни се уговорихме за кафе и след това ходих с това момче 4 месеца 8-)

А в автобуса съм имала много случки със заговаряне и т.н. :) Аз не виждам нещо кой знае колко странно в това да заговориш човек на улицата, на спирката, опашката или пък в автобуса, ако си общителна и контактна личност не виждам къде е проблема. :)

bulgarche
10-01-2009, 19:43
Нали я знаеш, че е англоразбирачка 8-)

П.П. stefity, лице от ромски произход ли беше въпросното момче?

cherinka
10-01-2009, 19:45
Хах... най-пресния ми случай е преди 5 месеца, когато си вървях сутринта 6.30 по пътя за училище и някво момче ме зяпаше, след 5 мин дойде, изръси едно - Добро утро, представи се и ми се усмихна 8-) След което се заговорихме, на другата сутрин пак същото и на следващата и след няколко дни се уговорихме за кафе и след това ходих с това момче 4 месеца 8-)

А в автобуса съм имала много случки със заговаряне и т.н. :) Аз не виждам нещо кой знае колко странно в това да заговориш човек на улицата, на спирката, опашката или пък в автобуса, ако си общителна и контактна личност не виждам къде е проблема. :)
да, а най-големите лафове падат като пътуваш на стоп, нали...

абе днес ми е едно терсене такова и некак си гледам на Заговарянето на Непознати като неетично.. де азнам

Bianca
10-01-2009, 19:47
"Hi, I forgot my phone number, could I have yours? :-o 8) "
Като ще ми пишеш на английски, поне пиши правилно.
Кажи сега къде е грешката :)
I`ve forgotten. :-P

stefity
10-01-2009, 19:51
При всеки мой пост ли ще се коментира нещо, в което даже няма капка истина..? :)
Не знам, не че ми е толкова голям проблем, но просто един път категорично ви казах, че нямам общо с малцинствата и си млъкнах, въпреки че винаги след някой мой пост се намира човек, който да изкоментира това твърдение. Толкова голямо удоволствие ли ви прави наистина? Или не можете поне веднъж да се държите нормално и да не накърнявате по този начин хора, които даже не сте виждали и в очите... :)

hottie
10-01-2009, 19:53
I forgot е правилно.......

PsychologicalDisorder
10-01-2009, 20:01
I'm fagot.......

:shock: 8-)

leprechaum
10-01-2009, 20:01
Абе на някое момиче някога случвало ли му се е да върже на тип, който я е заговорил в автобуса (или на друго място) и примерно да излезе с него?
На мен всеки път ми изглежда хем доста тъпо, хем доста крийпи...

Хахах.. има нещо вярно, че е крийпи. Аз веднъж си бях дала телефона на един, що годе адекватно изглеждащ иии после ми пращаше някви поемки и разни криийпи разказчетаа... 8-)

А иначе са ме заговаряли най-често с: 'Извинявай, познаваме ли се.. имам чувството,че съм те виждал някъде.. ' като повечето винаги си сбръчкват веждите по един толкова нелепо-специфичен начин като го казват това и тааака ме напушва смях. 8-)

'Ей ти да не учиш еди къде си..'
'Вчера пътувахме заедно.. ти от еди кой си квартал ли си..'
'Коя книга четеш..'

Ии друго, с което са започвали: 'Ооо.. ма много хубав шал си имаш' 8-) И оттам се почва- ама откъде е, сестра ми много обича такива шалове...

Абе от толкова път с градския транспорт вече горе-долу разпознавам хора с крейзи айс, таа.. най-важното може би е да не докарваш някъв психопатски поглед. 8-)

Bianca
10-01-2009, 20:02
I forgot е правилно.......
Нито е казано къде, нито кога, въобще няма никакво уточнение. А и се съобщава новина, тъй че...

gsh
10-01-2009, 20:04
"Hi, I forgot my phone number, could I have yours? :-o 8) "
Като ще ми пишеш на английски, поне пиши правилно.
Кажи сега къде е грешката :)
I`ve forgotten. :-P
Не е абсолютно задължително :)

PainMonopoly
10-01-2009, 20:42
колко зле трябва да си, че да търсиш момичета в автобуса, примерно..?!е къде да ги търси.. в скайп ли ? 8-)Не, в тийнпроблем. :D

Pliok0019
10-01-2009, 21:01
Любовта може да дойде отвсякъде. На мен ми се случи случайно запознанство, докато обядвах с приятелка. След това година и половина събирания и раздели.

Така че внимавайте. :-D

SouthStandServiceLad
10-01-2009, 21:46
Най доброто място е на стадиона.

psychopath
10-01-2009, 23:51
"Чшш колко да пуснем на Рединг-Норич?" 8-)

SouthStandServiceLad
10-02-2009, 08:23
Казваш й : "Кво ме зяпаш ма ?? Ш'ти тура една глава на носа ма уооу !! " .. и е твоя...

LadyDi
10-02-2009, 08:37
I forgot е правилно.......
Нито е казано къде, нито кога, въобще няма никакво уточнение. А и се съобщава новина, тъй че...
I've forgotten е правилно, защото още не се е сетил.

Иначе, репликата е много lame :)

Bianca
10-02-2009, 08:38
I forgot е правилно.......
Нито е казано къде, нито кога, въобще няма никакво уточнение. А и се съобщава новина, тъй че...
I've forgotten е правилно, защото още не се е сетил.

Иначе, репликата е много lame :)
(y)

LadyDi
10-02-2009, 08:39
Това (у) какво значи? Аз съм си проста леко.

hottie
10-02-2009, 08:40
I forgot е правилно.......
Нито е казано къде, нито кога, въобще няма никакво уточнение. А и се съобщава новина, тъй че...
I've forgotten е правилно, защото още не се е сетил.

Иначе, репликата е много lame :)

В този случай и двете са правилни

LadyDi
10-02-2009, 08:43
I forgot е правилно.......
Нито е казано къде, нито кога, въобще няма никакво уточнение. А и се съобщава новина, тъй че...
I've forgotten е правилно, защото още не се е сетил.

Иначе, репликата е много lame :)

В този случай и двете са правилни
Да, но когато ползваме Past Simple обикновено е за точно определено действие с начало и край в миналото. А тук имаме действие, което продължава и в настоящието.

Bianca
10-02-2009, 08:55
Това (у) какво значи? Аз съм си проста леко.
Че съм съгласна. :D

hardball
10-02-2009, 08:56
Разликата е, че паст симпъл е с времева точка, т.е. вчера разходих кучето и т.н.. Няма времева точка---> пърфекта. Също с евър, невър и от сорта.

LadyDi
10-02-2009, 08:58
Разликата е, че паст симпъл е с времева точка, т.е. вчера разходих кучето и т.н.. Няма времева точка---> пърфекта. Също с евър, невър и от сорта.
Не е задължително да имаш думичка, определяща времевата точка.
Например: I did my homework
I passed my exams.
Т.е. вече съм го написал, готово е, приключено. Взел съм си изпита.

Когато действието е започнало в миналото, но не става ясно дали е приключило, тогава се изполва Perfect.
I've forgotten my phone number.

По някое време съм го забравил, но още не се сещам.

Ако кажеш - I fotgot my phone number, това означава, че си го забравил, но после си се сетил.

В случая със свалката, правилно е да се каже: I've forgotten my phone number. Could you give me yours? което подсеща, че все още не го знам моя си, за туй ми трябва твоя.

Много дълго стана.

hardball
10-02-2009, 09:02
Не е задължително после да си се сетил.
А времевата точка е лесен ориентир. This morning i lost my keys. Не значи, че си ги намерил вече :-o
I've never seen something like this.

PsychologicalDisorder
10-02-2009, 09:04
аве, майка му стара, кво толко умувате как е правилно?
ее, баахти хората, майна. :lol:

LadyDi
10-02-2009, 09:04
Не е задължително после да си се сетил.
А времевата точка е лесен ориентир. This morning i lost my keys. Не значи, че си ги намерил вече :-o
I've never seen something like this.
Не казвам, че не е добър ориентир :) Казвам, че не е задължително да има такава думичка.
И обикновено се предполага, че си се сетил. Past Simple предполага действие, което е започнало и приключило в миналото. Ако има думичка - найс, ама ако няма?

LadyDi
10-02-2009, 09:04
аве, майка му стара, кво толко умувате как е правилно?
ее, баахти хората, майна. :lol:
Ми нямаме си друга работа.

PsychologicalDisorder
10-02-2009, 09:05
ми свърши нещо полезно... кво тука се дъвчете.

LadyDi
10-02-2009, 09:06
На работа съм, квото съм имала да свърша съм го свършила. Сега чакам да стане време да ходя да ям.

hardball
10-02-2009, 09:07
Да ама действието е да забравиш, не означава, че си се сетил. :-o

Ако се скараме за нещо пошло и гадно никой няма да се намеси, ми ще гледате сеир :D

LadyDi
10-02-2009, 09:08
Да ама действието е да забравиш, не означава, че си се сетил. :-o

Ако се скараме за нещо пошло и гадно никой няма да се намеси, ми ще гледате сеир :D
Как тълкуваш "приключване на забравянето"? Спорът верно стана тъп :)

PsychologicalDisorder
10-02-2009, 09:09
спора не е бил умен като гледам, че да стане тъп...

hardball
10-02-2009, 09:10
Ти не можеш да забравяш нещо цял ден, когато го забравиш то е момент.
Забравих. Толкова. Свършено.
Паст симпъл не значи, че си си спомнил. Свършено действие не означава, че противоположното действие се е случило.

PsychologicalDisorder
10-02-2009, 09:11
Ти не можеш да забравяш нещо цял ден, когато го забравиш то е момент.
Забравих. Толкова. Свършено.
Паст симпъл не значи, че си си спомнил. Свършено действие не означава, че противоположното действие се е случило.
айде стига излизшен спам, слънце. :D

_donna_
10-02-2009, 09:12
Предлжи да й перфорираш билета.
Извинявай ама...искаш ли да ти перфорирам билета? ...

ХаххаХА. :lol: Няма начин да откаже.

LadyDi
10-02-2009, 09:12
Ти не можеш да забравяш нещо цял ден, когато го забравиш то е момент.
Забравих. Толкова. Свършено.
Паст симпъл не значи, че си си спомнил. Свършено действие не означава, че противоположното действие се е случило.
Окей, може и да не съм се изразила правилно. Във всеки случай, не е задължително да има подсказваща думичка.

hardball
10-02-2009, 09:12
](*,)

Не е задължително, но щом във i forgot/have forgotten my phone number не е показано по никакъв начин не означава, че не може да е паст симпъл, защото иначе означава, че се е сетил.
Би било абсурдно.
Напротив, в изречението : i have forgotten my number, but i remembered. забравям е в перфект, защото е предходно действие, на което другото е сложило край.

EarthShaker
10-02-2009, 11:25
Досега са ме заговаряли девойки в буса и всеки път коментират групата, която се чува от слушалките ми.. от ония малките, да 8-) и аз не мога да си обясня как чуват коя група, че и коя песен слушам, но факт е, че няколко пъти ми говорят някви неща :shock:

SouthStandServiceLad
10-02-2009, 12:08
Тамън сутринта четох тая абсурдна тема и днес в метрото няква страшна мацка беше заговорена от абсолютен палячо ( най вероятно от китайския квартал Ляо-лин :D ) по абсолютно малоумен начин.

- Здрасти! (момчето)
- ?!? ( момичето )
- Ми не се познаваме, ама да те питам ти по кви дискотеки ходиш, че те гледам яко фешън тако'а
- (грейва от щастие) Мии аз ходя там и там...

:lol:

j_adore2
10-02-2009, 12:47
Тамън сутринта четох тая абсурдна тема и днес в метрото няква страшна мацка беше заговорена от абсолютен палячо ( най вероятно от китайския квартал Ляо-лин :D ) по абсолютно малоумен начин.

- Здрасти! (момчето)
- ?!? ( момичето )
- Ми не се познаваме, ама да те питам ти по кви дискотеки ходиш, че те гледам яко фешън тако'а
- (грейва от щастие) Мии аз ходя там и там...

:lol:

ОМГ :lol: :lol:

hardball
10-02-2009, 12:58
ХХАХАХА, засмях се :D

woshata
10-02-2009, 13:15
:smt104

FockidyFockFock
10-02-2009, 13:30
чудничко, да. 8-)

hardball
10-02-2009, 13:45
Чак ми е тъпо, че не пътувам с рейс :/
Ще почна да правя кръгчета до Коматево или Ягодово :D

psychopath
10-02-2009, 13:54
девойка с ку4енце си върви по центъра,минавам покрай нея и се изцепвам "ебати кво сладур4е,а хапе ли?" и тя ми отговаря "не/да"...
"ама аз ку4ето питам" :oops:т'ва е много добро!

да не говориш за моята съседка?! :shock: :shock: :shock:

hardball
10-02-2009, 13:56
Сетих се веднъж един къдрав висок мъж с обица на носа седеше във входа и чакаше ненормалния ми съсед, а аз слизах да отворя на приятелка и кучето тръгна след мен.
Кучето търчи, аз крещя ТОПЧО, БЪРЗО ВКЪЩИ, приятелката чака и той "леелееее, колко е сладкоооо, ама нали няма да ме ухапе?!"
Кучето ми е 7 кила и има вид на пудинг. "Да. Ще ти отхапе главата, къдрави много обича." Квото каза след това се правих, че не го чувам. То бива да не се сещаш нищо, ама чак толкова Х.х

hardball
10-02-2009, 14:14
Подсетих се просто, дори с това започнах.
Защо държиш да е конкретно към теб отнесено?

VHack
10-02-2009, 16:38
хахахах напрао ми потекоха сълзи от смях :razz: :razz: чух няколко интересни работи като тва с погледа и тва с рожденния ден :D ама нещо пак :oops: като видя някое ху'а'о момиче и просто нищо не ми се струва достатъчно не че съм притеснителен а ми се струва абсурдна идеята да нахалствам с крайна цел - гадже или поне е*ане, дайте още стратегии :)

А и направил съм темата - как да свалиш >момиче< щото по принцип момчетата тряя да действат първи щото тряя сме силния пол :o

woshata
10-02-2009, 16:41
Въх, не вярвах че още има момчета, които правят първата крачка. Последните ъъ 4ма все аз 8-)

FockidyFockFock
10-02-2009, 16:50
ахахахах, как така НИЩО не ти се струва достатъчно?
та даже нахалствал, видиш ли.
стерилен ли си, к'во... 8-)

TellMeYourName
10-02-2009, 16:58
девойка с ку4енце си върви по центъра,минавам покрай нея и се изцепвам "ебати кво сладур4е,а хапе ли?" и тя ми отговаря "не/да"...
"ама аз ку4ето питам" :oops:мен така са ми отговаряли, че ближе, не хапе... 8-)

Boot
10-02-2009, 20:32
Между другото, ако си задръстен каквито и стратегии да ползваш - все ще звучиш/изглеждаш тъпо.
На яките пичуи им минават дори тъпотиите. Мен един определен субект ме спечели с два часа монолог за наркотичното си минало. 8-)

Still1ME1Still1HERE
10-02-2009, 21:21
девойка с ку4енце си върви по центъра,минавам покрай нея и се изцепвам "ебати кво сладур4е,а хапе ли?" и тя ми отговаря "не/да"...
"ама аз ку4ето питам" :oops:Хубави карака
Мерси
В колко отварят :D

OtherDimension
10-02-2009, 21:30
:grin:

Disrespect
10-03-2009, 07:39
девойка с ку4енце си върви по центъра,минавам покрай нея и се изцепвам "ебати кво сладур4е,а хапе ли?" и тя ми отговаря "не/да"...
"ама аз ку4ето питам" :oops:Хубави карака
Мерси
В колко отварят :D :shock:

OtherDimension
10-03-2009, 08:08
девойка с ку4енце си върви по центъра,минавам покрай нея и се изцепвам "ебати кво сладур4е,а хапе ли?" и тя ми отговаря "не/да"...
"ама аз ку4ето питам" :oops:мен така са ми отговаряли, че ближе, не хапе... 8-)
axxaxaaxxa :D

Nikneg
10-03-2009, 08:11
Пьрвото което ми хрумна е просто да отида и да поискам номера и :-o :-o или по-то4но:
"Извиняваи,но стоя от ... минути в този (реис,авт...) и виждам само едно хубаво нещо в него... ТИ!!
Незнам как някои до сега (в авт) не ти го каза??!
Та реших да ти поискам телефона...,но може и да се задоволя само с името ти!"
:) :)

hardball
10-03-2009, 08:11
е щот' 30сек. по-рано писах пост за свалки с ку4ета аз :D

реално,има неква логика... окей,щом не е така :-D

Логиката е, че ме подсети. Не значи задължително, че искам да съм на въпреки :Д

SouthStandServiceLad
10-03-2009, 09:04
хард топки тва на аватара ти, ти ли си ?

Bianca
10-03-2009, 09:15
девойка с ку4енце си върви по центъра,минавам покрай нея и се изцепвам "ебати кво сладур4е,а хапе ли?" и тя ми отговаря "не/да"...
"ама аз ку4ето питам" :oops:Хубави карака
Мерси
В колко отварят :D :shock:
Neveroqtno kreativno, originalno, inovativno, momicheto shte sedi polovin chas i shte te syzercava v izumenie! :lol:

5StaR
10-03-2009, 11:44
Kaкво ми спорите.. Лафа е " I forgot" времената може да си ги бучнете там където слънцето не огравя :)

пс Хоттие.

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :smt007 :smt008

Bianca
10-03-2009, 11:52
Kaкво ми спорите.. Лафа е " I forgot" времената може да си ги бучнете там където слънцето не огравя :)

пс Хоттие.

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :smt007 :smt008
Така е, никога не е залязвало, че да огрее пак. Ай със здраве.

LaDy_DaQnA
10-03-2009, 12:36
:-D :razz:

LadyDi
10-03-2009, 13:18
Kaкво ми спорите.. Лафа е " I forgot" времената може да си ги бучнете там където слънцето не огравя :)

пс Хоттие.

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :smt007 :smt008
\:D/

Lucho
10-03-2009, 13:37
Хах, тая тема ми идва точно навреме...преди се прибирах и една хубаво момиче беше правостоящо. Качих се и аз (и естествено, хванах се до нея :razz: ) след няколко спирки се освобождава място...не желая да седна, отстъпвам им...тя ми вика: Ако искаш седни, аз викам: Ми не....и е така, ама някъде слезна :D а кажете кой кого сваля ? :lol:

Bianca
10-03-2009, 13:38
Хах, тая тема ми идва точно навреме...преди се прибирах и една хубаво момиче беше правостоящо. Качих се и аз (и естествено, хванах се до нея :razz: ) след няколко спирки се освобождава място...не желая да седна, отстъпвам им...тя ми вика: Ако искаш седни, аз викам: Ми не....и е така, ама някъде слезна :D а кажете кой кого сваля ? :lol:
Просто е била любезна, believe me.

FockidyFockFock
10-03-2009, 13:46
^ или е показала интерес, но ти си дърво и не си могъл да отреагираш.

RAWRRR
10-03-2009, 13:59
^ Не е показала интерес..щом е слязла..

Сега ще ти разкажа една случка, за да направиш съпоставка..

Преди многоо време пътувам за София, чакам на перона, лапнала съм цигара и усърдно гледам в чантата за запалка.
По едно време , като по филмите, някой пали огънче пред очите ми без дори да видя че се приближава, вдигам си главата и виждам супер хубавото момче.
Благодарих му, после започнах да обикалям перона, за да не го изпусна от поглед в кой вагон ще се качи.
Той явно правише нещо подобно и ми качи багажа и отидохме в последния вагон,който беше празен.
Разказва ми 30 минути смешни истории и каза че трябва да слиза на Септември, докато влака намаляше скоростта , в последните 3 секунди той вика "Надявам се да се видим някой ден в Пловдив" и аз каза"Едва ли"..след още няколко трескави секунди в разлишление му казах "Дай си телефона"..момчето едва слезна от влака.

Това е интерес. 8-)

Иначе мислих да напиша дълъг пост с десетте най-лоши свалки,но за да не засегна мъжката част, ще напиша само 2, които са на първо място.

Веднъж бях на концерт и си бях взела столче и седнала най-отпред.После си обикалях из клуба и някакъв пиян хипар идва до мене и вика "Ние с моите приятели се хванахме на бас" и аз питам закакво, той вика "Ами, много ме е срам да ти кажа,сигурно ще се обидиш" и след 10 минути преговори най-после призна, че баса е за мен и се отнасял- защо съм тук тая вечер- за да чуя групата или да си намеря някой за чукане.
Отговорих му, че е заради първото и той вика, е жалко защото ако беше за второто, аз бих помогнал..


Другият беше след концерт, свършва към 2 и един мъж, на 50 примерно,който аз познавам и сме дружки ще ме изпраща.Вика "не си мисли, че искам нещо в замяна, аз имам син на твоята възраст" и аз викам "спокойно не си мисля такива неща" и той "..освен ако ти не искаш,де"

..

FockidyFockFock
10-03-2009, 14:19
в примера който даде, момчето първо е показало интерес и ти съответно си "закачила", последвайки го.

до колкото мога да разбера неадекватните писания на Lucho, момичето първо е "индикирало" някаква форма на интерес..., а може би просто е било проява на любезност, знам ли.
в този случай, той просто го е раздвал срамежливо. това, разбира се, по никакъв начин не може да накара момичето да остане, освен ако Lucho не е бил нейната представа за "зи Ван-Енд-Онли", нъл тъй?

Rowdy
10-03-2009, 14:55
:-D :razz:
:-)

Still1ME1Still1HERE
10-03-2009, 14:57
Kaкво ми спорите.. Лафа е " I forgot" времената може да си ги бучнете там където слънцето не огравя :)

пс Хоттие.

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :smt007 :smt008
Така е, никога не е залязвало, че да огрее пак. Ай със здраве.
Човека не ти е пожелал да огрява отново :lol:

А пък това,коет каза прозвуча :lol: :lol: :lol:

Lucho
10-03-2009, 16:45
в примера който даде, момчето първо е показало интерес и ти съответно си "закачила", последвайки го.

до колкото мога да разбера неадекватните писания на Lucho, момичето първо е "индикирало" някаква форма на интерес..., а може би просто е било проява на любезност, знам ли.
в този случай, той просто го е раздвал срамежливо. това, разбира се, по никакъв начин не може да накара момичето да остане, освен ако Lucho не е бил нейната представа за "зи Ван-Енд-Онли", нъл тъй?Ми не. Аз после чак се усетих какво е станало, чак тя като слезе, ама е късно...

RAWRRR
10-03-2009, 17:31
защо не, ако си заслужава :)

woshata
10-03-2009, 17:34
аз като лудите съм се возила вместо за две спирки, чак до ндк със седмицата 8-) но поне се запознахме та и 40 мин диалог проведохме, амаа имам чувството че малко хора правят чак такива глупости

Kpu3a
10-03-2009, 17:38
аз като лудите съм се возила вместо за две спирки, чак до ндк със седмицата 8-) но поне се запознахме та и 40 мин диалог проведохме, амаа имам чувството че малко хора правят чак такива глупостиЛани го направих в рейса :lol:
Пътувах с 1 приятели в 1ницата (Пловдив) посока Център - Кичука
качваме се ... лаф лаф...
по едно време погледа ми се срещна с този на едно девойче ... ама я съм гад - обичам като някой ме гледа и аз да го гледам докъто не се извърне и после като погледне пак (от чиста доза човешко любопитство) да си продължавам да зяпам и да накарам човека срещу мен да се изчерви 8-) 8-)
...
та ...
изчерви се девойчето, отидох и най нахално си седнах до нея
после и скайп/телефон си поисках ама получих отговор "имам си приятел" ... странно защо ли :razz:
и 2те ги имам ма така и не се свалихме ... иначе беше забавно :lol:

woshata
10-03-2009, 17:41
тва с погледите, психологическите атаки и тнт ми е адски непонятно честно :lol: аз отивам питам знаеш ли колко е часа или ооо ама ние сме от едно училище/което ако е истина адски много ми помага.. такъв и тоя горния ми случай/ ии само прикривам факта че тряа слезна на следващата спирка, а не на още 40 мин път :lol:

Lucho
10-03-2009, 18:02
^ Не е показала интерес..щом е слязла..



е,да си изпусне спирката ли бе майна? :lol:
С карта бях и съм, не знам за нея, така че, ако съм аз, все ми е тая :lol:

ifilin4ica
10-03-2009, 21:07
И аз се сещам една история...
Веднъж ходихме с едни приятелки до мола(става въпрос за Стара Загора). И нали се качваме в автобуса да се връщаме, а той почти празен - има къде да се седне. Ние бяхме 6 момичета и до мен остава свободно място, но едната фр-ка не седна до мен, а се насади до един супер сладък скейтър. При което аз се насирам от смях щото тя отиде и с най-лигавия и перверзен глас, който можа да извади го попита:Сори, заето ли е местенцето :razz: :razz: :razz:
През целия тя се опитваше да го заговори, а той само мен гледаше :oops: После всичките кифлички слезнаха на центъра ама на мен ми се прибираше и ги оставих. При което скейтъра седна до мен и...нищо :? просто нищо.... Само ме пита колко е часът се върна на мястото си :lol: :lol: :lol: Супер сдухан се оказа :booooomb: а беше толкова сладък :D

UnKnOwNmAtTeR
10-03-2009, 22:40
И аз се сещам една история...
Веднъж ходихме с едни приятелки до мола(става въпрос за Стара Загора). И нали се качваме в автобуса да се връщаме, а той почти празен - има къде да се седне. Ние бяхме 6 момичета и до мен остава свободно място, но едната фр-ка не седна до мен, а се насади до един супер сладък скейтър. При което аз се насирам от смях щото тя отиде и с най-лигавия и перверзен глас, който можа да извади го попита:Сори, заето ли е местенцето :razz: :razz: :razz:
През целия тя се опитваше да го заговори, а той само мен гледаше :oops: После всичките кифлички слезнаха на центъра ама на мен ми се прибираше и ги оставих. При което скейтъра седна до мен и...нищо :? просто нищо.... Само ме пита колко е часът се върна на мястото си :lol: :lol: :lol: Супер сдухан се оказа :booooomb: а беше толкова сладък :D

Сметей кой е сдухан! Тоя направо ти се е предложил, а ти си му се изсрала на смелостта. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Loshotia
10-04-2009, 06:12
И аз се сещам една история...
Веднъж ходихме с едни приятелки до мола(става въпрос за Стара Загора). И нали се качваме в автобуса да се връщаме, а той почти празен - има къде да се седне. Ние бяхме 6 момичета и до мен остава свободно място, но едната фр-ка не седна до мен, а се насади до един супер сладък скейтър. При което аз се насирам от смях щото тя отиде и с най-лигавия и перверзен глас, който можа да извади го попита:Сори, заето ли е местенцето :razz: :razz: :razz:
През целия тя се опитваше да го заговори, а той само мен гледаше :oops: После всичките кифлички слезнаха на центъра ама на мен ми се прибираше и ги оставих. При което скейтъра седна до мен и...нищо :? просто нищо.... Само ме пита колко е часът се върна на мястото си :lol: :lol: :lol: Супер сдухан се оказа :booooomb: а беше толкова сладък :D

Сметей кой е сдухан! Тоя направо ти се е предложил, а ти си му се изсрала на смелостта. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Абсолютно! Как не знаете да си използвате възможностите :?

kalpazanka
10-04-2009, 07:12
Ае я кажете някоя яка фраза или дейност да постигнем разговор с момиче в градскя транспорт и най-важното как да я убедим да си даде номера или скайпа 8-)

ПС: докато не е слязла разбира се :P
Трудно, да не кажа невъзможно!

miminka__94
10-04-2009, 08:56
една сутрин ходих с автобуса на училище и сядам сама и при следващата спирка се качва едно момче - детската ми любов 8-) и седна до мен :shock: и имаше доста до училището за това реших да си махна слушалките и да го чакам дали няма да каже нещо и такава чакам чакам няколко минути и накрая се изпуснах : няма ли да кажеш нещо :D и така се заговорихме запознахме се .. :P

miminia
10-04-2009, 09:04
Хах ... какви теми вече мъдрите ..
Преди седмица - две ... един чичко в трамвая
искаше да ме води на мюзикъл .. чичо му държал някакъв
театър тука .. бля бля ... ноо освен името ми др не измъкна :D

ifilin4ica
10-04-2009, 10:58
И аз се сещам една история...
Веднъж ходихме с едни приятелки до мола(става въпрос за Стара Загора). И нали се качваме в автобуса да се връщаме, а той почти празен - има къде да се седне. Ние бяхме 6 момичета и до мен остава свободно място, но едната фр-ка не седна до мен, а се насади до един супер сладък скейтър. При което аз се насирам от смях щото тя отиде и с най-лигавия и перверзен глас, който можа да извади го попита:Сори, заето ли е местенцето :razz: :razz: :razz:
През целия тя се опитваше да го заговори, а той само мен гледаше :oops: После всичките кифлички слезнаха на центъра ама на мен ми се прибираше и ги оставих. При което скейтъра седна до мен и...нищо :? просто нищо.... Само ме пита колко е часът се върна на мястото си :lol: :lol: :lol: Супер сдухан се оказа :booooomb: а беше толкова сладък :D

Сметей кой е сдухан! Тоя направо ти се е предложил, а ти си му се изсрала на смелостта. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Абсолютно! Как не знаете да си използвате възможностите :?

UnKnOwNmAtTeR, защо аз да съм виновна :lol: Той ме пита за часа и се върна най-безцеремонно на мястото си като не ме остави дори да си довърша. Аз му казах, че е 7 и... и той ми вика:Мерси. ама едно такова сухо и гадно. После аз съм била виновна :? А попринцип съм малко груба ама тоя път бях решила да се направя на мила ама момчето си изтърва шанса 8-)