PDA

View Full Version : идея : )



summer_mo0n
10-01-2009, 15:03
Здравейте на всички :)

Аз съм 10ти клас и тази година имаме нов предмет КУП ( колективна учебна практика). Трябва да измислим оригинална идея за бизнес проект, но от предишните години идеите които ми идват са използвани. Ще съм ви много благодарна да ми дадете някоя : ) благодаря предварително.


п.с. идеите ми , които не удобриха са студио за красота, боулинг зала, овеселителен център, пейнтбал, школа за танци, фитнес , сладкарница, автосалон, "сладоледена къща"

cherrygloss
10-01-2009, 16:26
Аквапарк?Голям хранител магазин от рода на Пикадили,Метро;Собствена марка дрехи ... не знам :(

justt
10-01-2009, 16:47
^Според мен идеята за аквапарк е добра, само че е мнооого сложна.
Може и да бъде нещо за ресторанти за бързо хранене (като McDonalds).
Или пък фирма за оформяване на различни събитя и тържества с балони. ( Смисъл на самите балони да пише примерно "Честит юбилей!" и нещо от тоя род * дано разбра какво имам в предвид 8-) * )
Други идеи .. фирма за изработване на покани и сувенири за различни мероприятия, фирма за организиране на почивки на територията на България или фирма за собствен интернет магазин.

Това са моите идеи.
Дано съм била полезна с нещо. (:

doublet
10-01-2009, 17:08
В момента не се сещам.Но посмили в/у това: От какво се нуждаят най-много хората? :)

1n5ub0rd1na73
10-01-2009, 17:29
Аз продавах ябълки. :)

summer_mo0n
10-01-2009, 18:08
Много благодаря за идеите повечето ми харесаха много : ) надявам се да не са ги правили до сега и учителката да ги удобри ;]

Acquire
10-02-2009, 21:43
Замисли се върху нещо,което го няма,което ще бъде ново за хората.И го направи така че да бъде интересно за по специалните,които имат възможности,имидж,стил и т.н.Клиентелата няма да е голяма,но ще доиде един човек в месеца примерно и ще те осигури за 2 години,ако ме разбираш какво искам да кажа..;] Съжалявам,че не мога конкретно да ти кажа за какво става въпрос,но аз споделям идеите си в аудитория от мои хора.Желая ти успех :smt023

Tempest
10-02-2009, 22:56
интернет доставчик ;)