PDA

View Full Version : Любовта е най-голямата загуба на време!



buffalo88
10-01-2009, 20:10
Губиш си година и половина да обичаш някого,да жертваш всичко за него,да го цениш повече от всичко.. да плануваш бъдещето си със него.. изобщо сигурен бях,че и този човек ще жертва всичко,но НЕ - дойде един гологлав пич на 23 и опааа толкова беше.Затова един съвет - не се привързвайте до безкрайност към половинките си и имайте едно на ум,защото рано или късно ще ви предадат колкото и да си мислите,че сте им безценни и незаменими,а любовта е загуба на време!Съжалявам само,че толкова я обичам ,а на нея не и дреме особено.Дано повече никога да не се привързвам към никого!

Priceless
10-01-2009, 20:12
Не ви ли писна, по дяволите?

kidwestern
10-01-2009, 20:12
@ прайса

Не.


@другия
тъп си .

SinTeTichnaTaaa
10-01-2009, 20:13
Офф.. поредната такава тема.. можеше да го напишеш в една от всичккии теми ии да прочетеш др мнения.. беше излишна 1+ тема..

Hilary_
10-01-2009, 20:13
.. поредния (но за жалост не и последния) разочарован от любовта! .. ще мине в момента, в който намериш твоето момиче ..

dreaml1nd_
10-01-2009, 20:14
:neutral:

darking
10-01-2009, 20:15
Така е, толкова силно харесваш някого, а след един месец ти става крайно безразличен. Странни са чувствата човешки 8)

LadyDi
10-01-2009, 20:16
Любовта не е загуба на време. Най-малкото си научил ценния урок, че никой в този свят не е незаменим.

buffalo88
10-01-2009, 20:19
Съжалявам,но на който да не му харесва да не пише.Аз просто казах колко излъган се чувствам в момента.

KiNgGRaND
10-01-2009, 20:21
не си единствен ....

ShtrudeL
10-01-2009, 20:22
Губиш си година и половина да обичаш някого,да жертваш всичко за него,да го цениш повече от всичко.. да плануваш бъдещето си със него.. изобщо сигурен бях,че и този човек ще жертва всичко,но НЕ - дойде един гологлав пич на 23 и опааа толкова беше.Затова един съвет - не се привързвайте до безкрайност към половинките си и имайте едно на ум,защото рано или късно ще ви предадат колкото и да си мислите,че сте им безценни и незаменими,а любовта е загуба на време!Съжалявам само,че толкова я обичам ,а на нея не и дреме особено.Дано повече никога да не се привързвам към никого!

ТИ губиш година и половина да обичаш някого.ТИ си бил сигурен. ТИ съжаляваш,а това е глупаво. Въз основа на ТВОЯ личен опит (неуспешен опит) недей да даваш тъпи съвети на никого.

PurpleDream
10-01-2009, 20:28
2 юмрука на гологлавия, 2 шамара на кифлата и си готов.....колкото и да се оплакваш няма да се оправи тъпата путка....

Marinchety
10-01-2009, 20:28
подкрепям мнението на ShtrudeL !

lubomirky
10-01-2009, 20:55
Тъп си. Случило се е на теб, но не означава, че ще се случи на всички. А ние ще пишем където искаме.

beautifulstrangerfan
10-01-2009, 21:02
Губиш си година и половина да обичаш някого,да жертваш всичко за него,да го цениш повече от всичко.. да плануваш бъдещето си със него.. изобщо сигурен бях,че и този човек ще жертва всичко,но НЕ - дойде един гологлав пич на 23 и опааа толкова беше.Затова един съвет - не се привързвайте до безкрайност към половинките си и имайте едно на ум,защото рано или късно ще ви предадат колкото и да си мислите,че сте им безценни и незаменими,а любовта е загуба на време!Съжалявам само,че толкова я обичам ,а на нея не и дреме особено.Дано повече никога да не се привързвам към никого!

A priori любовта наистина е загуба на време. Тя се осмисля единствено, когато е повод за създаването на изкуство и средство за продължаването на човешкия род. Иначе, с риск да се повторя, любовта не е нищо повече от биохимически еквивалент на яденето на големи количества шоколад :]


Напълно разбирам автора на темата, момчетата в България са много по-разумни и узрели за сериозни връзки от момичетата, които не са готови "да жертват всичко" за никого и във всичките си действия са водени от егоистични и материални подбуди. По темата отново се обадиха всички момичета от форума, които излизат на нож срещу всяко интелигентно написано мнение, като стари моми, отдавна намразили всички и всичко.

buffalo88
10-01-2009, 21:12
Губиш си година и половина да обичаш някого,да жертваш всичко за него,да го цениш повече от всичко.. да плануваш бъдещето си със него.. изобщо сигурен бях,че и този човек ще жертва всичко,но НЕ - дойде един гологлав пич на 23 и опааа толкова беше.Затова един съвет - не се привързвайте до безкрайност към половинките си и имайте едно на ум,защото рано или късно ще ви предадат колкото и да си мислите,че сте им безценни и незаменими,а любовта е загуба на време!Съжалявам само,че толкова я обичам ,а на нея не и дреме особено.Дано повече никога да не се привързвам към никого!

A priori любовта наистина е загуба на време. Тя се осмисля единствено, когато е повод за създаването на изкуство и средство за продължаването на човешкия род. Иначе, с риск да се повторя, любовта не е нищо повече от биохимически еквивалент на яденето на големи количества шоколад :]


Напълно разбирам автора на темата, момчетата в България са много по-разумни и узрели за сериозни връзки от момичетата, които не са готови "да жертват всичко" за никого и във всичките си действия са водени от егоистични и материални подбуди. По темата отново се обадиха всички момичета от форума, които излизат на нож срещу всяко интелигентно написано мнение, като стари моми, отдавна намразили всички и всичко.

Мерси,радвам се че има и разумни хора,които могат да кажат нещо повече,отколкото да ме нареждат.

ShtrudeL
10-01-2009, 21:14
Оф за теб всичко е омраза и стари моми намразили всичко и всички. ЕМи аз пък не мразя нищо и не съм като стара мома. Не пиши глупости.
И колкото и интелигентно да бъде написано нещо,пак може да е банално и тъпо.
А това що за простотия беше?!


Напълно разбирам автора на темата, момчетата в България са много по-разумни и узрели за сериозни връзки от момичетата, които не са готови "да жертват всичко" за никого и във всичките си действия са водени от егоистични и материални подбуди.

Дано разбираш,че думи като "всичко" или "завинаги" е отвратително много?
Не,не ми се спори със зле програмиран робот. Безсилна съм за съжаление срещу такива. И дори и да си кажа мнението няма да има подобрение.

ShtrudeL
10-01-2009, 21:15
Абе *псувня* много дразните с тва "нарежда/т/м/"

Редят се пъзелите...къв е тоя тъп израз? Винаги ме е дразнел. Оо

Robe
10-01-2009, 21:21
Стига сте тропали човека беее еййййййййййййй наистина е прав, и на мен не ми са иска да е така но найстина е прав ;( Просто вече светът е станал толкова матерялен че няма накъде вече + онея курви от планетата "аре на лов за някой нов" ..... Послушайте го наистина не си губете времето Fully Support :)

beautifulstrangerfan
10-01-2009, 21:30
Не,не ми се спори със зле програмиран робот.

Философски погледнато всеки човек е зле програмиран робот :] Защо робот ли? Защото в него има изначално зададени неща, и това са инстинктите. А защо зле програмиран? Защото човек се учи да контролира и превъзмогва тези инстинкти.


Абе *псувня* много дразните с тва "нарежда/т/м/"
Редят се пъзелите...къв е тоя тъп израз? Винаги ме е дразнел. Оо

Хаха научи български език и ще разбереш "къв e тоя израз" .. думите могат да имат повече от едно значение. А за теб май наистина ще е по-добре да започнеш да редиш пъзели за успокояване на разклатените си нерви ;]

thefreak
10-01-2009, 21:31
И сега какво? Ние да си изплачем очите за теб ли?

LadyDi
10-01-2009, 21:34
Губиш си година и половина да обичаш някого,да жертваш всичко за него,да го цениш повече от всичко.. да плануваш бъдещето си със него.. изобщо сигурен бях,че и този човек ще жертва всичко,но НЕ - дойде един гологлав пич на 23 и опааа толкова беше.Затова един съвет - не се привързвайте до безкрайност към половинките си и имайте едно на ум,защото рано или късно ще ви предадат колкото и да си мислите,че сте им безценни и незаменими,а любовта е загуба на време!Съжалявам само,че толкова я обичам ,а на нея не и дреме особено.Дано повече никога да не се привързвам към никого!

A priori любовта наистина е загуба на време. Тя се осмисля единствено, когато е повод за създаването на изкуство и средство за продължаването на човешкия род. Иначе, с риск да се повторя, любовта не е нищо повече от биохимически еквивалент на яденето на големи количества шоколад :]


Напълно разбирам автора на темата, момчетата в България са много по-разумни и узрели за сериозни връзки от момичетата, които не са готови "да жертват всичко" за никого и във всичките си действия са водени от егоистични и материални подбуди. По темата отново се обадиха всички момичета от форума, които излизат на нож срещу всяко интелигентно написано мнение, като стари моми, отдавна намразили всички и всичко.
Абе, младеж.
Всеки, който вярва в любовта, който намира някакъв смисъл във връзките, освен материализма и поради тази причина, излиза от стереотипа, в който много ти се иска да вкараш всички жени в България.. изведнъж става хейтър или стара мома.
Аз не мразя никого. Животът ми е прекалено кратък, за да го изпълвам с тази грозна емоция.
Не разбра ли, че не можеш да си позволяваш да слагаш всички жени под един знаменател, просто защото нямаш физическата възможност да си с всичките. Абсурд, говори от собствен опит. Останалото е глупава статистика, измъкната от мненията на разочаровани тийнейджъри.

Колкото до забележката за старите моми... аз съм омъжена. Не е твоя работа да ти обяснявам, но материализма беше последното нещо, което повлия на решението ми да бъда с този мъж.

Престани да нападаш всички жени, защото го приемам като лична обида вече.

buffalo88
10-01-2009, 21:36
Ти остави това,то цял ден да киснеш във форума и да се чудиш с кого да се заядеш не е работа..А от човек ,който пише "тва" нямам намерение да приемам съвети и критики.

Crazytu
10-01-2009, 21:36
А стига вече де ..

момчетата в България са много по-разумни и узрели за сериозни връзки от момичетата, които не са готови "да жертват всичко" за никого и във всичките си действия са водени от егоистични и материални подбуди. .. всички момичета в България ли познаваш, че да правиш такива изводи ?! .. :?
Попаднали сте на такива, защото повечето наистина са .. но това не значи, че всички се инетересуваме само от материалното ..

beautifulstrangerfan
10-01-2009, 21:47
Ти остави това, то цял ден да киснеш във форума и да се чудиш с кого да се заядеш не е работа .. А от човек, който пише "тва" нямам намерение да приемам съвети и критики.

Абсолютно си прав. Честно казано се чудя откъде тези личности намират толкова свободно време и дали това, че ще "осерат" някоя тема със заядливите си коментари ги прави наистина щастливи.

Така че ShtrudeL и LadyDi - айде чао, довиждане, лека нощ, приятни сънища, мерси ;]

LadyDi
10-01-2009, 21:49
Лека нощ.
Като се научиш как се води диалог - заповядай отново :) Ние се радваме на интелигентните хора :)

ragi
10-01-2009, 21:51
Чак сега ли го разбра, че е загуба на време..

Dimana99
10-01-2009, 21:51
Нерви също!

Marinchety
10-01-2009, 22:31
Стига сте тропали човека беее еййййййййййййй наистина е прав, и на мен не ми са иска да е така но найстина е прав ;( Просто вече светът е станал толкова матерялен че няма накъде вече + онея к**ви от планетата "аре на лов за някой нов" ..... Послушайте го наистина не си губете времето Fully Support :)
това че светът е станал много материален и че ти или той сте имали любовни разочарования не значи че всички момичета са тъпи материални к**ви и че не си заслужава да си влюбен !!

ShtrudeL
10-02-2009, 03:26
beautifulstrangerfan ти си изключително заблудено същество. И аз българския си го знам и такава дума не сме и използвали в другото й значение в училище. Тва,че групичка тъпанари си я използват е друго.
Заяждали сме се били...От кога тва да водиш спор с някой,за защитаваш мнението си или просто да го изкажеш е заяждане? Айде мълчи си там и си ходи с чужденките българино.
Ей значи толкова плоско и безпочвено да си не е на добре.
И от къде знаеш,че кисна по цял ден във форума бе?! Като не познаваш личния ми живот нямаш право на думата.

AngelXBG
10-02-2009, 05:10
от личен опит... кофти работа е да обичаш някого много и да е всичко в животата и после да се преебеш и да останеш сам.
Е аз съм на това положение :(
Любовта трябва да бъде споделена.... , но това се случва рядко... така че нз. :(

LadyDi
10-02-2009, 05:56
ShtrudeL, предлагам ти да основем "Клуб на злобните стари моми".

sladkish_14
10-02-2009, 06:11
Еми и аз съм се чувствала така.И все още се чувствам така , но нищо не можем да направим.На мене все ми казваха `всичко идва за да си отиде` или `всяко красиво нещо има и своя край` , много дълго не можех да приема подобни коментари , но така е.Ние се разделихме не защото имаше друг човек , а от едно малко каране казахме си искаме малко време и то времето стана вече 11 месеца :). Горе главата , не трябва да ти пука , защото повярвай ми на нея не й дреме или ако й дреме сега , след няколко месеца няма да те помни дори :? :wink:

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-02-2009, 06:26
Не съм чела горните постове, но ми се струва, че е някакъв безсмислен спор.


Губиш си година и половина да обичаш някого,да жертваш всичко за него,да го цениш повече от всичко.. да плануваш бъдещето си със него.. изобщо сигурен бях,че и този човек ще жертва всичко,но НЕ - дойде един гологлав пич на 23 и опааа толкова беше.Затова един съвет - не се привързвайте до безкрайност към половинките си и имайте едно на ум,защото рано или късно ще ви предадат колкото и да си мислите,че сте им безценни и незаменими,а любовта е загуба на време!Съжалявам само,че толкова я обичам ,а на нея не и дреме особено.Дано повече никога да не се привързвам към никого!

Ти сам го казваш: ценил си момичето повече от всичко. Тогава би трябвало да искаш да е щастлива, независимо на каква цена. Ако с теб не е удовлетворена, толкова ли ти стиска да я задържаш и да я измъчваш? :) Не можеш да заповядаш на сърцето какво да (не) изпитва, то не пита.
В същото време си бил щастлив с тази мацка, нали? Тогава би било особено глупаво да смяташ щастливите си дни за изгубено време. И не трябва да съжаляваш, че обичаш. Обичта ни прави хора! :)
Не е честно сега, след като си преживял наскоро разочарование, да отсичаш категорично: "Не вярвайте на приятел(к)ите си, ще ви предадат!". Недай си Боже някой да ти повярва - загубата на доверие у единия е първата крачка към разпадането на взаимоотношенията. По този начин може да се прекъсне връзка, която наистина си струва.
Винаги казвам: Вярвайте, хора! Въпреки разочарованието, въпреки болката! Защото заради скептицизма, заради намусената физиономия може да изпуснете много стойностни неща в живота.
Пожелавам ти искрено скоро всичко да се оправи и да не гледаш толкова мрачно на нещата. :)

beautifulstrangerfan
10-02-2009, 06:34
Като се научиш как се води диалог - заповядай отново :) Ние се радваме на интелигентните хора :)

Диалозите с хора като вас са напълно безмислени, така че ако бяхте единствените потребители във форума, отдавна да съм се махнал.


Айде мълчи си там и си ходи с чужденките българино.
И от къде знаеш,че кисна по цял ден във форума бе?! Като не познаваш личния ми живот нямаш право на думата.

Вече започнахме и за права да говорим .. интересно :]


ShtrudeL, предлагам ти да основем "Клуб на злобните стари моми".

Отлична идея, тъй като при вас "стара мома" не е социален статус, а начин на мислене и общувне с околните ;]

Извинявам се на автора за мненията извън темата, но, както знаем, според Айнщайн само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост. И понеже сме твърде безсилни да се изправим срещу цялата Вселена, по-добре да се борим със зъби и нокти срещу второто ..;]

LadyDi
10-02-2009, 07:02
Хахаха :)
Младеж, щом смяташ, че е интелигентно и правилно да ни обиждаш, така да бъде.
Но забелязвам друга тенденция при теб. Понеже не можеш да аргументираш отговорите си така, че да са смислени и стойностно да се противопоставят на нашите, започваш с обидите и нападките. Стари моми, злобарки. Вместо да ланкаш толкова по наш адрес, вземи си пиши по темата. Нито някой търси вниманието ти, нито го желае. Такива индивиди, със заблудено мислене, като теб - дал Бог колкото искаш.
Както беше казал алекс - ако идиотите бяха самолети, тиийнпроблем щеше да е летище.
Не е ли време за твоя полет? :)

beautifulstrangerfan
10-02-2009, 07:57
Понеже не можеш да аргументираш отговорите си така, че да са смислени и стойностно да се противопоставят на нашите, започваш с обидите и нападките.

Това дали отговорите ми са смислени и дали стойностно се противопоставят на вашите го оставям на останалите потребители.


Не е ли време за твоя полет? :)

Моят полет отдавна е започнал .. право нагоре, към върха. Към материални и духовни пространства, които едва ли някога ще достигнете ;]

LadyDi
10-02-2009, 08:03
Хайде, веднъж се направи на интелигентен и не ми отговаряй.

Josefinne
10-02-2009, 08:03
Доста негативна тема. Съчувствам ти , човече. Наистина feels like shit. Но човек трябва да се надява, че все някога ще се намери точният човек; човекът, който ще жертва всичко за теб, както и ти за него; взаимно ще си правите малки компромиси и ще сте завинаги заедно.
Понякога и аз се отчайвам и тогава да му се невиди виждам как някой дядо помага на бабата си да слезе от тролея и надеждата пак ми се пали в сърчицето.
Защото е толкова хубаво да си имаш някого, нали?

Dollystar
10-02-2009, 08:10
Не съм съгласна, че е загуба на време! :-) :D

beautifulstrangerfan
10-02-2009, 08:12
Понякога и аз се отчайвам и тогава да му се невиди виждам как някой дядо помага на бабата си да слезе от тролея и надеждата пак ми се пали в сърчицето.
Защото е толкова хубаво да си имаш някого, нали?

Страхотно е, че има хора, които забелязват и най-малките детайли от живота. Често пъти те са изпълнени с ужасно много смисъл ..:]

bartender
10-02-2009, 08:16
За всички глупаци с негативните им отговори в темата - дано не ви се случват НИКОГА на вас такива работи!!

Знам за какво говори пича, но не се предавай, продължавай напред и все някога ще срещнеш истинската си любов!

P.P: Човека просто си изля мъката с тази тема, а вие веднага с тъпите си отговори, който не го интересува, да не пише!!

Пожелавам ти късмет и не се предавай! :)

fenastz
10-02-2009, 10:19
Love Sucks - Have Sex Instead :)

NaNa_SladuRana
10-02-2009, 10:26
Съжелявам за това,което си преживял :) Но аз съм на друго мнение... Обичам да се раздавам, предпочитам някой да вземе всичко от мен и да го разпилее,отколкото да се правя на човек със сърце от камък :)

slun4ice_90
10-02-2009, 10:26
Радвай се,че си бил с нея,не оставай разочарован и не съжалявай!Важното е,че ще я преодолееш. :)

lubomirky
10-02-2009, 10:37
Моят полет отдавна е започнал .. право нагоре, към върха. Към материални и духовни пространства, които едва ли някога ще достигнете ;]

Не се излагай.

moneycomeme
10-02-2009, 10:50
Афектиран си...и нормално..Обаче наистина се чудя,какво оочаквате,не знам на колко години си,но на тази възраст...не наистина очаквате ли че на крехка възраст като 16-17-18 ще завържите нещо повече от хубави отношения с любов и страст...Нямаме опит с нещата от живота,не сме се сблъсквали все още реално с грозотиите в него....ето в едни моменти,обсипани с помия,можеш да усетиш наистина какво е любов,да се прибереш удома и да знаеш,че те чака човек,за когото си най-красивото и щастливото ....тва сега нашето си е....една голяма тръпка...но не знам дали наистина може да се каже любов! :)

sasha_90
10-02-2009, 10:55
Обичаш я от година и половина?На това любов ли му викаш?Та аз вече трета година не мога да го забравя.

buffalo88
10-02-2009, 18:32
Моят полет отдавна е започнал .. право нагоре, към върха. Към материални и духовни пространства, които едва ли някога ще достигнете ;]

Не се излагай.

Напротив,ти се излагаш защото човека когото цитираш е на много по-високо ниво от теб и ви затапва всички тук !

ShtrudeL
10-02-2009, 18:56
Моят полет отдавна е започнал .. право нагоре, към върха. Към материални и духовни пространства, които едва ли някога ще достигнете ;]

Не се излагай.

Напротив,ти се излагаш защото човека когото цитираш е на много по-високо ниво от теб и ви затапва всички тук !

...ХАХАХАХХАХАХАХХХХАХАХАХ Х ^^ О.о
Не ставай смешен. Този е толкова самовлюбен,че чак се надува. Така е заслепен,както и ти,че колкото и да му казваш,че е прост няма да го разбере.
Всичките му постове са най-големите клишета казвани някога.

LadyDi
10-02-2009, 19:43
Моят полет отдавна е започнал .. право нагоре, към върха. Към материални и духовни пространства, които едва ли някога ще достигнете ;]

Не се излагай.

Напротив,ти се излагаш защото човека когото цитираш е на много по-високо ниво от теб и ви затапва всички тук !

...ХАХАХАХХАХАХАХХХХАХАХАХ Х ^^ О.о
Не ставай смешен. Този е толкова самовлюбен,че чак се надува. Така е заслепен,както и ти,че колкото и да му казваш,че е прост няма да го разбере.
Всичките му постове са най-големите клишета казвани някога.
Споко, Щрудел. На човек можеш само да му дадеш, не и да му вземеш. Остави го да си троши главата, животът сам ще го научи, че духовните и материални (???) пространства и висини крият най-много дупки, от които да се тръсне на готиния си задник и да се понатърти якичко.

Wrathchild
10-02-2009, 21:01
Просто си афектиран. Ще ти мине.
За съжаление, това е животът. Един идва, друг си отива. Докато не намериш подходящия за теб. Само не трябва да се отчайваш заради един човек.

GossipGirl89
10-02-2009, 21:45
Ох не е така :D Пич, всеки един от нас рано или късно преживява някакво любовно разочарование - неизбежно е просто... но това не означава, че трябва да се отказваме от любовта и да я мислим за загуба на време. В крайна сметка всяко нещо си има начало и крий и не трябва да съжаляваме за нищо. Все пак имаме и хубави моменти преди разочарованието нали ;)

Violenza
10-07-2009, 10:08
Аз не мога да разбера как коментирате без да познавате и двамата?!
Той се оплаква и естествено обвинява нея за всичко?!
Ами ако той е бил причината да го остави, ако той се е държал с нея като предмет, забранявал й е всичко и тя не е била щастлива с него???
А и автора откъде е сигурен, че го е зарязала заради друг ?!
АДСКИ МНОГО ме дразнят такива, които търсят вината само в другия!!!
ЖАЛКО Е!!!

Linns
10-07-2009, 15:02
Съгласна съм ..
Без тъпата любов е тоооолкова хубаво ..

kukli4kata001
10-07-2009, 16:44
Ужасно губене на време! Няма смисъл от такива излишни глупости с които да се тормозим! Дори да харесваш някой не е лесно, все пак..не си безразличен и имаш някакви чувства към него. ДОКАТО ТОЙ НЕ СРИНЕ ВСИЧКО!!! :x :? :?

D0ll
10-07-2009, 17:33
Ъ...А..у... #-o чакай .. прави сте :-| съгласявам се с последните 2 мнения и с автора ;-)

GodLovesYou
10-07-2009, 17:54
аз мама ви филмирана деба
гледайте тоя клип и ми разкажете филмарските си мисли наебани

http://www.youtube.com/watch?v=2CQ3llkRcvg

beachy_bunny
10-07-2009, 18:01
Когато я обичаше не мислеше , че е загуба на време нали ... Спри да вярваш на думите : единствен .. незаменим и т.н.т и тя те е обичала , но просто човек променя интересите си рано или късно ... Недей да съжаляваш за нищо ... все пак ти е било хубаво с нея и си имал хубави моменти .. останете приятели

beachy_bunny
10-07-2009, 18:02
Когато я обичаше не мислеше , че е загуба на време нали ... Спри да вярваш на думите : единствен .. незаменим и т.н.т и тя те е обичала , но просто човек променя интересите си рано или късно ... Недей да съжаляваш за нищо ... все пак ти е било хубаво с нея и си имал хубави моменти .. останете приятели

ShtrudeL
10-07-2009, 19:54
Ужасно губене на време! Няма смисъл от такива излишни глупости с които да се тормозим! Дори да харесваш някой не е лесно, все пак..не си безразличен и имаш някакви чувства към него. ДОКАТО ТОЙ НЕ СРИНЕ ВСИЧКО!!! :x :? :?

Айде тогава такива като теб си стойте сами докато умрете,без деца и всичко необходимо на един човек,за да е пълноценен.

Lorenzo
10-07-2009, 20:04
В момента страдам от нещо подобно :(

Linns
10-07-2009, 20:39
Ужасно губене на време! Няма смисъл от такива излишни глупости с които да се тормозим! Дори да харесваш някой не е лесно, все пак..не си безразличен и имаш някакви чувства към него. ДОКАТО ТОЙ НЕ СРИНЕ ВСИЧКО!!! :x :? :?

Айде тогава такива като теб си стойте сами докато умрете,без деца и всичко необходимо на един човек,за да е пълноценен.

Умницата, пууу да бяхме всички умни като теб.. :razz:

ShtrudeL
10-07-2009, 20:42
уу ама не сте.

iosko333
10-07-2009, 20:52
Губиш си година и половина да обичаш някого,да жертваш всичко за него,да го цениш повече от всичко.. да плануваш бъдещето си със него.. изобщо сигурен бях,че и този човек ще жертва всичко,но НЕ - дойде един гологлав пич на 23 и опааа толкова беше.Затова един съвет - не се привързвайте до безкрайност към половинките си и имайте едно на ум,защото рано или късно ще ви предадат колкото и да си мислите,че сте им безценни и незаменими,а любовта е загуба на време!Съжалявам само,че толкова я обичам ,а на нея не и дреме особено.Дано повече никога да не се привързвам към никого! napalno prava i pri mene stava tochnosashtoto idva nqkav muhlio i do tam kakto prez cqlovo vreme sme se obichali izvednaj sichko se zabravq nqma zadrajki :D ma ne se predavai jeni bol i az go prijivqvam

iosko333
10-07-2009, 20:53
[quote="buffalo88"]Губиш си година и половина да обичаш някого,да жертваш всичко за него,да го цениш повече от всичко.. да плануваш бъдещето си със него.. изобщо сигурен бях,че и този човек ще жертва всичко,но НЕ - дойде един гологлав пич на 23 и опааа толкова беше.Затова един съвет - не се привързвайте до безкрайност към половинките си и имайте едно на ум,защото рано или късно ще ви предадат колкото и да си мислите,че сте им безценни и незаменими,а любовта е загуба на време!Съжалявам само,че толкова я обичам ,а на нея не и дреме особено.Дано повече никога да не се привързвам към никого![/quote
извинявам се за кирилицата искам да кажа една жена като си отвори краката и господ не може да е спре :D

swidinka93
10-07-2009, 21:07
[quote=buffalo88]Губиш си година и половина да обичаш някого,да жертваш всичко за него,да го цениш повече от всичко.. да плануваш бъдещето си със него.. изобщо сигурен бях,че и този човек ще жертва всичко,но НЕ - дойде един гологлав пич на 23 и опааа толкова беше.Затова един съвет - не се привързвайте до безкрайност към половинките си и имайте едно на ум,защото рано или късно ще ви предадат колкото и да си мислите,че сте им безценни и незаменими,а любовта е загуба на време!Съжалявам само,че толкова я обичам ,а на нея не и дреме особено.Дано повече никога да не се привързвам към никого![/quote
извинявам се за кирилицата искам да кажа една жена като си отвори краката и господ не може да е спре :D

Тва за краката не е вярно,имала съм само 1 момче,първия във всичко,много ме е наранявал с действия и думи,но никога не съм правила напук или пък да се натискам на друг и такива работи,но всеки ми казва,че аз не съм като днешното поколение.

buffalo88
10-07-2009, 21:31
Аз не мога да разбера как коментирате без да познавате и двамата?!
Той се оплаква и естествено обвинява нея за всичко?!
Ами ако той е бил причината да го остави, ако той се е държал с нея като предмет, забранявал й е всичко и тя не е била щастлива с него???
А и автора откъде е сигурен, че го е зарязала заради друг ?!
АДСКИ МНОГО ме дразнят такива, които търсят вината само в другия!!!
ЖАЛКО Е!!!

Смешното е,че точно след една седмица тя тръгна с друг и ми показа че ми е загубила година и половина от живота,щом точно за една седмица успя да ме забрави!

Violenza
10-08-2009, 08:08
Смешното е,че точно след една седмица тя тръгна с друг и ми показа че ми е загубила година и половина от живота,щом точно за една седмица успя да ме забрави!
Това не означава, че те е забравила, а че се опитва да го направи.
Наистина е жалко, че след толкова време ти си способен да говориш, че това е било загуба на време.

buffalo88
10-08-2009, 11:47
Смешното е,че точно след една седмица тя тръгна с друг и ми показа че ми е загубила година и половина от живота,щом точно за една седмица успя да ме забрави!
Това не означава, че те е забравила, а че се опитва да го направи.
Наистина е жалко, че след толкова време ти си способен да говориш, че това е било загуба на време.

Майната ви на вас всичките и фалшивата ви любов. :!:

LiRRRa
10-08-2009, 11:54
Знам как се чувстваш, попадала съм в същата ситуация, знам колко боли и колко е голямо разочарованието, което те разяжда отвътре. Но аз съм отдругата страна, смисъл - момиче съм.
Тогава . . . Сега да кажа ли, че ВСИЧКИ момчета сте абсолютно еднакви безчувствени идиоти, егоисти и т.н. ??
Да слагаш всички момичета/жени под общ знаменател наистина не е правилно. Вярно, че много от нас са такива, каквито ги описваш. Безчувствени, на които не им пука за другия и още какви ли не . . .
Но някъде там има още толкова, които биха дали всичко за теб, които биха те обичали дори повече, отколкото ти твърдиш, че обичаш тях, които биха ти отвърнали със същите топли, силни и чисти чувства . . .
Повярвай ми, струва си да преживееш още много разочарования, струва си да те боли, струва си сърцето ти да бъде разбивано хиляди пъти в името на истинската любов.
Защото аз винаги ще вярвам, че тя е някъде там и ме чака.
И заради този някой аз бих преглътнала всичко, защото знам, че когато го намеря всичко друго ще бъде забравено, ще осъзная как всичката болка си е струвала.
Това момиче не те е заслужавало, като гледам колко много я обичаш и колко те боли. Забрави я, както сигурно тя е направила.
И ето, сега също си струва да се усмихнеш, въпреки цялата болка и празнина и да продължиш напред!!
Най-хубавите неща стават точно, когато най-малко очакваме.
Любовта е илюзия, с това съм съгласна. Но ние живеем в свят на илюзии /лично мнение/ и тази е най-хубавата от всичките, които могат да ни пленят. . .
Но не съм съгласна, че любовта е губене на време . . .
Любовта като цяло е нещото, което ни кара да живеем, нещото, ЗАРАДИ което живеем . . .
И не съжалявай, че си я обичал, че си прекарал онези хубави моменти с нея. Защото ти цяла година и половина си се чувствал добре, чувствал си се пълноценен, жив, истински . . . Тогава си бил щастлив и изпълнен с любов. Не съжалявай за това. Само тя може да съжалява, че тези чувства всъщност не са били за нея, а само за илюзията, която ти е създала за нейното Аз.
Подло е да мразим човека, който до вчера сме обичали. . .
Има си причини за всичко, както и време, както и начин . . .
Радвай се, че си разбрал що за човек е, че си приключил с нея . . .
Колкото и да боли, някой някъде там също чувства болката ти и един ден ще я сподели, за да ти олекне.

"В мига, в който тръгнем да търсим любовта, тя също тръгва съм нас. И ни спасява."
~ "Край река Пиедра седнах и заплаках." - Пауло Куелю

:) Всичко най-хубаво. Просто не спирай да вярваш.

buffalo88
10-08-2009, 12:07
Знам как се чувстваш, попадала съм в същата ситуация, знам колко боли и колко е голямо разочарованието, което те разяжда отвътре. Но аз съм отдругата страна, смисъл - момиче съм.
Тогава . . . Сега да кажа ли, че ВСИЧКИ момчета сте абсолютно еднакви безчувствени идиоти, егоисти и т.н. ??
Да слагаш всички момичета/жени под общ знаменател наистина не е правилно. Вярно, че много от нас са такива, каквито ги описваш. Безчувствени, на които не им пука за другия и още какви ли не . . .
Но някъде там има още толкова, които биха дали всичко за теб, които биха те обичали дори повече, отколкото ти твърдиш, че обичаш тях, които биха ти отвърнали със същите топли, силни и чисти чувства . . .
Повярвай ми, струва си да преживееш още много разочарования, струва си да те боли, струва си сърцето ти да бъде разбивано хиляди пъти в името на истинската любов.
Защото аз винаги ще вярвам, че тя е някъде там и ме чака.
И заради този някой аз бих преглътнала всичко, защото знам, че когато го намеря всичко друго ще бъде забравено, ще осъзная как всичката болка си е струвала.
Това момиче не те е заслужавало, като гледам колко много я обичаш и колко те боли. Забрави я, както сигурно тя е направила.
И ето, сега също си струва да се усмихнеш, въпреки цялата болка и празнина и да продължиш напред!!
Най-хубавите неща стават точно, когато най-малко очакваме.
Любовта е илюзия, с това съм съгласна. Но ние живеем в свят на илюзии /лично мнение/ и тази е най-хубавата от всичките, които могат да ни пленят. . .
Но не съм съгласна, че любовта е губене на време . . .
Любовта като цяло е нещото, което ни кара да живеем, нещото, ЗАРАДИ което живеем . . .
И не съжалявай, че си я обичал, че си прекарал онези хубави моменти с нея. Защото ти цяла година и половина си се чувствал добре, чувствал си се пълноценен, жив, истински . . . Тогава си бил щастлив и изпълнен с любов. Не съжалявай за това. Само тя може да съжалява, че тези чувства всъщност не са били за нея, а само за илюзията, която ти е създала за нейното Аз.
Подло е да мразим човека, който до вчера сме обичали. . .
Има си причини за всичко, както и време, както и начин . . .
Радвай се, че си разбрал що за човек е, че си приключил с нея . . .
Колкото и да боли, някой някъде там също чувства болката ти и един ден ще я сподели, за да ти олекне.

"В мига, в който тръгнем да търсим любовта, тя също тръгва съм нас. И ни спасява."
~ "Край река Пиедра седнах и заплаках." - Пауло Куелю

:) Всичко най-хубаво. Просто не спирай да вярваш.

Мерси,поста ти е много хубав.Съгласен съм напълно с теб,но съжалявам че съм бил с човек който ме е лъгал и накрая ми заби нож в гърба и тръгна с някъв педал на 23.Уважение към такъв човек? Не благодаря.Курвенска работа.

LiRRRa
10-08-2009, 12:13
Прав си, така си е, но заради някаква к**ва не си струва да спреш да вярваш в толкова красиво чувство като любовта.
Този, който трябва да съжалява е тя, че те е изгубила.
Ти продължи напред със също толкова пълно сърце от красиви чувства. Разбито, но готово отново да обикне по един необикновен и уникален начин. :)

Kukumqvka
10-08-2009, 12:28
Като намериш своята '' половинка '' така да се каже,ще мислиш по коренно различен начин .. любовта не е загуба на време,тя те кара да забравиш т'ва време :-D

mechtaq_za_teb
10-08-2009, 13:51
Да... разочарованието от любовта ни кара да говорим така, но тя в никакъв случай не е загуба на време. Не загърбвай хубавите спомени само, защото тя ги е загърбила(ако наистина е така).

PainMonopoly
10-08-2009, 13:58
И аз винаги съм споделял това виждане, но съм стигнал до етап, в който не мога да си контролирам чувствата. Вероятно и ще си изпатя от това. :)

NamelessRomantic
10-08-2009, 21:09
Губиш си година и половина да обичаш някого,да жертваш всичко за него,да го цениш повече от всичко.. да плануваш бъдещето си със него.. изобщо сигурен бях,че и този човек ще жертва всичко,но НЕ - дойде един гологлав пич на 23 и опааа толкова беше.Затова един съвет - не се привързвайте до безкрайност към половинките си и имайте едно на ум,защото рано или късно ще ви предадат колкото и да си мислите,че сте им безценни и незаменими,а любовта е загуба на време!Съжалявам само,че толкова я обичам ,а на нея не и дреме особено.Дано повече никога да не се привързвам към никого!

И ти и аз знаем,че няма как да не се привържеш силно и да имаш едно наум...или поне искрено се надявам да е така :)
Недей изказва тежки думи след случилото ти се.Иначе моите съчувствия.Зарежи кучката просто :)

buffalo88
10-09-2009, 18:04
Мерси за разбирането на всички,и майната на тия, който не са на моето мнение. :lol:

w0sh
10-09-2009, 18:15
Хванал си да пускаш таква тема в сайт за тийнове изляти от калъп.
Всеки в тоя раздел верва във вечната лИбов.

buffalo88
10-09-2009, 18:19
Хванал си да пускаш таква тема в сайт за тийнове изляти от калъп.
Всеки в тоя раздел верва във вечната лИбов.

Те са яко във филма.. остави ги.

PainMonopoly
10-09-2009, 18:21
Единственият човек, който ще ме обича вечно и безусловно, съм аз самият. :|

buffalo88
10-09-2009, 18:25
Единственият човек, който ще ме обича вечно и безусловно, съм аз самият. :|

Така си е,няма какво да се заблуждаваме.

moon_flower
10-09-2009, 18:49
Това,че се е случило на теб не означава,че ще се случи на всички.Има много хора,които са се запознали като тийнове и са станали гаджета и в последствие са изградили семейство и тн.Може и да звучи наивно и глупаво,но е факт,че ги има.
Освен това ми е много интересно и твърдението,че "момчетата в България" били по-способни да се обвържат за дълго и тн.И как решихме,че точно българските момчета са такива?Не вярвам този,който написа това велико твърдение да познава момчетата от всички други държави.Направо сте много интересни всичките,които мислите,че не си заслужава.Един път да ви разбият сърцето и айде..няма любов,няма други,няма нищо.Глупости на търкалета..

moon_flower
10-09-2009, 18:50
Хванал си да пускаш таква тема в сайт за тийнове изляти от калъп.
Всеки в тоя раздел верва във вечната лИбов.

Те са яко във филма.. остави ги.
О,намери се кой да го каже.Този,който до скоро е вярвал в любовта и е живял с мисълта за бъдеще с приятелката си,но не се е получило.Много умно.

buffalo88
10-09-2009, 18:52
Хванал си да пускаш таква тема в сайт за тийнове изляти от калъп.
Всеки в тоя раздел верва във вечната лИбов.

Те са яко във филма.. остави ги.
О,намери се кой да го каже.Този,който до скоро е вярвал в любовта и е живял с мисълта за бъдеще с приятелката си,но не се е получило.Много умно.

И ти си яко във филма,но може и да се светнеш някой ден. :lol:

Predatorlyd
10-09-2009, 20:27
Губиш си година и половина да обичаш някого,да жертваш всичко за него,да го цениш повече от всичко.. да плануваш бъдещето си със него.. изобщо сигурен бях,че и този човек ще жертва всичко,но НЕ - дойде един гологлав пич на 23 и опааа толкова беше.Затова един съвет - не се привързвайте до безкрайност към половинките си и имайте едно на ум,защото рано или късно ще ви предадат колкото и да си мислите,че сте им безценни и незаменими,а любовта е загуба на време!Съжалявам само,че толкова я обичам ,а на нея не и дреме особено.Дано повече никога да не се привързвам към никого!

ТИ губиш година и половина да обичаш някого.ТИ си бил сигурен. ТИ съжаляваш,а това е глупаво. Въз основа на ТВОЯ личен опит (неуспешен опит) недей да даваш тъпи съвети на никого.
Защо си мислиш така ?Нима трябва да манипулираш половинката си за да можеш да я задържиш до теб ?Разберете на едно момиче.. Говоря ви до 20 годишно ..КОЛКОТО ПОВЕЧЕ МУ ДАВАШ,ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ ГУБИШ ..

Elizabett
06-07-2010, 15:23
Аз също подкрепям напълно автора...Любовта,която повечето описвате като светло и красиво чуство има и своите лоши страни и рано или късно те излизат наяве, всеки един от нас се сблъсква с тях..Аз съвсем на скоро също се разочаровах от така наречената Любов. Мисля,че знам как се чустваш ии мисля също,че не си заслужава да се измъчваш заради нея...От коментарите по-горе, разбрах,че тя няма чуства към теб..Просто са угаснали...Най-добре ще е ако и ти успееш да я забравиш. Защото все пак живота продължава,нали? :)