PDA

View Full Version : Отново момчета.......!!!!



DeAngelle
10-01-2009, 22:04
Виждала сум много такива теми от рода на ,,Харесва ли ме?''-вечно задаваният въпрос.Затова ре6их да направя една по-подробна.Сега кажете момчета защо се спичате и не деиствате ако имате симпатии към дадено момиче какво ви спира гледате я усмихвате и се и така нататък понякога не се познавате лично но все пак гледате и се усмихвате но не правите нищо кажете как тогава можем да разберем дали ни харесвате или не то само с погледи и усмивки не става или това е намек ние да направим нещо кажете и то сериозно

Robe
10-01-2009, 22:07
Задръстените не действат..... аа и зависи доста от момичето. Иначе погледите и усмивките естествено че са знак не да действате вие ами че ви харесваме. По принцип нормално е момчетата да направят 1вата крачка в началните отношения. :)

DeAngelle
10-01-2009, 22:09
какво зависи от момичето ако е сериозна какво и ако не е толкова какво имам предвид ако е за сериозните неща и не иска само едно натискане и влага чувства и ето несериозната никакви чувства какво ви спира

DeAngelle
10-01-2009, 22:14
моля ви искрено не гледаите само ами и отгпваряите моля ви се супер много благодаря предварително

Robe
10-01-2009, 22:15
какво зависи от момичето ако е сериозна какво и ако не е толкова какво имам предвид ако е за сериозните неща и не иска само едно натискане и влага чувства и ето несериозната никакви чувства какво ви спираЕми доста неща ... как е облечена, възраст, обноски, манталитет се пак я виждам за 1ви път.... по нататък както се развият нещатата с някой провървяват с други не. Дори и да съм си харесал мацката не значи че ще имам късмета да се сближим, но понякога и се случва .... офф нз това е доста конкретно.

ShtrudeL
10-02-2009, 03:19
Авторе като ще пишеш от личен опит не се моли на всички и не говори масово за всички. И поне да беше написала темата си за себе си,за да не изглежда толкова глупава. (не че тогава би била по-умна де...)

dimitar_ak
10-02-2009, 05:22
Задръстените не действат..... аа и зависи доста от момичето. Иначе погледите и усмивките естествено че са знак не да действате вие ами че ви харесваме. По принцип нормално е момчетата да направят 1вата крачка в началните отношения. :)

21-ви век сме. Не се приема за странно и момичето да нападне.

Priceless
10-02-2009, 05:24
Еми като виждат, че момичето е някаква надута путка (без извинение), която само ще те изгледа презрително от глава до пети, търсейки някакъв знак, че ти имаш пари и ако не намери такъв си аут ... не виждам как да не хванеш страх вече.

DeAngelle
10-02-2009, 05:24
ne go praqvq ot lichen opit prosto ot imeto na vs moi priqtelki koito sa ibitvali ili izpitvat neshto takova

bqsna_teenagerka
10-02-2009, 08:47
Ами аз бих задала въпроса друго яче :lol: Те момчетата си ни правят много и достатъчно комплименти и намеци,ама ние аджеба жените защо сме толкова глупави,че не ги разбираме о.О :-o Повечето жени,все нещо не им стига или се хващат за глупост от рода на "ее да ама той в4ера говори 32 сек с нз си коя" или пък като ти каже,че си хубава,ти вместо да кажеш "благодаря",почваш да се самосъжаляваш "аа да бе. .глупости не е така виж ме ква свиня съм" само и само да ти го казва отново и отново това е глупаво и банално. Ние само объркваме момчетата!
А ако попаднеш на някой по-срамежлив,но четеш в очите му ,че има привличане към теб ми помогни му де! зн ли колко пъти съм казвала : "ее айде де заведи ме на кино какво чакаш" колко пъти съм целувала аз първа и тн и тн ;)

Josefinne
10-02-2009, 08:51
Бааси тъпата тема, както и всички останали на темата " Харесва ли ме", "Ама гледа ли ме, или аз го гледам и виждаме ли се" и прочие. Пфу сик ъф ит (puke)

Niakoitam
10-02-2009, 09:16
Отговорът ми на въпроса ти е следният:
Защото и момчетата не сме много по различни от вас момичетата. И ние не можем да четем мисли, и както вие не знаете дали дадено момче ви харесва и ние не знаем дали дадено момиче ни харесва и дали няма да ни отхвърли. Както при вас има и по срамежливи и по отракани момичета, така и сред нас има по срамежливи и по отракани момчета. Ако си по отракана и харесваш дадено момче, действай ти. Това че задължително момчето трябва да предприеме първата крачка вече остарява. Ако момичето е по отракано да я предприеме тя, ако момчето е по отракано може да я предприеме той, ако и двамата са по отракани зависи кой харесва или повече харесва другият. Единственият проблем е ако и двамата са от по срамежливите. В такъв случай само ще си се гледат и евентуално усмикват и поздравяват със Здравей и Здрасти.

slun4ice_90
10-02-2009, 09:36
Ами аз бих задала въпроса друго яче :lol: Те момчетата си ни правят много и достатъчно комплименти и намеци,ама ние аджеба жените защо сме толкова глупави,че не ги разбираме о.О :-o Повечето жени,все нещо не им стига или се хващат за глупост от рода на "ее да ама той в4ера говори 32 сек с нз си коя" или пък като ти каже,че си хубава,ти вместо да кажеш "благодаря",почваш да се самосъжаляваш "аа да бе. .глупости не е така виж ме ква свиня съм" само и само да ти го казва отново и отново това е глупаво и банално. Ние само объркваме момчетата!
А ако попаднеш на някой по-срамежлив,но четеш в очите му ,че има привличане към теб ми помогни му де! зн ли колко пъти съм казвала : "ее айде де заведи ме на кино какво чакаш" колко пъти съм целувала аз първа и тн и тн ;) Подкрепям те,напълно.Ние ги объркваме,те нас също и оставаме сами,плачем и се съжаляваме...Трябва ДЕЙСТВИЯ.Аз,както си лафих с един френд и той започна да ми прави комплименти,а аз продължих да говоря и после се усетих и казах:"Мерси"... :razz: Усещам,че си пада по мен,но знае по кой си падам.Защо го прави не знам. :-o

fenastz
10-02-2009, 10:03
Начи повечето сме такива задръстени и само се зазяпваме/усмихваме. По една или друга причина сме много наплашени. Да, точно така -спечени сме супер много, докато не ни отвори някоя и после се хвалим цяла година все едно ние сме направили първата крачка. На тая възраст е така :-o

Robe
10-02-2009, 10:27
Задръстените не действат..... аа и зависи доста от момичето. Иначе погледите и усмивките естествено че са знак не да действате вие ами че ви харесваме. По принцип нормално е момчетата да направят 1вата крачка в началните отношения. :)

21-ви век сме. Не се приема за странно и момичето да нападне.Така е да има и такива случай ама са мн рядко :) Поне при мен. о.О