PDA

View Full Version : За момичета и момчета относно гаджета съвет!



ivan_realmadrid
10-02-2009, 06:02
Здравейте!
Ще напиша нещо долу и ще ми кажете дали мисля правилно и евентуално ви моля за съвет!

Не ми върви в любовта. Не съм затворен човек ходя по купони кафета барове излзиам с приятели веселя се напивал съм се не съм зубър съвсем обикновен човек съм. Проблема е че когато си харесам някоя и опзонаваме ся става така че аз я харесвам дори и съм бил влюбен в нея а тя мене не само като приятел няма чувства към мен и обратно има момичето дето ме харесват но аз тях не. И какво да правя? Колко опити съм правил да си имам гадже на 21 г. съм и съм нямал хора нее смешно за всеки влак си има пътници ама моя влак има закъснение!
Е сега в съседния курс има едно момиче и сме сходни специалности и ме кефи много и сигурно си има гадже. А забравих да кажа че ако си я харесам нали и оп има си гадже или питам я по отрано да знам имам си приятел.
И вече ми писна от простотии и няма да се занимавам повече достатъчно съм бил нараняван и обиждан! С 2 думи НЕ МИ ТРЯБВА ГАДЖЕ!!! Спирам да търся всички момичета си имат гаджета и аз съм излишен :( Ту ми е смешно ту ми се реве.

Кажете моля какво мислите по темата!

dimitar_ak
10-02-2009, 06:21
Защо ми се струва, че си се възприел за лузър. Така скоро няма да си намериш момиче. Също така не си го превръщай в идея фикс - гадже на всяка цена.

Priceless
10-02-2009, 06:25
Абе .. ти не беше ли пускал пак една такава тема? :-o

Josefinne
10-02-2009, 10:12
Може би , пич, трябва да излезеш от скапаните стереотипи и ще изглеждаш по-свестен.
Аз пък бях зубър в гимназията и не ходех по купони, обаче гадже никога не съм имала проблем да си намеря. 'Що ли? 'Щот на мен не ми пречи да си успявам в живтоа и да съм печен човек. Пък ти, сладур, ми изглеждаш задръстен. Т'ва мисля, че ти е диагнозата! :-D

FromAutumToAshes
10-02-2009, 10:20
Да ти кажа право и аз донякъде го имам този проблем :D Или поне го имах не знам... Но бях спрял да се занивам и тя сама ме намери, бяхме доста време заедно :) Вярно че вече не съм с нея, но както се казва "Няма нищо вечно" . Така че не се предавай и не си набивай някакви филми от рода на "Няма любов за мен". Всичко с времето си пич (: Живей си живота, то само ще дойде при теб. Успех :)

Niakoitam
10-02-2009, 10:29
Josefinne, при теб е малко по-лесно. Не забравай че според старите схващания, които все още важат донякъде момчето трябва да предприеме първата крачка т.е. момчето/мъжът е ловецът, а момичето/жената плячката. Това е само привидното де. Всъщност момчето/мъжът е плячката заблудена че е ловец, но това е друга тема.

Josefinne
10-02-2009, 10:48
Josefinne, при теб е малко по-лесно. Не забравай че според старите схващания, които все още важат донякъде момчето трябва да предприеме първата крачка т.е. момчето/мъжът е ловецът, а момичето/жената плячката. Това е само привиднот де. Всъщност момчето/мъжът е плячката заблудена че е ловец, но това е друга тема.

Ами, аз не мисля така, смятам, че и двамата трябва да се опитвам, за да се получи нещо. Аз лично, когато харесвам момче, правя така, че да го предразположа: мотам му се, създавам му достатъчно възможности да ме заговори, отивамд а се запозная с него или му пиша в скайп, каня го на кафе, ей така съвсем небрежно или на разходка в парка или на пейка парти с биричка... :oops: Stuff like that. Не им е по-лесно на момичетата, хей, знаеш ли колко е трудно да привлечеш вниманието на някой, който е сляп като прилеп и задръстен, особено като е болен от СТЕРЕОТИПНА болест и със зубъри не се занимава, нито пък с non-blonds?!Добре, че тия не ме привличат мен.

lubomirky
10-02-2009, 10:52
Хвани си някоя 14 годишна.

Niakoitam
10-02-2009, 10:59
Josefinne Е, то и при нас не е по различно не само че ако момичето не харесва момчето, ако ще момчето да се изправи на главата си все тая. Да не говорим че понякога като намекваш очевадно на момичетата те се правят че не те разбират или се смеят. Да не говорим за флиртовете, свалките и понякога дори натисканията и накрая чуваш репликата казана пред теб или изповядана пред други. Аз просто се държах мило. Не съм го харесвала. Имам го само за приятел. Може ли такова нещо. Момчетата незнаят къде е тънката граница между любовта и приятелството. Егати, може ли всички мъже да са приятели с теб, само защото искат да сте гаджета. Аз си търся приятел момче, не гадже.

И реплики от тоя сорт, които биха накарали едно момче следващият път да се прави на сляп за намеците и да чака директно казване от страх да не бъде отхвърлен или да не загуби приятелството си с момичето ако му пука.

MetalZone
10-02-2009, 11:02
не съм зубър съвсем обикновен човек съм.

тц ... O.o http://bgmarsarmy.9.forumer.com/html/emoticons/bgmarsarmy/notworthy.gif ясно... о.О

Josefinne
10-02-2009, 11:06
Ами, аз не съм казала, че на момчетата име лесно, просто казах, че и двете страни трябва да работят по въпроса, ако искат да се съберат.
Не става нито човек да чака да му падне нещо от небето , нито да ходи да му се натиска.
Ако си момче и чакаш някоя да те сваля, може и само с чакането да си останеш. Същото важи и за момичетата, които само си обичат така безмълвно някой младеж и чакат на него Господ да им каже за тяхната любов.
Не става и да си някакъв супер напорист - ако си момиче, веднага те обявяват за баси курвата отчаяна, ако си момче ти бият сериозния шут по самочувствието и отиваш на Вариант едно.
Т'ва е всичко у граници, моля. Не е лесно. :?

fenastz
10-02-2009, 11:24
Пич и аз съм така...ми кво да направя като не ме бива в тия глупости...имам си няколко приятели, с които си излизаме и си прайм кефа ама с момичетата не ми върви :?

sasha_90
10-02-2009, 11:26
Спри да хленчиш и да търсиш любовта.Гледай си живота,а тя сама ще дойде.

slun4ice_90
10-02-2009, 11:38
Сам се отдаваш на отчаянието,недей. :-o

Marinchety
10-02-2009, 13:46
Спри да хленчиш и да търсиш любовта.Гледай си живота,а тя сама ще дойде.

RaZzer
10-02-2009, 14:38
Според мен ... преди определена възраст (към 25 г.) най-лесният начин за човек да бъде щастлив е да бъде независим и да се радва на малките неща... Съветвам те да се опиташ да си избиеш от главата всички тези комплекси, а когато срещнеш подходящо момиче - нещата ще се наредят!

kidwestern
10-02-2009, 17:48
че си тъп мисля

и като има приятел и аре майна?
аре честито сдухан задръстеняк.

Hilary_
10-02-2009, 18:37
Спри да хленчиш и да търсиш любовта.

.. yep ;-)

asp1r1n94
10-02-2009, 18:37
Докато четях тази тема се замислих ако и аз съм на 21 ,и съм без човек до себе си,както съм в момента. 8)

Neopitom3na
10-03-2009, 12:06
абее любовта ще те намери... стига си я търсил :P

DevilWish
10-03-2009, 12:14
Абе .. ти не беше ли пускал пак една такава тема? :-o
И аз така си помислих като го прочетох това.
Ми недей да търсиш ,като търсиш едва ли ще намериш.Остави и всичко ще си дойде на мястото.

Luscious_Heart
10-04-2009, 19:59
Хвани си някоя 14 годишна.
:lol: :lol: :lol:

По темата: ако се държиш по-скоро приятелски, нормално е да получаваш такава ответна реакция. :-o Пусни чара и сексапила в действие. :D

Nikkynce
10-04-2009, 21:27
wsichko shte e ok, wseki si ima nqkakwi takiwa momenti na otchaqnite, pri men sa ponqkoga wseki den, posle si namiram fr, posle mi stava tup i pak po4wam da rewa, che nikoi ne me hareswa ... tupo ot moq strana ;] wsichko she se naredi, tochno, kogato ne go ochkawash, spx :-P :-P

ivan_realmadrid
10-04-2009, 23:10
Ще чакам ще си живея а пък тя сама ще дойде :)

haritov
10-04-2009, 23:16
Трябва да промениш гледната си точка,ти гледаш на жената,като сексуален обект пробвай да и бъдеш просто приятел да я разбираш,да и помагаш остави я тя сама да надникне в теб да разбере що за човек си.
А не ти да ги опознаваш любовта е взаимна.

zagadkataa
10-04-2009, 23:36
Да ти кажа право и аз донякъде го имам този проблем :D Или поне го имах не знам... Но бях спрял да се занивам и тя сама ме намери, бяхме доста време заедно :) Вярно че вече не съм с нея, но както се казва "Няма нищо вечно" . Така че не се предавай и не си набивай някакви филми от рода на "Няма любов за мен". Всичко с времето си пич (: Живей си живота, то само ще дойде при теб. Успех :)

Maliby
10-05-2009, 08:17
Първо - живей си живота, достатъчно кратък е, че да го пропиляваш в оплакване и отчаяние. Любовта все някога ще те намери. Само да знаеш, че за да те възприеме едно момиче като нещо повече от приятел трябва да прибавиш е такаа, щипка сексапил и другото нещо е, че момичетата ( или поне по-голямата част ) не обичат прекаленото внимание, натякване и тн. Дръж се самоуверено, но й показвай, че те привлича.

kypo
10-05-2009, 12:08
пари требват баце, на 21 не вървиш ако нямаш кола, поне голф 3ка 8-) ако имаш по-хубава, ще имаш и по-хубаво гадже.слушай ме мене - аз имах голф тройка - имах и гадже, ебах си я ама е правопропорционално готино гаджето ти спрямо колата. сега имам друга кола, по-хубава и гаджето ми е по-хубаво 8-)

тъй че стегай се и си купи кола, почни с голф двойка, ще имаш гадже двойка по шестобалната система - ще е поизтъркана като салона на колата, малко задницата ще хлопа (целулит), ще има течове по често (дълъг мензис) ама пък ще я чукаш. после ще земеш ауди А4 с жълт кожен салон и ще имаш руса с два големи еърбега, и така до некой Cl :razz:

ivan_realmadrid
10-05-2009, 12:38
С пари неможеш да си купиш нито любов нито здраве нито знания! :-D :grin:

golqmumnik
10-05-2009, 12:57
че си тъп мисля

и като има приятел и аре майна?
аре честито сдухан задръстеняк.
Sad but true,maina 8)
Сериозно се замисли да самочувствието си и промени начина на държането си,не трябва да си много директен да не подплашиш женските кошути,просто се усмихваш и фърляш някой готин поглед и почваш да говориш някви простотии,не е задължително шеги,коментирай облекло,тва онова,ю ноу 8)