PDA

View Full Version : Привличане,или нещо друго?



slun4ice_90
10-02-2009, 10:10
Провокирана от друга тема,пускам тази. :D Всъшност,за да ми дадете съвети какво да направя най-накрая... :-o Движа се в компанията на доста момчета и три момичета сме.От самото начало си харесвам едно момче,което е*е една...Казва,че не ходят,но не съм сигурна.С времето преставам да го харесвам и си падам по най-добрия му френд,който ми намеква разни неща.Романтичен,страхотно момче е.Каза ми,че аз и още две момичета,които сме в компанията сме най-свестните,които познава.Имах възможност и си поговорихме за момичетата,които са го наранили.Обясних му,че ще намери момиче,което да го обича с цялото си сърце,а той каза,че няма да се влюбва и няма сърце... :( Той изтърси,че с мен не е ходил още...Т'ва как да го разбирам??? :shock: :-o :-D Един ден направи от нещо пръстен,разлигави се и вика:"Ела да ти сложа пръстена,вече сме женени","Къде ще ходим на меден месец"? и т.н. :razz: Спуках се да се смея.Говори ми на "Жена ми".Познаваме се от два месеца вече,дали да почакам да го опозная по-добре,или да му кажа. :-o Скоро едно момиче от компанията има рд и мисля,че там ще можем да си поговорим повече с въпросното момче.Чудя се дали т'ва е само привличане,или нещо повече.. :)

Marinchety
10-02-2009, 11:26
имам един въпрос .. на колко години сте ?

peshopurko
10-02-2009, 11:26
90-ти набор => 19г.

Marinchety
10-02-2009, 11:29
за 19 годишни поведението ви е супер детинско ... на 19 години хората вече не си играят дай да те щипна, дай да те хапна белкем се усетиш че те харесвам :-o според мен е само привличане

slun4ice_90
10-02-2009, 11:31
за 19 годишни поведението ви е супер детинско ... на 19 години хората вече не си играят дай да те щипна, дай да те хапна белкем се усетиш че те харесвам :-o според мен е само привличане Знам,че е така,но к'во да се прави. :-o

Marinchety
10-02-2009, 11:33
за 19 годишни поведението ви е супер детинско ... на 19 години хората вече не си играят дай да те щипна, дай да те хапна белкем се усетиш че те харесвам :-o според мен е само привличане Знам,че е така,но к'во да се прави. :-o
ами дръжте се като големи хора :)

golqmumnik
10-02-2009, 12:10
За 19 годишна си умна като мотиката ми. :lol:
Акъл и мензис не ти ли дойде навреме,хич недей го чака.
Красотата е довреме,простотията-вечна.

slun4ice_90
10-02-2009, 12:25
За 19 годишна си умна като мотиката ми. :lol:
Акъл и мензис не ти ли дойде навреме,хич недей го чака.
Красотата е довреме,простотията-вечна. Ти,пък си "Голям умник,бе" :-D Като не ти е интересна темата и не можеш да напишеш нищо УМНО,НЕ ПИШИ! 8) :)

GodLovesYou
10-02-2009, 12:34
:cry: :cry: :cry: whyyy

hooliganka89
10-02-2009, 12:38
Наистина,доста детинска история.Ся какво се очаква?Да ти предложи да станете гаджета ли?

slun4ice_90
10-02-2009, 12:44
Наистина,доста детинска история.Ся какво се очаква?Да ти предложи да станете гаджета ли? Искам просто момчетата да си кажат мнението,но не става явно.Както винаги всеки гледа сейра,вместо да помогне.Свикнах,че тук няма как да е иначе... :razz: Моля,мод да заключи темата. :)

Marinchety
10-02-2009, 12:49
няма как да не е сеир след като на 19 години вие се държите като 14 годишни хлапетии .... прави си сама изводи и порасни

slun4ice_90
10-02-2009, 12:51
няма как да не е сеир след като на 19 години вие се държите като 14 годишни хлапетии .... прави си сама изводи и порасни Не пиши повече,моля те.Благодаря ти,все пак за мненията. :-o

RaZzer
10-02-2009, 13:34
Какво толкова като са се полигавили?! :? Може на момчето да му е трудно по друг начин да си покаже чувствата и затова да предпочита лигавия начин... Уотевър, щом ти е симпатичен - няма нищо лошо в това да му признаеш за чувствата си и да опитате дали ще се получи! :wink:

slun4ice_90
10-02-2009, 13:37
Какво толкова като са се полигавили?! :? Може на момчето да му е трудно по друг начин да си покаже чувствата и затова да предпочита лигавия начин... Уотевър, щом ти е симпатичен - няма нищо лошо в това да му признаеш за чувствата си и да опитате дали ще се получи! :wink: Благодаря ти,много! :grin: П.С.Един човек,който да даде МНЕНИЕ!

vas4e3to0
10-02-2009, 14:10
За всички дето не са дали мнение "Какво като е на 19 - притеснява се момичето притеснява се и момчето. Хайде сега пък ще я и убиждате , че е още като дете :shock: "
Да кажа и аз - Като го харесваш кажи му , но ако те е толкова срам кажи на някоя твоя приятелка , че го харесваш и повярвай ми , че това ще стигне до него :razz: преди два дена и на мен се случи същото :razz: и се получи - вече сме гаджета :-P така , че ако наистина те е толкова срам направи това което ти казах :razz:

slun4ice_90
10-02-2009, 14:21
За всички дето не са дали мнение "Какво като е на 19 - притеснява се момичето притеснява се и момчето. Хайде сега пък ще я и убиждате , че е още като дете :shock: "
Да кажа и аз - Като го харесваш кажи му , но ако те е толкова срам кажи на някоя твоя приятелка , че го харесваш и повярвай ми , че това ще стигне до него :razz: преди два дена и на мен се случи същото :razz: и се получи - вече сме гаджета :-P така , че ако наистина те е толкова срам направи това което ти казах :razz: Мерси,мацко. :-D Така,като казваш наистина е възможно да стане. :-) Стискай палци. :-P

RainbowGirl9423
10-02-2009, 14:30
Просто му кажи че го харесваш..Аз бях на същото положение..Аз казах на момчето че искам да се видим да поговорим..И тка той дойде при мен и нали ме пита кво иска даму кажа..Аз нали му казах..И той каза че е искал същото да ми каже..иИ тка..

vas4e3to0
10-02-2009, 14:31
За всички дето не са дали мнение "Какво като е на 19 - притеснява се момичето притеснява се и момчето. Хайде сега пък ще я и убиждате , че е още като дете :shock: "
Да кажа и аз - Като го харесваш кажи му , но ако те е толкова срам кажи на някоя твоя приятелка , че го харесваш и повярвай ми , че това ще стигне до него :razz: преди два дена и на мен се случи същото :razz: и се получи - вече сме гаджета :-P така , че ако наистина те е толкова срам направи това което ти казах :razz: Мерси,мацко. :-D Така,като казваш наистина е възможно да стане. :-) Стискай палци. :-P
Добре ще стискам :-D

Hilary_
10-02-2009, 17:45
Какво толкова като са се полигавили?! :? Може на момчето да му е трудно по друг начин да си покаже чувствата и затова да предпочита лигавия начин... Уотевър, щом ти е симпатичен - няма нищо лошо в това да му признаеш за чувствата си и да опитате дали ще се получи! :wink:

++

Опитай слънчице .. нищо не губиш .. :-) само можеш да спечелиш .. :grin:

umri
10-02-2009, 19:14
Как ша му кажеш... недей. Ако е мъж и иска нещо знае какво трябва да направи. Това, което можеш да направиш е да се завърташ около него, да го гледаш, да му се усмихваш. На тоя купон може да стане нещо, пък и вие сте големи... ако опипа почвата не го връщай. :D

mickelangelo
10-02-2009, 19:55
Явно е .. че явно те харесва .. опитай ... може той да е по стеснителен от теб ...


ПС: Лични поздрави :)

valdesbg
10-03-2009, 05:31
Бе то от привличането се почва. Честно да ти кажа намеците дето ти ги пуска са бая директни :) Ако си падаш романтичка - чакай да ти предложи. Ако ли не - хващай го за ушите и в някое по тъмно ъгълче си пускайте езици.

Бтв, тва с първия за какво ни беше да го знаем?

И още едно нещо - верно що се държите като лапетии?

slun4ice_90
10-03-2009, 08:33
Бе то от привличането се почва. Честно да ти кажа намеците дето ти ги пуска са бая директни :) Ако си падаш романтичка - чакай да ти предложи. Ако ли не - хващай го за ушите и в някое по тъмно ъгълче си пускайте езици.

Бтв, тва с първия за какво ни беше да го знаем?

И още едно нещо - верно що се държите като лапетии? Щот още ни е лапешки акъла... :-D :-o Падам си по романтиката.Т'ва за първия и аз не знам,що го писах.Мерс,за мнението. :)

slun4ice_90
10-03-2009, 08:39
Какво толкова като са се полигавили?! :? Може на момчето да му е трудно по друг начин да си покаже чувствата и затова да предпочита лигавия начин... Уотевър, щом ти е симпатичен - няма нищо лошо в това да му признаеш за чувствата си и да опитате дали ще се получи! :wink:

++

Опитай слънчице .. нищо не губиш .. :-) само можеш да спечелиш .. :grin: Благодаря ти,много мацка. :-) :grin:

3oPuTy
10-03-2009, 08:47
Бе то от привличането се почва. Честно да ти кажа намеците дето ти ги пуска са бая директни :) Ако си падаш романтичка - чакай да ти предложи. Ако ли не - хващай го за ушите и в някое по тъмно ъгълче си пускайте езици.

Бтв, тва с първия за какво ни беше да го знаем?

И още едно нещо - верно що се държите като лапетии?
Ех,че й се скара :x :-)
И аз се държа лапешки понякога ама на мен не се караш 8-) Хмм ... :-o


Мименце ( :-) ) ако стане нещо с Митко трябва да почерпиш :P

SinTeTichnaTaaa
10-03-2009, 10:23
Омг.. Аз пък им се кефя,че са запазили детското в себе си.. цял живот ще бъдат "големи" за кво още от са да е така..

На мен си ми харесва че от време на време си се отпускат и си се лигавят.. не виждам нищо лошо..

Относно въпроса ти.. за мен лично е просто лиготия.. защото ние така си се замотавваме с всичките ми фр.. ама ние сме на по 17 години.. ;дд и се познаваме от доста време..

Вие се познавате само от 2 месеца.. от 3 момичета в компанията ви той го е казал само на теб.. Предполагам и само с теб е споделил за "миналото си" .. ии там е подхвърлил нещо от сорта, че не е ходил с теб.. с което според мен иска да види реакцията ти..

От всичко което аз прочетох.. за мен те харесва.. ;д

Presley
10-03-2009, 10:25
Тука бий на кухо.

valdesbg
10-03-2009, 10:26
Ех,че й се скара :x :-)
И аз се държа лапешки понякога ама на мен не се караш 8-) Хмм ... :-o

Беее, како, тебе те обичам, нали знаеш :) Кво се чудш толко :)

ShtrudeL
10-03-2009, 10:27
Омг.. Аз пък им се кефя,че са запазили детското в себе си.. цял живот ще бъдат "големи" за кво още от са да е така..

А аз като си показвам детското казват,че не трябва. Оо ^

valdesbg
10-03-2009, 10:28
Сбъркан свят, Мише, сбъркан.. ;)

vas4e3to0
10-03-2009, 10:29
Омг.. Аз пък им се кефя,че са запазили детското в себе си.. цял живот ще бъдат "големи" за кво още от са да е така..

На мен си ми харесва че от време на време си се отпускат и си се лигавят.. не виждам нищо лошо..

Относно въпроса ти.. за мен лично е просто лиготия.. защото ние така си се замотавваме с всичките ми фр.. ама ние сме на по 17 години.. ;дд и се познаваме от доста време..

Вие се познавате само от 2 месеца.. от 3 момичета в компанията ви той го е казал само на теб.. Предполагам и само с теб е споделил за "миналото си" .. ии там е подхвърлил нещо от сорта, че не е ходил с теб.. с което според мен иска да види реакцията ти..

От всичко което аз прочетох.. за мен те харесва.. ;д
И аз така мисля :grin:

ShtrudeL
10-03-2009, 10:30
Абе наистина ти нямаш ли си твое мнение?
На всякъде гледам пишеш "И аз така мисля" Оо

slun4ice_90
10-03-2009, 10:33
Абе наистина ти нямаш ли си твое мнение?
На всякъде гледам пишеш "И аз така мисля" Оо Говори за теб,бе... 8) :? Омг... :shock: :lol:

ShtrudeL
10-03-2009, 10:35
Абе наистина ти нямаш ли си твое мнение?
На всякъде гледам пишеш "И аз така мисля" Оо Говори за теб,бе... 8) :? Омг... :shock: :lol:

Говориш несвързано. Какво общо имаше това?
Изразявай се по-точно. Оо

slun4ice_90
10-03-2009, 10:41
Абе наистина ти нямаш ли си твое мнение?
На всякъде гледам пишеш "И аз така мисля" Оо Говори за теб,бе... 8) :? Омг... :shock: :lol:

Говориш несвързано. Какво общо имаше това?
Изразявай се по-точно. Оо Под нивото си ми,за да се занимавам с теб.Отивай другаде да си избиваш жалките комплекси.Аман... :razz: 8-) 8)

ShtrudeL
10-03-2009, 10:48
Абе наистина ти нямаш ли си твое мнение?
На всякъде гледам пишеш "И аз така мисля" Оо Говори за теб,бе... 8) :? Омг... :shock: :lol:

Говориш несвързано. Какво общо имаше това?
Изразявай се по-точно. Оо Под нивото си ми,за да се занимавам с теб.Отивай другаде да си избиваш жалките комплекси.Аман... :razz: 8-) 8)

Брей. И какво ти е нивото? И ти говориш изучени неща,без да знаеш за какво става на въпрос.
Аха...и какъв ми е комплекса тук?

SinTeTichnaTaaa
10-03-2009, 10:52
Омг.. Аз пък им се кефя,че са запазили детското в себе си.. цял живот ще бъдат "големи" за кво още от са да е така..

А аз като си показвам детското казват,че не трябва. Оо ^

И на мен често ми го казват.. ноо просто шанс.. така ми харесва така си го правя.. ;дд А и щом тва ме кара да се чувствам добре околните просто го разбират..

П.С. С тоя пост ти ставам вярна фенка.. ;дд