PDA

View Full Version : Пак момиче :D



peshopurko
10-02-2009, 10:18
Харесах си едно момиче. Намерих и скайп - писахме си ама тя ми пише само ако я питам нещо и това ме притеснява. Тя е от моето даскало - аз разбира се като и писах се правех, че незнам и все едно случайно сме се засекли :D
Тя е с 3 години по-малка от мен - 8ми клас е тя, зайче с една дума. Един ден ни събраха двата класа в една стая. Да знам, че е странно 11ти и 8ми клас в една стая ама моето даскало не е нормално понякога. Та отначало тя ме гледаше някак си странно... Аз не откъсвах очи от нея - бях упорит :D
Това обаче беше само в началото... после тя не ме погледна нито 1 път... даже здрасти не си казахме... просто се гледахме...
Иска ми се да я поканя на кафе ама не съм сигурен, че ще излезе нещо. Май не й допадам...

mOBSCENE
10-02-2009, 10:24
И какъв е въпроса :)

Niakoitam
10-02-2009, 10:25
Въпросът е да му кажеш дали го харесва. Аз не знам. Действай ти. :)

peshopurko
10-02-2009, 10:26
ми въпроса е... и аз незнам :D
кажете нещо оригинално да направя да й привлека внимаието... незнам и аз :D

mOBSCENE
10-02-2009, 10:27
Въпросът е да му кажеш дали го харесва. Аз не знам. Действай ти. :)

Благодаря. 8-)
Ами опитай нищо не губиш! :) Първо уш случайно проведете някъв разговор пък тогава мисли за кафе :-P
Прави каквото сметнеш за добре. :-P

sasha_90
10-02-2009, 10:28
Когато си кажеш"няма да се получи"-очевидно няма.

dimitar_ak
10-02-2009, 10:38
Отиди на някоя дестка площадка и погледай как го правят децата. Много е лесно "Ти как се как се казваш? А искаш ли да си играем?"

lubomirky
10-02-2009, 10:44
Отиди на някоя дестка площадка и погледай как го правят децата. Много е лесно "Ти как се как се казваш? А искаш ли да си играем?"

Много хора ще го помислят за ебавка, но си е точно така..

peshopurko
10-02-2009, 10:53
Аз знам как се казва :lol: :lol: :lol:

sasha_90
10-02-2009, 10:56
Аз знам как се казва :lol: :lol: :lol:
Тогава дай на следващото ниво.Но да ти кажа:"хайде да играем",не е подходящо.Повече ефект би имало по честото ви общуване.

peshopurko
10-02-2009, 11:24
Аз се опитвам да "не досаждам" като не й пиша всеки ден в скайпа. Пък и нали ви казвам - тя не ми обръща много внимание... :x :(
направих и малка услуга и и казах, че ми е длъжница и да черпи някой ден - тя каза добре и толкова... Не посмях да й кажа да излизем...

slun4ice_90
10-02-2009, 11:33
Покани я да излезете. :)

Lincheto
10-02-2009, 11:53
Бе ае давай смело.
Ако стане супер, ако не - не.

kidwestern
10-02-2009, 11:55
въпроса е дали е тъп... >

peshopurko
10-02-2009, 12:23
въпроса е дали е тъп... >
Ако нямаш кво да кажеш по темата не се заяждай и не спами темата - МОЛЯ!

LadyGold
10-02-2009, 13:07
Просто бъди директен !

teenems
10-02-2009, 13:56
Бе ае давай смело.
Ако стане супер, ако не - не.

пък и е по-малка ,може и да се навие ;Д
като види ,че някой от големите я харесва ..
ама де да знам ,пробвай пък квото стане ..

peshopurko
10-02-2009, 13:58
Бе ае давай смело.
Ако стане супер, ако не - не.

пък и е по-малка ,може и да се навия ;Д
като види ,че някой от големите я харесва ..
ама де да знам ,пробвай пък квото стане ..
Ти ли ще се навиеш :D

RainbowGirl9423
10-02-2009, 14:22
Значи покания на кафе..Излезте опознайте се малко повече.Ако нещата се развият добре и се усмихни и намекни че я харесваш..По твой си начин 8-) .След това целувка и тка..Но знаи че повечето момичета харесват момчетата които знаят какво да кажат..И знаят какво да правят...Не да се сдухваш и да чакаш още някой "поглед" за да се усмелиш да я поканиш...Все пак ако не рискуваме неможе да спечелим..

vas4e3to0
10-02-2009, 14:23
Ми действай направо - кажи й , че й доmадаш и там другите неща и я покани - поне ще разбереш какво изпитва към теб

mariqqqqq
10-02-2009, 14:38
ти си 11 клас и не знаеш как да действаш с момиче което ти харесва :? ии тя е в 8ми клас.. :D

peshopurko
10-02-2009, 15:11
ти си 11 клас и не знаеш как да действаш с момиче което ти харесва :? ии тя е в 8ми клас.. :D
амън от отворени разбирачи... :-x

Hilary_
10-02-2009, 17:43
покани я да излезете и ще разбереш .. 8)

teenems
10-02-2009, 18:30
Бе ае давай смело.
Ако стане супер, ако не - не.

пък и е по-малка ,може и да се навия ;Д
като види ,че някой от големите я харесва ..
ама де да знам ,пробвай пък квото стане ..
Ти ли ще се навиеш :D


оп ,объркала съм ..

peshopurko
10-02-2009, 18:34
Бе ае давай смело.
Ако стане супер, ако не - не.

пък и е по-малка ,може и да се навия ;Д
като види ,че някой от големите я харесва ..
ама де да знам ,пробвай пък квото стане ..
Ти ли ще се навиеш :D


оп ,объркала съм ..
ем ако толко искаш може и с теб да изляза на кафе :lol: :lol:
откъде си :oops: :razz:

umri
10-02-2009, 19:06
Сцената:

Вървите един срещу друг по коридора и я гледаш в очите. Като се доближиш до нея следва подобен диалог.

-Здрасти, (името й).
-Здрасти.
-Ела за малко да те питам нещо ( и леко се отдалечавате за да не може приятелките й да слухтят, ако има такива. )
-Да, кажи?
-Айде след училище да идем на кафе двамата, че ми се виждаш жадна. Да пием по кола. (с усмивка, за да не те помисли за изтрещял. Може и без това последното, но в крайна сметка колкото по-малко ти пука толкова по-добре за всички. Даже, ако си пълен малоумник най-добре... образно казано) сега тук имаш 2 възможности: "добре" или "имам работа, трябва да уча...."

Сега без скоби

-Здрасти, (името й).
-Здрасти.
-Ела за малко да те питам нещо.
-Да, кажи?
-Айде след училище да идем на кафе двамата, че ми се виждаш жадна. Да пием по нещо.
-Добре.
-Добре, колко часа имаш?
-Ами 6
-Тогава като свършиш да се чакаме пред училище.
-ОК.
-чао.
-чао.

Това най-добрия вариант. Има вероятност да ти откаже, защото на тази възраст момичетата са стеснителни и не са свикнали. Не са проходили на кафета и общо взето сега се учат. Може да те харесва и пак да ти откаже, защото се е притеснила. Да е спряла да те гледа, защото е срамежлива. Абе вариантите са много и колкото по-малко ги мислиш - толкова по-добре за теб. Ако ти откаже първия път след 1 седмица опитай пак и пак на живо ( не по скайп ). Ако и тогава ти откаже спри да и пишеш в скайп, спри да я гледаш, спри да и говориш, абе с една дума я изтриваш от съзнанието си и си продължаваш с високо вдигната глава. Винаги е по-добре да те отрежат, отколкото да не пробваш и да живееш с мисълта "какво е щяло да стане".


Лично мое мнение е, че момичетата в тая възраст са деца, трудно пускат, защото си мислят, че първият път е кой знае какво. Само ядове, но щом си си я харесал давай.

LoveRetroMusic
10-02-2009, 19:08
^^ :razz: :razz:

големи примери човек, ама нищо важното е че се опитваш да помогнеш 8-) 8-)

peshopurko
10-02-2009, 19:20
^^ :razz: :razz:

големи примери човек, ама нищо важното е че се опитваш да помогнеш 8-) 8-)
Много ме дразнят такива като теб дето се чудят с кой да се заяждат...


@umri мерси! Аз имах идея по скайпа да я питам ама... :D

kidwestern
10-02-2009, 19:25
питай я по скайпа страшно пич ше си !

и си прост ама яко ;с

Hilary_
10-02-2009, 19:31
и си прост ама яко ;с

тцЪ ейй дребнияя .. неска не се спря .. :o

valdesbg
10-03-2009, 05:24
И какъв е въпроса :)

Верно къде е въпроса? :-o



Иска ми се да я поканя на кафе ама не съм сигурен, че ще излезе нещо. Май не й допадам...

Е имаш позволението ми. Ама да я върнеш цяла.

zero
10-03-2009, 05:46
И аз съм в г/д същата позиция :D
Ми кво да ти кажа ... пери из двора :lol: то шса чуе 8-)

peshopurko
10-03-2009, 15:31
И какъв е въпроса :)

Верно къде е въпроса? :-o



Иска ми се да я поканя на кафе ама не съм сигурен, че ще излезе нещо. Май не й допадам...

Е имаш позволението ми. Ама да я върнеш цяла.
не се бой за връщането :D
то е най-малкия проблем :D