PDA

View Full Version : Уникален проблем със принтер !



sper
10-02-2009, 14:45
Имам проблем със принтера, не иска да сканира ! ЕPSON SX215 е и иконката Епсон скан дава грешка .. пише epson scan can not be started и ме пита дали искам да отвора някфо трабълшутинг :)

всъщност проблема е със скенера ма няма нищо ...

doomkillerr
10-02-2009, 15:45
Преинсталирай драйверите за принтера! :)

Outlaw87
10-02-2009, 15:45
премахни принтера и всичко що си инсталирал с него и го инсталирай наново

sper
10-02-2009, 16:11
Не става ...

sper
10-02-2009, 17:01
Ся принтера почна да прави проблеми ейййййййййййййййййййй баси майката пише ми Click OK to open the printer driver. ... Paper Size:A4 Print Direction:Portrait AAAAAAAAAAAA закфо ме накарахте да си преинсталирам драйварите

doomkillerr
10-02-2009, 17:51
Ся принтера почна да прави проблеми ейййййййййййййййййййй баси майката пише ми Click OK to open the printer driver. ... Paper Size:A4 Print Direction:Portrait AAAAAAAAAAAA закфо ме накарахте да си преинсталирам драйварите

Съмнява ме, че и ти не знаеш какво правиш?!?! - Така ли е? 8)

Напълно съм сигурен, че проблема е софтуерен, а не хардуерен... :)

sper
10-02-2009, 18:05
прав си не знам какво правя .. софтуерен проблем значи ли че трябва да преинсталирам уиндоуса или ?

doomkillerr
10-02-2009, 19:24
прав си не знам какво правя .. софтуерен проблем значи ли че трябва да преинсталирам уиндоуса или ?

Ами какво да ти кажа... може да има много причини да не работят драйверите - възможно е и да трябва да си преинсталираш уина, но според мен може и да се оправи и без преинсталация! Драйверите са се бъгнали и за това ти правят проблеми!!! Първо ги дейнсталирай, както и премахни всички файлове от папката на програмата към принтера от "Program Files". Има и вероятност да липсва някой файл от уиндоуса, който да се ползва и от програмата за принтера - в този случай или трябва да намериш липсващия файл или да преинсталираш... 8)

П.С. - Както казах и преди това, причините може да са различни...

ivanstef
10-03-2009, 12:22
Ся принтера почна да прави проблеми ейййййййййййййййййййй баси майката пише ми Click OK to open the printer driver. ... Paper Size:A4 Print Direction:Portrait AAAAAAAAAAAA закфо ме накарахте да си преинсталирам драйварите

Неблагодарна работа. Като не знаеш какво правиш - на майстор ходиш.