PDA

View Full Version : Обица на ципата...?



meche95
10-02-2009, 16:07
ааа напоследъки искам да иам нещо с коетп да си играя :D иии наще ест да не видят ии за тва мисля за обица на ципата защото няколко фр вече си ги дупчеха самии ии някой да ми каже съвети дали се инфектира или неш такоа.... :-)

meche95
10-02-2009, 16:08
^^btw дупчат си ги със самата обица

Complicated
10-02-2009, 16:14
:shock: :shock: НИКОГА НЕ СЕ ДУПЧИ САМА!!
Може да се получат 12516217 инфекции. По-добре отиди в студио и дай 30-40 кинта, ама после няма да ти има нищо.

Boot
10-02-2009, 16:17
Не искам и да си представям какви са тези обици, с които дупчат...
Иди в студио и не се прави на отворена, щото не си :)

meche95
10-02-2009, 16:17
ее къв е смисъла като може и да я махна на 2рия ден :D :D

meche95
10-02-2009, 16:19
нее въобщее не се правя на отворена ама като виждам че така се дупчат :D

TeenSpirit
10-02-2009, 16:20
Щом при пробиване в студио се инфектират понякога, прави си сметка к'во ще е, ако сама се пробиеш.

meche95
10-02-2009, 16:22
ама тва е на ципатаа не е на езика прмерно :-o :-o

ameli
10-02-2009, 16:26
ох ужасно е беееееее :x една си направи обица някъде в устата и и се заличиха вкусовите рецептори (нз дали се изразих правилно) и не усеща нищо :? че ходи на операция и пак не беше сигурно дали ще се възстанови :? пък като след 2 ден ще си я махнеш къф е смисъла?! има някви магнитчета .. играй си с дъфката :? :? божеее, ще се осакатите за едната мода :?

meche95
10-02-2009, 16:32
не е за модааа а относно 2та днии е тва че яко нашите случайно се усамнят :D иии до колкото знам като е на езика си губиш вкусовите качества :-o

shadows92
10-02-2009, 16:37
Имам обица на езика и си усещам вкуса на всичко :D :D

meche95
10-02-2009, 16:38
^^същото е и при една фр сичко си е ОК

ameli
10-02-2009, 16:38
но казвам, че се случва на всеки, но при некъдърници така става ... :?

clever
10-02-2009, 16:52
ааа какво имате предвид под обица на ципата че нещо не загряам :razz:

meche95
10-02-2009, 16:53
знн ли къде ти е ципата там е свързана с езика отдолу :D

clever
10-02-2009, 16:58
емм ... какъв е смисълът обица на езика отдолу :razz: тя не се виждаа ..
офф остави остави :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: не загрявам хаха
:oops:

twilightHeart
10-02-2009, 17:02
Ъ? Не виждам смисъл да си праиш обица на ципата. Освен тва за кво ти е да дадеш 30 кинта само за нещо, което няя виджаш, а и на ципата нз до колко ще се задържи при положение, че мое се разкъса.

meche95
10-02-2009, 17:08
амм тва е де че напрао с обицата ще дупча ако дупча ама как да се разкъса :shock:

casey
10-02-2009, 17:18
Оффф. Искаш съвет а само спориш! Всички са единодушни, че е по-добре да отидеш при специалист в истинско студио. " Ама те сами си ги пробиват ", ем кат искаш да ходиш с език колкото домат след това и де не можеш да ядеш сол, лютиви неща и т.н. и т.н. да не изброявам - добре. Освен това няма никакъв смисъл да си правиш обиза, на ципата - никой няма да я види освет ако не ходиш така по улицата - :P .

twilightHeart
10-02-2009, 17:21
Като казвам разкъса имам предвид, че ципата е тънка и мое се скъса и после да ходиш на доктор да ти я отрежат. (Попринцип повечето хора нямат голям ципа, а ако имат се реже, за да не се оголят зъбките.) И все пак няя те боли и да се разкъса, но е гадно. А и не с това шага не бива. "Искам да има с кво да си играя. " Ето по този начин изразявш глупостта си и ето така може да ти се разкъса ципата.

Complicated
10-02-2009, 17:24
не е за модааа а относно 2та днии е тва че яко нашите случайно се усамнят :D иии до колкото знам като е на езика си губиш вкусовите качества :-o
Аз до колкото знам с прекалено седене по форумите си губиш мозъчните клетки. :-o Как си губиш вкусовете бе? :lol: :lol: И за к'во спориш сега? Казваме ти аз добре, пък ти като си наумила т'ва... :lol: :lol:

Complicated
10-02-2009, 17:26
Като казвам разкъса имам предвид, че ципата е тънка и мое се скъса и после да ходиш на доктар да ти я отрежат. (Попринцип повечето хора нямат голям ципа, а ако имат се реже, за да не се оголят зъбките.) И все пак няя те боли и да се разкъса, но е гадно. А и не с това шага не бива. "Искам да има с кво да си играя. " Ето по този начин изразявш глупостта си и ето така може да ти се разкъса ципата.
Мда, така е. Едно момче от стария ми клас се продупчи сам и един ден до като ядеше за малко да се скъса. За това по-добре в студио.

meche95
10-02-2009, 17:51
Оффф. Искаш съвет а само спориш! Всички са единодушни, че е по-добре да отидеш при специалист в истинско студио. " Ама те сами си ги пробиват ", ем кат искаш да ходиш с език колкото домат след това и де не можеш да ядеш сол, лютиви неща и т.н. и т.н. да не изброявам - добре. Освен това няма никакъв смисъл да си правиш обиза, на ципата - никой няма да я види освет ако не ходиш така по улицата - :P .

ааам мерсиии

meche95
10-02-2009, 17:51
Като казвам разкъса имам предвид, че ципата е тънка и мое се скъса и после да ходиш на доктар да ти я отрежат. (Попринцип повечето хора нямат голям ципа, а ако имат се реже, за да не се оголят зъбките.) И все пак няя те боли и да се разкъса, но е гадно. А и не с това шага не бива. "Искам да има с кво да си играя. " Ето по този начин изразявш глупостта си и ето така може да ти се разкъса ципата.
аа с тва почвам да се отказвам ддоктор :shock: :shock: :shock:

meche95
10-02-2009, 17:53
ЕМММ МЕРСИИИ НА ВСИЧКИИ :-) :-) :-) АКО СИ ДУПЧА ЩЕ Е ПРИ СПЕЦИАЛИСТ МЕРСИИ МНОГ0О ЗА СЪВЕТИТЕ :-)

xHARDCANDYx
10-02-2009, 18:29
Абе ти в ред ли си бе ???

Boot
10-02-2009, 21:03
twilightHeart, ако обичаш не си давай некомпетентното мнение, защото в 2 кратки поста успя да напишеш тъпотии, колко много хора за години не са успяли...

ra43ty
10-03-2009, 05:03
една приятелка си проби тази година ципата под езика сама, но похарчи доста пари за вода за оста и дезинфектиращи препарати иначе и стана много яко и нямаше инфекции, обаче някъде врория месец ципата и се скаса, защото е много тъничка :) таа по - добре ако искаш обичка, с която да си играеш продупчи се другаде :)

Biskfitka
10-03-2009, 12:45
95 все пак... :-o Като искаш да си играеш с нещо в устатаа...ще си замълча 8-)

N0_feAR
10-03-2009, 16:57
^^btw дупчат си ги със самата обица
още по-зле. Това не ти е ухо, че да се дупчиш сама. Като толкова много искаш пиърс на това място иди в някое професионално студио, не си прави експерименти вкъщи. Ако обицата е поставена неправилно или пробита на криво или е захваната на много малка част от ципичката, нормално е да ти се преебе пиърса, дори да ти се скъса, нема умреш де ама не е и приятно. Трябва да се промива със Сандрин, но в студиото щи обяснят по-подробно.
пп: и си набор '95, малка си за такива раути...искала да си играе с нещо...омг

InisMona
10-03-2009, 17:06
абе,я спокойно,когато се скъса и ти я отрежат,ще ти стане по-дълъг езика...така че ще има няква файда :D

tanchu
10-03-2009, 17:10
95 и ще се дупчи..и то сама :shock: :-s

meche95
10-04-2009, 08:57
ЕМММ МЕРСИИИ НА ВСИЧКИИ :-) :-) :-) АКО СИ ДУПЧА ЩЕ Е ПРИ СПЕЦИАЛИСТ МЕРСИИ МНОГ0О ЗА СЪВЕТИТЕ :-)

DarkKisss
10-04-2009, 13:27
Вие болни ли сте? Какви вкусови качества се губели при обеца на езика? Това са пълни Bullshits! Нищо не се губи, ако те пробие специалист и те пробие правилно. А относно игрането, ти няма как да си играеш с обецата на ципата, имах 7 месеца там, но двете обеци си пречиха и махнах тази на ципата. Отиди на студио и не рискувай, защото ако се скъса е вероятно да си глътнеш езика, доколкото съм чувала.

Boot
10-04-2009, 16:28
Отиди на студио и не рискувай, защото ако се скъса е вероятно да си глътнеш езика, доколкото съм чувала.
глупости

VIPkuklichka
10-04-2009, 18:30
Хаха отиди приспециалист като си решила да си прайш, но аз съм против :D 95 си.. не си ли мъничка за такива обички ? :D :D Играй си с нещо друго :?

dopeforever
10-06-2009, 23:53
Аре отивай в студио и не ни занимавай.Нас ко ни ебе за ципата ти ма.

sexy_baby_originale
10-07-2009, 18:47
ОБИЦА НА ЦИПАТА!!!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ми, ако нещо си сложи и на ануса :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

fakee
11-09-2009, 16:02
че си гадна :lol: :lol: :shock:

teenems
11-09-2009, 16:30
знн ли къде ти е ципата там е свързана с езика отдолу :D


УЖАААААААААС ! :shock: ТИ ЛУДА ЛИ СИ ! ? ВРАЗУМИ СЕ МАЛКО ЖЕНО

:shock: :shock: :shock: :shock:

clever
11-09-2009, 16:46
тц.. прочетох обица на цицата отначало :lol: :lol: :lol: :lol:

courtney
11-09-2009, 17:05
ее къв е смисъла като може и да я махна на 2рия ден :D :D

Кво махане на 2рия ден, братле, чуваш ли се кво говориш? Веднъж продупчиш ли се, минимум 2 седмици трябва да стоиш с обицата и да не я махаш, за да не се инфектира. Аман от разбирачи. :x Мразя да категоризирам по възраст, ама ми се струваш прекалено малка за пиърсинги и такива работи. Правиш си пиърсинг като си сигурна, че искаш, отиваш в студио при професионалист и те дупчат, поне да ти е спокойна главата, че няма да си навлечеш неприятности. Като има вероятност да я махнеш на 2рия ден, решението е просто - не се дупчиш.

slynchoo
11-09-2009, 17:18
мн зле..лапешка работа. :?
играй си с куклите най-добре.

ifilin4ica
11-09-2009, 19:42
1-во..не се ли пише обЕца?
2-ро - пробиеш ли се сама темата ще има продължение: Как нашите да не разберат, че се инфектирах? или С какво да скрия синините от шамарите на баща ми? или нееее....моя гений измисли още една: Как може да съм такава овца и да се пробия единствено и само, защото другите изроди са си нямали работа и са се почесвали там където не ги сърби?
3-то - Скрий се някъде! :-x

POLLINA
11-09-2009, 19:51
ОБЕЦА И ОБИЦА са дублетни форми
а относно темата- яя се съвземи малко. показвай си по някъв друг начин гериозма.

OneGirl
11-09-2009, 20:44
тц.. прочетох обица на цицата отначало :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аз пък като прочетох ципата НЕ се сетих за тая на езика и си викам на акъла "ОМГ вече и там ли слагат обеци" :shock: .

ifilin4ica
11-10-2009, 19:06
тц.. прочетох обица на цицата отначало :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аз пък като прочетох ципата НЕ се сетих за тая на езика и си викам на акъла "ОМГ вече и там ли слагат обеци" :shock: .

WTF!!!! Мега мръсното подсъзнание имате хора :razz:
:lol: :lol: :lol:

Fr3eGiRl
11-10-2009, 20:07
Една приятелка има обица там и си я проби сама с безопасна игла.. :lol: Ама тя попринцип си е малко шашава искаше и мен да ме дупчи.. 8-) Ама аз да не съм луда да и дам.. :-D Ако ще се дупчиш недей сама дадох ти лош пример.. :D

DaNGeRousLy
11-11-2009, 12:57
ааа какво имате предвид под обица на ципата че нещо не загряам :razz:
Аз също загрях малко бавно, за коя точно ципа става въпрос 8-)

BoCupycake
11-11-2009, 13:29
Нарича се "Tongue frenulum piercing" и много ми харесва,не е болезнено.Наистина има опасност да се скъса , защото е много тънко,за това и се води временен пиърсинг.Ето и снимка(мен лично по ме кефи когато е с обица тип "барбел" ) : http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/72/Tongue_frenulum_piercing.jpg

Iolkata111
12-10-2010, 14:10
Вчера едма приятелка ми каза, че се е продупчила .. понеже съм луда глава отидох сама в банята с игла и се продупчих.. но оставих всичко така понеже нямах обица .. днес отново сама си продупчих ципата и сама си сложих обицата .. Няма нищо страшно дори не боля .. просто трябва всичко да е дезифенкцирано :]]

LipSy
12-10-2010, 15:01
:shock: :shock: НИКОГА НЕ СЕ ДУПЧИ САМА!!
Може да се получат 12516217 инфекции. По-добре отиди в студио и дай 30-40 кинта, ама после няма да ти има нищо.


Не е казано, че като се пробиеш в студио има 100% гаранция, че няма да ти се възпали!!!

sugargirl94
12-10-2010, 18:32
omFg ти да не си шести клас :lol: ако ще се дупчиш отиди в студио, такива смешни постъпки не са характерни за момиче на 15 :?

П.П. ето ти малко инфо http://piercing-bg.com/docs/oral.html

MissHouse
12-12-2010, 17:30
миналата седмица едни от моя клас се продупчиха в студио - 15 лв ... но нз за мен е гнусно :(

BonbonkaR
12-12-2010, 20:20
Между другото отначалото и аз нещо не схванах к`ва е тая ципа за кооято дрънка :D толкоз ципи има :D оточни се бе момиче :lol: както и да е , за тая обица съм напълно против :? ко ш си играеш и как, кът ти е под изика не ми стана ясно :( ще дам 30 лева или там 20 за обица дет нито ще се вижда нито нищо :shock: като ще си слагаш обица в устата по-добре на езика - отгоре :D такава игра те чака :D 8)

А за дупченето сама просто нямам думи ](*,) ](*,) ](*,) 8-) и то на такова място :shock:

FuckingFreak
12-13-2010, 06:01
Дупчих се сама (даже имам и снимки;дд) имам си и обица и си я дезинфекцирах и самото пробиване не боля, то беше вечерта но през нощта нямааа такава болка човекк само си викам дали да не си напиша една табелка над главата "не ме будете ако не се събудя" :-D
А точно за такова място ако спазваш хигиена у вас и с иглите които ще се дупчиш няма никакви проблеми, обаче не и 15 лева за да продупчат по-малко от 1 мм място... :?

btw. Относно това, че при дупченето не се усещат никакви вкусове после: За езика знам и съм осведомена, че има опасност, но за ципата не знам, може и да съществува някаква опасност,нищо не казвам. Но супер тъпото изказване имаше в по-предишните постове.. 'при некъдърниците така става' .. И ти може да си продупчиш езика без да ти има нищо, може и да те продупчи най-кадърния професионалист и пак да мръднеш или да уцели грешно нещо и до там.. Това е супер плоско мислене, ами ако ти се продупчиш някъде и 'професионалиста' сгреши? Ти ли ще си некъдърната? Това, че понякога стават инциденти, не значи че винаги е така например и като вървиш по улица може да ти падне тухла на главата, да те блъсне кола или да се подхлъзнеш и да паднеш от които ще пострадаш доста повече но хората просто са приели, че има известен % риск да стане гаф.

TheNewReligion
12-13-2010, 14:04
Като казвам разкъса имам предвид, че ципата е тънка и мое се скъса и после да ходиш на доктор да ти я отрежат. (Попринцип повечето хора нямат голям ципа, а ако имат се реже, за да не се оголят зъбките.) И все пак няя те боли и да се разкъса, но е гадно. А и не с това шага не бива. "Искам да има с кво да си играя. " Ето по този начин изразявш глупостта си и ето така може да ти се разкъса ципата.
Извинявай за неудобния въпрос, ама...ти проста ли си? Не искам даже да коментирам, толкова си зле.

И! Не знам как не сте разбрали: няма НИКАКВА гаранция, че дори и да се пробиете в студио, не може да стане инфекция или тялото ви да отхвърли обецата. Има хора, които се дупчат сами и всичко е успешно. Има хора, които се доверяват на професионалисти и ВЪПРЕКИ това се налага да свалят пиърсинга.
Аз лично познавам доста от първия тип. Като ги гледам как се дупчат в кенефа на кафене с абокати, които може да не са предназначени за това, и си разменят обеци без дори да ги дезинфекцират, си казвам "Мале, колко е лесно, искам и аз...". Да, ама не. Става дума за сериозни пиърсинги: на хрущяла на ухото, на пъпа, на езика, на носа. А в 80% от случаите тея ципи под и над езика се късат, просто защото са тънки, дори да са третирани от професионалист.
Иначе за първи път чувам някой да си дупчи нещо направо с обецата. Т'ва граничи с фатално мозъчно изкривяване, но честно казано не съм изненадана...отговорите на авторката ме подготвиха.

stefaniikata
02-09-2012, 19:50
Аз имах на ципата на езика, супер яко е, не боли и ако не искаш вашите да знаят е супер идея, обаче недей да се дупчиш направо с обецата, по-добре си купи абокат и с него.. Моята я махнах защото ако класната разбереше, щеше да каже на нашите, а нашите не знаеха ;дд

lqlq_
03-03-2012, 10:52
Аз имах обеца на ципата,продупчи ми я една приятелка имах я около месец и нещо и все пак не ми се получи никакво възпаление.Махнах я просто заради родителите ми..

Cucko0
03-03-2012, 11:40
темата е стара !!!!