PDA

View Full Version : Как да съсипа процесора



martoxp
10-02-2009, 20:01
Хора начи са не се бъзикам говора съвсем сериозно искам тоа процсеор да го съсипа некак си шото е много бавен и само ме нерви и яко цепи поне съм сигурен че после баща ше ми вземе нов ако знаете как да го прецакам най-гадно такаче да няма оправия ше е добре само не казвайте да го клокна до макс или да засила компа през прозореца пак казвам въобще не се базикам даже напротив ако некой ми каже как много ше съм му благодарен :)

MakeMeLaugh
10-02-2009, 20:23
Спри вентилатора, пусни го, и ако успееш си пусни натоварваща игра, като преди това си изключи защитите от прегряване от БИОС-а ;)

LittleDude
10-02-2009, 20:35
Махаш бокса, спираш защитите т биоса, пускаш Prime95 за 30 мин, и си готов. :lol:

martoxp
10-02-2009, 20:55
как да ги изключа защитите за прегряване ?

doomkillerr
10-02-2009, 21:04
Хора начи са не се бъзикам говора съвсем сериозно искам тоа процсеор да го съсипа некак си шото е много бавен и само ме нерви и яко цепи поне съм сигурен че после баща ше ми вземе нов ако знаете как да го прецакам най-гадно такаче да няма оправия ше е добре само не казвайте да го клокна до макс или да засила компа през прозореца пак казвам въобще не се базикам даже напротив ако некой ми каже как много ше съм му благодарен :)

Махни му радиатора на процесора и пусни някоя по яка игра и след няколко минути ще го "ожениш" :razz: :razz: :razz:

Айде със здраве!

П.С. - Добре, че не съм ти аз баща, защото щях да те спукам от бой, ако нарочно изгориш компютъра за да ти купя друг!!! :P :D

martoxp
10-02-2009, 21:15
а па и да не ми купи нема да съжелявам шото така поне ше знам че немам комп а са така като имам и е толква бавен последните седмици и не е примерно нещо вируси или некви други глупости шото и аз и windows му преинсталирах и кво ли не...

ivanstef
10-03-2009, 13:30
Увеличи напрежението примерно 12%, после спри вентилатора. И нищо да не му правиш ще си замине...

vesito0
10-03-2009, 13:34
Съсипи го.. ама гледай да не останеш и без такъв после ;)

ivanstef
10-03-2009, 13:47
Съсипи го.. ама гледай да не останеш и без такъв после ;)

Да де, тъкмо се чудя откъде си толкова сигурен, че няма да ти купят само процесор.?

DarkAngelOfHope
10-03-2009, 23:25
вместо да го съсипваш защо не говориш с баща ти да продадете тоя и да добави още пари за нов комп ? В много компютърни магазини ще ти вземат стария комп за да ти отбият от цената на новия (вярно че цената щее по ниска от реалната ама нали и те трябва да спечелят нещо :P)

DevilInDisguise
10-04-2009, 07:51
до сега такива разсъждения не бях виждал... а и можеш да се надяваш баща ти да не е като мен... по моя каквото и да изгори се търси може и 2 може и 5 дена кой е елемента и после се сменя за жълти стотинки :)