PDA

View Full Version : Зала за традиционни и модерни изкуства "Софистик"



gluhar4e
10-02-2009, 20:35
Здравейте! Новата зала за традиционни и модерни изкуства "Софистик" отвори врати в ж.к."Люлин" 7 на 01 октомври.В нея можете да откриете народни,модерни и ориенталски танци,танци за деца,йога,аеробика,танцов релакс,уроци по китара и флейта,организират се и партита. Още информация,график на заниманията и подробности можете да намерите на
www.zala-sofistik.dir.bg

raduna
10-02-2009, 20:53
много далеч тоя Люлин, бря 8-)

Bianca
10-02-2009, 20:55
Флейтааа. 8-)

UnKnOwNmAtTeR
10-02-2009, 21:16
по цигулка има ли?? а курсове за ди-джей? искам да танцувам като майкъл джаксън моля те кажи има ли?????? :oops:

Шегувам се деее. Това е мн хубаво. И все пак за цигулка има ли :D :D :D Не че ще отида. Никога няма да им дам скъпоценните ми пари за наливна бира и опиум. 8)

gluhar4e
10-02-2009, 21:50
За момента цигулка няма :P Имаме си китара и флейта само :)

Bianca
10-02-2009, 22:04
Ма си нямате мене, тъй че не струате. :P :-P :P

OtherDimension
10-02-2009, 22:30
:grin:

gluhar4e
11-13-2009, 10:13
Танцова формация "Софистик" набира хора за сформирането на нова група по модерни и характерни танци,танцово шоу,хип хоп и танцов театър.Заниманията на групата ще се провеждат в Зала за традиционни и модерни изкуства "Софистик" (ж.к."Люлин" 7 зад бл.717,зад KFC). Групата е за начинанещи над 12 години.
Не се колебайте,вземете някой приятел и елате в залата,заедно да открием вълшебен свят, да се заредим с позитивни емоции и да изградим красиво тяло и естетичен маниер на движение.
Графика,цените,телефони и имейл за контакти и много друга полезна информация можете да откриете на сайта на залата http://www.zala-sofistik.dir.bg

Залата предлага още занимания по йога,народни и ориенталски танци.

gluhar4e
11-14-2009, 08:41
Нито те карам да ми четеш темата,нито да идваш в залата.Благодаря,че изрази мнение,но си мисля,че аз решавам къде и какво да пускам.

bboy_bunker
11-14-2009, 10:20
Абе Моника при вас ли тренира?

gluhar4e
11-14-2009, 11:59
Вече не,ако изобщо става въпрос за същата Моника,която тренираше при нас.

miminia
11-14-2009, 22:32
Не с лошо в тая тема,че иаз съм била там една година
и знаете к'во ше следва .... 8-)


Ей Ники .. много се радвам за вас,
че се разраствате и си имате нова зала с табелка 8)
Я акжи сега Верчето как се справя :P

term0t0
11-14-2009, 23:29
Нито те карам да ми четеш темата,нито да идваш в залата.Благодаря,че изрази мнение,но си мисля,че аз решавам къде и какво да пускам.А какво искаше да направиш с тая тема,аман от прост народ.и точно у кварталО на големите херци 8-)

gluhar4e
11-15-2009, 00:57
Не с лошо в тая тема,че иаз съм била там една година
и знаете к'во ше следва .... 8-)


Ей Ники .. много се радвам за вас,
че се разраствате и си имате нова зала с табелка 8)
Я акжи сега Верчето как се справя :P
Мнооого добре се справя Вяра :) Между другото аз съвсем скоро и много случайно разбрах,че вие се познавате хаха Трябва да наминеш някой път ;)




Нито те карам да ми четеш темата,нито да идваш в залата.Благодаря,че изрази мнение,но си мисля,че аз решавам къде и какво да пускам.А какво искаше да направиш с тая тема,аман от прост народ.и точно у кварталО на големите херци 8-)
Ти не падаш по-долу от този "прост народ" и го доказваш с всеки пост...Наистина не мога да разбера какъв е проблемът...