PDA

View Full Version : Първата среща-съвети



anisummer
10-02-2009, 20:14
Така..да започнем. Значи момчето , което харесвам е от софия , а аз от търговище и сега ще се видим в CCS. Ном тъй като никога не съм си имала гадже, не знам какво трябва да правя..И само не ми отговаряйте със: ,,Бъди себе си" .. В смисъл сега сигурно ще ми е първата целувка...кога трябва да си мушна езика или той да го направи ..незнам.Но също ме притеснява да не да ми стане много гнусно и да го отблъсна. Пишете кое е много важно в една целувка. Той ми е казвал, че изглеждам готино и си мисли, че съм няква супер опитна. но..аз...не съм. Какво трябва да направя?? Аз наистина имам чувства към него и той към мен , но се чуваме само по скайп,но друго си е на живо..Той е малко сдържан и ако той се притеснява и аз каквато съм скована . мОля ви от сърце -ми предложете не6о ефикасно!!!

PurpleDream
10-02-2009, 20:18
1. може да няма целувка на 1ва среща
2. ако има може тя да НЕ е с език
3. скайп бе братче, пак тъпия скайп.................................
вземи го изтрий тоя скайп.......

kidwestern
10-02-2009, 20:18
умри по добре

Hilary_
10-02-2009, 20:19
.. и за да няма гафове с целувките не му налитай още на първата среща!! Опознай го .. не само по скайп .. :-o :?

п.с. дребен само не разбрах какво ти е виновна авторката? :-o

peshopurko
10-02-2009, 20:20
Не трябваше да пускаш темата... Сега ще те оплуят, ще ти каажат, че си задръстена и какво ли не. Само ще ти смажат самочувствието - баси хората в тоя форум. Да беше питала по-добре някоя приятелка, братовчед или нещо такова...
Съжалявам, че го казвам ама е така...

anisummer
10-02-2009, 20:20
може и да няма целувка, но аз задължително искам,защото с него се виждам изключително рядко и все пак.. сероизно много го харесвам.

PurpleDream
10-02-2009, 20:21
Не трябваше да пускаш темата... Сега ще те оплуят, ще ти каажат, че си задръстена и какво ли не. Само ще ти смажат самочувствието - баси хората в тоя форум. Да беше питала по-добре някоя приятелка, братовчед или нещо такова...
Съжалявам, че го казвам ама е така...
рискове на професията майна....

FromAutumToAshes
10-02-2009, 20:21
1. може да няма целувка на 1ва среща



Ми аз никога не целувам на първа среща оО може и да е щото съм дефектен, не знам :lol:

Hilary_
10-02-2009, 20:22
може и да няма целувка, но аз задължително искам,защото с него се виждам изключително рядко и все пак.. сероизно много го харесвам.

офф и какво като го виждаш много рядко .. дай сега да го изядеш още на първата среща .. :? пък и ако ще става нещо то ще е от разстояние .. смятай .. :? :?

peshopurko
10-02-2009, 20:23
Не трябваше да пускаш темата... Сега ще те оплуят, ще ти каажат, че си задръстена и какво ли не. Само ще ти смажат самочувствието - баси хората в тоя форум. Да беше питала по-добре някоя приятелка, братовчед или нещо такова...
Съжалявам, че го казвам ама е така...
рискове на професията майна....
как може да сте такива простаци - като не можете да помгнете поне не вредете и не обиждайте момичето...

авторке, не се впрягай много на тия дето те оплюват - те са пълни ламери дето се правят на отворени ;)

FromAutumToAshes
10-02-2009, 20:25
Пълни ламери вика :lol: :lol: :lol: :razz: ДОБРЕ, ГУРУ НА ЛЮБОВТА ! :lol: ЩЕ СИ ТРАЕМ :X

nemo_awp
10-02-2009, 20:37
напуши са ии...тогава варви :) щи стне мн фън ии ще ти е мн добре :D

PurpleDream
10-02-2009, 20:43
Не трябваше да пускаш темата... Сега ще те оплуят, ще ти каажат, че си задръстена и какво ли не. Само ще ти смажат самочувствието - баси хората в тоя форум. Да беше питала по-добре някоя приятелка, братовчед или нещо такова...
Съжалявам, че го казвам ама е така...
рискове на професията майна....
как може да сте такива простаци - като не можете да помгнете поне не вредете и не обиждайте момичето...

авторке, не се впрягай много на тия дето те оплюват - те са пълни ламери дето се правят на отворени ;)
а ти царю на НЕ ламерите колко съвета даде на момичето за проблема и??????????????
дриШльоооо, дришльооооооооо.....

peshopurko
10-02-2009, 20:51
Стига сте спамили темата на момичето.... :x :? :-x :booooomb:

ShtrudeL
10-02-2009, 20:53
Направете паметник в чест на момичето и величествената Й тема!

PurpleDream
10-02-2009, 20:56
Стига сте спамили темата на момичето.... :x :? :-x :booooomb:
а ти кво правиш бе, смотльооо :lol:

DNJ
10-02-2009, 21:05
Хахаха, само да знаеш колко ми напомняш на мен преди повече от 6 години :) Разбирам те, перфектно. При мен нещата станаха много спонтанно, аз също като теб знех, че това ще е първата ми целувка. Притеснявах се мнооооооооого, наистина, но най - хубавото беше, че стана неочаквано и непланувано. Просто той ме прегърна и ме целуна. И всичко изглеждаше много по - лесно и не страшно :) Просто стана където и когато трябваше. Недей да си мислиш, че е голямата философия :) И помни, че на страха очите са големи, а в този случай от страх смисъл няма :-) Просто бъди щастлива и се радвай на всеки хубав миг :)

Neopitom3na
10-03-2009, 10:31
е щом имаш чувства към него.. то трябва да си идва от само себе си бе :D .. иначе що пък да не се цункате.. ех любов любов :D

Presley
10-04-2009, 10:06
може и да няма целувка, но аз задължително искам,защото с него се виждам изключително рядко и все пак.. сероизно много го харесвам.

пък и ако ще става нещо то ще е от разстояние .. смятай .. :? :?
И????

LoveRetroMusic
10-04-2009, 10:14
Оле, че по скайп не сте ли се целували :-o

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

PsychologicalDisorder
10-04-2009, 10:15
Оле, че по скайп не сте ли се целували :-o

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:D

LoveRetroMusic
10-04-2009, 10:24
Не се смей, много е сериозно .. :shock:

fc
10-04-2009, 10:30
Просто се облечи привлекателно, усмихвай се и му давай да те пипа! Също така и ти го докосвай когато искаш ;]

Re5peC7
10-04-2009, 11:23
Виж важната тема, по-горе на valdesbg, мисля, че ще ти помогне доста :)
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235838

Hilary_
10-04-2009, 11:28
може и да няма целувка, но аз задължително искам,защото с него се виждам изключително рядко и все пак.. сероизно много го харесвам.

пък и ако ще става нещо то ще е от разстояние .. смятай .. :? :?
И????

ии .. има голяма разлика между връзка от километри и ако са от един град (квартал) ... + това повечето връзки от разстояние не оцеляват ..

ifilin4ica
10-04-2009, 11:31
Пак ли тъпият скайп ... нямате ли личен живот бе хора :-o И после защо нямала гадже до сега и защо била неопитна ... ето защо :?

stupiddog
10-04-2009, 11:52
На първата среща не го целувай .. само когато тръвате може да го целунеш без език .. на втората среща вече можете да се целувате .. ако имате чувства един към друг няма защо да се притесняваш .. в повечето случаи момчетата не разбират че момичетата не могат да се целуват .. освен ако не го отблъскваш .. чувството на първата целувка е достра странно но се свиква 8-)

mOBSCENE
10-04-2009, 13:39
Да ти кажа честно и аз бях притеснена при първата целувка.
Преди това много момчета са се опитвали да ме целунат ,но все се дърпах с предтекст `не ми допадаш` ,,а не беше така :lol:
Жалничките..
Обаче бях пийнала и този път не ми се размина.. :oops: И той дори не разбра,че ми е първа 8)
По принцип бях срамежлива и така..

Отпусни сее!Не мисли за това!
Една приятелка при първата целувка си представяла как се движат езиците :lol:

byba947
10-04-2009, 14:03
и аз имам су6тия проблем с целувката. хора хелп :(

Presley
10-04-2009, 14:27
може и да няма целувка, но аз задължително искам,защото с него се виждам изключително рядко и все пак.. сероизно много го харесвам.

пък и ако ще става нещо то ще е от разстояние .. смятай .. :? :?
И????

ии .. има голяма разлика между връзка от километри и ако са от един град (квартал) ... + това повечето връзки от разстояние не оцеляват ..
По-достоверен эа мен е моят личен опит,отколкото думите ти.

Lorenzo
10-04-2009, 14:31
1. може да няма целувка на 1ва среща
Защото избързах сега съм на сухо :( :x

yahhooo
10-04-2009, 16:04
ако си допаднете допаднете. има малък шанс съвета на някой спамер да ти помогне

CaSsIe
10-04-2009, 16:09
Ами момента той или ти да си "мушнеш езика"(ROFL) ще си дойде сам, не е нужно да го мислиш, дали ще е на 1ва или 15та среща. И колкото пък и да не ти се иска, ще ти дам най - добрия съвет, а именно Бъди себе си!!!! Щото това е най - ефикасно :-P Успех с "мушкането" :D

peshopurko
10-04-2009, 18:06
Ами момента той или ти да си "мушнеш езика"(ROFL) ще си дойде сам, не е нужно да го мислиш, дали ще е на 1ва или 15та среща. И колкото пък и да не ти се иска, ще ти дам най - добрия съвет, а именно Бъди себе си!!!! Щото това е най - ефикасно :-P Успех с "мушкането" :D
+

PurpleDream
10-04-2009, 20:31
1. може да няма целувка на 1ва среща
Защото избързах сега съм на сухо :( :x
ХАХА

zagadkataa
10-04-2009, 22:43
хахаха пак първата целувка лелее аз колко съм се тормозела с тфа :razz: :razz: .. да ти кажа нещо от рода не се притесняваи няма нищо страшно .. само по себеси ще стане .. вече си го чувала за тфа няма смисал дори и така да е .... след време ще се сещаш колко си си бласкала главата над тфа и ще се заливаш от смях .. и все пак устави той да води :razz: ии аиде успех

BuzkatA
10-04-2009, 23:17
Когато се целунете следвай движението му ... след това пак се целунете и пак и пак ... и почни да експериментираш с езика ти ... както ти дойде от вътре :)

y0uRfav0ritedRuG
10-05-2009, 02:57
и все пак остави той да води